2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 50 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3543826 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

ben artık pilot takım istemiyorum çelse siti real barça bunların pilot takımı mı var?

bence çok iyi bir akademi kuralım orada yerli yabancı çocukları toplayıp yetiştirelim sonra içlerinden gelecek vaad edenleri bedelsiz kiralayalım ve/veya satıp gelişimine göre tekrar alalım. adamlar bunu yapıyor alt yapıdan çıkarıyor sonra X bir takıma 2 milyona satıyor altına da madde ekliyor 2 sene sonra istersem 5 milyona geri alırım. bir nevi o takımında yetiştirme/geliştirme harcını da vermiş oluyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Reis Porto yönetimine Ya Beşiktaşa imza atarım yada burada kalırım diye rest çekmiş

Yaklaşıyor yaklaşmakta olan

#DirenAboubakar :icool:
Porto oyke fazla rest cekilecek bi kulup degildir, dikkatli olmak lazim. Kendini firansa komandolarinin havuzunda bulabilirsin anayurdunda

Çevrimdışı cursedofdragon

Sağ bek almayız ya kaleci lazım bide 10 numara ama 10 numara alacağımızı sanmıyorum :by2:

giden varsa gelende olacaktır yunus :)

Çevrimdışı tuncaboylu

almadık/alamadık işte demek ki doğru tespitlermiş.
Aldıkların da oldu, Caner, Töre ve Motta gibi. Doğru tespit falan değil yani.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

MRMİC'TEN BEŞİKTAŞ'A LİVAKOVİC ÖNERİSİ...
⚫⚪🔴
Beşiktaş, Harun Tekin'e odaklanmışken Hırvatistan'ın kaleci antrenörü Mrmic'ten Dominik Livakovic önerisi geldi.

Kartal'ın eski kalecisi olan Mrmic, 23 yaşındaki kaleciyi almaları halinde Beşiktaş'ın gelecek 10 yılını kurtaracağını söyledi.

23 yaşında, 1.88 boyundaki Livakovic, Dinamo Zagreb'de oynuyor.

Haber Kaynağı: Fotomaç
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Beşiktaş yönetimi 6 futbolcudan 50 milyon euro gelir elde etmeyi planlıyor.

✅ Tosic 4.5 milyon euro
✅ Mitrovic 3.5 milyon euro
✅ Fabri 6.5 milyon euro
🔒 Quaresma ?
🔒 Negredo ?
🔒 Vida ?

Çevrimdışı tuncaboylu

Reis Porto yönetimine Ya Beşiktaşa imza atarım yada burada kalırım diye rest çekmiş

Yaklaşıyor yaklaşmakta olan

#DirenAboubakar :icool:
Reis neden geçen sene Porto ile sözleşme yenilediğini de açıklasın?

Bir futbolcunun Porto ya da Benfica'ya rest çekebileceğini sanmıyorum.

Çevrimiçi levitate

Biri bana burda Dorukhan ın nasıl kalktığını söyleyebilir mi? Sanki geri çekim yapılmış gibi ama Lensin golünden önceki müdahalesi bu
işte tam bir ninja
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 'TaNeR'

Larin Türkçesini bayağı geliştirmiş  :biggrinking:

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı tuncaboylu

Beşiktaş yönetimi 6 futbolcudan 50 milyon euro gelir elde etmeyi planlıyor.

Tosic 4.5 milyon euro
Mitrovic 3.5 milyon euro
Fabri 6.5 milyon euro
Quaresma ?
Negredo ?
Vida ?
Fabri 6 mı, 6.5 mu, 7 mi?

Bir tane tutarlı bilgi yok ortada.

Bence sağ kanatta lens ve töre ile devam edicez şenol hoca lens'ten memnunmuş.

Sol kanatta babel kaldı zaten.

Babel'in yedeği orkan olur.

Lens                                Babel
Töre                                Orkan

Fabri 6 mı, 6.5 mu, 7 mi?

Bir tane tutarlı bilgi yok ortada.

6.5 muş bonuslarlarla 7'yi buluyormuş.

Çevrimiçi murat

Mrmiç bu kaleciyi önermiş sözde

Dominik Livaković

sanki biraz fabriyi andırıyor

açılmaları topu oyuna sokusu falan.. :)
yer tutuşu iyi ama topu güvenli bölgeye değilde aksiyonun ortasına bırakıyor.

Çevrimdışı Karabay

lensi aşağı töreyi yukarı alırsan sevineceğim. Yoksa törenin deniz türüç takasına güldüğü gibi gülerim sana.

lensi aşağı töreyi yukarı alırsan sevineceğim. Yoksa törenin deniz türüç takasına güldüğü gibi gülerim sana.

UEL ilk maçında lens'i görücez ama :D

şaka bir yana töre daha hazır değil :)
[ Son Düzenleme: 22 Temmuz 2018, 13:57:23 cursedofdragon ]

Çevrimdışı 'TaNeR'

Eğer Fabri kesin gidiyorsa önündeki defansı organize edebilecek bir kaleci almalıyız, sadece refleksleri yeterli değil, @atalay ın da bahsettiği gibi kaleci +1 oyuncumuz gibi olmalı.

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Ali Cansun: “Basın, 2 senedir Josef de Souza’yı Premier Lig’e yollayamadı. Beşiktaş 3 ayda 1, bedava aldığı oyuncuları bonservisle Premier Lig’e gönderiyor hala eleştiri var çok ilginç...”

:D

Eğer Fabri kesin gidiyorsa önündeki defansı organize edebilecek bir kaleci almalıyız, sadece refleksleri yeterli değil, @atalay ın da bahsettiği gibi kaleci +1 oyuncumuz gibi olmalı.

ospina :)

Çevrimiçi murat

Konular, konu başlıkları dışındaki yerlere yazılamaz; mesajların standart font ve punto ile yazılması zorunludur.

. Beşiktaş ile ilgili başlıklarda farklı bir takım ya da transferiyle ilgili değerlendirme yapılamaz. [4 gün kısıtlama]

@tuncaboylu Sürekli Fener hakkında bir şeyler yazıp Feneri takip edip forumda millete renkli imasında bulunmana , herkesten kanıt isteyip senden aynısı istendiğinde kem küm edip sonra kanıt olarak renkli sitelerinde dolanıp oradan okuduklarımı mantık süzgecimden geçirip kanıt olarak sunuyorum demene bunlara biz alıştık sayılır da forum kuralları yaptığın şeylerin yasak olduğunu söylüyor.
onur bir itirazın var ise bunu buraya taşıma moderatöre bildir.senin bu yaptığında doğru değil.

Çevrimdışı 38life

Porto Aboubakar için 4 milyon kiralama bedeli Aboubakar da 3.5 milyon maaş istiyormuş.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı tuncaboylu

Adam olana fazla bile.

Porto Aboubakar için 4 milyon kiralama bedeli Aboubakar da 3.5 milyon maaş istiyormuş.

2 yıllık kiralama bedelidir o :D  :evillol:

Adam olana fazla bile.

ne demek o ?

Çevrimdışı Karabay

UEL ilk maçında lens'i görücez ama :D

şaka bir yana töre daha hazır değil :)
haha. Töre hazır değil ama lens hazır öylemi. Satılabilsin diye oynatır hoca ona birşey diyemem. Yoksa töre tek bacağıyla bile lensi yedek bırakır. Ben lensin topu kaptırdıktan sonraki o şok yüz ifadesini bir sene daha çekemem. Hem lens hem g.gönülün vücut dili hiç iyi şeyler söylemiyor.

Çevrimdışı tuncaboylu

ne demek o ?
Gayet yeterli bir rotasyon anlamında

Etiketler: