2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 38 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3529940 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Erdem Ayaz

SON DAKİKA
Umut nayir BEŞIKTAŞTA

Çevrimdışı cursedofdragon

Dostum sanırım şaka yapıyorsun? O zaman ne diye transfer yapıyoruz ki herhalde Avrupa ligini alan kadro ligi de alır. Transfer falan yapmayalım kadroyu koruyalım yeter..

yoo şaka yapmıyorum gayet ciddiyim ?

Öyle çok fazla transfer yapmıcaz ki zaten şenol hocanın istediği 1 sağ bek 1 on numara 1 de santrafor.

Fazlalık oyuncuları gönderip kadroyu gençleştiricez yoksa geri kalan aynı böyle olucak.

Gökhan yerine bi sağ bek tolgay yada oğuzhan yerine bi 10 numara larin yerine bi santrafor gerisi aynı devam zaten.

Gecen sezon bu kadro 4. Oldu

Şampiyonlar ligini hesaba kattın mı ?

+ Ziraat kupası maçlarını ?

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Kim istiyor Vida'yı?  Daha doğrusu 15 üstü veren kac klub var suanda Everton dısında ? O bile net degıl suanda .DK bittiğinde elimizde kalma durumu var mı ? Var... Menejeri sensin sanırım Vida'nın ?

Su anda yok, bu yuzden Hirvatistan'in elenmesini bekliyoruz diyoruz. Adam 3 macta dikkat cekip teklif almaya basladi, Hirvatistan son uce girerse mi teklif gelmeyecek? Biraz uyanik olun ya. Mina'yi alacakmis Everton, alsin tursusunu kursun o zaman, Vida'ya her zaman alici bulursun. Akillarinca cop Klaassen'i cakip Vida'yi da ucuza alacaklar.

Çevrimdışı Karabay

SON DAKİKA
Umut nayir BEŞIKTAŞTA
şu ana kadar iki şey çok başarılı.

1. Formalar tanıtılana kadar sosyal medyaya düşmedi.
2. Umut nayir bize gelene kadar spor otoritelerince keşfedilmedi.

Umut nayir ne abi şaka mı. İnşallah yıllar sonra çok çok utanırım.

Çevrimdışı kyiv

Bu siyah formanın gerçekten Efsane olduğuna eminmisiniz arkadaşlar ?

Bi yakından bakmak lazım yinede ama ben hicbirini beğenmedim açık ve Net

:o_o: Fiziki dokunmadan yorum yaparsak son yılların en iyi 3 lüsü. Rakamları görürüz yakında. Beyazı oğlana, kırmızıyı kıza, siyahı kendime...

Çevrimdışı mylife1903

SON DAKİKA
Umut nayir BEŞIKTAŞTA
Nayir nolamaz, demeyecem duzgun bir cocuga benziyir bu
Okayi musayi hatta ugur demiroku istememin bir sebebi de duzgun turkce konusabilen , kendini ifade edebilen futbolcular olmalarindan dolayidir. Bellidir iyi ailelerden geldikleri. Boyle cocuklar gelisime daha acik olurlar, soyleneni anlarlar. Zaten neymar messi falan gelmeyecek iste azicik duzgun cocuklsr giysin bu formayi. Pektoyu izleyecegime ki izleyemiyoz da bankomatik futbolcusunu bu cocuk otursun, altyapidan cikan adem otursun, umar falan deniliyir aydin karabulut gelsin o otursun belki ikinci sansi kullanabilir.
Bu cocuk  da izmir cikisli olmasin, izmirlileri nasil bildiriyoz uefaya ek kontejyan falan mi

Çevrimdışı İhsan

inşallah iki ay geçmeden utanırsın  :bandit:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

siyahın arkada çubuklumu acaba bir türlü göremedim

arkası yeşil üstünde pembe noktalıymış  :D :evillol:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Karabay

inşallah iki ay geçmeden utanırsın  :bandit:
inşallah ihsan abi bunu canıgönülden istiyorum. Bir iki videosuna baktım hakan şükür gibi. Şenol hocam bunu çok beğendi :)
[ Son Düzenleme: 04 Temmuz 2018, 22:57:48 Karabay ]

Yarın 14:00 da Fabri basın toplantısı düzenleyecek

Çevrimdışı mylife1903

:o_o: Fiziki dokunmadan yorum yaparsak son yılların en iyi 3 lüsü. Rakamları görürüz yakında. Beyazı oğlana, kırmızıyı kıza, siyahı kendime...
Kadima neden almiyon abi

Çevrimdışı İhsan

Vida yı satarsak net 4 tane ilk 11 seviyesi adam almamız gerekecek :alala:
ya satmaz isek ne kadar almalıyız  :alala:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı 'TaNeR'

Bir daha da Adidas görmek istemiyorum inş başka bir firma ile anlaşılır

:D
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mylife1903

arkası yeşil üstünde pembe noktalıymış  :D :evillol:
Babel giysin abi onu

Çevrimdışı celiker1

Umut Nayir sadece Pektemek gönderilebilirse yerine daha uygun maliyetli 3. forvet veya çift santrafor oynarsak 4. forvet olarak anlamlıdır
Hayatta Beşiktaş

Umut Nayir sadece Pektemek gönderilebilirse yerine daha uygun maliyetli 3. forvet veya çift santrafor oynarsak 4. forvet olarak anlamlıdır

güven yalçını niye aldık o zaman  :alala:

Çevrimdışı İhsan

Formalar mı bol yoksa elemanlar mı çıtı pıtı çözemedim  :D Bazıları üst üste giymiş hatta formaları öyle bol yani.

Kırmızı güzel.Zaten hep kırmızı formaları beğeniyorum ben de terslik var  :D

göbekliler düşünülmüştür.

İlk bakışta siyahı beğenip beyazlar çok basıt diye düşünmüştüm. ama şimdi siyah yakalı beyaz forma hoşuma gidiyor.
Kırmızı olmamış Zıraat kupası maçları hariç giymeyiz herhalde  :D
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

Bir daha da Adidas görmek istemiyorum inş başka bir firma ile anlaşılır

forma güzel ama efsane demek abartı olur dembalı sezonun siyah forması bundan güzeldi bence de sonra delgadolu dönemim gri forması güzeldi gutili kadronun çuuklusu enfesti bu forma kabul etsekte etmesekte biraz akhisarı andırmıyor değil
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

ya satmaz isek ne kadar almalıyız  :alala:
Zaten sezon bitince santrafor, oos ve sag bek transferi hedefimizdi. Yani bu 3 mevkiye transfer yapilmasi gerektigini nisan mayıs aylarından beri konusuyorduk. Ama şimdi vida giderse en azından o kalitede stoper almak zorunda kalacagız.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Şimdi biz umut nayiri aldıkta kac forvet planlıyor acaba senol hoca kadroda. Larin güven umut love.. şu an 4 tane var elimizde. Yeni alacagımızı düşünürsek 5 tane fazla olmaz mi? Diyelim ki love' u sattık. 4 tane yine fazla olur bence.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

500.000 forma sattık ama yine şöyle elit kategorisinde bir forma görmek nasip olmadı . Adidas bu işin altından kalkamıyor artık New Balance zamanı .

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi underworld

Etiketler: