2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 28 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3543312 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi murat

Tolga,Tolgay,Quaresma,Love şimdi, Roco,vida,Adriano,medel,atiba,lens,Töre,Pektemek,larin sezon sonu gönderilmelidir.Yerlerine gelecek vaad eden genç milli takımlarda sivrilen maliyeti makul seviyede olan 18 - 23 yaş arası genç oyuncular (insan yiyen tarzda) transfer edilmelidir.Arasına 2 - 3 tane tecrübeli yabancı(elit liglerde fazla forma şansı bulamayan fiyat olarak makul) serpiştirilebilir...Oğuzhan ise ya satılsın yada yararlanabilecek formül bulunsun.Kalan boş yerlerde alt yapı oyuncuları ile doldurulsun.Bu saatten sonra boşa gidecek paramızın olmaması lazım.2 senelik mali kaybımızı ve geleceğimizi ancak böyle kurtarabiliriz.
önce bir hocayı göndersek bu oyuncuları birde başka hocayla denesek.belki aradan bir kaç futbolcuyu kurtarırız.şenol güneş hep başarılarını?? hazır takımlar ile kazandı.

Çevrimdışı mylife1903

Al al al döneminden sat sat sat dönemine girmiştik, şimdi hangi dönemdeyiz anca fesh edip yollayabiliyoruz

Yonetim lale devrini yasadi, gelen parayi sacti bi guzel
Simdi fetret falan doyecem ama degil
Bizim camianin normali budur, fabrika ayarlarina donuyoruz

Taraftarin da cok burnu kalkmisti, yuventus boyle oynuyor mancisitir siti boyle yapiyor pesejenin elinden pepeyi aldik, turkiyenin bayerni olacaz, dedik sana yedirmezler o pastayi diye ustune bizim genlerimizde yok rahatlik, kaos lazim, rahat batar besiktasliya

Çevrimdışı mylife1903

Transfer sezonu hala açikken şu Quaresma Lens Ljajic i hayrina verelim. Para istemiyorum bak buraya dikkat. Madem bizden cacik olmaz Ljajici Rizeye Lensi Erzuruma verelim de Fener düssün ligden.

Gerci napsinlar bu iskartalari kadrolarinda daha iyileri var. Bugun merkez ortasahadaki İbrahim Ljajic kadar, sarpsborgdan aldiklari kanat forvet Lens kadar dışkı yapar.
Kadroya giremezlerki anadolu tAkiminda lens ikinci ligde ilk11 oynayamaz versen
Madem puan kaybi yapacaz yenilip fbyi atese ataydik
Biz sampiyon olamayacaksak fb dussun arkadas

Çevrimdışı mylife1903

önce bir hocayı göndersek bu oyuncuları birde başka hocayla denesek.belki aradan bir kaç futbolcuyu kurtarırız.şenol güneş hep başarılarını?? hazır takımlar ile kazandı.
Hangi futbolcuyu kazanacaksin abi
Adriyano atiba vida gg dodo
Kalanini at gitsin zTen
Kalite budur takimdA
Senol gunes diyorsun da baskasi olsa fb ile yarisiyordun bu kadro boyle bir kadro
Sitoer ile santrafor daha gecen gun gelmis
Biri bi kere dustu sakatlandi
Oburu 50dakkka kosuyor sahada gebereceh hepten pektoya kalacaz

Bu takima sagbek solbek kalsin sagbeke afili bir zenci al sonrasi kolay, 2 sitoper sart ortasahaya 4 adam sart bu sistemle oynayacaksak 4 tane kanat oyuncusu 2 tane onnomero 2 de santrafor lazim farkli tip

Hocayla alakasi var ama hata arayacaksaniz yonetime bakin, bu yonetim o sotada alinmayacak yakinda
Fikret ormana fazla tepki olacagini sanmiyorum ama
Mahserin 4 Atlisi
Ezik diyen yonetici, umut, metin ve avukat okup lokantaci olan hani abisi vale bunlar basta olmak uzere besiktas tarafatri o yonetime tepki koyacaktir
Bizim taraftar sebaya kufur etmis tarafatrdir bu yonetime laf mi etmeyecekler

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Dün bildiğin kabuslarla uyudum. Kabusumda maç 3 - 3 berabereyken tv bozuldu, deli dana gibi uğraştım. Sebep olanlara ne diyeyim bilemedim. Necip in bu takımda ne işi var. Burak bitikleri oynuyor. Atibanın ölüsü iç saha maçında oynar. Güven nerede? Şenol hocaya güvenim çok az artık
Ayrıca Oğuzhan bu maçta olmayacak ta hangi maçta olacak.
[ Son Düzenleme: 26 Ocak 2019, 13:42:58 Hasan Tahsin ]
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimiçi MUSTAFA_

Paramız olsa da hemen alsak  :tabe: Tolga'yı direk bırakalım Kagawa parasına hatta  :ebebe:

Borussia Dortmund, teknik direktör Lucien Favre'ın takımda düşünmediği Shinji Kagawa'yı 2-3 milyon euro civarında bir bedelle satmak istiyor. (Bild)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

https://www.transfermarkt.com.tr/marcus-coco/profil/spieler/353365
22 yaşında fransız
2020 haziranda sözleşmesi bitiyor
184 boyu var
sağ kanat oynuyor
kesinlikle takip edilmeli
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Paramız olsa da hemen alsak  :tabe: Tolga'yı direk bırakalım Kagawa parasına hatta  :ebebe:

Borussia Dortmund, teknik direktör Lucien Favre'ın takımda düşünmediği Shinji Kagawa'yı 2-3 milyon euro civarında bir bedelle satmak istiyor. (Bild)
Yüksek kontrat isteyecek
ve oyuncu bizimle son kontratını yapmak isteyecek
satamayacağız çok riskli
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

[ Son Düzenleme: 26 Ocak 2019, 15:12:13 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

https://www.transfermarkt.com.tr/lloyd-kelly/profil/spieler/480116

sol bek ingiliterede alt yaşlarda 11 kez milli olmuş
30.06.2019 da sözleşmesi bitiyor
20 yaşında
180 boyu var
atletik tempolu
championshipte 24 maç oynamış
kesinlikle dikkat edilmeli ve takip edilmeli
[ Son Düzenleme: 26 Ocak 2019, 15:41:05 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yazana pek güvenmesem de o vedalar bir an önce gelmeli artık  :tabe:

Ayrılıklar yakın ... (via. Gürler Akgün)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Malesef haklı yazan  :tabe: Q7 kalırsa ortam daha kötü olacak bu dakikadan sonra

Q7 ile pazarlık masasındasın. İkna edip takımda tutsan dünkü kart için ceza veremezsin. Takım o kadar kötü yönetiliyor işte. Feda diye yola çıkıp 2012 nin takım yönetme şekline geri dönmek! Yönetim gitmek zo run da! (Yunus Sarıusta - @ysariusta)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Yazana pek güvenmesem de o vedalar bir an önce gelmeli artık  :tabe:

Ayrılıklar yakın ... (via. Gürler Akgün)

bu ortam da bir fayda sağlamaz @MUSTAFA_ bence.

Sene sonu radikal kararlar alınmalı yönetim,hoca,komple takım değişmeli.

Çevrimdışı mylife1903

bu ortam da bir fayda sağlamaz @MUSTAFA_ bence.

Sene sonu radikal kararlar alınmalı yönetim,hoca,komple takım değişmeli.
Mitrovic tiransferi ile basladi sacmaliklar zaten ve devam etti
Yonetimini degistirmeliydi Fikret orman
Duzgun adamlari gonderip gereksizleri tuttu tam turk kafasi

📺Fırat Günayer: Quaresma'nın avukatları kulübe geldi. Sözleşme feshi için görüşemeler yapılıyor. Beşiktaş bonservis alamayacak. Quaresma'nın alacakları var. Alacaklarına karşılık bırakıyor Beşiktaş. Geçen sene 5 - 6 milyon teklifler vardı Quaresma'ya.

7 senede 150 tane stoper alarak başladı bence değişim.

Çevrimdışı mylife1903

📺Fırat Günayer: Quaresma'nın avukatları kulübe geldi. Sözleşme feshi için görüşemeler yapılıyor. Beşiktaş bonservis alamayacak. Quaresma'nın alacakları var. Alacaklarına karşılık bırakıyor Beşiktaş. Geçen sene 5 - 6 milyon teklifler vardı Quaresma'ya.
100bin yurodur yahu

Çevrimdışı mylife1903

7 senede 150 tane stoper alarak başladı bence değişim.
Hala nejip oynuyo ama

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Yorgun arkadaşlar var değişim yapacam dedi. Baktık sadece anç gitmiş. Hani fıkrada vardır ya en son marabası ağasına der madem baştaki gibi olacaktı biz bu işi niye ettik diye.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Daha öncede talibi vardı kendisi gitmek istememişti galiba.  Hatta istemeden de olsa Marceloyu göndermek zorunda kalmıştık diye hatırlıyorum evvelki sene. Böyle hocam böyle taraftarım olsun ben de gitmek istemem gerçi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Daha öncede talibi vardı kendisi gitmek istememişti galiba.  Hatta istemeden de olsa Marceloyu göndermek zorunda kalmıştık diye hatırlıyorum evvelki sene. Böyle hocam böyle taraftarım olsun ben de gitmek istemem gerçi.

KAP bekliyoruz artık  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Bi ben transferlerle ilgilenmiyorum galiba. Messi Dembele Suarez alsak yine şampiyon olamayız.

Ne zaman bitecek şu transfer sezonu ya  :alala: Kimseyi satmadık göndermedik hala alma peşindeyiz, takip edesim gelmiyor.

Bu seneyi kayıp kabul edip göndermeye odaklanmak lazımdı. Hala transfer kovalıyoruz.

Hala transfer bekleyen arkadaşlar var. Biz sezonu 10 hafta önce kapattık yapılan her transfer zarardır.

Çevrimiçi Savaş

Bazi futbolcular var;

Kendisi bencilliginden dolayi tum takimin icine eder, kendine oynar, egosunu tatmin etmek icin tum takimi calimlamak ister, uygun pozisyonda saga ceker sola ceker atagin icine eder, takim sol tarafta oynarken sag ucta top ister, kendine gelmemesi durumunda ona buna atar yapar, oyundan alinir hocasina atar yapar, kendini takimin krali gorur arkadaslarina atar yapar, calim atma ister atamazsa gider ayni adama dalip kirmizisini alir. Ihanet eder arkadaslarina oyle de haindir bunlar. Kendisine teklif gelir ama rahattir bunlar gitmicem mutluyum derler bir sene sonra ailem mutlu degil derler. Guya cok sevdikleri takimlarina para kazandirmak yerine alacaklarini da birakmadan bedava giderler bunlar.

Kendilerini dusunur bunlar. Sirk topcusudur, cizgi saklabanidir bunlar. Maalesef birkac taraftar yuzunden kendisine laf da edilmez bunlara. Edenler cahil olur, takim dusmani olur.

Lanet olsun boyle karakteri bozuk futbolculara. Besiktasimizdan uzak dursun bu karaktersizler. Allahtan su an yok bizde bu sirk topcularindan. Cizgi saklabanlarindan. Allah dusmanimin basina vermesin bunlardan.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı İsmail Özyurt

KAP bekliyoruz artık  :)
Çok geç ama zararın neresinden dönsen kar tabi.

Etiketler: