9. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir FK.
9. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir FK.

Beşiktaş Forum|9. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir FK. Skor : Beşiktaş 1 - 1 Medipol Başakşehir FK. Tarih : 23.10.2017 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Mete Kalkavan Yayın : beIN

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

9. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir FK.  [Okunma sayısı 48090 defa] 9. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir FK.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Şu Negredo'yu bize kim ittirdiyse helal olsun.

Çevrimdışı tangaz

ozziye 3 veren varsa %50sini arsenale vermeye razıyım ben birde 2,4 maaşla kontrat yenileyecek haberi var bu yaşımda ben ondan hızlı koşarım
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hiçbirini diğerinden ayırt etmiyorum hepsine yazıklar olsun.
Kendi sahamızda pozisyonumuz yok, ulan bu kadar beyinsizce top mu oynanır?

Yazıp yazıp siliyorum...

Çevrimiçi ferdi1903

yaziklar olsun ya q7 haric isyan eden olmadi bu skora

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Negredo gayet faydaliydi, bulundugu 20 dakikada Talisca'yla gecen 72 dakikadan fazla pozisyona girdik. Anlatamiyoruz. Ilerde topu servis edecek forvetimiz yok, eldekileriden bunu en iyi yapabilen Negredo. Cenk'te bu ozellik yok. Iste ortada ilerde cogalamiyorsun, Talisca sahada yuruyor, soksana su adami 2. yarinin basinda. Kural mi var degisiklikler 65'ten once yapilamaz diye nedir anlamadim ki.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı EMİR EMRE

hakem yine şovunu yaptı tamam iyi oynamadık da,

daha 5. dk. da en etkili olabilecek oyuncuya çat diye sarı kartı yapıştırdı, o saatten sonra bul bulabilirsen Talisca'yı.

aynı pozisyonda faulü yapan Tolgay'a değil itiraz eden hem Cenk hem de Oğuzhan'a çat çat ne güzel yapıştırdı,

yapıştırsın yapıştırsın tabi da tekme tokat oynayan Mossoro'ya da yapıştırsın,

takım atağa kalkarken yarı sahanın ortasında oyunu kesip kendi sahamızın 30. metresinde çizgide yerde yatan rakibin yanına gitmesin.

Böyle olunca hem ben cehennemlik oluyorum hem de analarının kulaklarını bol bol anıyorum.

lens negredo katkı vermedikçe şampiyonluk zor bugün bu tescillenmiş oldu. ben hocanın yerinde olsam bu saatten sonra Negredo'yu banko oynatırım al işte Cenk sana 1 tane şutu yok 90 dakikada. bu kadar bile oynayamazsa ....gitsin İspanya'ya geri zaten.

hoca ve takım formsuz. başakşehiri feneri yenmeden şampiyon olacaksak olalım bakalım. döndük yine biliçli senelere.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Oguzhan'in kumasi cok iyi.  Ipek mi acaba ?

Çevrimdışı kyiv

4 haftadır kazanamıyorsan ve bunların 2 si sahanda ise bana kimse takımın şampiyonluğu istediğini söyleyemez.

Taliscanın bonservisi falan alınmasın bu adam 20 milyona elimizde patlar. Böyle vurdum duymaz futbolcu olmaz. Karşı taraf it gibi koşuyor sen bu lakayıtlıkla şampiyon falan olamazsın. Bana maç seçecek adam eksik kalsın. Bağıra bağıra gidiyor şampiyonluk. Hersene aynı terane bir kerede yenin ulan şunları :s20: :s20: :s20: :s20:

Çevrimdışı b.damatoglu

Şenol Hocaya yazıyorum bir kez daha

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Takımı gençleştirmek lazım.  Lens olmayacak gibi. Seneye iyi bir revizyon gerekli.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı yoruk

Talisca puan kaybının ve dahası bu oyunun 1.nedeni.
2.olarak da yapılan değişiklikler isim olarak doğru olsa da 1.değişiklikten itibaren takımın dengesi bozuldu.2.yarı atak bile yapamadık adam gibi.Şenol hoca tek sisteme ve tek plana bağlı kalması çok çok zorluyor bizi.Uzun top ve kanatlar.Başka yok.Bir de Talisca'ya bağlı kalması tabi.

Başka bir plan sistem düşünce yok.

Çevrimdışı tangaz

ortasahada yaratıcı oyuncu eksikliğimiz war geçiş oyununda hiç yokuz talisca çıkması gereken elemanken lens çıktı ki motoru ısınmaya başlamıştı aslında. hoca ilk geldiği gün B planı olmadığını söylemiştim bu oyuna şaşırmıyorum esas şaşırdıgım tercihleri.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı gdundar

Kendi sahamızda başakşehir neredeyse top göstermedi bize ... şu son 5 dk oynadığımız oyunu  30 dk oynasak ama nerde ... bizim oyunu uzun oynamak bozuyor. Geçen sene Bi Tosic şişiriyordu. Bu sene masallah Tosic, Caner , Pepe 10 topun 8 'ini şişiriyor.. 

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı f_madida

Negredo oynadigi muddetce ka-za-na-ma-yiz!! Tosic bile forvette bu adamdan iyi. Yahu macin en onemli noktasi bir olumlu is yap, vurulamayacak yerden artistik deniyor  :akuma: :akuma: :akuma: :akuma: , baslarim senin atacagin voleye de yapacagin harekete de. 

Caner'den solbek, Negredo'dan forvet olmaz. Ben artik bu adam icin bahane uretenleri Besiktas'i dusmani sayiyorum.

Negredo degil de Adebayor bizde olsa simdiye liderdik, bu sene resmen forvetsiz oynuyoruz. Yetersiz Cenk, rezalet oglu rezalet Negredo.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi underworld

Değişiklik yapıp oyun nasıl bitirilebilir dersi aldık hocadan.
Elinde başka kanat yok lens'i çıkarıyor kanada talisca'yi koyuyor.
Bu planin olmayacağı çok belli ve Nitekim olmuyor sonra talisca - negredo ile cenki kanada atıyor ve başak bekleri rahat bir nefes alarak oyuna katılıyor ve bizi son dakikalar hariç oyundan siliyorlar.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Negredo oynadigi muddetce ka-za-na-ma-yiz!! Tosic bile forvette bu adamdan iyi. Yahu macin en onemli noktasi bir olumlu is yap, vurulamayacak yerden artistik deniyor  :akuma: :akuma: :akuma: :akuma: , baslarim senin atacagin voleye de yapacagin harekete de. 

Caner'den solbek, Negredo'dan forvet olmaz. Ben artik bu adam icin bahane uretenleri Besiktas'i dusmani sayiyorum.

Negredo degil de Adebayor bizde olsa simdiye liderdik, bu sene resmen forvetsiz oynuyoruz. Yetersiz Cenk, rezalet oglu rezalet Negredo.

Yuh diyorum. Negredo zaten oynamadi, 75'te oyuna girdi. Tersine Negredo oynamadikca kalabalik defans yapan her rakibe zorlaniriz. Su macta Negredo girdikten sonra buldugumuz pozisyonu 75 dakika bulamadik o ana kadar. Adam gol atayim diye kasiyorsa o da hocanin sacma sapan tercihlerle 9. hafta hala yeni transferleri takima entegre edememesinden.

Çevrimdışı f_madida

Şenol Hocaya yazıyorum bir kez daha

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben yonetime yaziyorum, Kerim Frei'yi niye gonderdik mesela Lens icin mi? Negredo'yu kim aldi ve niye aldi? Sol stoper transferi yok, forvet transferi berbat (Negredo - yok degil maalesef yoktan kotu, keske hic olmasa en azindan cozum uretmeye calisriz), ortasahaya alternatif diye Medel geliyor, 4. defansif ortasaha olarak. Hoca da kotaramadi bu sene, durumumuz budur. Su takimda Quaresma olmasa gol atma sansimiz da yok maalesef.     
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Alper1903

Hayır yönetim Talisca'da ne görüyor, 1 sene içinde bir Rivaldo ya da ne bileyim bir Ronaldinho falan mı olur diye bakıyor? Böyle bir şey mümkün mü? Her mevkinin yedeği var bir tek 10 numaranın yok. Paşamız hele bu maç gelen topu sadece kanatlara açtı. Dribling sıfır, ara pas sıfır, al-ver sıfır. Bir pozisyonda gözüm takıldı atak yapıyoruz Cenk'le yan yana koşuyor "10 numaramız"

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı kyiv

Bu kafayla ligi ilk 2 de bitiremeyiz. Negredonun bu maçta da golü yok. Lens yok.Talisca yok.Oğuzhan zayıflıktan geberiyor son 20 dakika koş bari. Quaresma olmasa bu takım bir hiç (kulüp demiyorum zıplamasın kimse!)

Son 2 senedir şampiyonuz ya hiç kızmayalım. Nasıl olsa Beşiktaşta hayrına oynuyorlar.

Caner sahada onunla bununla kavga edeceğine bir kere sıfıra inmeyi dene. Muhtemelen 3 maç ceza gelir ettiği küfürlerden sonra.

Kimse kendini kandırmasın bizim bu sene şampiyonluk hayal. 3. lük bile zor. Hiçbir zor maçı kazanamıyoruz.

Adamların attığı golde kanattan 1e 2 gidiyorlar golü atacakları o kadar net ki bizim takım aynı pozisyonda 1 e 2 olsa kesinlikle gol olmaz o kadar net.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu ligde gücüyle oynayacak forvet iş yapar.
Eto, Adebayor, Gomis gibi.

İspanya' dan gelen oyuncular taktik olarak herkesi kendi seviyelerinde zannediyorlar, temel problem bu.
Bu sebeple Negredo' nun olmayacağını düşünüyordum yanılmadım.

Benfica gibi oyuncu yetiştirip satma konusunda bizi dereye susuz götürüp susuz getirecek bir takım Talisca' dan neden vazgeçer açıkça belli oldu.
Talisca' ya göre bir takım oyunu yok. 

Çevrimdışı goktasoktay

Aynen kardeşim aynen !! Bana linç uygulanmıştı geçen hafta adminler tarafından. Hadi bakalım desteklesinler ölümüne. Bu saatten sonra giden geri gelir mi ??  :s20: :s20:
Sen bu takımı sadece şampiyon olsun diye tutuyorsan, git renklilerden birinde başla hemen. Lakin biz her zaman takımımıza yani beşiktaşa inanıyoruz ve güveniyoruz. Kaldı ki şampiyon olamadık? Bize beşiktaş yeter...

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Etiketler: