2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 268 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6237852 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

pepeye saldırarak başladın bir haftadır provakasyon yapıyorsun ben geriliyorum sen yazdıkça...
Ben bekliyom @abdusta abi olumcul sorusunu nezaman sorcek diye

Sarilardaniz tamam ama laci mi girmizi mi diye

Çevrimdışı 38life

Aras Güner Medel transferine son noktayı koymuş.  :lol:

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Koa_lAA

ironik ama doğru..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Futbolcusunu bıçaklatmayan Beşiktaş'a, Fair Play'e aykırı davranış nedeniyle PFDK'dan 1 maç ceza...(via. zaytung)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Aras Güner Medel transferine son noktayı koymuş.  :lol:

Aras Güner taraftar açısından transfer döneminin yükselen değeri  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı 38life

orada olacağız içeride olursak 41 bin dışarıda olursak 200 bin. onlar karar versin

-Cem Fante

Ben gideceğim şahsen. Maçın tekrarını eve dönünce gece seyrederim. Stadın etrafında doluşup tezahürat yaparız. Ne kadar çok olursak okadar iyi. Beşiktaş taraftarının gücünü ve oluşturduğu tehditi, aslında ne kadar uslu durduğunu herkes görmeli.

Çevrimdışı Yasin A.

yarın BJK'nin seyircisiz cezası kalkar, kalkmazsa büyük olay çıkar. bu vesileyle konya'yı da 2-3 maça düşürürler.

Çevrimdışı atalay

Alıntı yapılan: atalay
21 Kasım 2016, 10:46:35 »
Yeni CEO beIN Sports'un önemli isimlerinden biri. PSG yönetiminde de yar alıyor. Dirsek temasında olmakta fayda var. Süper Lig'i, Mena bölgesine açacaklardır. Daha önce de belirttiğim gibi Arap yarımadası ve Kuzey Afrika pazarına girmek için iyi bi' fırsat.

Alıntı yapılan: atalay
14 Kasım 2016, 21:00:54 »
Bu sezon ki Beşiktaş - Galatasaray maçı beIN Sports Mena üzerinden 24 ülkede yayınlanmış. Geçen sezon yanılmıyorsam Beşiktaş'ın derbi maçlarını ve şampiyonluk maçını yayınladılar. Hatta içlerinde beIN Sport España da vardı. Fransa, ABD, Kanada, Endonezya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerinde, Hong Kong, Tayland, Rusya, Belarus, Kazakistan ve Avustralya'da yayın yapıyorlar. Majör ligler, CL, UEL, NBA, Formula1 ve MotoGP de yayınlıyorlar.

Biz bunları köşemizde yazdık. Mena dışında Endonezya ve Türki Cumhuriyetler önemli, özellikle Güney Azerbaycan ve Kazakistan.

beIN France ve Fransızca Kuzey Afrika için önemli. Zaten sürekli bahsettiğim Mena bölgesinin, bizim için en büyük potansiyel ve yağlı müşterileri Kuzey Afrika'da aynı zamanda Arap yarımadasının doğusunda ve güneydoğusunda. Yine Körfez ülkelerinden birkaçı sayısal müşteri kazandırmasa da sponsorluk anlaşmaları için önemli olabilir. Burada ülkenin siyasi konjonktürü ve yatırımları önemli. Yayıncı kuruluşta olduğu gibi. Belki de aşağıdaki 30 milyonu veya Türki Cumhuriyetlerdeki milyonları saflara katamamak adına en büyük engel de bu. Ayrıca taraftar sayısından ziyade ne kadarını merkeze çekebildiğimiz önemli. Bu iç pazarda da böyle. Bu müşteri olmaz, ticari anlaşmalar olur. Keza stratejik işbirlikleri olur. Burada marka yönetimini bilen, bu bölgelere girişin biletini verecek kişi veya kurumlar ile yürümemiz lazım. Fizibilitenin bir ayağı bu. Medya, reklam, sponsorluk vesaire gibi hususların yönetilmesi, pazarlaması ve satışı ile ilgili hakların IMG tarzı destek verebilecek bir şirket ile ortaklık anlaşması sonucunda belirlenmesi ve bir yol haritası çizmek lazım. Fakat bu kararlar riskli. Doğru adımlar atılmadığı taktirde kulübü sıkıntılı durumlara sokabilir. Güneydoğu Asya da önemli bir pazar. Fakat ilgiyi çekmek kolay değil. Mesela Singapur fazlasıyla kozmopolit bir yer. Malezya planları varsa mutlaka değerlendirilmeli. İlaveten başta pastanın en büyük dilimi olan Ülke Futbolu ve sonrasında Ülke Sporu, spor endüstrisi doğru pazarlanmadığı ve yönetilmediği için birkaç küçük yatırım dışında çok büyük büyümeler ve atılımlar beklemiyorum. Zaten bunlar süreç ister. Fakat öyle bir altyapı yok. Bir kere gerek saha içinde gerek saha dışında büyümek istiyorsanız rekabetin kalitesi artacak. Bunu her seferinde söylüyorum. Rakiplerinizin kötü olmasını bekleyerek veya kendinizi yeterli görerek filan gelişmeyeceksiniz. Bu halinizle ve organizasyon yeterliliğiniz ile neden cezbedici olasınız? O yüzden bu demeçleri yeterli bulmamak maalesef yanlış olmaz. Çünkü kulüpler henüz eldeki mevcut potansiyeli doğru kanalize edemiyor.

Çevrimdışı mylife1903

Şu duyumcu aleminin en kolpa adamını rica ediyorum paylaşmayın burada ya.
Bizim @sosyalkartal bunun yaninda zemzemle yikanmis dogrucu mahmut gibi kalir (Küfür Yasak)₆ gazetesi bile daha dogru haber giriyor

Çevrimdışı atalay

Yapılmaz ama 20 milyonluk güvenlik sistemi yapılır. @MUSTAFA_

Çevrimdışı tangaz

Bizim @sosyalkartal bunun yaninda zemzemle yikanmis dogrucu mahmut gibi kalir (Küfür Yasak)₆ gazetesi bile daha dogru haber giriyor

sahi soysal nerede yahuu
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

Maç öncesinde çıkan bu seyircisiz ceza haberi tamamen takımın motivasyonunu bozmak üzeredir. Talisca'nın lisansı çıktı da bu adam bizle neredeyse 1 haftadır idman yapmıyor. Antalyaspor maçında nasıl oynayacak merak ediyorum. Orta üçlü Oğuzhan Atiba ve Tolgay la 10 kişi çıkarız maça seyirci de olmazsa vay halimize.
Talisca'nın idman yapmadığını nereden çıkardın?

Dikkat çekiyorsun, yapma...

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Talisca'nın 1 haftadır antrenmana çıkmadığını sanan birinin ben Beşiktaşlı olduğuna şahsen inanmam. Amacım kimseyi zan altında bırakmak değil ama burada açık bir mantık hatası var. "Düzenli olarak bir Beşiktaş forumunda yazacak kadar" Beşiktaşlı olan birisi 1 hafta boyunca 1 kez bile Beşiktaş sosyal medya hesaplarına bakmaz mı? Talisca2nın antrenmanlara çıktığını bilmez mi? Büyük bir soru işareti.
Ben bakmiyom valla, hatta hic ilgilenmiyom anca bu forumda link olursa falan tikliyom

Çevrimdışı mylife1903

orada olacağız içeride olursak 41 bin dışarıda olursak 200 bin. onlar karar versin

-Cem Fante

Ben gideceğim şahsen. Maçın tekrarını eve dönünce gece seyrederim. Stadın etrafında doluşup tezahürat yaparız. Ne kadar çok olursak okadar iyi. Beşiktaş taraftarının gücünü ve oluşturduğu tehditi, aslında ne kadar uslu durduğunu herkes görmeli.
Size oyle bi biber gazi sikarlarki dogdugunuza pisman olursunuz, cumhuriyet bayrami kutlanamiyor bu ulkede millet bir arada toplanmasin diye, 200bin besiktasli toplanirsa onu ordu bile zor durdurur, hayatta izin vermezler geleni dagitirlar

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yapılmaz ama 20 milyonluk güvenlik sistemi yapılır. @MUSTAFA_
Statta şampiyonluk maçları dışında meşale yakıldığına şahit olmadım. Kameraları bildikleri için de yakacaklarını sanmam. Deplasman maçlarında da ancak sosyal medyada aylaştıkları videolar öne sürülerek satmama kararı alınabilir gibi geliyor bana  :tabe: @atalay

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Aras Güner taraftar açısından transfer döneminin yükselen değeri  :D
Kim bu?

Çevrimdışı mylife1903

sahi soysal nerede yahuu
Transferdonemi kapaninca gelip kesin duyumlari verecekmis abi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kim bu?

Umut Güner'in oğlu  :tabe: Her transfer yaptığımızda babası ile gidiyor ve imza attığımız oyuncu ile fotoğraf çekiliyor  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Kim bu?

Ben de cikaramadim cok seettiim ama cikaramadim

Çevrimdışı tuncaboylu

Umut Güner'in oğlu  :tabe: Her transfer yaptığımızda babası ile gidiyor ve imza attığımız oyuncu ile fotoğraf çekiliyor  :D
Belli ki sadece imza attıklarımız ile çektirmiyor.

Çevrimdışı atalay

Sadece bizim stat değil, bizim dışımızda birkaç stat daha gelişmiş güvenlik sistemlerine sahip. @MUSTAFA_ Fakat kullanıldığına henüz tanık olmadım.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Size oyle bi biber gazi sikarlarki dogdugunuza pisman olursunuz, cumhuriyet bayrami kutlanamiyor bu ulkede millet bir arada toplanmasin diye, 200bin besiktasli toplanirsa onu ordu bile zor durdurur, hayatta izin vermezler geleni dagitirlar
Gavura vurur gibi vururlar..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı 38life

Biber gazından mı korkacağız, adaletsizlikten mi?

Çevrimdışı tuncaboylu

FETÖ bittikten sonra polislerin Beşiktaş taraftarına karşı provokatif ve agresif tarzı bitti abi.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sadece bizim stat değil, bizim dışımızda birkaç stat daha gelişmiş güvenlik sistemlerine sahip. @MUSTAFA_ Fakat kullanıldığına henüz tanık olmadım.
Başkan bir konuşmasında yanlış hatırlamıyorsam sistemi kullandığımızı ve birkaç kişiyi yakaladığımızı ancak passolig sisteminde en az bloğa ceza verilebildiği için ceza veremediklerini söylemişti. Bu sistemsel bir sorun da olabilir, senin dediğin gibi kullanmıyor da olabiliriz. ben birincisinin olduğunu düşünüyorum. @atalay

Beşiktaş Tarihi
★★★

Etiketler: