2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 294 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6243475 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

hiç birşey olmaz.
Bu kadar kolay olmamalı bence abi.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Renkliler ve özellikle lacivertli olan bu sene baya şans puanı aldılar. Yine de fb'nin net bir düşüş yaşayacağını düşünüyorum. gs'de terim etkisi nasıl olacak kestirmek zor. Ama bir şekilde onları da altımıza almak zorundayız.

İkinciliği kimse küçümsemesin. Ben 2-3 ay önce şampiyonluktan umudu kestiğim için ozamandan beri söylüyorum; Eğer 2.ci olursak şampiyonlar ligine katılma ihtimalimizi yüksek görüyorum. Oyüzden İkinciliği önemsemek lazım. Bu kadar hatanın yapıldığı bir sezonda ikincilik kötü bir sonuç olmaz. Bi de üstüne renklilerden başka bir takımın şampiyon olması teselli olur. Hatalardan ders alıp 18/19 sezonuna daha ciddi ve sağlam bir şekilde gireriz.
Eline saglık.. kelimesi kelimesine katılıyorum..

Çevrimiçi murat

alan razı veren razı.

Çevrimiçi underworld

Afiyet olsun :)

içmeden duman  olmuşum  (alkolü sevmem)
q7 nçbeti çok uykusuz bıraktı  :lol:

Çevrimiçi sozkul

Şu takımda kimsenin küsmeye lüksü yok. 6 puan gerideyken herkes başını eğip işini yapacak. Genel Oğuzhan ligdeki o ilk yarı performansı sonrası ikinci yarının ilk maçında ilk 11 başladığına şükretmeli.

Hiç bir taktiksel sebebi olup olmadığını bilemiyoruz, ahkam kesmek hatalı. Tolgay Oğuzhan'dan daha defansif ve araya daha iyi pas atan bir adam neticede. Öndeyken oyuna almak tercih edilebilir.

Şu boldladığım bölüm hakkındaki düşünceni bir kez daha düşünüp yeniden değerlendirir misin @tuncaboylu? Bunu dilin sürtçtüğü için söylediğine inanmak istiyorum.

Çevrimdışı tuncaboylu

alan razı veren razı.
Abi UEFA böyle astronomik anlaşmaları kabul etmiyor normalde. Formasına tarihinde 5 milyon Euro'dan fazla para alamamış takım, başarısız geçen 2.5 sezonun ardından 18 milyon dolara satıyor.

Bu adamlar Avrupa Kupaları için Borajet'le para almadan uçuş karşılığı anlaştı ya, senelik 18 milyon dolar etmeyeceğini görmeyecek mı UEFA anlamıyorum?

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Yap Vida-Mitro koy orta sahaya Medeli ateş edersin

Ama olur mu aldığı topu geriye ve yana oynayan Atiba varken Dikine oynayan Medelin orta sahada ne işi var

Hemı Medelin performansını düşür hemde Mitroyu ye

Hoca çok formda :claps:
Taş yerinde ağar. Herkes kendi mevkisinde oynamalı. Medel'in o eline penaltı çalsa hakem ne olur du buraların hali şimdi acaba. Ki bu adam fb maçında kontrolsüz hareketiyle o mevkide penaltıya sebep olmuştu. Üstelik gerçek yerinde güzel de bir ritim yakalamışken bu durumu hocanın büyük bir yanlışı olarak görüyorum. Bir de sanki hoca kafayı toparlayamamış gördüm ama hayırlısı.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Ozi neden alındı diye çık veryansın edilmiş ama ozi baskıdan hiç oynayamadı. Top her ayağına geldiğinde verdiği pas sonrası havaya zıpladı darbe yememek için. Caner in ise şenol hocamızın manevi oğlu olduğuna inanıyorum artık.
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı tuncaboylu

Taş yerinde ağar. Herkes kendi mevkisinde oynamalı. Medel'in o eline penaltı çalsa hakem ne olur du buraların hali şimdi acaba. Ki bu adam fb maçında kontrolsüz hareketiyle o mevkide penaltıya sebep olmuştu. Üstelik gerçek yerinde güzel de bir ritim yakalamışken bu durumu hocanın büyük bir yanlışı olarak görüyorum. Bir de sanki hoca kafayı toparlayamamış gördüm ama hayırlısı.

Fenerbahçe maçında o mevkide oynamadı, sağ bekti.

Çevrimiçi levitate

ama oluyor işte :ı

o 55 milyonu gene pörsük gibi adamlara gömerler stattan gelen parayı yedikleri gibi için rahat olsun :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Evet ilk çıkması gereken isim hiç çıkmayıp her hafta 11'de başlıyor. Oğuzhan gayet iyiyken tek pas yapmaya çalışan insanken çıkıyor. Forma adaleti, yersek.
Bence gayet doğru bir değisiklikti , takım yoruldu orta saha düşmeye başladı hOca müdahale etti ve savunma yonu 2 tık daha iyi olan Tolgayı sahaya sürdü

Hem Orta sahayı tutmak hemde taze kan olarak verim almayı düşündü

Not : Atiba çıksa daha iyi olurdu her halükarda Tolgay hamlesi doğruydu
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi 38life

Lensi bugün önceki maçlarına nazaran daha istekli gördüm. 2 defansif hamlesi harikaydı. Daha erken girse sanki bugün birşeyler yapacakmış gibiydi. Ya da ben öyle hayal ediyorumdur.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Fenerbahçe maçında o mevkide oynamadı, sağ bekti.

Doğru haklısın yanlış hatırlamışım. Ama dediğim gibi orta bölgede daha faydalı olacağını gösterdi bize. İşin açıkçası ben hocadan formayı kaptığını düşünmüştüm ama yanılmışım. Hoca kandırdı bizi :)

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı cursedofdragon

Alanyaspor Başkanı Love’ı vermek istemiyor ancak oyuncu takıma dönmek istemiyor..

Oyuncudan yararlanmama durumu olursa, Alanyaspor kararını değiştirebilir.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Oğuzhan'ın diri ve iyi göründüğü maçta oyundan alınıp, yerine herhangi taktiksel bir değişiklik değişik olmadan, Tolgay'ın girmesi Şenol Güneş'in mental durumunu anlatıyor. Seçimleri iyice b.ka sarmaya başladı.
Abim orta saha düştü , Hocanın Tolgay hamlesi bana göre çok doğruydu fakat Oguzhan değilde Atiba çıkabilirdi

Defansif açıdan Tolgay Oğuzhanın çok önünde , orta sahayı diri tutmak için soktu Tolgayı 
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cursedofdragon

eto ve vagner love adı geçiyor şaka gibi.

birisi 36 birisi 34 yaşında.

Çevrimiçi 38life

Cuma günü Vagner Love için başkanlar düzeyinde görüşme gerçekleşmiş, Alanya başkanı canlı yayında açıkladı az önce.

"Love bize imza atarken 'kendimi gösterip daha büyük bir kulübe gidicem' diyerek imza attı. Kendisine ihtiyacımız var ama şu an net bir durum yok."

Çevrimiçi underworld

Abim orta saha düştü , Hocanın Tolgay hamlesi bana göre çok doğruydu fakat Oguzhan değilde Atiba çıkabilirdi

Defansif açıdan Tolgay Oğuzhanın çok önünde , orta sahayı diri tutmak için soktu Tolgayı
en başta öndeki 4 kişi oyundan düştü,koptu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

orta saha düştü diyorsun ama sol taraf otoban gibiydi.
tarlayı sel almış götürürken bir tane saksıyı kurtarmaya benzedi bu hamle.

Çevrimiçi 38life

Bahsedilen rakamlar ile 34 yaşındaki bir futbolcunun transfer edilmesine karşıyım. 5 ay oynayacak bir futbolcu için değmez.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Cenk in gideceği belli olmadan 1 forvetle anlaşsak bu saçma durumlara maruz kalmazdık. Kala kala love a kaldık o kadar transfer harekatindan sonra ha kötü adam mi iş yapar fazlasıyla ama bu devre arasında biraz çuvalladık yasananlar itibariyle.
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi underworld

love gelecekse o zamn negro da gitsin  love, ba  yapıp devam edelim

Çevrimiçi sozkul

Fenerbahçe'nin Acıbadem'le forma sponsorluğu hakkındaki haberden kesit:

"Peki ya rakamlar?  1-Formadaki göğüs sponsorluğu için 3+3 yıllık bir anlaşma yapıldı. Bu anlaşma gereği ilk 3 yıl için 55 milyon Dolar (209 milyon 352 bin TL) peşinen Fenerbahçe Kulübü'ne ödenecek. Sonraki 3 yıl için taraflar yeniden masaya oturacak..."

Bu gerzekler UEFA'nın Fenerbahçe'nin forma sponsorluğu için senelik 18 milyon dolar almasını şüpheli bulmayacak mı sanıyorlar?

Bencede şüpheli, ama adam veriyorsa ve gerçekten veriyorsa uefa neyapabilir ki?

Çevrimiçi murat

bezelye tamam diyenlerde var.

Çevrimdışı mylife1903

love gelecekse o zamn negro da gitsin  love, ba  yapıp devam edelim
Mantikli
Hatta lov ile eto beraber gelsin
Olmadi kirouc reyiz var
Subyan almayin dedik yetistirici takkm degiliz dedik de eh yani
Koller 44 olmus gelsin baslasin
Kaleye de kirali reyiz var, donunu kendi getiriyir
Ustelik kartal yuvalarindan satariz kirali donu diye moda olur

Etiketler: