2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 93 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3579139 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı kyiv

Abi abartilacak bi tarafi yok 10 kisi yakalamislar yula performansi gostermis

Günün sözü: Youla Performansı

Yalnız çocuk 17 buçuk yaşında. Ayrıca Kanadalı demeyelim bariz Ganalı işte çocuk. Biz almazsak muhtemelen 20 sinden önce adaya gider. Oradan da Belçika veya Hollandaya kiralanır.

Çevrimdışı tangaz

ben bu deyvise yatırım yaparım tutar tutmaz bilmem çünkü çocuk geniş alan topçusu fuleli oluşunu sevdim, fule demişken metin geldi aklıma
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

abartilaccak tarafi yokmu? adamin izledigim ilk macda 4 asist 1 gol. diger maclardaki performansini daha izlemedik bile. iddia ediyorum, bu sezon lensin ve q7 cezali oldugu dönemde bu cocuk oynasaydi  acik ara sampiyon olurduk. adam gecmesi, nereye pas vermesi, süratli olmasi, hersey var. gencecik cocuk daha, bence fazlasiyla is görür.
Gelsun baslasun diyoz da
Daha ne diyem ama rakibi yakalamis acik alanda hirpalamis oraya bizim lensi koysan lens 4 asistin yanina 3 de gol eklerdi. Gelismesi lazim

Çevrimdışı mylife1903

Arkadas bu asporun bizim camia ile ne alip ne veremedigi var
Ulan topculari sayiyor dunya kupasi yapanlari ulkeleri tanitirken
Yok eski fbli keya falan derken danimarkayi anlatirken
Sirbistana gelince tosici demiyo
Hirvatistans gelince vidayi sadece defansta sayiyir besiktasli vida demiyir
Ustune kostarikayi tanitirken birayn ruyizin bize attigi golu koyuyor herifler goruntuye boyle kaypaklik gormedim arkadas
Bu metin yazarlari irdelenmeli

Yahu turkiye konusuyoz gunlerdir bu kafayla bu ulkeden bisi olmaz. Ula fbli gsli formani kaldir gazetecisin sen dunya kupasi haberi yapiyon, ayiptir gunahtir.
Nasil bir yalakaya donusturuldu turk insani, isyan edemez hale getirildi asil kan

Çevrimdışı mylife1903

ben bu deyvise yatırım yaparım tutar tutmaz bilmem çünkü çocuk geniş alan topçusu fuleli oluşunu sevdim, fule demişken metin geldi aklıma
Pirpir savruk topcu bir tane boyle lazim abi
Mac 2-0 olunca koyacan bunu saldirsin
Asist yapacak da kime yapacak o da muhim
Bu cocuk 3 atak yapsa karsi kaleye son atakta belki yetisir negredo
Bu oynayacaksa lens santrafor olmali

Çevrimdışı tangaz

Pirpir savruk topcu bir tane boyle lazim abi
Mac 2-0 olunca koyacan bunu saldirsin
Asist yapacak da kime yapacak o da muhim
Bu cocuk 3 atak yapsa karsi kaleye son atakta belki yetisir negredo
Bu oynayacaksa lens santrafor olmali

doğru

ben negredo görmek duymak istemiyorum gelecek sezonda inşallah kurtuluruz
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

doğru

ben negredo görmek duymak istemiyorum gelecek sezonda inşallah kurtuluruz
Zor abi zor
Gider mi adam, karisi aglar falan sonra

Çevrimdışı tangaz

Arkadas bu asporun bizim camia ile ne alip ne veremedigi var
Ulan topculari sayiyor dunya kupasi yapanlari ulkeleri tanitirken
Yok eski fbli keya falan derken danimarkayi anlatirken
Sirbistana gelince tosici demiyo
Hirvatistans gelince vidayi sadece defansta sayiyir besiktasli vida demiyir
Ustune kostarikayi tanitirken birayn ruyizin bize attigi golu koyuyor herifler goruntuye boyle kaypaklik gormedim arkadas
Bu metin yazarlari irdelenmeli

Yahu turkiye konusuyoz gunlerdir bu kafayla bu ulkeden bisi olmaz. Ula fbli gsli formani kaldir gazetecisin sen dunya kupasi haberi yapiyon, ayiptir gunahtir.
Nasil bir yalakaya donusturuldu turk insani, isyan edemez hale getirildi asil kan

şimdi adamın biri meydanda konusuyor romen diyojen bataryalarla güllelerle saldırırken alparslan ve askerleri allah allah diye saldırıyordu diye sallıyor meydan kendinden geçiyor origamizm oluyor oysa o yıllarda ne top ne batarya daha icad olmamış,  ben ilkokuld 75 kişilik sınıftaydım tek parti vardı diyor oysa 50de iktidara 2.parti gelmiş bunu diyen desen zaten daha sonra doğmuş bu açıklama üzerine meydandakiler bu sefer o tek partiyi yuhlarlarmış filan

bu ülke insanı işte budur reyis

Çevrimdışı tangaz

Zor abi zor
Gider mi adam, karisi aglar falan sonra

hele o tüyü bitmemiş çocuk ağladı ya babası teselli etmek için o haftasonu o çocuğa 10 bin dolar harcadı ya işte o an hiç gözümün önünden gitmiyor abi

Çevrimdışı mylife1903

şimdi adamın biri meydanda konusuyor romen diyojen bataryalarla güllelerle saldırırken alparslan ve askerleri allah allah diye saldırıyordu diye sallıyor meydan kendinden geçiyor origamizm oluyor oysa o yıllarda ne top ne batarya daha icad olmamış,  ben ilkokuld 75 kişilik sınıftaydım tek parti vardı diyor oysa 50de iktidara 2.parti gelmiş bunu diyen desen zaten daha sonra doğmuş bu açıklama üzerine meydandakiler bu sefer o tek partiyi yuhlarlarmış filan

Guzel fikra abi, vatandasi olmasan acayip komik ulke

Çevrimdışı tangaz

Guzel fikra abi, vatandasi olmasan acayip komik ulke

abi daha ne fıkralar var açar gülersin

Çevrimdışı tuncaboylu

Aslında attığı golde 4 metre ofsaytta.

Eğer saha dışında bekleyen savunmacıyı görüp de bilerek orada beklediyse; hemen gelip başlasın.

Yok şansına denk geldiyse, abartılacak bir şeyi yok.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

Millet uçak yaptık, yerli uçağımız göklerde sanıyor hala. Bugününü bile bilmiyor, 1000 sene önceyi mi bilecek?

Neyse ki bu seçimde istikrar muhabbeti geçmiyor. Son 3 ayda her şeye %25 zam gelince, seçim çalışmalarında istikrar kelimesini lügattan çıkardılar.

Çevrimdışı worns

Yaşına göre çok iyi görünüyor bu Davies. Tamam savunmalar falan tırt ama fiziğiyle fark yaratan oyuncular bizim ligde de öne çıkıyorlar. Mesela Larin de fit olduktan sonra her girdiği maçta ben buradayım dedi. Uyum sağlaması falan da kolay olur. 5 yıllık sözleşmeyi yapalım rotasyonda yerini alsın.

Mls performansları Avrupa tarafından ligin kalitesi nedeniyle çok dikkate alınmıyor. Çıkış yapan gençler için bizim gibi takımların da şansı olabilir. Atiba'nın şefliğinde bu pazara dikkat kesilirsek dikkate değer sonuçlar alabiliriz.

Çevrimdışı worns

Lensi kiralık falan elden çıkartsak yerine bu Davies'i yazsak Quaresma-Babıl-Töre-Davies gayet yeterli bi kanat rotasyonu. No 5 olarak ofansif orta sahada ara sıra denemek kaydıyla Orkan'ı da tutarız. Ben solaklığından ve pas ilişkilerinde gelişmeye açık olduğundan Orkanı göbekte de denememiz gerektiğini düşünüyorum.

Çevrimdışı tangaz

Millet uçak yaptık, yerli uçağımız göklerde sanıyor hala. Bugününü bile bilmiyor, 1000 sene önceyi mi bilecek?

Neyse ki bu seçimde istikrar muhabbeti geçmiyor. Son 3 ayda her şeye %25 zam gelince, seçim çalışmalarında istikrar kelimesini lügattan çıkardılar.

o zaman esnafla hiç bir araya gelmedin son haftalarda hepsi istikrar sürsün onların zamanında bu işi kurduk para kazandık diyor anadoluya açılsan ne fıkralar var günlük hayatta siz ist.da pek görmüyorsunuz bu tipitipleri tabii

Çevrimdışı tangaz

+ son 1 ayda akaryakıt türevlerine 40-50 kuruş zam geldi aslında ama yansıtmamak için ötv.yi düşürdüler seçimden sonra hepsi girecek bir tarafımıza

Çevrimdışı worns

Bi de şu Guti haberlerine hiç anlam veremedim. Tamam kondisyoner kaleci antrenörü gibi daha spesifik teknik işlerle uğraşan teknik kadro elemanları yabancı olabilir de teknik direktörle aynı dili konuşmayan yardımcı çok anlamsız geliyor. Zaten Şenol hocayla normal şartlarla anlaşmak kolay değil. Bir de tercümanla Guti neyin katkısını yapacak bilemedim. Gutiye bakışımız pozitif. Kariyeri futbol bilgisi zaten ortada biri belki başarılı bir hocalık kariyeri de olabilir ama şu şartlarda yardımcı olarak verim almak için doğru isim olduğunu sanmıyorum. İlhan Mansız falan da çok görsele yönelik iş olur onda teknik direktör olarak gelecek planlayacak birikim gözükmüyor dışardan bakınca. Tamer Tunavari biri gerek, kariyerini teknik direktörlüğe doğru planlayacak, uyumlu ve futbol aklı olarak Şenol Hocayla paralellik gösterecek bir isim. İlla camianın çocuğu falan olmasına gerek yok. Dışardan da araştırılabilir.
[ Son Düzenleme: 10 Haziran 2018, 12:58:41 worns ]

Çevrimdışı mylife1903

Bi de şu Guti haberlerine hiç anlam veremedim. Tamam kondisyoner kaleci antrenörü gibi daha spesifik teknik işlerle uğraşan teknik kadro elemanları yabancı olabilir de teknik direktörle aynı dili konuşmayan yardımcı çok anlamsız geliyor. Zaten Şenol hocayla normal şartlarla anlaşmak kolay değil. Bir de tercümanla Guti neyin katkısını yapacak bilemedim. Gutiye bakışımız pozitif. Kariyeri futbol bilgisi zaten ortada biri belki başarılı bir hocalık kariyeri de olabilir ama şu şartlarda yardımcı olarak verim almak için doğru isim olduğunu sanmıyorum. İlhan Mansız falan da çok görsele yönelik iş olur onda teknik direktör olarak gelecek planlayacak birikim gözükmüyor dışardan bakınca. Tamer Tunavari biri gerek, kariyerini teknik direktörlüğe doğru planlayacak, uyumlu ve futbol aklı olarak Şenol Hocayla paralellik gösterecek bir isim. İlla camianın çocuğu falan olmasına gerek yok. Dışardan da araştırılabilir.
Ziya dogan gelsin baslasin. Cok isterse hurriyet ve aymani da getirsin

Çevrimdışı worns

Ziya dogan gelsin baslasin. Cok isterse hurriyet ve aymani da getirsin

o iş olmaz yeterince ön liberomuz yok ziya hocayla çalışmak için

Çevrimdışı cursedofdragon

Şafak Malatya : Beşiktaş Romanın 23 yaşındaki Sağ Beki Karsdorp ve 26 yaşındaki Stoperi Juan Jesus için kiralık olarak anlaştı.Roma ile her 2 oyuncunun kiralık opsiyonları görüşülüyor.

Çevrimdışı alimm

karsdrop , juan jesus, klaassen, ferdi, davies, origi.... kadroyu gençleştirme işi on numara olur....
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı celiker1

17 yaşında
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

karsdrop , juan jesus, klaassen, ferdi, davies, origi.... kadroyu gençleştirme işi on numara olur....

opsiyonlu kiralayıp aldıgımız tek oyuncu töre

Çevrimdışı tuncaboylu

opsiyonlu kiralayıp aldıgımız tek oyuncu töre
Motta da var.

Etiketler: