2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 89 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6277422 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Seninle aynı frekansta değiliz. Sen "hiçbir taktikseel sebep olup olmadığını bilemeyiz Şenol Güneş tanrıdır tanrıyı sorgulayamayız" diyorsun. Sen sade bir vatandaş isen bunu kendi adına sürdürebilirsin. Ben kritik yapmayı ve doğru bildiğime doğru demeyi tercih ediyorum. Anlaşamayız boşuna alıntılama.
Yoo, ben hocayı sorgulamayalım mı diyorum?

Bu değişikliğin hiçbir (evet hiçbir) takiksel sebebi olmadığını bilecek kadar büyük bir futbol alimi misin? Nasıl özgüven sahibi insanlar var çevremde çok özeniyorum gerçekten.

Hoca çıkıp da "Tolgay'ın top kazanıp kontraatak başlatma özelliği daha iyiydi, ayrıca Oğuzhan kampta ekstra antrenman yapmayıp candy crash oynadığı için 70. dakikadan sonra oyundan düşme riski vardı" dese ne diyeceksin?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cursedofdragon

Avrupa'nın elit liglerinde topa en fazla sahip olan 10 takım;

1) Man. City🇬🇧 66.4
2) Paris SG🇫🇷 63.7
3) Bayern🇩🇪 61.7
4) Barca🇪🇸 60.6
5) Napoli🇮🇹 59.7
6) Dortmund🇩🇪 59.7
7) Arsenal🇬🇧 58.8
8) Tottenham🇬🇧 58.7
9) BEŞİKTAŞ🇹🇷 57.8
10)Real Madrid🇪🇸 57.7

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Hemfikiriz, adam obsesif.

Senin kadar her yoruma cevap verecek kadar obsesif birisini görmemişken bunu demen komik :) zaten 2-3 tane ekurin var aynı kafada olduğunuz çok eğleniyorsunuz bakıyorum :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

Negredo oynadi babel hatrick yapti , bugunde az kaldi talisca yapiyordu , bu tesaduf degil , oyun sistemini negredo uzerine kurmaliyiz , sezon sonu gol krali olmayabilir , ancak ben o sampiyonluk kupasini istiyorum kardeşim!

Çevrimiçi 38life

Yoo, ben hocayı sorgulamayalım mı diyorum?

Bu değişikliğin hiçbir (evet hiçbir) takiksel sebebi olmadığını bilecek kadar büyük bir futbol alimi misin? Nasıl özgüven sahibi insanlar var çevremde çok özeniyorum gerçekten.

Hoca çıkıp da "Tolgay'ın top kazanıp kontraatak başlatma özelliği daha iyiydi, ayrıca Oğuzhan kampta ekstra antrenman yapmayıp candy crash oynadığı için 70. dakikadan sonra oyundan düşme riski vardı" dese ne diyeceksin?

Bunu görmek için bir alim olmaya gerek yok. Hoca'dan zaten böyle mantıksız bir açıklama beklerdim.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 3:10 to Yuma

(tekrar ediyorum maçı izlemedim) Negredo zaten yaşının da getirdiği olgunluk ve oyunsal değişimi sebebiyle tak tak gol atmaz ama çok iyi top dağıtır bir hale bürünmüş, bunu bilip hmm bu bizim tarzımız değil düşüncesiyle almayabilirlerdi ama adam yaptığı iş neyse onu iyi yapıyor genelde.

O yüzden gomis vari güçlü bir santrafor ile Negredo beraber oynarsa müthiş iş çıkabilir. Talisca da hamle oyuncusu olur. Ama bilmiyorum bu düşünülecek mi.

Çevrimdışı tuncaboylu

Senin kadar her yoruma cevap verecek kadar obsesif birisini görmemişken bunu demen komik :) zaten 2-3 tane ekurin var aynı kafada olduğunuz çok eğleniyorsunuz bakıyorum :)
Açık söyleyeyim, bugün ilk goldeki hatayı Mitrovic'e bağlamayarak beni şaşırttın.

En azından oynamadığı zamanları dikkate almaya başlamışsın. Geçen sene 7. hafta "Aboubakar oyundayken 1 gol atabilmişiz" diye bir istatistik ortaya atıp, Galatasaray maçının ikinci yarısı önüne gelince arazi olmuştun.

Yani iyiye gidiş var sende.

Sadece obsesyonun değişmiyor: Aboubakar bitiyor, Mitrovic başlıyor.

[ Son Düzenleme: 21 Ocak 2018, 22:17:27 tuncaboylu ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Bunu görmek için bir alim olmaya gerek yok. Hoca'dan zaten böyle mantıksız bir açıklama beklerdim.
Hiç bir taktiksel sebebi yoktan, mantıksız kısmına geçmişsin. Bu iyi.

Bence de mantıklı bir değişiklik değildi bu arada, sadece sizin üst perde yorumlarınız garibime gidiyor.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Negredo oynadi babel hatrick yapti , bugunde az kaldi talisca yapiyordu , bu tesaduf degil , oyun sistemini negredo uzerine kurmaliyiz , sezon sonu gol krali olmayabilir , ancak ben o sampiyonluk kupasini istiyorum kardeşim!
Chicharito gelirse sayet çok iyi ikili olacaklarını düşünüyorum, umarım gelir.

Açık söyleyeyim, bugün ilk goldeki hatayı Mitrovic'e bağlamayarak beni şaşırttın.

En azından oynamadığı zamanları dikkate almaya başlamışsın. Geçen sene 7. hafta "Aboubakar oyundayken 1 gol atabilmişiz" diye bir istatistik ortaya atıp, Galatasaray maçının ikinci yarısı önüne gelince arazi olmuştun.

Yani iyiye gidiş var sende.

Sadece obsesyonun değişmiyor: Aboubakar bitiyor, Mitrovic başlıyor.

halen sinan kurumuşu yazıyor mu ?

Çevrimdışı tuncaboylu

Doğru bir bakış açısı. Bazı oyuncular çevresindeki oyuncuları iyi gösterir
Negredo'yu bir kaç hafta daha gözlemleyelim bakalım.

Çevrimiçi 38life

Hiç bir taktiksel sebebi yoktan, mantıksız kısmına geçmişsin. Bu iyi.

Bence de mantıklı bir değişiklik değildi bu arada, sadece sizin üst perde yorumlarınız garibime gidiyor.

Mantıksız sebep, geçersiz sebeptir. Yani "Hiç" hükmündedir.

Üst perde yorumların sebebi "seri" yanlışlar. Bu "ender hatalardan bir hata" olsaydı burada bahsetmezdim bile bundan.

Çevrimdışı tuncaboylu

halen sinan kurumuşu yazıyor mu ?
Hatırlatmasaydın iyiydi...

Çevrimdışı tuncaboylu

Mantıksız sebep, geçersiz sebeptir. Yani "Hiç" hükmündedir.

Üst perde yorumların sebebi "seri" yanlışlar. Bu "ender hatalardan bir hata" olsaydı burada bahsetmezdim bile bundan.
İlk cümlen doğru olsaydı, "Serhat burada hiç mesaj yazmıyor" cümlesi de doğru olurdu.

Çevrimiçi Necmi

Teşekkürler Vida yorumları için, izlemediğim için sorma ihtiyacı hissettim.

Medel ile berbare olması ve takımla ilk maçı sebebiyle zaten bazı hataları anlaşılır. Sonunda Everton gibi satın aldığımız adamı ilk lig maçında pat diye oynattık  :lol: Olumlu
hatası yoktuki :alala: ilk maçına görede bayağı iyi bir oyun çıkardı.
sol stoperdi ve solunda caner oynuyordu maç boyu sol koridoru kapatmaya
uğraştı hava hakimiyeti gayet iyi bütün topları aldı aldığı topuda karambol indirmiyor
kendi oyuncumuza doğru indiriyor. hızıda gayet iyi

Çevrimdışı caner.eryigit

Onu bunu bırakın da kimi alacağız şimdi biz forvet?

Çevrimdışı kyiv

Atiba eski Atiba değil ortasahanın bekleneni oynayamayışında Atibanın etkisizliğinin de payı var. Pepe biran önce dönsünde Medel de asli yeri ortasahaya dönsün. Bu iş 2018 model Atiba ile olmayacak belli.

Çevrimdışı Ersoy

Bana kalsa Chicharito-Negredo 2'li kullanılmalı ama hoca tekli oynatacaksa eğer benim oyum Chicharito'dan yana. Hoca da öyle yapar zaten.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı caner.eryigit

Vay be paşa maçı cumaymış Şenol hoca ile hiç kazanamamışız cuma günleri bir ilke daha imza atalım o zmn hayırlısıyla...

Çevrimiçi Necmi

farklı maçlarımı izledik  :alala:
takımın en kötüleri atiba ozi quaresmaydı
caneri saymıyorum onun kapasitesi bu bugünde kapasitesinin üstünde oynadı
negredo ya laf ediliyorda taliscanın bu kadar rahat oynaması negredonun stoperlere
yaptığı baskı sayesinde oldu savunmayı mikserleyince talisca baskısız oynadı
sezon başından beri dediğim buydu. ozinin çıkarılması doğruydu.

Vay be paşa maçı cumaymış Şenol hoca ile hiç kazanamamışız cuma günleri bir ilke daha imza atalım o zmn hayırlısıyla...

yine mi cumaya koymuşlar.

Çevrimiçi levitate

larin işi noldu hiç ses yok
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Ben de inanamıyorum ama ciddiydi evet. Adam 90 dakika HİÇBİR ŞEY yapmadı ya! 'Defansı oyaladı', 'rakip savunmacıları yordu' diye savunacak olan varsa lütfen yapmasın... Benim daha çok katkım vardı bugün takıma Negredo'ya oranla... Çalım yok, şut yok, etkili pas yok, hiçbir şey yok! Talisca, en zor pozisyonda, markaj altındayken, düşmek üzereyken bir şut çıkarıyor, kalecinin allahı şaşıyor. Negredo, önüne ikram edilen topu eveleyip geveleyip kaleciye bırakıyor. 'Son derece' zayıf bir forvet, son derece!
Tamam yapmayalım.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı artena_condari

Negredo iyiydi, Talisca’nın çok iyi performansını o olanaklı kıldı. Vida da ilk maçı için iyiydi, hızlı ve temiz müdahaleleri var; Pepe-Vida Tandemi için sabırsızlanıyorum. Oğuzhan da dönem dönem iyi işler yaptı.

Maçın kötüleri Caner, Quaresma ve Atiba idi. Kalanlar vasattı.

Quaresma’nın Negredo’ya vermediği paslar ise niye yedek kulübesinde olması gerektiğini gösterdi. Pas verse, ona orta kesse Negredo’nun en az bir golü vardı.

Çevrimiçi 38life

İlk cümlen doğru olsaydı, "Serhat burada hiç mesaj yazmıyor" cümlesi de doğru olurdu.

Serhat kim?

:icool:

Etiketler: