2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 29 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3597432 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı savaş altay

Bunu şaka olarak kabul ediyorum
En son biz konuşmadık mı, Q7 geldiği ilk dönemindeki gibi az daha çevik olsaydı keşke diye ?

Bire bir'i bitti adamın. Geçmeyeceği halde alanı kullanıp faul alıyordu sadece. Takımın bek'i yanına gelmeden
eksiltme çalışmaları başlamıyordu artık, o da ver kaç. Fit olması başka, kıvrak ve çevikliği başka.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Fabriyi 6 milyona vermem , verilmez

Fabri gibi kaleciler en az 15 den başlar almaya kalksak..

Ben veririm. Tolga'nin bir tik ustu diyoruz. Mesela G. Kore kalecisi cok iyiydi, 300-500 bine transfer edilir, maasini da 500 verdik mi baba bile der Senol Gunes'e. Fabri'nin yerini de doldurur. Bu kadar abartmayin, bize gelene kadar kariyerini buyuk oranda yedek gecirmis bir kaleciydi Fabri. 6 milyon iyidir, az pazarlik yapar 7.5'a cakarsin iste daha ne?

Babel giderse Kanadalı Alphonso Davies alınır.

Dani Olmo alinmali o mevkiye.

Çevrimdışı savaş altay

bu bernard gideceği takıma çok pis girecek adam benficadan 10 m imza parası istemiş
Cousins karması onu bulacak  :icool: 

Çevrimdışı tangaz

Babel'in Flamengoya transferi eşyanın tabiatına aykırı arkadaşlar inanmıyorum.
Transfer yatmış haberleri gelmedende böyle düşünüyordum.
Bir bit yeniği var bu işte, Flamengo onu mutlu edecek miktarda parayı veremez.

katılıyorum bende böyle düşünüyorum hatta 1,7 maaş deniyordu o paraya gitmez demiştim şimdi 3-4 maaş deniyor.

bu arada brezilya naklen yayın geliri bizden yüksekmiş flamengonun geçen seneki geliri de bizden yüksekmiş ve flamengo geçen sene 35 milyon dolara yakın kar etmiş.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

En son biz konuşmadık mı, Q7 geldiği ilk dönemindeki gibi az daha çevik olsaydı keşke diye ?

Bire bir'i bitti adamın. Geçmeyeceği halde alanı kullanıp faul alıyordu sadece. Takımın bek'i yanına gelmeden
eksiltme çalışmaları başlamıyordu artık, o da ver kaç. Fit olması başka, kıvrak ve çevikliği başka.

quaresma eskiden hızıyla driblingiyle de adam geçerdi şimdi böyle geçemiyor  belki ama topu ayağında tutup beki stoperi karşına alıp çalımla belini kırarak filan adam eksiltiyor. tümüyle adam eksiltemiyor demek doğru olmaz.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

babel enteresan bir oyuncu. skor yönü çok güçlü sürekli aynı şeyi yapsa da durdurulması zor. öte yandan oyunu negatif etkiliyordu pas oyununda kanadı kullanmada çizgiye inmede hiç yoktu. skoru güçlü, oyunu ve oyun+skoru zayıftı.

menajeri de muhtemelen maaş + kendi komisyonunu artırmak için son dakika uyanıklıgı yapyor.

babele de gomez gibi son açıklaması nedeni ile gıcık kapmıştım.

kulüp doğru strateji izlerse filan vbvb haddine mi senin babel efendi

Çevrimiçi Necmi

Yanlis anladin abi. Tr liginde sampiyon olalim CL’ye gidelim para gelsin. Yuksek maasli, yasi gecmis yildizlar almaya devam edersek, isimiz yas. Normal adam bulup, parlatip satmaya devam edelim. Babel, Vida, Cenk, Tosic gibi.
başkana güvenmek gerekiyor bu sene takımı gençleştireceğiz dedi. hepsi birden olmaz bir grup bu sene gider bir grupta gelecek sene gider takım gençleşir. ama gençleşeceğiz diye kaliteyi kaybetmemek lazım.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi COB

Gitti diyorlar, sonra yok kaldi diyorlar. Bu transfer isi harbiden enteresan. Ben Babel'in pek gidecegini dusunmuyorum, malum onumuzdeki sene adam imza parasinin pesinde olacaktir. Giderse de verdigi katkilardan dolayi tesekkur edip onumuze bakariz.

babel enteresan bir oyuncu. skor yönü çok güçlü sürekli aynı şeyi yapsa da durdurulması zor. öte yandan oyunu negatif etkiliyordu pas oyununda kanadı kullanmada çizgiye inmede hiç yoktu. skoru güçlü, oyunu ve oyun+skoru zayıftı.

menajeri de muhtemelen maaş + kendi komisyonunu artırmak için son dakika uyanıklıgı yapyor.

babele de gomez gibi son açıklaması nedeni ile gıcık kapmıştım.

kulüp doğru strateji izlerse filan vbvb haddine mi senin babel efendi

Kanattan ziyade, kanat forvet gibi oynuyordu Babel. Iyi bir forvet gelirse yerine Caner'i de oynatsak eksikligini hissetmeyiz.

Çevrimiçi Necmi

Ben veririm. Tolga'nin bir tik ustu diyoruz. Mesela G. Kore kalecisi cok iyiydi, 300-500 bine transfer edilir, maasini da 500 verdik mi baba bile der Senol Gunes'e. Fabri'nin yerini de doldurur. Bu kadar abartmayin, bize gelene kadar kariyerini buyuk oranda yedek gecirmis bir kaleciydi Fabri. 6 milyon iyidir, az pazarlik yapar 7.5'a cakarsin iste daha ne?
alsana koreden 300-500 e oyuncu çinden koreden bu taraflara neden fazla oyuncu gelmez kim diyor tolganın bir tık üstü diye abarttığımız yok bundan önce ne olduğunun bir önemi yok oyuncu sende ne olduğunu görüyorsun fabri ayarında bir kaleci almak için 15 minimum gözden çıkartmak zorundasın burda ta en başından beri söylüyorum iki muslera bir fabri etmez onu tanrı parçacığı yaptılar. siz elinizdekinin değerini bilmediğiniz gibi sürekli düşürmeye uğraşıyorsunuz. fabri geç çıkmış bir kaleci nedenide ispanyada hiç bir kaleci 27 yaşına falan gelmeden a takımda şans bulamıyormuş fabri d. la coruna yı tek başına ayakta tuttu sonra sakatlandı bir sene bizim için fırsat transferiydi birinin ancak elimizden gidince değerini anlarsınız. tabi fabriden daha iyi kaleciler var ama almaya kalk bakalım alabiliyormusun. kale işi risk işidir alırsın tutmaz dünyanın parasını verirsin bir maçta bir sezonun emeğini yakar fabriyle güvene almışsın kaleni buna kaşınmak denir.
bu arada fabri gitmek istiyormuş sanırım kolaylık istemiş deniyor çok kafamızı vururuz. 6 M ye satılırsa 3-4 m ye bir kaleci bulunur canımız fena yanar.

Çevrimiçi Necmi

Gitti diyorlar, sonra yok kaldi diyorlar. Bu transfer isi harbiden enteresan. Ben Babel'in pek gidecegini dusunmuyorum, malum onumuzdeki sene adam imza parasinin pesinde olacaktir. Giderse de verdigi katkilardan dolayi tesekkur edip onumuze bakariz.
bakalım seneye teklif alacakmı yaş oluyor 32 maçtaki oyununa bakılırsa beyin çoktan gitmiş
bence saç o renge boşa boyatılmamışdır emin ol.

Çevrimiçi COB

bakalım seneye teklif alacakmı yaş oluyor 32 maçtaki oyununa bakılırsa beyin çoktan gitmiş
bence saç o renge boşa boyatılmamışdır emin ol.

umarim oyledir, ben pek ihtimal vermiyorum ama 7 milyon euro iyi para. Babel'e nekadar teklif etmisler cok merak ediyorum.

Çevrimiçi Necmi

katılıyorum bende böyle düşünüyorum hatta 1,7 maaş deniyordu o paraya gitmez demiştim şimdi 3-4 maaş deniyor.

bu arada brezilya naklen yayın geliri bizden yüksekmiş flamengonun geçen seneki geliri de bizden yüksekmiş ve flamengo geçen sene 35 milyon dolara yakın kar etmiş.
flamingo brezilyanın zengin kulüplerinden biri.

Çevrimiçi Necmi

umarim oyledir, ben pek ihtimal vermiyorum ama 7 milyon euro iyi para. Babel'e nekadar teklif etmisler cok merak ediyorum.
7 değil bana bilgi 8 olarak geldi 23:42 de son dakika bilgisi geldi.

Çevrimdışı savaş altay

Q8  :biggrinking:

Çevrimiçi COB

Peki Babel'de durum ne? Babel anlasti mi Flamengo'yla? Birde Quaresma satildi yazmistin, kesin bilgi mi?

Çevrimdışı atalay

Kolektif oyundan uzak bir oyuncun; oyun içi katkısı, problem çözebilme yeteneği yüksek ise genel yapı içerisinde yeri vardır. İki sezondur olan-biteni tarif ediyorum. Fakat yapabilirlik tıkanınca geriye bir şey kalmıyor. İşin bu kısmı ise teknik direktörün problemi. Bu oyuncular değersiz değil. Aksine kazanılan başarıların içinde önemli pay sahibi olan isimler. Bugün ya da yarın kalite kaybediyorsanız önce doğru oyunu ardından o oyuna uygun doğru oyuncuyu koymalısınız. Daha kalitelisini koymazsınız ama tıkanıklığı çözecek türdendir. Bayern'de Müller yerine koyabileceğin onlarca kalite var. Ama Müller katkısını sunabilecek kaç oyuncu olabileceğini test etmeyi bile denemiyorlar. Keza Alman milli takımı için de geçerli. Skor üzerinden oyuncu anlatmak çok seviliyor. Destekleyici olarak Bayern'de 500 maçta 370; Milli takımda 94 maçta 74 gollük direkt katkı yaptığını ekleyeyim. Farazi ama makul bir şey yazayım. Bayern ya da Alman milli takımına denk seviyede bir ekibe koy, bu kadar katkıyı bırakın o denk seviyede tercih edilen oyuncu olacağını bile zannetmiyorum. Kalite denilen şey her zaman sabit değil. Elit seviyede bile değil. Oyuncuların getireleri hesaplanırken götürüleri de hesaplanmalı. 

Çevrimdışı atalay

+Beşiktaş'taki bir sıkıntı da şu: Benzer bir kalite koyuyor fakat profil çok uzak. Pas metrajı düşük, kanala pas çıkarabilen stoper yerine uzun kullanmayı seven bir oyuncuyu monte ediyor. Yakınıyor. Aslında savunmacı kalitesi daha yüksek ama yakındığı şey gerçek. Ya da hem sırtı hem yüzü dönük oynayan, derinlik vermesini bilen bir ofansif orta yerine problem çözen, önem derecesi fark etmeksizin skora yakın olan kalitede bir oyuncuyu koyuyor. Bu kez de kolektif oyundan şikayet ediyor. 

Çevrimdışı mylife1903

en fazla katıldığım düşüncen bu oldu. Babel gittiyse zerre kadar üzülmedim
artık ne yapacağını dünya öğrenmişdi. topu aldığında iki kişi şut yolunu kapatıyordu nasılsa pas vermez vurmayı deneyecek kötü vurduralım diyordu. oda vuruyordu her seferinde tutarsa gol oluyordu
Cok yazdim repertuari dar oyuncu diye ama yapabildiklerini cok iyi yapiyordu babel.
Belese alip 7 milyona berazilyaya sokusturmak dadin yenmez. Transfer budur. Hem katki aldik hem de sokusturduk mali berazilyaya.
Yuksek oyun akli ve ders almis pozistif bir karakteri vardi.

Iyi futbolcuydu yolu acik olsun

Gol hesaplarina yeniden baslamamiz lazim

Fabri utku tolga 0
Adri caner gg yenibek 3
Pepe mitro vida yeni stoper genc stoper 5
Nejipjanim oguzhan tolgay medel atiba 5
Quaresma 1
Lens 2
Orkan 1
Tore 3
Larin 5
Love 7
Bura 32 etti 85 gol kesin sampiyon yapar 80 gol yuksek ihtimal
Unuttugum varsa ekleyelim
Babel taliska 27 civari gol yazilacak adamlardi santrafora da hadi 23 yazak 50 gol acigi var takimin simdi

Çevrimiçi levitate

babel gitmezse kontrat önermeyecekmişiz bedavaya gidecek seneye :(
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

kampta giyilen esofmanlar ve diyer ürünler kartal yuvalarinda satiliyormu? gercekden harika gözüküyor
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı mylife1903

Yahu baslatmasinlar Trezegesinden, adam mi yok dunyada. Doldurmasinlar takimi cop transferlerle. Daha elimizdeki bal yapmayan arilari gonderemedik yenilerini getirmesinler.
Misir liginde o tirezeke gibi envayi cesit adam var
Kuzey afrikali almayin arkadas
Git ver parayi duzgun bir adam al

Bu hirvatistanda bi cocuk var perisij mi ne metin albayrak izletiyordur insallah valla yeni kesfettim super oyuncu o cocuk kesin italyaya transfer yapar yani

Çevrimdışı atalay

+Oyun önemli. Dersen ki; Pas temposu düşük, ön bölgede yerleşerek-iki çizgi arasında 60 metre mesafede sahayı enine kullanarak oynayıp-geriden uzun metrajlı yüksek açılı paslar ile bölgeleri topsuz ve öndeki oyuncuların vücuduna top atarak geçebileceğim-kalabalık birinci ve ikinci bölge savunmalarına karşı düzenli yüksek orta ve uzak mesafeli şut üzerinden tembel oyunu oynamaya devam edeceğim: Merkez ikiliyi Fellaini-Medel sağ kanadı Quaresma solu Babel merkez ikilinin önünde Talisca onun önünde de Llorente yaparım. Bu takımın solunda da Caner oynar. Başka bir oyunda bu altılının işi olmaz. Zaten böyle akıldan uzak bir takım da kurulmaz.
[ Son Düzenleme: 13 Temmuz 2018, 02:39:34 atalay ]

Etiketler: