2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 51 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3581535 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Babel parayi mi begenmemis ne olmus, hem flamengo flamengo diye kafani boyat hem teklif gelince gitmem de.
Okuya okuya geliyom beraizlya dizisi gibi olmus
Yakin collere dusecek araba carpip kor edecek babeli sonra senol gunes buna iki tokat koyacak bunun gozleri acilacak falan

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Misir liginde o tirezeke gibi envayi cesit adam var
Kuzey afrikali almayin arkadas
Git ver parayi duzgun bir adam al

Bu hirvatistanda bi cocuk var perisij mi ne metin albayrak izletiyordur insallah valla yeni kesfettim super oyuncu o cocuk kesin italyaya transfer yapar yani
perisic, zaten interde oynuyor
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı mylife1903

Evet sanki para isi var arada. Yok para isi degilse de o zaman Babel'in kafadan biraz sorunu oldugunu dusunecegim. Saclari boyatip trip atmasaydi, ergen tavirlari sergilemeseydi bir lafim olmazdi, ama Besiktas'ta kalmak istiyorsa delikanli gibi soyleyecekti yok 4 verirlerse kalirim bilmem ne. Neyse, bence gitsin artik, yeni maceralara yelken acsin. Brezilya'li kizlara yazilsin Rio'da, ne bileyim plajda ayak voleybolu oynasin vs.
Maceraci bi arkadas
Birine falan asik olmus olabilir bu guney amerikada

Belkide idealist bi cocuk beraizlyalilar heryerde oynuyor ben o ligi deneycegim diye de tutturmus olsbilir

Çevrimdışı sosyalkartal

Babel pazarlığa devam ediyor 8 mil euroya beşiktaş anlaştı
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı savaş altay

+Oyun önemli. Dersen ki; Pas temposu düşük, ön bölgede yerleşerek-iki çizgi arasında 60 metre mesafede sahayı enine kullanarak oynayıp-geriden uzun metrajlı yüksek açılı paslar ile bölgeleri topsuz ve öndeki oyuncuların vücuduna top atarak geçebileceğim-kalabalık birinci ve ikinci bölge savunmalarına karşı düzenli yüksek orta ve uzak mesafeli şut üzerinden tembel oyunu oynamaya devam edeceğim: Merkez ikiliyi Fellaini-Medel sağ kanadı Quaresma solu Babel merkez ikilinin önünde Talisca onun önünde de Llorente yaparım. Bu takımın solunda da Caner oynar. Başka bir oyunda bu altılının işi olmaz. Zaten böyle akıldan uzak bir takım da kurulmaz.
Tüm sezon anlattığım şey buydu..

Çevrimdışı sosyalkartal

Chadlinin 1 yıl kiralanması konusunda anlaştık ama biten bir şey yok negredo çin klubünden gelen teklifi ailevi sebeblerden dolayı kabul etmedi Aboubakar yüzde 99.9 beşiktaş forması giyecek
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı savaş altay

Cok yazdim repertuari dar oyuncu diye ama yapabildiklerini cok iyi yapiyordu babel.
Belese alip 7 milyona berazilyaya sokusturmak dadin yenmez. Transfer budur. Hem katki aldik hem de sokusturduk mali berazilyaya.
Yuksek oyun akli ve ders almis pozistif bir karakteri vardi.

Iyi futbolcuydu yolu acik olsun

Gol hesaplarina yeniden baslamamiz lazim

Fabri utku tolga 0
Adri caner gg yenibek 3
Pepe mitro vida yeni stoper genc stoper 5
Nejipjanim oguzhan tolgay medel atiba 5
Quaresma 1
Lens 2
Orkan 1
Tore 3
Larin 5
Love 7
Bura 32 etti 85 gol kesin sampiyon yapar 80 gol yuksek ihtimal
Unuttugum varsa ekleyelim
Babel taliska 27 civari gol yazilacak adamlardi santrafora da hadi 23 yazak 50 gol acigi var takimin simdi

M.Fernandes 12 bırakır extra 6, 7 de olmayacak adamlara asist yapsa kaldı 30  :D  :bandit: 

Çevrimdışı savaş altay

Chadlinin 1 yıl kiralanması konusunda anlaştık ama biten bir şey yok negredo çin klubünden gelen teklifi ailevi sebeblerden dolayı kabul etmedi Aboubakar yüzde 99.9 beşiktaş forması giyecek
Negredo'nun eşi Negredo'yu gözyaşları içinde seyredeceğine gitmeyi tercih edebilirdi. Aile hikaye Negredo tezgah açmış.

Ararım 155'i he  :D

Çevrimdışı savaş altay

Vida kalırsa bir As stoper, giderse iki As stoper ve As bir 8 gelmedikçe hem ekşi hem de eksi olacak bu sezon.
Takımın önü zaten dizilecek panik yapmıyorum fakat kadro mühendisliği oldukça kötü düzeyde klübümüzde.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

alsana koreden 300-500 e oyuncu çinden koreden bu taraflara neden fazla oyuncu gelmez kim diyor tolganın bir tık üstü diye abarttığımız yok bundan önce ne olduğunun bir önemi yok oyuncu sende ne olduğunu görüyorsun fabri ayarında bir kaleci almak için 15 minimum gözden çıkartmak zorundasın burda ta en başından beri söylüyorum iki muslera bir fabri etmez onu tanrı parçacığı yaptılar. siz elinizdekinin değerini bilmediğiniz gibi sürekli düşürmeye uğraşıyorsunuz. fabri geç çıkmış bir kaleci nedenide ispanyada hiç bir kaleci 27 yaşına falan gelmeden a takımda şans bulamıyormuş fabri d. la coruna yı tek başına ayakta tuttu sonra sakatlandı bir sene bizim için fırsat transferiydi birinin ancak elimizden gidince değerini anlarsınız. tabi fabriden daha iyi kaleciler var ama almaya kalk bakalım alabiliyormusun. kale işi risk işidir alırsın tutmaz dünyanın parasını verirsin bir maçta bir sezonun emeğini yakar fabriyle güvene almışsın kaleni buna kaşınmak denir.
bu arada fabri gitmek istiyormuş sanırım kolaylık istemiş deniyor çok kafamızı vururuz. 6 M ye satılırsa 3-4 m ye bir kaleci bulunur canımız fena yanar.

Kim diyor Ispanya'da genc kaleci sans bulamiyor diye. Victor Valdes'inden, Casillas'ina hepsi genc yasta kaleyi aldi. Simdi Ter Stegen Barcelona'da. Fabri'ye 6 milyonluk bir teklif de yok zaten, ama biz satmaya haziriz 6'ya.

Kore'den, Japonya'dan oyuncu getirmek kolay. Bu liglerde astronomik maaslar yok. Kaldi ki daha baska kaleci de bulunur. Ha, alirken ucuzculuk yapmayacaksin. Genc alacaksin, parasini vereceksin, sonra 15 sene sirtina bineceksin. Buffon, Casillas ornekler ortada. Berke'yi alin diye yirtindik burada, FB belki bir risk aldi ama tutarsa 15 sene kaleci aramayacaklar. Biz Boyko, Tolga, Fabri diye gidiyoruz. Rustu'den beri kalemizde cok kaliteli diyebilecegim bir kaleci gormedim, onu da 30'undan sonra aldik, 10 sene olacak neredeyse. Bir takim hic mi kaleci bulamaz ya?

Çevrimiçi Necmi

Peki Babel'de durum ne? Babel anlasti mi Flamengo'yla? Birde Quaresma satildi yazmistin, kesin bilgi mi?
Babel 8 e satıldı dendi quaresma satıldı dendi başkada bir şey bilmiyorum
ama transfer işi imzalar atılmadan belli olmuyor.
bu arada fabride gidici gibi duruyor.

Çevrimdışı worns

Babel'in gidişi doğruysa yerine Chadliyi isterim. Daha önce haberleri çıkınca da yazmıştım. Geçen seneyi boş geçti ama ligde epey etki yaratabilecek potansiyeli var. Fizik gücü yüksek güçlü kenar oyuncularını sevmişimdir, bizim ligde de fark yaratabileceklerini düşünüyorum. Dünya kupasında aldığı sürelerde de gayet fit görünüyordu.

Ayew konusunda o kadar emin değilim yakın dönemde yüksek bonservisler ödenmiş olmasına karşın.

Çevrimiçi Necmi

kampta giyilen esofmanlar ve diyer ürünler kartal yuvalarinda satiliyormu? gercekden harika gözüküyor
satılıyor

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

kampta giyilen esofmanlar ve diyer ürünler kartal yuvalarinda satiliyormu? gercekden harika gözüküyor
Evet satılıyor

Kartal yuvasi sitesine girip Kamp ve antrenman ürünleri kategorisine bakarsan görürsün hepsi mevcut fakat Adidas marka olduğu için fiyatlar epey yüksek
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kim diyor Ispanya'da genc kaleci sans bulamiyor diye. Victor Valdes'inden, Casillas'ina hepsi genc yasta kaleyi aldi. Simdi Ter Stegen Barcelona'da. Fabri'ye 6 milyonluk bir teklif de yok zaten, ama biz satmaya haziriz 6'ya.

Kore'den, Japonya'dan oyuncu getirmek kolay. Bu liglerde astronomik maaslar yok. Kaldi ki daha baska kaleci de bulunur. Ha, alirken ucuzculuk yapmayacaksin. Genc alacaksin, parasini vereceksin, sonra 15 sene sirtina bineceksin. Buffon, Casillas ornekler ortada. Berke'yi alin diye yirtindik burada, FB belki bir risk aldi ama tutarsa 15 sene kaleci aramayacaklar. Biz Boyko, Tolga, Fabri diye gidiyoruz. Rustu'den beri kalemizde cok kaliteli diyebilecegim bir kaleci gormedim, onu da 30'undan sonra aldik, 10 sene olacak neredeyse. Bir takim hic mi kaleci bulamaz ya?
Fabri 30 yaşında ve 2 senedir kalemizi koruyor bir 5 sene daha faydalanabiliriz ki bu da 7 sene yapar az mı ? Neden durduk yere kaşınıyoruz onu anlamıyorum

Takımın oturmuş bir kalecisi var ve biz bunu bozmaya calişiyoruz , Fabriyi şuan satıp yeni kaleci almak koskoca bir sezona mal olabilir

Kalemizde Superlig in üzerinde , Uefa standartlarında bir kaleci var ve bu adam hem ligde hemde S.L de maç kurtaran bir kaleci
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

iki defa kesinmi diye sordum bak gitmek istemiyormuş deniyor dedim kesin dendi.
duyum yanlış çıkarsa az küfredin. :D

Duyum yanlış çıkınca küfretseydik sosyalkartal hesabı kapatıp giderdi geçen hafta  :lol:

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Beybil karijma emekler icin tesekkurler..

Fabrinin gitmesini istemem bizimle cok guzel bir uyum yakaladi.. transferler o kadar hizli gelisiyor ki takip edemiyoruz :D
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı yoruk

Fabri iyi arkadaşlar.Daha iyisi elbet olur ama şu aşamada kalemiz değil sorun .Başka yerleri sağlamlaştırırız üst düzeye çıkartırız işte o zaman Fabri 'den iyisini bulmak mantıklı olur.Ama şu aşamada 3 adam lazım iken Vida-Babel gidici iken bir de kaleci mi arayalım ?

bu arada Fotomaç haberi..

Hoca dün İlhan'ı çağırmış yanına.
Şeref hoca,Guti , Miguel ve sen varsın demiş , 1 kişi fazla demiş ne diyorsun bu duruma demiş.. :evillol: :evillol:
İlhan'da seve seve çıkarım tribüne farketmez demiş..

Ya böyle bir diyalog olabilir mi ?

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

bu arada Fotomaç haberi..
Hoca dün İlhan'ı çağırmış yanına.
Şeref hoca,Guti , Miguel ve sen varsın demiş , 1 kişi fazla demiş ne diyorsun bu duruma demiş.. :evillol: :evillol:
İlhan'da seve seve çıkarım tribüne farketmez demiş..
Ya böyle bir diyalog olabilir mi ?

Fotomaç'a inanmamak lazım ama Şenol Hoca da dobra adam demiş olabilir  :lol:

Çevrimdışı yoruk

Fotomaç'a inanmamak lazım ama Şenol Hoca da dobra adam demiş olabilir  :lol:
İşte aslında dobra olduğu için dememiştir diyorum bence.gerek yok bu kadar dolandırmaya,kibarlaştırmaya ,direk söyler yani  :D

Hem anlaşılmadan önce mutlaka ki planlaması yapılmış anlatılmıştır.İlhan da Guti de akıllı ve belli ki planları olan adamlar sormuşlardır anlaşmışlardır.Biz bilmiyoruzdur sadece.

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Bu arada, babelin yerine bir kanat almak gerek. Karijmanin yerine birini almaya gerek yok. Oos, forvet.. vida satilirsa belki bi stoper, tabi burda mitrovicin performansida onemli..sag bek e zaman ve para kalir mi bilmiyorum.. gokhan dorukhan gerekirse necip hatta gerekirse lens o bolgeyi yedekleyedebilir yonetimin boyle bir dusuncesi olabilir..
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı tuncaboylu

Düşük maaş vermenin de yan etkilerini görüyoruz şu anda.

Kime teklif gelse gitmek istiyor, satış pazarlıkları sırasında elimiz zayıflıyor.

Kulüp yönetmek gerçekten kolay iş değil, Allah sabır versin.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı underworld

Hey Babel boşver flamengo yu kam tu çin 15 milyon

Çevrimiçi Samet Demir

Düşük maaş alan kim mesela?
Düşük maaş vermenin de yan etkilerini görüyoruz şu anda.

Kime teklif gelse gitmek istiyor, satış pazarlıkları sırasında elimiz zayıflıyor.

Kulüp yönetmek gerçekten kolay iş değil, Allah sabır versin.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı underworld

Düşük maaş alan adam brezilya ya mı gitmek ister
Bak en düşük maaşlı negro ya bir yere gidiyormu hiç...

Etiketler: