2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 121 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3578619 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı oblomov

Hiç okumamışım bu herifi.  Bişey de kaybetmemişim şükür.  "Negredo'nun parayı kim ödeyecek? " minvalinde de bi yazısı varmış!
ASAP

Çevrimdışı mehmetthedum

yaprak kılmıldamıyor  :uyucam:

Vaktiyle f1'de pite girmek için şumi ile hakkinen birbirini kollardı.. yağmurlu havada normal lastikle çıkıp sonra birden pite girip değiştirende olurdu, eksik yakıtla ilk turlara hafif girip sonra sadece yakıt almak için pite girene kadar her türlü cinlik yapilirdi..

Biraz da rakiplerin hamlelerini kolluyor takımlar galiba..   ama neticede şöyle bir şey var, şu anda gerek duyarsa hamle yapabilecek parası olan biziz.. ne gassaray ne fener satış yapmadan bir şey yapamaz..  biz de o arada eldekileri çıkartıp para ve hak biriktiriyoruz..  hem yabancı sayısı ayarlanıyor hem kasa.. 

Bana kalsa önemli olan lig der, şampiyon olabilecek kadar kadro kurardım.. ama son 5 sezondur sadece yaklaşık 10'ar milyon avro ile yapılan transferleri görünce rahatlıyorum..  şu ana kadar yalılan satışların paralarının borçlara ve futbolculara ayarlandığını sanıyorum... ki bu paralar henüz alınmış da değildir. Kimbilir vadeleri ne zaman.. sıcak para olarak cenk'in ikinci taksidi ay sonunda yatacak diyorlardı..  o parayla futbolculara olan borçlar kapatıldktan sonra;    gidenlerin yerine alimlar yapilacaktır mutlaka..

İlk yarı bu hengamede 35-40 puan arası almayı başaralım yeter.. ikinci yarı gereğini yaparlar..   bu devirde bam bam bam zor..
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Eğer Fabri kesin gidiyorsa önündeki defansı organize edebilecek bir kaleci almalıyız, sadece refleksleri yeterli değil, @atalay ın da bahsettiği gibi kaleci +1 oyuncumuz gibi olmalı.
David Ospina , olmazsa José Sa ya da razıyım
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı caner.eryigit

Hocamın kadrosundan as kalecisi gitti, as stoperi gitti, yedek 2 stoperi gitti-gidiyor, as 6 numarası gitti, as 10 numarası gitti; hiçbirinin yeri dolmadı. 1 senedir sağ bek alınsın diyor alınmıyor. As kadroya en az 5 transfer yapılması lazım.nasıl olacak peki?Allah Şenol hocama sabır versin.sosyal medyaya oyuncu ismi salarak taraftarın nabzını yoklayıp işi snr hoca istemediye getirip ihaleyi hocaya bırakmaya çalışmak yakışmıyor...

Çevrimdışı mylife1903

Hocamın kadrosundan as kalecisi gitti, as stoperi gitti, yedek 2 stoperi gitti-gidiyor, as 6 numarası gitti, as 10 numarası gitti; hiçbirinin yeri dolmadı. 1 senedir sağ bek alınsın diyor alınmıyor. As kadroya en az 5 transfer yapılması lazım.nasıl olacak peki?Allah Şenol hocama sabır versin.sosyal medyaya oyuncu ismi salarak taraftarın nabzını yoklayıp işi snr hoca istemediye getirip ihaleyi hocaya bırakmaya çalışmak yakışmıyor...

Hocaya daha da tek kelime etmem hedef 1903 orta

Çevrimdışı caner.eryigit

Hocaya daha da tek kelime etmem hedef 1903 orta
Çok acayip işler oluyor insan bazen gerçekten hayret ediyor.bu sene bir de kongre dönemi bayağı bir ortalık karışacak daha şimdiden Twitter fln savaş alanı herkes baltaları çıkarmış.trollerini salmış piyasaya.bu kadar rahatlıkta çok iyi değil

Joe Hart: "Kendime yeni bir kulüp arıyorum. Bu kez kiralık değil bonservisimle gitmek, tekrar üst seviyede kendimi göstermek istiyorum."

hmm  :icool:
Hemen gelsin başlasın :super:

Aboubakar+Brahimi konusu:

Porto ile kıran kırana bir pazarlık söz konusu.

Kulübümü bu iki isim için tüm şartlarını zorladı. Son teklifimizi sunduk ve fiyatı daha fazla artıramayacağımızı söyledik.

Teklifimiz şu:

10milyon€ nakit
Ocak ayında 5milyon€
Gelecek sezon 5milyon€
Gelecek sezonunun ocak ayında 5milyon€

Toplamda 25milyon€ bonservis teklifi ile son teklifimizi Porto’ya sunduk.

Brahimi’nin kontratı seneye son bulacak.
Aboubakar Porto’da kalmak istemiyor ve her fırsatta Porto yönetimine Beşiktaş’a dönmek istediğini söylüyor. Kendisine diğer kulüplerden gelen teklifleri sürekli reddediyor. Porto iki oyuncuya’da istediği bonservis tekliflerini bulamıyor.

O yüzden bize indirim yapmak zorundalar.

İki oyuncu için talepleri 35 milyon€

Biz ise 25’e kadar çıktık. Artık düşeceklerini düşünüyorum. Sabredin az kaldı herşey çok güzel olacak!

Çevrimdışı Karabay

Acil forvet, 10 numara, sağbek, stoper (2 adet) ve kaleci lazım. Hepside 11'e girmek üzere.
Eğer uefa alalım diyorsak ve süper finali evimizde oynamak istiyorsak tabi.

Utkuyu kiralamayı dusunuyormusuz bence doğru hamle bu sene Kupa maçlari da yok

Ptt de kafaya oynayacak bir Takıma oynatma garantisi alınarak bedelsiz kiralayabiliriz bence

Lens icinde kiralama teklifi varmış ama biz satmak istiyormusuz

Çevrimiçi underworld

Babıl varken brahimi yi npcaz

Vay be nerden nereye..

📌 4 yıl önce: "UEFA Kupası'nda final."

📌 4 yıl sonra: "Ukrayna 3. Ligi'nde lisans alamayıp ligden çekildi." #Dnipro

ÇILGIN TRANSFER PLANI. 50 MİLYON EURO...
⚫⚪🔴
Vida için 25 milyon Euro belirleyen yönetim Negredo ve Quaresma’nın satışından 10 milyon Euro bekliyor.

Beşiktaş Yönetimi transfer için kaynağı buldu. Şu ana kadar geçen sezon kadroda yer alan oyunculardan Tosic'i 5 milyon Euro, Mitrovic'i 3.9 milyon Euro ve son olarak Fabri'yi 6 milyon Euro'ya satan Siyah- Beyazlı yönetim 3 futbolcudan toplam 14.9 milyon Euro'yu şimdiden kasasına koymuş durumda.

GÖZLER VİDA'NIN SATIŞINDA

Ancak bu parayı transfer için yetersiz bulan yönetim gözünü Vida'dan gelecek paraya geçirdi. Hırvat futbolcu için İngiliz kulübü West Ham şimdiden 22 milyon Euro teklif ederken yönetim bu rakamı az buldu.

LİVERPOOL DA DEVREYE GİRDİ

Vida ile Liverpool'un da ilgilendiğini bilen Siyah-Beyazlı yönetim Hırvat yıldızın fiyatını 25 milyon Euro olarak belirledi. Beşiktaş bu oyuncuyu bu rakama satarsa çok önemli bir meblajı kasasına koyacak.

Q7&NEGREDO DA GİDEBİLİR

Negredo ve Quaresma'ya da talipler var. 2 oyuncu en az 5'er milyon Euro'ya satılırsa 10 milyon Euro daha gelecek. Böylece rakam 50 milyon Euro'yu bulacak.

Haber Kaynağı: Takvim

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Belcika'da son iki senedir yirmi mac oynamamis Hondurasli'ya 2.5 milyon euro bonservisten bahsediliyor. Haber yalan, itibar etmeyin.

Sag bek en eksik iki mevkimizden birisi, Gokhan'i yedekleyecek birisi alinmali. Pikachu'yu onerdim, 3.5 civarina halledilir, baska sag bekler de var ucuz ve kaliteli. Umarim sacma sapan birisi transfer edilmez.

Su anki sessizligin firtina oncesi sessizlik oldugunu dusunuyorum. Hic beklenmedik bir anda cok ust duzey birkac oyuncu bonservissiz ve kiralik olarak kadroya katilacak, diger yandan da gelecek vaad eden birkac genc daha gelecek sanki. Negredo'yu yeniden gonderme umudu da belirdi, zarar edecegiz ama cok buyuk zarar olmayacak gibi geliyor.

Çevrimiçi Necmi

Babıl varken brahimi yi npcaz
seni fıtık etmek istiyorlarmış :D

Çevrimdışı Karabay

Vay be nerden nereye..

📌 4 yıl önce: "UEFA Kupası'nda final."

📌 4 yıl sonra: "Ukrayna 3. Ligi'nde lisans alamayıp ligden çekildi." #Dnipro
hep bu boyko yüzünden. Adamı bi aldık ellerinden belleri büküldü.

Vida icin 25 milyon istedigimiz konusuluyor. Haber dogru degil. Istenen 30 milyon pazarlik payi dusunuldugunden, 25 milyon civari teklif olursa satilacak. Olay bundan ibaret. Liverpool hafta icinde gorusmelere baslayacak Vida icin. Tahminim Liverpool'a gidecek Vida, cingen pazarligi yapmazlarsa bu is bu hafta kesinlesecek gibi duruyor. Gidip Alison kabizina 63 milyon euro bayiliyorlar DK'nin en iyi defansina gelince cimrilikleri tutmasin artik.

Çevrimdışı celiker1

Ah Brahimi ha.Şu takımda görmeyi istediğim 2-3 oyuncudan biri...Babel'in gitmesine sadece sen olursan üzülmem.Düşünseniz ya hücum dörtlüsü;
TÖRE-KAGAWA -BRAHİMİ
          ABUABAKAR
Ya da
BRAHİMİ-KAGAWA-BABEL
                 ABUABAKAR
[ Son Düzenleme: 22 Temmuz 2018, 20:45:32 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Pikachu'yu onerme nedenim golcu bir sag bek olmasi. Ayrica gerekirse hucumun her bolgesi ve sol bek de oynar. Fakat, bu sene esas hedefimiz lig. Turkiye Ligi'nde her oyuncu pozisyona girebiliyor. Adriano'nun ne kadar hucum gucunu arttirdigini dusunun. Gokhan ileriye cikiyor, fakat bos cikiyor. Ayagi duzgun bir adamimiz olursa sag bekten senede en az 3-4 gol 4-5 asist katki gelir. Hucumcu bekler ligimiz icin daha uygun.

Çevrimiçi Necmi

Ah Brahimi ha.Şu takımda görmeyi istediğim 2-3 oyuncudan biri...Babel'in gitmesine sadece sen olursan üzülmem.Düşünseniz ya hücum dörtlüsü;
TÖRE-KAGAWA -BRAHİMİ
          ABUABAKAR
Ya da
BRAHİMİ-KAGAWA-BABEL
                 ABUABAKAR
brahimi çok zor bir transfer böyle bir hücum hattı avrupada bile tehdit demek
ben stoperede rakitsky alınsın isterim sağ bek falan lazım değil kaleyede kim geçerse geçsin artık
bir şey dersem namerdim

Çevrimiçi levitate

ben stoperede rakitsky alınsın isterim sağ bek falan lazım değil kaleyede kim geçerse geçsin artık
bir şey dersem namerdim
duyum var mı abi
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi underworld

Başkan 25 vermez.
Babıl sezon sonu free gider
Brahimi sezon sonu free gelir

Çevrimdışı Karabay

bir şey dersem namerdim
neden abi. Neden birşey demiyorsun.

Çevrimdışı celiker1

bir şey dersem namerdim
Bende çok zor olduğunu biliyorum abi ama Brahimi'nin kontratının son senesi olması dolayısıyla ttansfer sezonu başından beri 25 milyon euro paketine Abu-Brahimi paketi acaba olabilir mi diyorum :alala: Vida-Quresma 35 milyon euro gibilere gönderebilsek 25 milyon euro rahatlıkla verebiliriz gibi.Hatta Brahimi-Babel'in aynı takımda olmasını istememe rahmen Babel'de giderse Vida-Babel-Quresma paketi 40-45 milyon eurokarı bulabilir.40 bu paket desek,Tosiç,Mitroviç,Fabri satışları ile 55-60 milyon euro satış yaptıktan sonra 25 Brahimi-Abuabakar paketine verilebilir diye düşünüyorum. Kagawa ikna edilirse 5 milyon euroyada Dortmund'u ikna edebiliriz diye düşünüyorum
[ Son Düzenleme: 22 Temmuz 2018, 21:20:46 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi underworld

neden abi. Neden birşey demiyorsun.
Evet, neden bizden saklıyorsun?

Etiketler: