9. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir FK.
9. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir FK.

Beşiktaş Forum|9. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir FK. Skor : Beşiktaş 1 - 1 Medipol Başakşehir FK. Tarih : 23.10.2017 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Mete Kalkavan Yayın : beIN

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

9. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir FK.  [Okunma sayısı 48707 defa] 9. Hafta Beşiktaş 1-1 Medipol Başakşehir FK.

Çevrimdışı ProjectOrigin

Hak edilen bir mağlubiyet.Takım, hoca ve taraftar stada uyumaya gitmiş

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Sezonu kapattık  :s20:

vodofone park yenilmezlik ünvanıyla beraber maalesef artık gidip kumda oynarız... yazık oldu...

bari marceloyu satmasaydınız pepe hariç gelenler fıs çıktı... adamın gönül bağı vardı bari...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı jerry

Neyse karamsar olmaya gerek yok. Kalan maçlarımızı kazanırsak şampiyonuz değil mi? Geçen hafta söyledik lig bitti bizim için diye. Bakalım bugün ne diyeceksiniz. O polyannacılara lafım.

Aynen kardeşim aynen !! Bana linç uygulanmıştı geçen hafta adminler tarafından. Hadi bakalım desteklesinler ölümüne. Bu saatten sonra giden geri gelir mi ??  :s20: :s20:

Çevrimdışı Ömer Kaan

Daha kotusu Vodafone daki yenilmezlik unvanimizda gitti.
O elbet bir gün gidecekti de, şampiyonluk gitti şu an malesef

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Talisca  Caner  oyunu bozuyo r ..  Talsicaya 2 m vermesek  Sosayi alsak Caner de  israr  etmesek su an lideridk
Yorgo

Çevrimdışı kartal190321

resmen ezildik  böyle rezalet rezilik olamaz  cezasız kalmamalı  gereken neyse yapması lazım yönetimin  bunu yaşatmaya hakları yok :s20:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimiçi levitate

koçum adamsın adam bi daha laf etmem sana
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı ProjectOrigin

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi BJKTÜRK23

aferin lan tosiç bari yenilmezlik serimizi korudun  :bandit:
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı El Nino

Çevrimdışı hic2222

kazanmazsak olmayacak maçta, 25 dk dır tık yok, itiraz yok, zorlama yok,,
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Çevrimdışı Culpable

23 Ekimde Taraftar Van icin  sahaya atki mont atmisti

Tarih 23 Ekim Takim lige havlu atti

72 dakika  vasat bir taliscayi sahada tutup  Negredo yu oyuna almiyorsa

Caner  ilk 11 e yaziliyorsa

Senol hoca Hic isitifa etmesin Malzemecilige baslasin  Sureyya abi TD olsun  daha iyi sonuclar aliriz

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Oh bea yenilmezlik unvanimizi kaybetmeyelim bari............. Sampiyonluk zor bu saatten sonra

Çevrimdışı kartal190321

oguzhan güzelemesi yapıp  her maç tosici gömen şimdi ne diyecek bakalım çok merak ediyorum
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimiçi ferdi1903

senin gibi negredonun ben          ah ulan ahhhhhhh

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tek sistem başka bir şey yok. Şenol hocanın artık lige asılması lazım ama gidişat çok kötü...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Orhan_

Tosicin golu falan hikaye. Bu hoca takimi sabote ediyor. Kac mac oldu abdullah avci kedinin fareyle oynadigi gibi oynadi seninle.. elindeki kadroyu lig tarihinde goren hoca olmadi

Çevrimdışı ProjectOrigin

Şu golü daha önce yeseydik keşke. 4 hafta galibiyetsiz  :claps:

Çevrimdışı ALDENYX

negredonun da atacaği golünde......    :ebebe: iteleyene  iteleyim....
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı sermet00

Sen oğuzhanı öldürdün Şenol Güneş tebrik ederiz.Oyuna sokup ilerde tutuyorsun adamı ne yaptığının farkında değilsin

Çevrimdışı hic2222

bu takım, q7 durursa duruyor.
Ozzi kardeş en lazım olduğunda ortada yok
Şu kadro bu puanları haketmiyor.
Şenol hocada bir sıkıntı var, ya sıkıntısını halletsin yada çekip gitsin arkadaş.
Kabiliyetlerini sergileyemiyor, yada sergilemiyor, yada yükseklerden emir alındı tkaım ülkede top oynamıyor,
her ne zıkkımsa bilemiyorum ama bir halinden şikayet eden bir itiraz eden olmaz mı
5 dk duraklama verdi. Yalan
Resmen her duran topda 30-40 saniye sallandılar
Ha 20 dk duraklama verseler ne olur
Ama negredo kardeş olmadı
2 pozisyonda golcülüğünü göstermeliydi. ama malesef negredoya yol gözükür. pektemekten de kötü
Kılıcın yapamadığını adalet yapar.

Etiketler: