2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 36 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3531103 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Karabay

Motta da var.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aaa lens var kapı gibi.

Çevrimdışı tangaz

aaa lens var kapı gibi.

lens satınalma zorunlu kiralama işiydi opsiyonlu kiralasak almazdık zorunluluk wardı
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı alimm

opsiyonlu kiralayıp aldıgımız tek oyuncu töre
zaten  görüntüde ferdi, davies, origi nin bonservsini almak durumundayız.. diğer tarftan klaassen de iki senelik kiralsak geriye roma'lılar kalıyor birinin opsiyonunu kullanabilsek bile yeterli....
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimdışı mylife1903

lens satınalma zorunlu kiralama işiydi opsiyonlu kiralasak almazdık zorunluluk wardı
Sosa gibin

Çevrimdışı Karabay

ya biz bu işleri neden bu kadar seviyoruz. Hani sebep ne olabilirki böyle enteresan enteresan kira sözleşmeleri yapıyoruz ve sonucu tam tersi çıkıyor.

Çevrimdışı mylife1903

Genc kiralayacaksak veahin palesini kiralayak

Çevrimdışı mylife1903

ya biz bu işleri neden bu kadar seviyoruz. Hani sebep ne olabilirki böyle enteresan enteresan kira sözleşmeleri yapıyoruz ve sonucu tam tersi çıkıyor.
Akil akil gel sipitatakaya takil

Çevrimiçi Necmi

kişisel bişey değil bu ötekileştirme amacıyla da söylemedim ama bu ülkede yaşamayıp bizlerin yaşadıklarını yaşamadan oy kullanımını doğru bulmuyorum.
Beşiktaşlı olanlar kullansın onların görmesi gereken bir hesap var :bandit:

Çevrimiçi Mehmet57

Juan Jesus, Rick Karsdorp, Davy Klaassen, Ferdi Kadioglu. Muthis transferler olur.

Karsdorp hakkinda bir not: Feyenoord alt yapisinda yildiz 10 numara olarak gorunuyor du. A takim da ki ilk macini Feyenoord ile bize karsi oynamisti. Fred Rutten ozaman sagbek yoklugundan dolayi Karsdorp’i oraya koydu ve o gun bugundur sagbek oldu.

Çevrimiçi murat

Everton'da ne kazandigini bilmem. Fakat oyuncunun piyasa degerinin 20 milyon olmadigini biliyorum. Ayni Talisca ve Aboubakar'da yaptiklarini gene yapiyorlar. Everton bu adami istemiyor, yedigi kazigi cikarma derdinde. Besiktas bir suru oyuncuyu parlatti son bir kac yildir. Eli guclu olan biziz. Lan bu bizim makus talihimizdir nedir hep masada kaybediyoruz. :evillol:
2 yıl kiralık gelsin faydalıda olsun sonrada gitsin sorun değil.eskisi gibi bonservis kulübün elinde değil anlaşıp 10 milyona transfer etsen ne olacak 3 sene oynayıp bedavaya gitmeyeceğinin garantisi yok ki? yada başarılı olacağının garantisi de yok.o yüzden bizim durumumuzdaki takımların bedava veya böyle kiralık formülünden devam etmesi mantıklı geliyor.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş, Liverpool’un yıldız golcüsü Daniel Sturridge için atağa kalktı. 28 yaşındaki golcüyü göndermeyi planlayan Ada ekibinden 8 milyon Euro’luk (42 milyon TL) bonservis talebi alan Siyah-Beyazlılar, pazarlıklara başladı.(Fanatik)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Başta Almanya olmak üzere pek çok ligi tarayan Beşiktaş'ın scout ekiplerinin gözüne çarpan bir başka isim de Barış Atik oldu. Sezonu Darmstadt'ta kiralık geçiren Barış için verilen rapor Şenol Güneş'in dikkatini çekti. (Takvim)

Çevrimiçi murat

Klasen 8 dir oos olarak tatmin etmez diyelim
yumuşak bir 8 hemde. o yüzden 10 gibi algılanıyor olabilir.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

yumuşak bir 8 hemde. o yüzden 10 gibi algılanıyor olabilir.
yumuşak derken :D

Çevrimiçi murat

Kandirilmamis aldatilmis
aldatılmışsa daha kötü çocuklar kimden...

Çevrimdışı mylife1903

Cocuklar genelde sundan oluyo

Çevrimdışı mylife1903

Herif degil demek istiyor abi
Bize mesela tecavuzcu coskun tipinde fitbolcu lazimken bu tolga savaci tipli

Çevrimdışı Erdem Ayaz

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı tangaz

meçhul olmakla birlikte uzaklarda çok uzaklarda okyanus ötesinde yaşadığına dair rivayetler var benim tahminim valt disney
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi murat

ozi gibi.mesela tolgayda 8 dir ama o da ileride iş yapmadığı için 6 gibi algılanıyor.yani demem  o ki 8 numara için yetersiz olanlar ya 6 ya ya 10 numaraya kayıyor.ortasahada oynayan oyuncu iş yapacak.

Çevrimdışı Egos

caner :alala:

marcelo antônio guedes filho

bu transfer de en az iki oyuncu yerine geçer.

Çevrimdışı KAP

Juan Jesus, Rick Karsdorp, Davy Klaassen, Ferdi Kadioglu. Muthis transferler olur.

Karsdorp hakkinda bir not: Feyenoord alt yapisinda yildiz 10 numara olarak gorunuyor du. A takim da ki ilk macini Feyenoord ile bize karsi oynamisti. Fred Rutten ozaman sagbek yoklugundan dolayi Karsdorp’i oraya koydu ve o gun bugundur sagbek oldu.

Bayadir futbolu takip etmeyi birakmistim transfer haberlerine bakmiyordum. Simdi bu kadar net sekilde bu isimlerle karsilasinca sasirdim. Bizim icin transferin bu donemi cok erken degil mi ya:) agustosu gormemiz lazim netlesmesi icin
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimiçi murat

Herif degil demek istiyor abi
Bize mesela tecavuzcu coskun tipinde fitbolcu lazimken bu tolga savaci tipli
aynen öyle.gazozunu kendi hazırlayacak :D

Çevrimdışı tangaz

marcelo antônio guedes filho

bu transfer de en az iki oyuncu yerine geçer.

verilen örnekler hep 1 milyonluk isimler en pahalısını ben söyledim töre ismi ile, sanırım neye vurgu yaptığım pek anlaşılmamış.

Etiketler: