2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3526439 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Negredoya birisi 2 milyon maas verecem kiraloyorum dese ustunu tamamlariz ya oyle olabilir. Adam ellerinde patlamis biraz oynatip birine cakmaya calisiuorlar bence

sen de bu detayı güzel yakaladın reis
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

günümüz almanyasında en ağır hakaret  :alala: pek inandırıcı gelmedi, sıksık nazist davranışlar görüyorum almanyada

Dogru diyor. Nazi olmak, Nazi propagandasi vs. suc Almanya'da. Bizim Almanya ile sorunumuz olmamasi lazim normal sartlarda. Yine hep yaptigini yapiyor malum sahis. Once oradaki Turklerin otekilestirilmesini kullaniyor, bunu yaparken otekilestirmeyi de korukleyecek laflar ediyor. Sonra Almanya'yi karistirma, ic islerimize karisma denince vay efendim Cermen milliyetcileri, vay efendim Nazi. Bunun uzun vadeli neticesi ne olur? Oradaki Turkler'e karsi Nazi soylemlerinin guclenmesi.

Almanya sosyal demokrasi ile yonetilen bir ulke gecin. Turkiye'yi akilli kimseler yonetse oradaki parlak Turk kokenli cocuklari Turkiye'ye davet eder, daha iyi egitim almalari icin destek verir oralarda ust duzeylere gelmesi icin elinden geleni yapar. Hem Turkiye icin, hem de oradaki Turkler icin yapilabilecek en kazancli hareket budur. Tabii bu tur planlar basiret, feraset ve akil ister. O da Turkiye'yi yonetenlerde yok. Ayrica kucuk olsun benim olsun zihniyetine burun kiviracak kadar da ozguvenli olmak gerekir.

Çevrimiçi ferdi1903

Dogru yahu. Kayinco benim rus almanyada yasiyor
Ujbej kelimede alamanca bilirim ben. Yasli bi komsusi var tip tip bakiyor habire. Dedim savasta baban nabiyordu, afalladi tabi. Once rus sandi sonra kafasi karisti turk oldugumu anladi. Efsanedir. Ruslar bu alamanlara fasist der kisaca zaten.
Hitleri secimle babam getirdi tabi. Yahudiler bunlari iyi terbiye etti agizlarini acamiyirlar biraz bitleri kanlansin hepsinin icinden birer hitler cikar
 Wehrmachti giydikleri gibi bizim turkleri kesmeye calisirlar.
Bizim zaten sabunumuz da iyi olmaz yahnimizi yapar bunlar.

Alaman biyledir. Icten ice yabanci nefreti var heriflerde suratlarindan belli oluyor. Yahudi birakmadilar tarih tekerrur ederse bizim turkleri yahni yaparlar.

Cok iyi alamanlar var tabi akrabalarimiz var alaman ama cogu boyle bunlarin
Turk dusmanliklari da var ama dile getiremiyorlar.

Milli takimda zenci oynuyor diye kendini silkeleyen bi milyon alman bulunur yahu

sene 2005 Confederations kupasiydi sanirim almanya arjantin maci var, mac oynanirken ben isteydim yanimdaki calisan almanda maci radyodan takip ediyor kulakliklari takmis, arada soruyorum kac kac diye, sonra mac bitti noldu dedim 2-1 kaybedik dedi,

neyse yemek molasinda beraber ise gidip geldigim almanla konusuyorum almanya yenilmis gecmis olsun diye takilayim dedim, yok mac 2-2 bitti dedi,

yaw dedim bizim heinz bana 2-1 yenildik dedi dedim, yoksa son dakika golu oldu da bu sarhosun haberimi olmadi dedim, yok dedi almanya 2-1 öndeydi sonra 2-2 oldu dedi, yemek molasi bitti bizim heinzin yanina gittim,

yaw heinz sen kac bira ictin serhosun heralde derken heri f bombayi patlati, neymis efenim 2 ci golü asamoah atmisda o golü saymiyormus onun icin mac 2-1 bitmis.  :lol:
[ Son Düzenleme: 09 Haziran 2018, 20:20:27 ferdi1903 ]

Çevrimdışı mylife1903

Dogru diyor. Nazi olmak, Nazi propagandasi vs. suc Almanya'da. Bizim Almanya ile sorunumuz olmamasi lazim normal sartlarda. Yine hep yaptigini yapiyor malum sahis. Once oradaki Turklerin otekilestirilmesini kullaniyor, bunu yaparken otekilestirmeyi de korukleyecek laflar ediyor. Sonra Almanya'yi karistirma, ic islerimize karisma denince vay efendim Cermen milliyetcileri, vay efendim Nazi. Bunun uzun vadeli neticesi ne olur? Oradaki Turkler'e karsi Nazi soylemlerinin guclenmesi.

Almanya sosyal demokrasi ile yonetilen bir ulke gecin. Turkiye'yi akilli kimseler yonetse oradaki parlak Turk kokenli cocuklari Turkiye'ye davet eder, daha iyi egitim almalari icin destek verir oralarda ust duzeylere gelmesi icin elinden geleni yapar. Hem Turkiye icin, hem de oradaki Turkler icin yapilabilecek en kazancli hareket budur. Tabii bu tur planlar basiret, feraset ve akil ister. O da Turkiye'yi yonetenlerde yok. Ayrica kucuk olsun benim olsun zihniyetine burun kiviracak kadar da ozguvenli olmak gerekir.
Yahu iyi desteklesen iyi yonetip iyi orgutlesen 50 seneye mehmet hans demirci basbakan olur almanyaya.
Fetoyu bu alamanyaya yoneltmek lazimdi cia buyuk hata yapti, simdiye basbakan cikartmisti.

Çevrimdışı tangaz

nazi propagandası yapmak suç taaki bir türke karşı neonaziler saldırana kadar
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

bu arada gurbetçilerin oy kullanması da yanlış  :D

Çevrimiçi ferdi1903

ne diyorsun abi  :steamed: :steamed: :steamed:

bugün oy kulanmaya gittim  :evillol:

Çevrimdışı mylife1903

Hepsi dalar abi suru psikolojisinde.
Hepsi bir maske takmis bu alamanlarin nefret dolu adamlar. Hic sevmiyom ulkesini de dilini de zaten
Kayinco yerlesince mecbur muhatap olmak zorunda kaldik
Tiskindigim bir gerginlik var. ispanyada falan boyle yay ustunde olmuyorum.
Gavurellerde yasadigimdan yurtdisinda turk gorunce de cok temkinli oluyom mumkunse hic muhatap olmuyom zaten belki almanyada cok turk oldugundandir.
Boyle insanlara negatif enerji yukleyen biri de degilim ama biraz nasi anlatsam boyle tiekn tiken oluyom
Belki enerjilerini hissettigimden de olabilir

Çevrimdışı mylife1903

Dogru mesela ben kullanmiyom zarfa resmini koyup atiyom

Her yerde her azinliga karsi boyle saldirilar olabiliyor. Alman devleti dedikleri gibi olsa 600 bin Suriyeliyi ulkeye alir mi? Tekrar tekrar diyorum, Turkiye'yi yonetenler ideal lider olmaktan uzak kimseler. Durust, cesur, egitimli, ustun zekali, vatanini kendi cikarlarindan ustun tutan, bilge niteliklerinin hepsine haiz bir insan Turkiye'nin basina hic gelmedi. Bir Ataturk var 100 kusur yilda.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

sene 2005 Confederations kupasiydi sanirim almanya arjantin maci var, mac oynanirken ben isteydim yanimdaki calisan almanda maci radyodan takip ediyor kulakliklari takmis, arada soruyorum kac kac diye, sonra mac bitti noldu dedim 2-1 kaybedik dedi,

neyse yemek molasinda beraber ise gidip geldigim almanla konusuyorum almanya yenilmis gecmis olsun diye takilayim dedim, yok mac 2-2 bitti dedi,

yaw dedim bizim heinz bana 2-1 yenildik dedi dedim, yoksa son dakika golu oldu da bu sarhosun haberimi olmadi dedim, yok dedi almanya 2-1 öndeydi sonra 2-2 oldu dedi, yemek molasi bitti bizim heinzin yanina gittim,

yaw heinz sen kac bira ictin serhosun heralde derken heri f bombayi patlati, neymis efenim 2 ci golü asamoah atmisda o golü saymiyormus onun icin mac 2-1 bitmis.  :lol:
:kop: :kop: :kop: :kop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Hepsi dalar abi suru psikolojisinde.
Hepsi bir maske takmis bu alamanlarin nefret dolu adamlar. Hic sevmiyom ulkesini de dilini de zaten
Kayinco yerlesince mecbur muhatap olmak zorunda kaldik
Tiskindigim bir gerginlik var. ispanyada falan boyle yay ustunde olmuyorum.
Gavurellerde yasadigimdan yurtdisinda turk gorunce de cok temkinli oluyom mumkunse hic muhatap olmuyom zaten belki almanyada cok turk oldugundandir.
Boyle insanlara negatif enerji yukleyen biri de degilim ama biraz nasi anlatsam boyle tiekn tiken oluyom
Belki enerjilerini hissettigimden de olabilir

Her toplumun iyi yonleri var kotu yonleri var. Suyuna gideceksin, vereceksin eline birayi "Lan Helmut bi daha anlat hele Hegel'in felsefesini, cok heyecanli" diyeceksin. O konusurken sen de Helmut'un bacisini keseceksin. Senden iyi bir dost olmaz Alman'a. Turk guvensizligiyle girdigin restoranda, kafede "bana Sevr'i dayatacaklar" diye dusunursen rahat edemezsin. :evillol:

Kesinlikle :ok:

Her yerde her azinliga karsi boyle saldirilar olabiliyor. Alman devleti dedikleri gibi olsa 600 bin Suriyeliyi ulkeye alir mi? Tekrar tekrar diyorum, Turkiye'yi yonetenler ideal lider olmaktan uzak kimseler. Durust, cesur, egitimli, ustun zekali, vatanini kendi cikarlarindan ustun tutan, bilge niteliklerinin hepsine haiz bir insan Turkiye'nin basina hic gelmedi. Bir Ataturk var 100 kusur yilda.
Şuan bir tane aday var bu dedigin özelliklere sahip biri

Ama seçilir mi ? Çok zor malesef..

Çevrimdışı tangaz

ne diyorsun abi  :steamed: :steamed: :steamed:

bugün oy kulanmaya gittim  :evillol:

kişisel bişey değil bu ötekileştirme amacıyla da söylemedim ama bu ülkede yaşamayıp bizlerin yaşadıklarını yaşamadan oy kullanımını doğru bulmuyorum.

Çevrimiçi ferdi1903

kişisel bişey değil bu ötekileştirme amacıyla da söylemedim ama bu ülkede yaşamayıp bizlerin yaşadıklarını yaşamadan oy kullanımını doğru bulmuyorum.
olabilir, zaten biz ne burda nede kendi memleketimizde kabul görüyoruz, burda yabanci orda almanci, önemli deil yani

+1903 kere 1903 :claps: :claps:

Çevrimdışı tangaz

benim tanışma olanağı buldugum bir sürü suriyeli oldu geçen sene önceki sene izmir aktarmalı belçika ve almanyaya yerleşen hepside suriyeden kaçan paralı ailelerdi, garibanları bize sıgındı paralıları almanyaya...

Çevrimiçi ferdi1903

benim tanışma olanağı buldugum bir sürü suriyeli oldu geçen sene önceki sene izmir aktarmalı belçika ve almanyaya yerleşen hepside suriyeden kaçan paralı ailelerdi, garibanları bize sıgındı paralıları almanyaya...

bide eytimli olanlari süzgecten gecirdi almanlar, islerine yariyacaklari toplamaya gayret gösterdiler

Çevrimdışı tangaz

olabilir, zaten biz ne burda nede kendi memleketimizde kabul görüyoruz, burda yabanci orda almanci, önemli deil yani

yoo ben şahsen hayatımda bir kere dahi almancı tabirini kullanmadım yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız dedim sabah beride savunmasını yapıyorum burada ama gelip bu ülke için oy kullanmanızı da doğru bulmuyorum.

Şuan bir tane aday var bu dedigin özelliklere sahip biri

Ama seçilir mi ? Çok zor malesef..

Kim o haberim yok.

Çevrimiçi ferdi1903

abi suraya transfer haberi varmi diye geldim, konu nerlere gitdi ya  :lol:

Çevrimdışı mylife1903

Abi alman salak mi capulcuyu teroristi alsin
Bnd midir nedir heriflerin gen haritasina kadar bakmistir
Bunun kremasini amerigalilar almistir
Boyle atom muhendisi falan filan
Universitedeki teorisyenlerini falan
Kremanin altini alamanlar goturmustur uygulamaci gelecege yonelik degil 25-30 senelik plan dahilinde doktor falan guzel sanatlar mimar muhendis tayfasini elekten gecirip toplamislardi
Kalanlari da avrupa ulkeleri ihtiyaca gore paylasmistir
Ipsiz sapsiz capulcu dusuk aykulu cahil cuhelayi da bize sokusturmuslardir yabancilik hissetmesinler hemen uyum saglasinlar diye

Bizim besiktas olarak sosyal proje yapmamiz lazim mesela 4 milyon suriyeliden 2-3 futbolcu cikarsak guzel algi kasilir ordan

Çevrimdışı mylife1903

yoo ben şahsen hayatımda bir kere dahi almancı tabirini kullanmadım yurtdışında yaşayan vatandaşlarımız dedim sabah beride savunmasını yapıyorum burada ama gelip bu ülke için oy kullanmanızı da doğru bulmuyorum.
Abi almanci Zaten nasil bir kelimedir ya
Hep bemeve mersedez bindikleri icin arabaci sinifi bir yakistirma olarak kullaniyorum ben komsu icin
Baska komsu var cekik goz hastasi mesela caponcu
Bi tane var komsu amerikanci
Bu turkceyle felsefe yapilmiyor yahu

Çevrimdışı solar

günümüz almanyasında en ağır hakaret  :alala: pek inandırıcı gelmedi, sıksık nazist davranışlar görüyorum almanyada

Evet, çünkü Almanlar tarihleri ile yüzleşmiş, hatasını kabullenmiş ve dersini öğrenmiş bir toplum. O yüzden tabu bir konu ve nazi suçlamalarını çok ciddiye alıyorlar, özellikle nazi derken neyi kastettiğini dahi bilmeyenlerden gelince. Burada kastım sokakta birisini çevirip sen nazisin demek de değil, o da kötü de, bir politikacının ülkeyi nazilikle suçlaması. Devletin milyonlarca insanı sistematik bir şekilde katletiği düzenle.

Dediğim gibi ülkede ırkçılık yok, ırkçı yapılanmalar yok demiyorum. İstendiği kadar örnek bulunabilir. Ama konumuz topçuların ıslıklanması.

Etiketler: