2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 161 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6299945 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Vallaha Zlatan bu sağı solu hiç belli olmaz , Quaresma tutup el kol hareketi falan yapar eyvah eyvah sahanın ortasında Volkanın lincolnu kovaladığı gibi kovalamazsa Quaresmayi bende bişey bilmiyorum :biggrinking: :biggrinking:
Temsili :D

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

valla eskeza gelirse ikinci ortada quaresmayı sahanın ortasında döver bunu not düşeyim.
Bende aynısını söyledim :D

Çevrimiçi Necmi

Vallaha bilmiyorum abi fakat videoları izledim , MLS ligindeki takımların savunmaları evlere şenlik :D

Fakat Güçlü ve hava toplarinda etkili bir oyuncu guruntusu var ama bizim ligde fizik ve kondisyonla oynanıyor futbol , ciddi bir kondisyon yüklemesi yapılması lazım Larine
mls de oynuyorsa bence güçlüdür amerikalılar genelde volkan familyasından oluyor
onlarla baş ediyorsa güçlüdür. :D

Çevrimdışı onurturan

deneme (Hakaret Yasak)  (Hakaret Yasak)   (Hakaret Yasak)   

Allah allaaaahh bu nasıl hakaret oluyor arkadaş  :bansign: :bansign: :bansign:

Çevrimdışı tangaz

Manu yazınca yeterince anlasilir siye dusunmustum :D

EGOnun vücut bulmuş hali , Bay EGO :bandit:

Başka hesaplar da yazmaya başladı hadi hayırlısı bakalim

egosuna kurban olduğum gelmesin istemezük

öte yandan manu deyince ego+mata+bonus kafa olasılıkları da var  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Yok zaten kavga etmeden arkadaş olmaz o tipler..  önce kavga eder strese sokarlar bizi.. sonra kanki olup temelli batırırlar..

kavga derken :alala:

this is zlatan

no kavga

yes dayak
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Necmi

this is zlatan

no kavga

yes dayak
kavga dediğin iki taraflı olur bu tek taraflı oluyor

Beşiktaş, sezon sonunda erkek basketbol ve jimnastik şubesi dışındaki tüm amatör branşları ikişer yıl donduracak. (Akşam)

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Vallaha bilmiyorum abi fakat videoları izledim , MLS ligindeki takımların savunmaları evlere şenlik :D

Fakat Güçlü ve hava toplarinda etkili bir oyuncu guruntusu var ama bizim ligde fizik ve kondisyonla oynanıyor futbol , ciddi bir kondisyon yüklemesi yapılması lazım Larine
yok yahu Larin'i demiyorum. Öteki deliyi soruyorum. Gelse de şöyle bi Q7'yi bi zopalasa ne güzel olur.  :evillol:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Cyle Larin Beşiktaş'ta

Cenk Tosun'un Everton'a transferi sonrasında forvet arayışlarını sürdüren Beşiktaş, Kanadalı golcü Cyle Larin'le 4.5 yıllık anlaşma sağladı. Genç oyuncunun siyah-beyazlılara maliyeti de belli oldu.

Siyah-beyazlı ekibin başkanı Fikret Orman, Orlando City'de forma giyen golcü oyuncu Larin'in transferine son noktayı koydu.
Şenol Güneş’in ısrarla istediği oyuncu ile 4,5 yıllık anlaşmaya varıldı. Yıllık 1 milyon 600 bin euro alacak olan Larin için MLS’ye 1 milyon 500 bin bonservis ödenecek.

22 yaşındaki futbolcunun bugün açıklanması bekleniyor.

Beşiktaş, sezon sonunda erkek basketbol ve jimnastik şubesi dışındaki tüm amatör branşları ikişer yıl donduracak. (Akşam)
Beşiktaş, amatör branşların dondurulacağı yönündeki iddiaları yalanladı.

Konyaspor teknik direktörü Mehmet Özdilek :

"Orkan'ı Almanya'da tanıyan ve bulan benim. Onun oyunculuğunu ve yeteneklerini biliyorum. Orkan'ı kadromuza katmak istiyoruz. Bir sakatlık geçirdi ama bence bizim için iyi bir oyuncu. Geleceği adına onun da oynaması çok önemli. Her şeyden önce ülke futboluna faydalı olabilmesi için Orkan'ın oynaması gerektiğini düşünüyorum.."

Çevrimiçi levitate

Beşiktaş, amatör branşların dondurulacağı yönündeki iddiaları yalanladı.
e başkan geçen demedi mi kapatıcaz diye
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı onurturan

adam gibi bi oos alınsın da hele  :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

Yok zaten kavga etmeden arkadaş olmaz o tipler..  önce kavga eder strese sokarlar bizi.. sonra kanki olup temelli batırırlar..
Zlatan kavga etmez, zlatan dover

Ayrica ariza tipler birbirleriyle kavga etmezler, kanki olurlar.

Çevrimdışı mylife1903

this is zlatan

no kavga

yes dayak
Stadi falan istemez insallah

Çevrimdışı indie

Ibra gelmez, o adam buralara düşmeden bitirir kariyerini.

Çevrimdışı cursedofdragon

Ibra gelmez, o adam buralara düşmeden bitirir kariyerini.

buralara düşmeden ?

şampiyonlar ligi ?

ok

Çevrimdışı terapati

Oldu olacak Balotelli + Zlatan yapsınlar tam olsun  :ebebe:

Çevrimdışı tangaz

yabancı sınırı dönem dönem konuşuldu tartışıldı. gelinen noktada bugün lig bir tık iyiye gittiyse seyirci ortalaması yükseldiyse bunda yabancı sayısının artışı önemli. öte yandan son günlerde kariyerli yabancılardan (etoo adebayor clichy) türk futbolcuların çalışması yetersiz sözleri sapır sapır dökülmeye başladı, umarım bu kişilerden feyz alır yerli oyuncular. bu bir süreç ve yabancı serbestliğinin ben yerli oyuncu kalitesini olumlu yönde etkileyeceğini düşünüyorum.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Zlatan dede gelmesin gerek yok. Sakat ve egoist bir dedeye ihtiyacımız yok.

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

Çevrimiçi Necmi

quaresma sevdalıları sosyal medyasa bayağı panik halindeler. sürekli bölünüyoruz bölünmeyelim kendi oyuncularımızı
yedirmeyelim çağrısı yapıyorlar. Aslında kimsenin bölündüğü falan yok herkes Beşiktaşın peşindeydi bu güne kadar
bir onlar quaresma peşindeydi. Şimdimi akıllarına geldi Beşiktaşlı olduklar. Quaresmanın tahtı sallanınca hemen bir
olalım Beşiktaşın oyuncusunu yedirmeyelim söylemlerine başladılar. Quaresmanın iki senedir Beşiktaşı
yediğinin farkında değiller.

Çevrimdışı Berat

quaresma sevdalıları sosyal medyasa bayağı panik halindeler. sürekli bölünüyoruz bölünmeyelim kendi oyuncularımızı
yedirmeyelim çağrısı yapıyorlar. Aslında kimsenin bölündüğü falan yok herkes Beşiktaşın peşindeydi bu güne kadar
bir onlar quaresma peşindeydi. Şimdimi akıllarına geldi Beşiktaşlı olduklar. Quaresmanın tahtı sallanınca hemen bir
olalım Beşiktaşın oyuncusunu yedirmeyelim söylemlerine başladılar. Quaresmanın iki senedir Beşiktaşı
yediğinin farkında değiller.

Şu adamı hala savunabilen gitsin bir akıl seviyesini kontrol ettirsin, hayatta az analitik yeteneği olan bir insan bizi ne hale düşürdüğünü anlayabilir. Aziz Nesin'in sözünü haklı çıkartan büyük bir kesim var sosyal medyada.

Çevrimdışı indie

Şampiyonlar ligi tek başına yeterli olmaz, sonuçta adamın geçmişte oynadığı takımların ismi belli, para deseniz gücümüz yetmez.  Zlatandan bahsediyoruz dünyanın son 10 yıldaki 3 en büyük golcüsünden biri. Ekstradan müthiş ego sahibi.

Çevrimdışı Onur Küçük

Hoca bu saatten sonra oyun kurgusunu değiştirmek için özel bir çaba sarf etmeyecek ve kanat ağırlıklı hücum organizasyonlarına devam ettirmek isteyeceğinden bu planı ancak oyunu merkeze doğru kaydırmak zorunda kalacağı,  kanatlar ve merkezden daha dengeli oynamamızı sağlayacak kariyerli, yetenekli bir oyuncu transferi bozar. Mesele sadece Quaresma meselesi değil.

Etiketler: