2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3547577 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

düşünüyorum düşünüyorum yapılabilecek transfer bulamıyorum

ahh fikret orman ahh bütün yaz ağustos böceği gibi çaldın oynadın yan gelip yattın

şimdi debelensin dursun taraftar
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı kyiv

Bir türlü anlayamıyorum bizim futbol vizyonumuz bu kadar kıt mı ki dönüp dolaşıp Burak Yılmaza gidiyoruz. Bu nasıl bir plandır geçen sene 33 yaşındaki Vagner Love bu sene 34 yaşındaki Burak? Ey büyük Allahım biz ne yaptık ki böyle bir futbol aklıyla hareket ediyoruz?Yani sinirlenemiyorum bile artık.

Çevrimdışı BavyeraKartali

rica ederim, yılbaşı için bu ülkeye gelmek de artık bi anlam taşımamaya başladı bu arada ne kutlama var artık ne başka bişey bir sürü oyuncakcı günah die tombala bile satmıyor hatta tombala var mı die sorana ters ters bakıp biz de tombala olmaz diyorlar
Anne baba burada torunları görsünler diye geldik. Gloria Serenty oldukça pahalıymış 3 gece 2800 euro fiyat verdiler. IÇ Santai için 7 güne 4 kişi 1100 euro  ödedim. Ben iyisimi bir ara maça geleyim 🤣 yada havalimanında karşılayayım.
Bir Beşiktaş atasözü: ''Oğuzhan'ın yeri, Atiba'nın yanı..''

Çevrimdışı kyiv

düşünüyorum düşünüyorum yapılabilecek transfer bulamıyorum

ahh fikret orman ahh bütün yaz ağustos böceği gibi çaldın oynadın yan gelip yattın

şimdi debelensin dursun taraftar

50 kere yazdım boşuna para harcamayalım. Şampiyon falan olamayız. Ne Hocada seriler yapacak motivasyon ne de futbolcularda o istek hırs var. 3 maç üst üste kazanamamışız 3 (yazıyla üç) Yönetim zaten mart sonrası seçime odaklanır. Böyle bir ortamda devre arasında Burak veya benzer yaşlı bir santraforu eğer çok çok üst düzey değilse transfer etmek saçmalık.

Oynatabildiğimiz kadar Güveni oynatacağız. Çocuk alışsın formaya 17 maç hafta 1 maç çok gelmez o çocuğa. Bir de Paf takımının santraforunu 10-15 dakika arada bir deneyelim kafidir. Boşa para harcayıp seneyi de kendimize zehir etmeyelim.

Çevrimdışı tangaz

Anne baba burada torunları görsünler diye geldik. Gloria Serenty oldukça pahalıymış 3 gece 2800 euro fiyat verdiler. IÇ Santai için 7 güne 4 kişi 1100 euro  ödedim. Ben iyisimi bir ara maça geleyim 🤣 yada havalimanında karşılayayım.

iyi yapmışsın hoş geldin.

ıc uygunmuş, gloria grubun tüm otelleri pahalı belekte
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

50 kere yazdım boşuna para harcamayalım. Şampiyon falan olamayız. Ne Hocada seriler yapacak motivasyon ne de futbolcularda o istek hırs var. 3 maç üst üste kazanamamışız 3 (yazıyla üç) Yönetim zaten mart sonrası seçime odaklanır. Böyle bir ortamda devre arasında Burak veya benzer yaşlı bir santraforu eğer çok çok üst düzey değilse transfer etmek saçmalık.

Oynatabildiğimiz kadar Güveni oynatacağız. Çocuk alışsın formaya 17 maç hafta 1 maç çok gelmez o çocuğa. Bir de Paf takımının santraforunu 10-15 dakika arada bir deneyelim kafidir. Boşa para harcayıp seneyi de kendimize zehir etmeyelim.

benim de şampiyonluk beklentim yok onedenle para harcamayalım diyorum ama tam o esnada 2.likde kıymetli şlye katılabiliriz oradan diyorum

burak konusunda ise son yorumum şu şekilde hemşom: bonservissiz gelse, love da gitmiş olsa, burak da bizden 2-2,5 aralığı maaş alsa, biz hangi yabancıyı bedava getirip burak kadar verim alabiliriz deyip yanıt bulamıyorum ve napalım bari burak gelsin bu paraya daha iyisii bu akıl bulamaz diyorum.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Aynen katiliyorum, ama bunu yaparkende takimi 17 maclik ilhan ve guti yönetmeli, benim senol hocaya hic güvenim kalmadi.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Necmi

Hah aynen reis, hemen gelsinler başlasınlar  :super:
adam yiyeni hırsızı gaspçısı
maç dışında nevzat demiri kilit altında tutarız maç günleri girer ayakta kalan
11 i maça çıkarırız :D

Çevrimiçi Necmi

benim de şampiyonluk beklentim yok onedenle para harcamayalım diyorum ama tam o esnada 2.likde kıymetli şlye katılabiliriz oradan diyorum

burak konusunda ise son yorumum şu şekilde hemşom: bonservissiz gelse, love da gitmiş olsa, burak da bizden 2-2,5 aralığı maaş alsa, biz hangi yabancıyı bedava getirip burak kadar verim alabiliriz deyip yanıt bulamıyorum ve napalım bari burak gelsin bu paraya daha iyisii bu akıl bulamaz diyorum.
Buraktan verim alabilecekmiyiz. Düşün taraftar önünde sıfır kredisi bile yok ekside
daha yetişemediği ilk topta yuhalanacak yani yuhalamak için hata yapması bile beklenmeyecek bir oyuncu
ve ondan verim alınacak bu mümkünmü. Burak gol atsa attığı gol için bile yuhalayacak binler var tribünde.
ha bu arada bundan nasibini yönetim ve hocada alır.
insanlar sanıyorki burak gelecek golleri sıralayacak her attığı 4 golden 3 ünün ofsayt nedeniyle iptal olacağını düşünmüyorlar. Gerçekten faul yapılıp düşse bile düştüğü için yuhalanacağınıda hesap etmiyorlar.
Beşiktaş tribünleri karşısında kredisi olmayan birinin sahaya çıkması kolay değil. Sahada kalması mümkünde değil. Buraka Beşiktaş forması giydirmek büyük deprem yaratır o deprem yönetimide hocayıda devirir.

Çevrimdışı frantic

Buraktan verim alabilecekmiyiz. Düşün taraftar önünde sıfır kredisi bile yok ekside
daha yetişemediği ilk topta yuhalanacak yani yuhalamak için hata yapması bile beklenmeyecek bir oyuncu
ve ondan verim alınacak bu mümkünmü. Burak gol atsa attığı gol için bile yuhalayacak binler var tribünde.
insanlar sanıyorki burak gelecek golleri sıralayacak her attığı 4 golden 3 ünün ofsayt nedeniyle iptal olacağını düşünmüyorlar. Gerçekten faul yapılıp düşse bile düştüğü için yuhalanacağınıda hesap etmiyorlar.
Beşiktaş tribünleri karşısında kredisi olmayan birinin sahaya çıkması kolay değil. Sahada kalması mümkünde değil. Buraka Beşiktaş forması giydirmek büyük deprem yaratır o deprem yönetimide hocayıda devirir.

tamamen katılıyorum, büyük risk. ortam zaten gergin-huzursuz-mutsuz, takımın konumu, durumu iyi değil. hani lider yada az farkla 2. falan olsak şampiyonluğa gidiyoruz diye bir miktar baskı olur daha az ses çıkabilirdi ama şu şekilde burak hiçbir şey yapmasa bile kötü sonuçlarda ilk patlama noktası olur, sonra yönetim ve hocaya devam eder.
sorun çıkmaması için burak gelecek, ilk baştaki tepkileri duymayıp golleri sıralayacak, sezon sonu şampiyonluk yada en kötü ikincilik gelecek, ozaman gelen mucize başarının hatrına ses çıkmaz. tersi durumda hocayı da götürür yeniden seçilecek olsalar bile yönetimi de götürür. elimizde 2-2.5milyonluk sözleşmesi olan ama sahaya çıkaramadığımız, bu yaşta hiçbir yere satamayacağımız oyuncu kalır.

Çevrimiçi tolga1903

Abi bilmiyor mu fikret orman Beşiktaş tribünlerine rağmen bu adamın sahada kalamayacağını kaç yıldır içinde kulübün. Şenol güneş bilmiyor mu peki burak geldikten sonra taraftarın yaratacağı kaosu 60 küsür yaşında yılardır futbolun içinde. Yani neden 3 yıldır her santrafor arayışımızda bu burak yılmaz sahne alıyor ben anlamıyorum niye yani ha oyuncu maliyetli de oyuncu öyle gel ucuza oyna yapacağın biri değil e üstüne senin 30 yaş ortalamalı takımına bir 34'lük daha yerleştiriyorsun bu transferin gerçekten hiçbir mantıklı izahı yok. 1 milyon liraya oynatacaksan ve yedek olarak düşünüyorsan tamam ama kalkıp da "yönetim paralar nerede" ile geçen bir devreden sonra bu adama 2 milyon euro veriyorsan kusura bakma iyi niyetli değilsin. Koskoca Beşiktaş kulübünün santrafor yelpazesi burak mı ya sadece niye niye her transfer döneminde bu adamın isminden kurtulamıyoruz biz defolsa bıraksa şu futbolu da rahatlasak yeter midem bulandı yaklaşık 3 yıldır burak demba ba ve mario gomez'den başka oyucu yokmuş gibi bunları konuşuyoruz sürekli e yeter artık ya alın ve gelecek tepkileri kabullenin ya da şunların haberini yaptırmayın. Bu adama bu kadar tepkiye rağmen alıp forma giydirecekse ve takım yine en iyi ihtimalle 4'ncü olursa(ki bu çok olası) forumdan çok kişi Beşiktaş başkanına hakaretten atılabilir sene sonu.
[ Son Düzenleme: 31 Aralık 2018, 04:53:34 tolga1903 ]

Çevrimdışı mylife1903

Binlerce km yol yapip bu sahteqar janum evladum buraqa ana avrat kufur etme gibi bir eylem icinde bulunmustum tamam besiktasin topcusu olursa kufur etmeyiz de arkadas santrafor mu yok
Hoca da bu herifler gene negredo falan gibi birini tutup getirecekler bare su braqi alak riski az olsun mu dedi
Noldi
Anlamadim

Buyuk risk ama risk almayan sampanya icemez insallah 20 tane atar anirta anirta kanirta kanirta sampiyon olur 101.yulda 11 puandan verdigimizin hesabini keseriz

Bu sahteqar janum evladum konusunda aklimi karistiran bu herifin kidemini nasil sayacaz 10yillik mi verecez sifirdan mi sayacaz, askerligini yapti geldi mi diyecez

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yahu Burak Yılmaz tamam da, diğerleri nedir?

Eğer trol değilse hocanın listesinde Selçuk İnan, Zeki Yavru ve Mustafa Yumlu diyorlar.
O kadar da değildir oha diyorum!

Çevrimdışı caner.eryigit

Burak konusunda sözde tribüncü tayfa yoğun bir şekilde tehdit ediyor.şahsen çoğu Beşiktaşlı da istemiyor biri de benim.yalnız Süleyman Seba nın sözlerini paylaşıp algı kasmayın hiç samimi değilsiniz.ahmet Dursun seba gitsin diye tempo tutanlardınız.Beşiktaş değerleri fln geçiniz onları da kaybedeli çok oldu..samimi değilsiniz yemeZler boşuna kasmayın..vanaken fln birşey yazıldı 30-40 milyon bonservise  alamayız o adamı.necip fln birşeyler de gördüm tüylerim diken diken oldu.düşman ..tüne..yüksek kontratlardan kurtulalım başka da birşey yapmasınlar gerek yok.zaten kampa yetiştirmeyeceklerse ki her zmn öyle olmuştur hiç adam almasınlar.oh be forum açılmış kazma kürek jcb ile dalacaktık kapalı olan süreçte iyi denk geldi kaosun dibi vardı..

Çevrimdışı cursedofdragon

Eğer trol değilse hocanın listesinde Selçuk İnan, Zeki Yavru ve Mustafa Yumlu diyorlar.

bu haberi çıkartanlar değilde inanan bir kitle olması daha komik :D

Çevrimdışı caner.eryigit

Tolgay affı fln aman ha...

Çevrimiçi Samet Demir

İnanmayın şunlara yahu.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Abi bilmiyor mu fikret orman Beşiktaş tribünlerine rağmen bu adamın sahada kalamayacağını kaç yıldır içinde kulübün. Şenol güneş bilmiyor mu peki burak geldikten sonra taraftarın yaratacağı kaosu 60 küsür yaşında yılardır futbolun içinde. Yani neden 3 yıldır her santrafor arayışımızda bu burak yılmaz sahne alıyor ben anlamıyorum niye yani ha oyuncu maliyetli de oyuncu öyle gel ucuza oyna yapacağın biri değil e üstüne senin 30 yaş ortalamalı takımına bir 34'lük daha yerleştiriyorsun bu transferin gerçekten hiçbir mantıklı izahı yok. 1 milyon liraya oynatacaksan ve yedek olarak düşünüyorsan tamam ama kalkıp da "yönetim paralar nerede" ile geçen bir devreden sonra bu adama 2 milyon euro veriyorsan kusura bakma iyi niyetli değilsin. Koskoca Beşiktaş kulübünün santrafor yelpazesi burak mı ya sadece niye niye her transfer döneminde bu adamın isminden kurtulamıyoruz biz defolsa bıraksa şu futbolu da rahatlasak yeter midem bulandı yaklaşık 3 yıldır burak demba ba ve mario gomez'den başka oyucu yokmuş gibi bunları konuşuyoruz sürekli e yeter artık ya alın ve gelecek tepkileri kabullenin ya da şunların haberini yaptırmayın. Bu adama bu kadar tepkiye rağmen alıp forma giydirecekse ve takım yine en iyi ihtimalle 4'ncü olursa(ki bu çok olası) forumdan çok kişi Beşiktaş başkanına hakaretten atılabilir sene sonu.
gerçekten istendiğini nerden biliyoruz bak ağzınla söylüyorsun 3 yıldır gündemde diye bende her seferinde başkanın red ettiğini biliyorum. açık net görüşmedik dediği zaman bile millet burak geliyor dedi. şimdi herhangi birinin ağzından duydukmu basın üç senedir alıyor. bugünün haberi şenol güneş selçuk inanıda istiyormuş.
ben resmi olarak açıklanmadığı sürece inanmayacağım. herşeyden önce sakatlık sorunu var. herkesi bize yamamaya çalışıyorlar ya takas ya bonservis. sürekli bir gaz verme derdindeler.
her transfer dönemi aynı gerginliği yaşatıyor basın. Başkan genç transferlere yöneleceğiz dedikçe milletin yazdığı 30 yaş üstü oyuncular.
her transfer dönemi neden kurtulamıyoruz çünkü bunu besleyende bizim taraftar tutturmuşlar şenol hoca istiyor diye ya geçen sefer net olarak istemediğini söyledi.
basın yavaş yavaş böyle tüketti işde taraftarı lafa geldiğinde aspora fotomaça fanatiğe ver yansın ederiz ama yaptıkları her haberede inanmadan etmiyoruz.

Çevrimdışı yoruk

vida ve medele talip varmış ikiside gidebilir.vida 3 milyonluk oyuncu değil.medelde büyük takım oyuncusu aklına sahip değil yoksa çok çalışkan iyi delik kapatıyor da bizim delik kapatmadan ziyade makine düzenine uyacak bir gruba ihtiyacımız var.
Gitsinler tabi de bizim yönetim yerlerine adam alamıyor ki.Vida gidecek Sadık gelecek ise ben ne anladım bu işten ? Şimdi satıyoruz falan diyorlar da elde satacak (kiralık 2 ) 4 adam kaldı.Vida gitti Medel gitti seneye kimi satacaksın ?

Çevrimdışı mylife1903

Zeki yavru jandir jan

Çevrimdışı cursedofdragon

Burak Yılmaz: "Beşiktaş benim yuvam. Belki de son durağım. Futbolu Beşiktaş'ta bırakmak istiyorum.

Ben buna benzettim :D

Çevrimdışı sametbagan

twitterden atanlara cevap yazdım senin mesajın gelmedi
şimdi tekrar kontrol ettim yok senden mesaj..
ben bir haftadan fazladır yorgan döşek yatıyordum pc açmadım hiç twitterede elimden geldiği kadar
soranlara yazdım
geçmiş olsun ,ben zaten mesaj atamadığım için tiwit attım sana neyse sıkıntı yok

Çevrimiçi Özgür Gültekin

bu haberi çıkartanlar değilde inanan bir kitle olması daha komik :D

ateş olmayan yerden duman çıkmıyor, Selçuk İnan' a açıkçası inanırım ama diğerleri kolpa.

Çevrimiçi Necmi

Gitsinler tabi de bizim yönetim yerlerine adam alamıyor ki.Vida gidecek Sadık gelecek ise ben ne anladım bu işten ? Şimdi satıyoruz falan diyorlar da elde satacak (kiralık 2 ) 4 adam kaldı.Vida gitti Medel gitti seneye kimi satacaksın ?
yerlerine yönetim adam alamıyorda vidayı medeli mesihmi gönderdi.
sorun alamaması değil eldeyken değerinin bilinmemesi. Abou  gidene kadar gömüldü değerimi bilindi
taliscaya neler söylendi. tosiç gidene kadar çöpdü. vidaya neler söyleniyor şimdi gidincemi değerli olacak.
hala anlamıyorsunuz bu takımda oynayan oyuncu değerini bulamaz çünkü sistem öğütüyor.
bunu ikibuçuk senedir söylüyorum.
bir kerede suçu eldeki oyuncuda değilde o oyuncuları oyuna dahil edemeyen sisteme bulursanız aslında
aydınlanma yaşayacaksınız. ne kadar ilginç bütün orta saha oyuncularımız birden çöp oldu geçen sene
topu taliscaya atıp hepsini aklıyorduk talisca giderse herşey düzelecekti. önceki sene abou harcandı gol atmayı
bilmiyormuş. şimdide gol krali olmuş love gol atmayı bilmiyor diye sallıyoruz. bu takıma messi alınsa ne olurki.
dünyanın en iyi stoperlerinden biri geldi takıma tukaka edildi.
bir kerede değişik düşünün suçlu olanın oyuncu olmayacağına bakıp karar verin her oyuncumu kötü
yoksa takımdaki sistemmi yada sistemsizlikmi oyuncuları öğütüyor. yönetim yerini doldurmazmış doğru bu oyunla
yerini dolduracak oyuncu yok çünkü. kimi alırsan al bir şey farketmeyecek bunu geçen sene söyledim
şimdi ljajic beğenilmiyor bu adam italyada kendini kanıtlamış. daha gidenin yerini doldurmak için kimin alınması gerekiyor
yönetimden 100 M bonservisli oyuncumu alsın diye bekliyorsunuz.  alınsada farketmez o oyuncuda öğütülür bu sistemde.
biz ilk şampiyon olduğumuz sene itibariyle her sene geri gittik sorun oyuncu kalitesi değildi. oyun kalitemiz düşüyordu.
ben geçen sene taliscayı savunurken sayesinde maç kazanıyoruz oyunu onun üstüne kursak şampiyon oluruz dediğimde
millet dalga geçiyordu gitsinde görün durumumuzu dediğimde pek inandırıcı gelmiyordu insanlara.
iki senedir sürekli mazeret uydurup durdu taraftar abou suçlandı talisca suçlandı negredo tukaka ilan edildi love çöp oldu
hepsimi kötü babel geldi golleri atmaya başladı takımda kaldıkça oyunu düştü performansı kayboldu
neden acaba
acaba gidenin yerimi dolmuyor yoksa gelen oyuncu harcanıyormu. ligde gol kralı olmuş biri sana gelip 3-4 golde kalıyorsa
bunu adam gol atmayı bilmiyor diye açıklayamazsın açıklarsanda kendini kandırırsın.
sürekli bir suçlu arama derdindeyiz giden oyuncunun yeri dolmaz buna imkan yok kimi alırsan al
yönetimi savunmuyorum savunulacak birşeyleri kalmadı artık. ama ihaleyi yönetime kesip aradan çıkmayıda kabul etmiyorum.
bu işin kolayına kaçmaktır ama bizide bir yere götürmez.

Çevrimiçi tolga1903

gerçekten istendiğini nerden biliyoruz bak ağzınla söylüyorsun 3 yıldır gündemde diye bende her seferinde başkanın red ettiğini biliyorum. açık net görüşmedik dediği zaman bile millet burak geliyor dedi. şimdi herhangi birinin ağzından duydukmu basın üç senedir alıyor. bugünün haberi şenol güneş selçuk inanıda istiyormuş.
ben resmi olarak açıklanmadığı sürece inanmayacağım. herşeyden önce sakatlık sorunu var. herkesi bize yamamaya çalışıyorlar ya takas ya bonservis. sürekli bir gaz verme derdindeler.
her transfer dönemi aynı gerginliği yaşatıyor basın. Başkan genç transferlere yöneleceğiz dedikçe milletin yazdığı 30 yaş üstü oyuncular.
her transfer dönemi neden kurtulamıyoruz çünkü bunu besleyende bizim taraftar tutturmuşlar şenol hoca istiyor diye ya geçen sefer net olarak istemediğini söyledi.
basın yavaş yavaş böyle tüketti işde taraftarı lafa geldiğinde aspora fotomaça fanatiğe ver yansın ederiz ama yaptıkları her haberede inanmadan etmiyoruz.

Abi umarım dediğiniz gibi olur ve alınmaz ne diyeyim adamın söylentisi bile gerginlik yaratıyor bunun önüne geçemez mi başkan her sorulduğunda sevdiğimiz çocuk kendisi Beşiktaşlı babasını tanırım severim demeye mecbur mu başkan seviyor da taraftar nefret ediyor adamdan. Yani yıllardır 3 4 oyuncu etrafında sürekli aynı şeyleri konuşuyor olmamız sadece medya manipülasyonu mu ondan da emin değilim neyse. Burak alınıp tribünde yuhalanacağına o kaosu yaşayacağımıza güvenle devam etmeyi tercih ederim şahsen benim bu adamın başarılı olacağına inancım da yok nedense bizim takım savunma arkasına oyuncu kaçıramıyor bahsi edilen adamın en büyük özelliği 10 kez bu koşuları yapıp 9'nda ofsayta düşmesi.

Etiketler: