2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 90 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6308603 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Rasim

Madem Besiktasa para lazim icerdeki bayern macida kombineleri iptal etsin baskan 250-5000 arsasi bilet satisi yapilsin zaten sene basinda kombineler lig+kupa+3 Sl maci üzerinden hesaplaniyor 10-15 m TL ekstra gelir yapar nacizane :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

ANÇ' nin açıklamaları çok yersiz ve gereksiz.
Bırak artık maziyi karıştırma, belki Cenk ortalık karışmasın diye cevap vermeyecek.

Hiçbir "yönetici" vasfı olduğunu düşünmüyordum açıklamalarıyla iyice pekiştirdi.

Çevrimdışı Ömer Kaan

bugun de gonderemedik aney..!    :(            davadan vazgecmek yok ,nobete devam
Gitmez abi. Son kupa maçında sahaya girip korner kullanmaya giderken öyle bir gurultu ve tezahürat olmuştu ki ben orada inancımı yitirdim.

Çevrimiçi underworld

Gitmez abi. Son kupa maçında sahaya girip korner kullanmaya giderken öyle bir gurultu ve tezahürat olmuştu ki ben orada inancımı yitirdim.
:olmaz
Beşiktaş'ın geleceği için bu yoldan geri dönmek yok.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tangaz

Madem Besiktasa para lazim icerdeki bayern macida kombineleri iptal etsin baskan 250-5000 arsasi bilet satisi yapilsin zaten sene basinda kombineler lig+kupa+3 Sl maci üzerinden hesaplaniyor 10-15 m TL ekstra gelir yapar nacizane :bandit:

süper fikir hatta gelecek yıldn itibaren kombineler sadece ligde geçerli olsun :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı İhsan

50 sefer yazdim 2-7-1 oynamaliyiz. Yakinda millet baslayacak demode 4lu defansi birakin, diye

Ben 5-7-3 diyorum  :super:

Bazı oyuncular ofans veya defans durumuna göre pozisyonları oyun içinde değişmeli.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

Şatış hakları kombine sahiplerine verilsin ben kombine sahibi olarak kabul ederim
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

Ben 5-7-3 diyorum  :super:

Bazı oyuncular ofans veya defans durumuna göre pozisyonları oyun içinde değişmeli.

abi 16 kişi mi sürecen sahaya :alala:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

babacar analizi yaptım benden geçer not aldı :bandit:

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi levitate

babacar analizi yaptım benden geçer not aldı :bandit:

artı eksi ve puanını alabilirmiyiz reyiz
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi underworld

Bu da bizde  :dontknow:   :alala:

2-5-3 veya 2-4-4'e geçilmeli başka çare yok.

Çevrimdışı mellfred

tırt
babacar fena topcu değil. girip direk katkı verebilecek tek oyuncu, adı anılanlardan

Çevrimiçi levitate

bu arada yerry minadan bahsetmiştin @tangaz abi 2 yıl önce bizim muhteşem ''sıkautlarımız'' kendisini beğenmemiş

Çevrimiçi underworld

bu arada yerry minadan bahsetmiştin @tangaz abi 2 yıl önce bizim muhteşem ''sıkautlarımız'' kendisini beğenmemiş

bizim sukatlar mitroyu izlerken; Ajax,20 yaşındaki kolombiyalı Davinson Sanchez'i 5 milyona satıl aldı ve hop 1 sene sonra 40 milyona totnuma sattı. :ranting2:

Bizde 24 yaşındaki mitrovicin kenarda hava soluyarak gelişmesini bekleyelim. :bandit:

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Babacar fena değil gibi. Abuş gibi ayıboğan değil sırtına alıp gidemez ama iş yapar gibi.

Çevrimiçi levitate

bizim sukatlar mitroyu izlerken; Ajax,20 yaşındaki kolombiyalı Davinson Sanchez'i 5 milyona satıl aldı ve hop 1 sene sonra 40 milyona totnuma sattı. :ranting2:

Bizde 24 yaşındaki mitrovicin kenarda hava soluyarak gelişmesini bekleyelim. :bandit:

hajduk kiralamak istiyomuş ama içimden bi ses seneye stoperlerimiz mitro-vida olacak diyor hayırlısı

Çevrimdışı Rasim

Şatış hakları kombine sahiplerine verilsin ben kombine sahibi olarak kabul ederim
biz kulüp kazansin diyoruz sen kendi cikarini düsünüyorsun :naughty:
Beşiktaş!

Çevrimdışı bordele

Ayrica sadece kuveke yazmadik, nukalma da yazdik o cocuk da gitti fransa ligine seviyesi dahilinde basarili maclar cikartiyor, eneramo ile kuvekeyi kiyaslamak ancak ten rengi ile aciklanabilen bir esitlik verir. Eneramoyu ameliyat masasindan transfer etti bu kulup.
Kuveke dedigin adamin da rizespor gibi kume dusen bir takimda super ligde 99 macta 47 tane golu var.
bizim cenk atmis midir sonradan bi bakariz

Yaptigin boyle hafif algilari anca turkiyede yasayip hergun propagandaya maruz kalan insanlar yer.

Laflari guzel cevirip, yonlendirmeye basladi turkiye vatandaslari son zamanlarda.
Lastik gibi cek istedigin gibi anla sonra istedigin gibi yorumla.

Maryo konusunda golleri izlemiyorum yahu moralim bozuluyor, cerceveli resmini koyuyom karsi sandalyeye, tokusturuyoz onunla, iyi bir dinleyici kendisi aslinda

Eneramo'yu ameliyat masasından aldık diyorsun da, Kweuke dediğin adam 2016 başında gol sevinci sırasında sakatlanıp sezonu kapatmamış mıydı? 8 ay sahalardan uzak kalmış adam. Aha haberi de burda http://tr.beinsports.com/haber/kweuke-gole-sevinirken-sakatlandi Hakkındaki en son haber de 27 aralık 2017'de 8 hafta sahalardan uzak kalacak şekilde sakatlandığı şeklinde. Bunu alsak hangi masadan alacağız acaba

Eneramo'yu yıllık 1.200 euro senelik ücretle bonservissiz kadroya katmışız, feda dönemi için makul şartlar bunlar. 2013 feda dönemindeki bonservissiz Eneramo transferi için yönetime sallayan birisinin 2018'de sakat Kweuke istemesi komik diyorum bu kadar basit.

Cenk için sene başında 3-5 maçta 1 gol atacak diye ilk 11 oynamasına dayanamıyorum şampiyonluğumuzu yakacak demiştim, sen de oynamalı belki yüksek bonservisle satarız gibisinden bir şeyler demiştin eyvallah bu konuda haklı çıktın ama ligde bir maç bile koparamadı hele deplasmanlarda tamamen kayboldu bildiğin yaktı bizi o yüzden kendisi hakkında ne düşündüğüm belli cenk'in atamadıklarını bana söyleme :)

Av zamanı

Çevrimdışı Kutay

Gökhan Gönül'ün yedeği olarak şu bizim eski opareyi alsak nasıl olur  Allah korusun gökhan gönüle bir şey olursa takımda sağ bek yok
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimiçi underworld

Gökhan Gönül'ün yedeği olarak şu bizim eski opareyi alsak nasıl olur  Allah korusun gökhan gönüle bir şey olursa takımda sağ bek yok
problem yok

Çevrimdışı Kutay

problem yok

abi böyle olunca da canerin saçma sapan ortaları hiç çekilmiyor hele q7 ile  birlikte :bandit:
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı İhsan

biz kulüp kazansin diyoruz sen kendi cikarini düsünüyorsun :naughty:

yanlış anladın galiba  :alala:. Ben kendi biletime tekrar para verip maç izlemeye varım diyorum. Yeterki Beşiktaşın borcu azalsın.

Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

abi böyle olunca da canerin saçma sapan ortaları hiç çekilmiyor hele q7 ile  birlikte :bandit:

Caner > Opare
Vıda > opare
Come to Beşiktaş

Etiketler: