2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 125 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3575486 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı yoruk

TolGEA yine bir geri pasta çuvalladı gelişine vuruşu kisa düştü

Ya arkadaş Tolga lige yeter diyenlere cidden anlam veremiyorum bizim insanımıza gerçekten ZORUNLU DÜN DERSİ verilmeli

BuradaTolga yüzünden hep beraber sinir krizi geçirdiğimiz günleri ne çabuk unuttunuz ya ?
2015-16 sezonunda nasıl şampiyonluk geldi ? Yeter diyoruz ama diğer yerlerin sağlam olacak o zaman yeter.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Tolga olumu gosterip sitmaya razi ediyor taraftari. :lol:

Çevrimdışı mylife1903

Larin'in geçen sene şansı süre bulduğu ilk maç gol atması oldu.Büyük moral kazandı.Sonra gerisi geldi zaten.Çalıştı, idmanlara yansıdı son maçlarda yine attı.Moral çok önemli işte forvet için.Larin'in çok eksiği var arkadaşlar.Geçen sene son anda kazandığı ivme belirleyici olmaz.Anlık bir performans idi onlar.
  Orkan şu maçlarda bile forma alamıyorsa yazık.Demek ki yetersiz çalışmıyor.Lens oynuyor Orkan beyimiz yok.Sonra da hoca oynatmadı oluyor.Oynatmaz tabi arkadaş.Kaza dediğim zaten elenmek değil de beraberlik falan da olmamalı.Ama belli olmaz işte.Adamlar bizden daha motive çıkar falan ,futbol bu.Daha önce olmamış şey değil ,yaşamadığımız şey değil.
Bu kadro çıkacak 6 gün sonra.Bu takıma yiyorsak BS bilmem ne takımı da atar bize.
Bu eslesmeler sanstir
Cikip 5-6-10
Allah ne verdiyse cakacaksin istatistiklerini duzelteceksin

Çevrimdışı Eray

Ben takımı çok beğendim. Çok iyi oynuyoruz. Bu yıl da rahatlıkla dördüncü olacağız.  :ok:

Çevrimdışı yoruk

Bu seneki penaltıcımız Tolgay mı olacak ki ?  :D Kim olacak acaba merak ediyorum

Çevrimiçi Necmi

Ben de şunu anlamıyorum geçen sezon ortası Cenk'i satmasak ne yapacaktık? O zaman yazmıştım Cenk'ten gelen parayı tamamen transfere gömelim, ihtiyacımız kimse acımadan alalım, şampiyonluğu kaçırmayalım diye. 10 numara, sağ bek ve forvet ihtiyacımız ortadaydı. Love ve Larin alındı ki Love'a karşı çıkmıştım ve Larin'in de maaşını fazla bulduğumu söylemiştim. Hadi devre arasında iyi transfer yapmak zor piyasa dar kabul. Bari o zaman yap stratejini aban yaz transfer sezonuna.

Bi 3 sene önce statsız borç içinde yüzen Beşiktaş'a bakıyorum bi de günümüz Beşiktaş'ına bakıyorum. Aradaki fark muazzam. Gelirimiz müthiş arttı. FFP'yi aştık.. Stadımız var.. ŞL'den neredeyse 45 milyon euro gelecek.. Geçen sezon forma satış rekorumuzu kırdık.. Stat full çekiyor.. Yayın geliri, sponsor vs derken nasıl geçen senelerden kötü bir durumdaymışız gibi bi hava var gerçekten anlayamıyorum. Ben her sene daha iyi durumda bir Beşiktaş görüyorum. Artık transferde daha bonkör davranabilme özgürlüğüne sahip en azından ihtiyaç duyulan bölgelerde 1-2 milyona takılmayacak.. Bunu da yapamıyorsak üstüne de Tosiç'in transfer parasıyla oyuncu maaşları ödeniyorsa diyecek bişey yok. 3 sene önce bile böyle muhabbet yokken bu sene bunların konuşuluyor olmasını anlayamıyorum.

Üstelik bu sezon şampiyonluk için kağıt üzerinde inanılmaz avantajlıyız. Rakiplerimiz de Avrupa maçları oynayacak üstüne de Türkiye kupası maçı yapacaklar. Biz ciddi bi Avrupa maçını belki 2.devreye kadar oynamayacağız. Tüm bunlar ortadayken Vida satılmadan transfer yapmayız vs gibi söylemler bende karşılık bulmuyor malesef.
Anlamadığını net şekilde anlatayım  Bizim bir ffp anlaşmamız vardı. mayıs sonunda denk bütçeyi yakaladık ve anlaşma şartlarına uymuş olduk senin dediğin gibi cenk den gelen parayı transfere bassaydık 23 M bonservis oyuncu maaşlarıyla 50 M bir açık vermemiz söz konusuydu şampiyon bile olsak şl gelirleri bir sene sonra gelecek yani harcarsın gelirin yok ve ffp yi patlatırsın bitecek dediğimiz ffp önümüze bir 3 yıl daha konurdu ve gelecek 3 yılın avantajını aptalca harcama nedeniyle kaybederdik.
Paranın olup olmaması ayrı konu ffp ap ayrı bir konu isterse kasanda 100 M nakit paran olsun harcayamıyorsun
ffp yi bitirdik ama hala anlayamamışsınız. deniyorki ffp umursamıyor renkliler takır takır alıyor bakıyorum kimi almışlar gs bir tane yerli aldı. o japonu basın aldı diyor ama alamadı daha fener 3 tane genç aldı şimdi ikiside ekside bonservisle oyuncu satamazlarsa transfer falan yapamazlar yapamıyorlarda  ha cezayı göze alıp yaparlarsa bu işimize gelir gs nin uyamaması men demektir fenerin uyamaması al sat eşitliğinin uzaması demektir. herkesin ağzında bak renkliler yapıyor lafı var 3 genç aldılar 5 verdiler 3,5 fernandaodan geldi 1,5 açık var bir şekilde kapatırlar ama bir oyuncu dahi alsalar kapatamazlar şu anda kiralık ücreti bile veremiyorlar. kiraya alacak bütçeleri yok. ama basının uydurmalarına bakıp patır patır oyuncu alıyor diyor herkes bizim üç senedir yaptığımızı yapamıyorlar. gs deli gibi oyuncu satmaya çalışıyor birde maaş dengeleri varki ikiside sınırdaydı zaten her yol eldeki oyuncuyu satmaktan geçiyor. 20 gün sonra şl elemesine çıkacak buna ramen transfer yapamıyorlar
kolay alsaydılar demek ama hiçte göründüğü gibi kolay değil biz cenki satmasak ffp den geçemiyorduk bizim ffp süreci çok ballı geçti yada iş bilen yöneticiler bunu ballı yaptı aslında çok kolay olduğu için aslında nasıl bir zorluk  olduğunu kimse anlayamadı. renkliler şu anda oyuncu almaya uğraşmıyor oyuncu satmaya uğraşıyor biz denetimdeyiz ve hala uymamız gereken kurallar var yani dediğin gibi en rahat dönemi falan yaşamıyoruz. 8.4 girdi yaptık çıktı yok denecek gibi bir şey harcayabileceğimiz bu kadar kota var oyuncu satılırsa biraz daha artar kontenjanımızda açık değil pek atiba olmaz arasda kiralanırsa bir rahatlama olur. o saydığın gelirlerin tamamı geçen sene hesaplarında işlenmiş gelirler bu sene onlar senin için bir şey ifade etmiyor.
kaldıki bu kadar borcu olan bir kulüp para girdi çok paramız var diyemez giriyorsa bir taraftanda çıkıyor denk bütçenin anlamını bilmiyormusunuz para girmiş ama çıkmışda kar yok. söylediğin paralar gitmiş buhar olmuş.
herkes borcun tl oluşuna takılmış kalmış hiç kimse bir şeylerin farkında değil bu borç 370 M€ ydı şimdi 290 M€ 80 M bir erime var. kur artışı nedeniyle tl de görünmüyor erime ama euro cinsinden baktığında net görünüyor. transfere bassaydık cenkden gelen şlden gelen paraları bu erimede olmazdı.

Çevrimdışı Eray

Bu seneki penaltıcımız Tolgay mı olacak ki ?  :D Kim olacak acaba merak ediyorum
Dorukhan olur. Mertcan gitmese Mertcan da olabilirdi.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Abi önce vicdan olacak insanda!
İtin bi tarafından çıkarıp gönderdiğimiz Tosiç için aldığımız bonservis 4.5 M.
Altını bile para etmeyen Türkiye liginden gitmiş oyuncu!

Hala 4.1, 3.3, maaş diye çenemizi yoruyoruz.
Bizim hayalimizdeki takımda oynayacak, genç, yetenekli oyuncunun bonservisi en az 10M.(O paraya da yok ya! Neyse!)
Verebiliyor musun? Hayır?

Geriye kalan tek seçenek ne? Tutma ihtimali olan, sakatlık geçirmiş, yaşı geçmiş, arızalı-defolu oyuncular.
Onlar bile gelmiyor Türkiye' ye 2-3 katı maaş vermezsen.
Bildiğin pazar dağılınca gidip çürük-çarıkları toplayan garibanlar gibiyiz ülkece.
En ufak başka şansı olan gelmek istemiyor kardeşim.
Avrupa' nın ortalama bir ülkesinin ikinci liginden adam alayım desen, orada 2 alacağıma burada 1 alır göz önünde olurum diyor.
3 katını verirsen ancak düşünüyor adam.
Her gün TransferMarkt' a bakan arkadaşlar sanıyor ki, 300-500 bin € luk wonderkid ler Türkiye' den teklif gelse de gitsem diyor.

Talisca, Abu, Gomez vb. dışarıdan buraya, Ersan, Marcelo, Tosiç, Cenk, Vida vb. buradan dışarı transfer mucizesidir.
Bazı arkadaşlar öyle yazıyor ki sanki Endülüs!
Yok öyle bir dünya.
Adamlar için burası deve sırtında gezen bedevi ülkesi. Arabistan, Çin' den önceki son durak.
Bizi 2 yıldır S.L de gösterdiğimiz başarı ile Stadımız ve taraftarımız ile yönetimimiz ile bu imajı yıktık

Beşiktaş Artık Avrupa kulübü ve en büyükler içinde olmak yolunda ilerliyor , artık Avrupanin dev kulüpleri ve futbolcuları tarafından takip edilen ve örnek alınan bir kulübüz

Bazı takımlar oyuncularını bize kiralamak istiyor ve bizden korkmadan oyuncu satın alabiliyor
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

2015-16 sezonunda nasıl şampiyonluk geldi ? Yeter diyoruz ama diğer yerlerin sağlam olacak o zaman yeter.
Koy ileri gomezi golleri siralayinca ismaellle tolga bile arada kaynar
O seneki kadroya gomez yerine negredoyu koy mesela 5. Falan zor olur

Atanin cok iyise vasat kaleci olur
Atanin iyi kalecinde iyiyse olur
Atanin mantar olursa kaleye noyeri koysan da bisi olmaz arkadas

Gençlere ve geçen senenin yedeklerine kızıyorum. Kardeşim kısır bir dönemdeyiz şimdilik pozisyon olarak isimli bir rakibiniz yok biraz zorlayın kapın şu formaları çözümü transferde aramayalım. Misal Utku. Sana verilen geri pasta ne artistik yapıyorsun at topu taca. O pozisyonda topu taca atsa kimse birşey demez dese de anlık o maçta der. Amaaaa sen böyle fahiş bir hata yaparsan acaba Utkuya kaleyi teslim edebilir miyiz diye düşününleri daha yolun başında durdurursun. Neyse iyi yönden bakalım bir daha futbol hayatı boyunca böyle bir riske girmeyeceğini umuyorum Utku'nun.
Evet hata ama olur öyle şeyler abi

Aynı hatayı daha çok yakın zamanda Hugo Lloris gibi dünyanın sayılı kalecilerinden biri yaptı hemde Dk finalinde

Ve bir çok kaleci yaptı o hatayı, Fabri de yaptı Lyon deplasmanında olur bunlar futbolun içinde var

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Koy ileri gomezi golleri siralayinca ismaellle tolga bile arada kaynar
O seneki kadroya gomez yerine negredoyu koy mesela 5. Falan zor olur

Atanin cok iyise vasat kaleci olur
Atanin iyi kalecinde iyiyse olur
Atanin mantar olursa kaleye noyeri koysan da bisi olmaz arkadas
Aynen öyle :ok:

bu arada kıbrıs barış harekatının yıl dönümü.

başta kurtuluş savaşı olmak üzere tüm şehitlerimizin ruhu şadolsun.
Amin.

Çevrimdışı underworld

Fatih, soğukkanlı iyi oynuyor.

Çevrimdışı yoruk

Doğukan çok dağınık.Bir şeyler yapmaya çalışıyor.Kötü oyuncu da değil ama şu aşamada olmaz.
Orta göbek,ön libero büyük sıkıntı.Atiba'nın yerine mutlaka adam şart.Doğukan şu aşamada olmaz.Sezon başlarında puan kayıpları yaşarız buna izin vermemek lazım.Veli tekrar sakatlanmasaydı da şu aralar oynuyor olsaydı keşke.O zaman Atiba'nın gitmesi çok etkilemeyecekti.

Lens bizim takımda olmaz ,oynayamaz bunu gördüm yine.Umutlu değilim kendisinden

Çevrimdışı kyiv

Lensi izledikçe sinirlenemiyorum bile uyuşturdu resmen beynimi. :s20: Bu öyle böyle formsuzlukla açıklanacak birşey de değil. Lens adam geçememesini filan geçtim kırkyılda 1 attığı asistimsi paslarda da takım arkadaşı öyle böyle değil fiyasko bir şekilde sonuçlandırıyor atağı. Lens konusunda fikrim: kesinlikle üzerinde pozitif enerji yok pas atarken bile ya beddua ediyor ya da hiçbir şekilde inanmıyor.Bir futbolcu bu kadar kötü ve negatif enerji yayamaz. :akuma: Kuran çarpsın Lensten bize fayda gelmez. Yapacağı 1 asist 1 gol falan da asla fikrimi değiştirmez. Herkes Negredoya yoğunlaşmış durumda fakat Lens ondan bin kat beter. Şans alıp alıp hiçbir şey yapmıyor. Tez zaman da defolsun desem Beşiktaş futbolcusuna hakaret olacak kalsın desem yattığı yerden milyonları götürecek. Quaresma geri dönse de Lensten kurtulsak! Aha adama bunu dedirtecek kadar kötüsün LENS!!!!

Çevrimdışı Eray

Doğukan çok dağınık.Bir şeyler yapmaya çalışıyor.Kötü oyuncu da değil ama şu aşamada olmaz.
Orta göbek,ön libero büyük sıkıntı.Atiba'nın yerine mutlaka adam şart.Doğukan şu aşamada olmaz.Sezon başlarında puan kayıpları yaşarız buna izin vermemek lazım.Veli tekrar sakatlanmasaydı da şu aralar oynuyor olsaydı keşke.O zaman Atiba'nın gitmesi çok etkilemeyecekti.

Doğukan diye bir oyuncumuz yok.

Çevrimdışı mylife1903

Anlamadığını net şekilde anlatayım  Bizim bir ffp anlaşmamız vardı. mayıs sonunda denk bütçeyi yakaladık ve anlaşma şartlarına uymuş olduk senin dediğin gibi cenk den gelen parayı transfere bassaydık 23 M bonservis oyuncu maaşlarıyla 50 M bir açık vermemiz söz konusuydu şampiyon bile olsak şl gelirleri bir sene sonra gelecek yani harcarsın gelirin yok ve ffp yi patlatırsın bitecek dediğimiz ffp önümüze bir 3 yıl daha konurdu ve gelecek 3 yılın avantajını aptalca harcama nedeniyle kaybederdik.
Paranın olup olmaması ayrı konu ffp ap ayrı bir konu isterse kasanda 100 M nakit paran olsun harcayamıyorsun
ffp yi bitirdik ama hala anlayamamışsınız. deniyorki ffp umursamıyor renkliler takır takır alıyor bakıyorum kimi almışlar gs bir tane yerli aldı. o japonu basın aldı diyor ama alamadı daha fener 3 tane genç aldı şimdi ikiside ekside bonservisle oyuncu satamazlarsa transfer falan yapamazlar yapamıyorlarda  ha cezayı göze alıp yaparlarsa bu işimize gelir gs nin uyamaması men demektir fenerin uyamaması al sat eşitliğinin uzaması demektir. herkesin ağzında bak renkliler yapıyor lafı var 3 genç aldılar 5 verdiler 3,5 fernandaodan geldi 1,5 açık var bir şekilde kapatırlar ama bir oyuncu dahi alsalar kapatamazlar şu anda kiralık ücreti bile veremiyorlar. kiraya alacak bütçeleri yok. ama basının uydurmalarına bakıp patır patır oyuncu alıyor diyor herkes bizim üç senedir yaptığımızı yapamıyorlar. gs deli gibi oyuncu satmaya çalışıyor birde maaş dengeleri varki ikiside sınırdaydı zaten her yol eldeki oyuncuyu satmaktan geçiyor. 20 gün sonra şl elemesine çıkacak buna ramen transfer yapamıyorlar
kolay alsaydılar demek ama hiçte göründüğü gibi kolay değil biz cenki satmasak ffp den geçemiyorduk bizim ffp süreci çok ballı geçti yada iş bilen yöneticiler bunu ballı yaptı aslında çok kolay olduğu için aslında nasıl bir zorluk  olduğunu kimse anlayamadı. renkliler şu anda oyuncu almaya uğraşmıyor oyuncu satmaya uğraşıyor biz denetimdeyiz ve hala uymamız gereken kurallar var yani dediğin gibi en rahat dönemi falan yaşamıyoruz. 8.4 girdi yaptık çıktı yok denecek gibi bir şey harcayabileceğimiz bu kadar kota var oyuncu satılırsa biraz daha artar kontenjanımızda açık değil pek atiba olmaz arasda kiralanırsa bir rahatlama olur. o saydığın gelirlerin tamamı geçen sene hesaplarında işlenmiş gelirler bu sene onlar senin için bir şey ifade etmiyor.
kaldıki bu kadar borcu olan bir kulüp para girdi çok paramız var diyemez giriyorsa bir taraftanda çıkıyor denk bütçenin anlamını bilmiyormusunuz para girmiş ama çıkmışda kar yok. söylediğin paralar gitmiş buhar olmuş.
herkes borcun tl oluşuna takılmış kalmış hiç kimse bir şeylerin farkında değil bu borç 370 M€ ydı şimdi 290 M€ 80 M bir erime var. kur artışı nedeniyle tl de görünmüyor erime ama euro cinsinden baktığında net görünüyor. transfere bassaydık cenkden gelen şlden gelen paraları bu erimede olmazdı.
Kesin konusmadan guncel rakamlari gormek lazim abi, agustosta degil mi mali kongrede?
Su borcu 100 seviyesine cekip tek kredi ile 10 senelik mesela hasirt diye kapattigimiz gun asure dagitacam
Kalem kalem inceleyebilsek keske su borclari

Çevrimdışı kyiv

Evet hata ama olur öyle şeyler abi

Aynı hatayı daha çok yakın zamanda Hugo Lloris gibi dünyanın sayılı kalecilerinden biri yaptı hemde Dk finalinde

Ve bir çok kaleci yaptı o hatayı, Fabri de yaptı Lyon deplasmanında olur bunlar futbolun içinde var

Yanlış anlaşılmasın Utku'ya şans verilmesi taraftarıyım. Kariyerinin başında böyle bir hata yapması belki de kariyerini çok olumlu etkileyecek. Benim Utkudan tek beklentim çok basit gol veya kendi hatasından gol yedirmesin. Yoksa yenecek golü yesin bize hatasıyla maç kaybettirmesin. İnşallah zamanla daha iyi olacak özellikle Fabri ayrılıp daha çok şans bulduğunda.

Çevrimdışı cursedofdragon

çata çat bir oyun oynuyoruz.

Bu kadroya rağmen.

Çevrimdışı cursedofdragon

Yanlış anlaşılmasın Utku'ya şans verilmesi taraftarıyım. Kariyerinin başında böyle bir hata yapması belki de kariyerini çok olumlu etkileyecek. Benim Utkudan tek beklentim çok basit gol veya kendi hatasından gol yedirmesin. Yoksa yenecek golü yesin bize hatasıyla maç kaybettirmesin. İnşallah zamanla daha iyi olacak özellikle Fabri ayrılıp daha çok şans bulduğunda.
fabri gittiğinde yerine yine yabancı bi kaleci gelir ne tolgaya ne de utkuya şans gelmez Ztk'da yok bu sene.

anca sakatlık olursa onda da tolga oynar.

Lensi izledikçe sinirlenemiyorum bile uyuşturdu resmen beynimi. :s20: Bu öyle böyle formsuzlukla açıklanacak birşey de değil. Lens adam geçememesini filan geçtim kırkyılda 1 attığı asistimsi paslarda da takım arkadaşı öyle böyle değil fiyasko bir şekilde sonuçlandırıyor atağı. Lens konusunda fikrim: kesinlikle üzerinde pozitif enerji yok pas atarken bile ya beddua ediyor ya da hiçbir şekilde inanmıyor.Bir futbolcu bu kadar kötü ve negatif enerji yayamaz. :akuma: Kuran çarpsın Lensten bize fayda gelmez. Yapacağı 1 asist 1 gol falan da asla fikrimi değiştirmez. Herkes Negredoya yoğunlaşmış durumda fakat Lens ondan bin kat beter. Şans alıp alıp hiçbir şey yapmıyor. Tez zaman da defolsun desem Beşiktaş futbolcusuna hakaret olacak kalsın desem yattığı yerden milyonları götürecek. Quaresma geri dönse de Lensten kurtulsak! Aha adama bunu dedirtecek kadar kötüsün LENS!!!!

Coktan belliydi, adam gamsiz dedik. Umrunda degil, alirim maasimi salarim ..ssaklarimi modunda adam. Yazik Quaresma fiyatina patladi neredeyse bu.

Çevrimiçi tolga1903

Biz çok arayacağız atiba gibi birini sezon içinde eğer almazsak o bölgeye oyuncu. Bunu daha önce de söyledim geçen sene atiba'nın olmadığı medel tolgay medel oğuzhan orta saha merkezleri hiç güven vermedi. Atiba'nın bölgesinde necip var medel var diyoruz ama yetmeyecek. Badelj diyenler vardı oyuncu nereye gitti bilmiyorum ama sözleşmesi bitmişti evet bu kadar fazla bölgede eksiğimiz var evet ekonomik durumumuz da sorunlu ancak şu badelj gelse orta sahamız muazzam olurdu medel'i de stoperde daha çok kullanır vida satılsa bile tek stoper transferiyle durumu kotarırdık.

Çevrimdışı mylife1903

Ben hafif tabirle bu seviyenkn oyucusu degil dedim
Bir suru de mod aldik adam yuzunden
Kardesim yetenegi sinirli cins cins fauller yapan daginik savruk dolmaya benzer fizikli prekogillerden bir futbolcu, bu paralari hak etmiyor o konuda herkes hem fikir zaten.
Almayin bah patlayacak burasi senol gunesin takimi dedim, don kilot savastim dinletemedim
Santrafor olarak kullanirsak bir nebze goze batmaz baya da gol atar

Anadolu takimindan boyle pirpir oyuncu almayacaksin iste ever fb anadolu takimidir hem kita olarak hem oynadigi futbol olarak.

Getirin manisasporu lens gardasim sov yapacaaeyaaaehh

Biz çok arayacağız atiba gibi birini sezon içinde eğer almazsak o bölgeye oyuncu. Bunu daha önce de söyledim geçen sene atiba'nın olmadığı medel tolgay medel oğuzhan orta saha merkezleri hiç güven vermedi. Atiba'nın bölgesinde necip var medel var diyoruz ama yetmeyecek. Badelj diyenler vardı oyuncu nereye gitti bilmiyorum ama sözleşmesi bitmişti evet bu kadar fazla bölgede eksiğimiz var evet ekonomik durumumuz da sorunlu ancak şu badelj gelse orta sahamız muazzam olurdu medel'i de stoperde daha çok kullanır vida satılsa bile tek stoper transferiyle durumu kotarırdık.

Rodrigo Dourado & Claudio Baeza. Bedava araniyorsa Pontus Wernbloom var. Atiba'dan eksigi yok fazlasi var hepsinin de.

Çevrimdışı kyiv

Coktan belliydi, adam gamsiz dedik. Umrunda degil, alirim maasimi salarim ..ssaklarimi modunda adam. Yazik Quaresma fiyatina patladi neredeyse bu.

Futbolunu falan geçtim. Kendine, arkadaşına,futbola, takıma hiçbirşeye inanmıyor. Önceden mazarette vardı Şenol Güneş manevi evladı Quaresmayı oynatıyor ona şans vermiyor diye.Şimdi haftalardır hocanın dibinde kendisi, quaresma yok buna rağmen mal(performans) ortada.
İNANÇSIZ ADAMIN BEŞİKTAŞTA YERİ YOK!!!!

Etiketler: