2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 120 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3578590 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi Necmi

yok birde bu formalar değilse büyük hayal kırıklığına uğrarım :D

Çevrimdışı kyiv

Tühhhh be meraktan geberecez desenize...Hani bir insan evladı forum kardeşliği vs. vs. sürpriz olsa  :bawling:  :bandit: Akşama daha kaç saat var. İşlerimi yapamıyorum konsantrasyon bitti...

Birazcık ucundan görseydik bari  :isad:

Çevrimdışı kyiv

Reklam olmasın imdadıma yetişen kardeşime teşekkür ediyorum.  :eyes

Siyah forma is the best  :bandit:

Sadece siyah minimum 400 bin satar.

Çevrimiçi levitate

kırmızı forma ve vodafone logosu hariç oldukça güzel formalar

ama şenol hoca tüm sene beyaz forma-siyah şort kombini ile devam eder
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Koa_lAA

Çevrimdışı cursedofdragon

bide canlı görmek lazım formaları :)

Ben siyahı beğendim beyaz'da üstteki çizgiler siyah olsa efsane olurmuş :)

Çevrimdışı İhsan

siyah güzel bence...

Valla hic umrumda degil. Armalar yetiyor benim icn  :bandit:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

almanyada fiyatlar nasıl mesela bayern forması kaç yuro @İhsan
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Erdem Ayaz

BEŞİKTAŞ Salomon Rondon ı takibe aldı

Kadrosunda Larin ve Love'dan başka forveti olmayan Beşiktaş'ta, menajerler yönetime Jose Salomon Rondon'un önerdi.

Alvaro Negredo'nun götürülmediği Slovakya kampında, çift forvetli sisteme dönüş sinyalleri veren Beşiktaş'ta, golcü transferi konusundaki belirsizlik sürüyor..

Kadrosunda Larin ve Vagner Love' dan başka forveti kalmayan Beşiktaş'a menajerler aracılığıyla pek çok isim öneriliyor. Siyah-beyazlılara önerilen son isimse Salomon Rondon oldu.

Yeni transfer politikası nedeniyle maliyeti düşük isimlere yönelen Beşiktaş yönetiminin, West Bromwich ile sözleşmesi sona eren yıldız isme sıcak baktığı ve takibe aldığı öğrenildi.

2015 yazından beri İngiltere'de West Bromwich forması giyen 28 yaşındaki golcü, İngiliz ekibiyle 3 sezonda 120 resmi maça çıktı. Bu maçlarda 28 gol atan Rondon, 8 de gol pası verdi.

Haber Kaynağı: Trtspor

Çevrimdışı sosyalkartal

yabancı bir forvetin dışında genç yerli bir forvet daha alacağız daha doğrusu kiralayacaz
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Koa_lAA

mantıklı  :ok:

Çevrimiçi levitate

Kadrosunda Larin ve Love'dan başka forveti olmayan Beşiktaş'ta, menajerler yönetime Jose Salomon Rondon'un önerdi.

Alvaro Negredo'nun götürülmediği Slovakya kampında, çift forvetli sisteme dönüş sinyalleri veren Beşiktaş'ta, golcü transferi konusundaki belirsizlik sürüyor..

Kadrosunda Larin ve Vagner Love' dan başka forveti kalmayan Beşiktaş'a menajerler aracılığıyla pek çok isim öneriliyor. Siyah-beyazlılara önerilen son isimse Salomon Rondon oldu.

Yeni transfer politikası nedeniyle maliyeti düşük isimlere yönelen Beşiktaş yönetiminin, West Bromwich ile sözleşmesi sona eren yıldız isme sıcak baktığı ve takibe aldığı öğrenildi.

2015 yazından beri İngiltere'de West Bromwich forması giyen 28 yaşındaki golcü, İngiliz ekibiyle 3 sezonda 120 resmi maça çıktı. Bu maçlarda 28 gol atan Rondon, 8 de gol pası verdi.

artık takibe almayı bırakıp birlerini satın alsak

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Formalar çok güzel olmuş. Son yıllardaki en iyi set benim için tartışmasız. Hele ki o siyah forma çocukluğumdan beri hayal ettiğim forma benim. Sosyal medyada beğenmeyip isyan edenlerin neyin kafasını yaşadığını gerçekten merak ediyorum.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı tangaz

rondon ismi geçen günde geçti sözleşmesi bitti denince ben mi yanlış hatırlıyorum acaba deyip kontrol etmiştim oyuncunun kontratı haziran 2019da bitiyor görünüyordu transfermarketinde
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı yaço58

Formalar çok güzel olmuş. Son yıllardaki en iyi set benim için tartışmasız. Hele ki o siyah forma çocukluğumdan beri hayal ettiğim forma benim. Sosyal medyada beğenmeyip isyan edenlerin neyin kafasını yaşadığını gerçekten merak ediyorum.
siyah güzel de beyaz hiç olmamış sanki öyle yakalı formaları acaip severim ama adidas maalesef yapamıyor o yakaları

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Kırmızı ve siyah formayı çok beğendim beyaz da güzel
ama siyah gerçekten muhteşem senelerdir istediğim forma
bu güzel formaları şampiyonluk la taçlandırmak gerek bunun için yönetimin yapacağı transfer tercihleri etkin rol oynayacak

Çevrimdışı 38life

siyah güzel de beyaz hiç olmamış sanki öyle yakalı formaları acaip severim ama adidas maalesef yapamıyor o yakaları

Yakaya çok fazla dikkat etmedim futbolcunun üstünde görmek lazım ama beyaz formanın sadeliği hoşuma gitti. setin içinde 1 tane böyle sade forma herzaman olmalı.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı f_madida

Fortounis'i pek tanıdığınızı sanmıyorum.. sosa'nın 25 yaş ve daha disipli hali diyelim şenol hoca kendisini alabilsek keşke diye olimpiakos maçından sonra birkaç kere söylemişti.  Değeri 7 milyon.. ancak ver deseniz 10'dan aşağı zor verirler. Zaten görünen klasen gelecek gibi.. farketmez o da iyidir..  medel, adriano ve rafael de bizim lige göre first class adamlar.

Emre akbaba ve çağlar söyüncü Türk milli takımının ilk11'inde oynuyorlar. Yerli kalitesi olarak oguzhan ve tolgaydan iyiler üzgünüm. Çağlar/vida ikilisi hayal gibi zaten.. vida gidici.. valla taş gibi orta saha ve defans yazdim.. ileri 3'lüyü sağlam koy, git uefa kupasını al gel..

Emre Akbaba ve Caglar Soyuncu Besiktas ayarinda oyuncular degil, en fazla zorunlulukta rotasyon oyuncusu olurlar. Hele ki defans tandemini Caglar-Vida diye kurmak akillara ziyan.

Yazdiginiz kadro (sadece saha icindekiler degil yedekleri de katiyorum), Turkiye liginde ilk 3'e giremez.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı tuncaboylu

rondon ismi geçen günde geçti sözleşmesi bitti denince ben mi yanlış hatırlıyorum acaba deyip kontrol etmiştim oyuncunun kontratı haziran 2019da bitiyor görünüyordu transfermarketinde
Sallarken buna bile bakmıyorlar işte.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Dün akşam burada bir üyemizin " şef scoutla akşam yemek yiyeceğini , aldığı bilgileri akşam geç vakit ya da sabah paylaşacağını söylemişti. Epey geriye giderek tarama yaptım ama hiç bir bilgi göremedim
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

beyaz formada beyaz şeriti ben pek mantıklı bulmadım bakalım yakından görünce ne hissettirecek, siyah forma güzel yandaki beyaz şeritler gri olsa daha güzel olurdu.

Çevrimdışı f_madida

Bir de su Emre Akbaba konusunu yazmadan edemeyecegim. Bu oyuncu az bucuk yetenekli bunda hemfikirim ama daha once defalarca kez orneklerini gordugumuz, bir Olcan Adin, Altan Aksoy gibi zamaninin gelecek vadeden oyuncularindan pek bir farki oldugunu dusunmuyorum. Boyle bir adami getirip Besiktas'in seviyesini yukseltecek bir oyuncuymus gibi ilk 11'e yazmak hic mantikli gelmiyor. 
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı tangaz

Abiler merhaba kısa ve öz Bilgi geçiyorum.abuş olayı külliyen yalan medya haberi.sağ bek için en büyük aday Ahmet Oğuz 1 milyon Euro serbest kalır maddesi var 2-3 güne netleşecek.bu sene de gönül arkası genç Ahmet el böyle idare edip seneye daha iyi birine bakarız düşüncesi var.santrafor olayı belirsiz kalinic yoklamışlar Sevilla 14 milyon bonservis vermiş milan 22 istiyormuş o işde zor.smolov falan içinde kulübü 15 milyon falan diyormuş o da çok zor.10 numara için geçen isim Diego alfonso Valdes contreras monarcas meksika liginden.4.5 milyon dolar istemişler ciddi ciddi ilgileniyoruz.forvet konusu geçen seneki gibi olabilir zar atacaklar yine plan program YÖK malesef.vida büyük ihtimal gitti 13-14 gibi rakamı gördüğü an güle güle.umut Güner alakalı büyük sıkıntılar var detaya giremem.hoca ile yönetim arasında ki sıkıntı devam ediyor hoca Metin Albayrak la bayağı kavgalıymış.darıca Gençlerbirliği nide satın alıyoruz.bir artı parantez de Aras Özbiliz menajeri her sene 150 bin Euro komisyon alıyormuş yıllık ücretimden hiç biryere de gitmem diyormuş para mı alırım.
Konuşmam da anladığım hoca bu seneden snr burada kalmaz!!!!
Saygılar

buyur abi @Hasan Tahsin

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Siyahi gordum digerlerine bakmadim. Efsane olmus siyah forma hemen cikinca alacagim.. yillardir bekledigim tonlarda harika olmus👍
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Etiketler: