2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 97 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6271645 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Talisca'nın idman yapmadığını nereden çıkardın?

Dikkat çekiyorsun, yapma...

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
:evillol: :evillol:

:kop: :kop: :kop: :kop:

@tuncaboylu ft @El Nino
[ Son Düzenleme: 10 Ağustos 2017, 17:32:08 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı 38life

Yine imza fotoğrafı.  :lol:  Bunları kim uydurup sürüyor piyasaya acaba.

[ Son Düzenleme: 10 Ağustos 2017, 17:32:59 38life ]
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mylife1903

Biber gazından mı korkacağız, adaletsizlikten mi?
Orantisiz guc kullanirlar sonra talzikli biber gazi sikarlar, hem adaletsiz olurlar hem de guclu.

Hukukun gucunun degil gucun hukukunun ulkesidir turkiye

Çevrimdışı atalay

Mali tablo yine UEFA gelirlerinin önemini gösteriyor. Toplam gelirlerde %43 gibi bir artış var. Ticari borçlar ve finansman giderleri artarak devam ediyor. Keza sporcu ve personel giderlerindeki %31 artış önemli zira bu düşmeyip, kısa ve orta vadede artarak devam edecek. Fakat bunu gelire oranlamak gerek.

Çevrimiçi Necmi

FETÖ bittikten sonra polislerin Beşiktaş taraftarına karşı provokatif ve agresif tarzı bitti abi.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben iki senedir polisin Beşiktaş taraftarına karşı bırak saldırganlığı saygısız davranışını bile görmedim
mümkün olduğu kadar temas etmiyorlar. Etmek zorunda kalırlarsada kibarca uyarıyorlar. Burda içki içme
git bak şurda içebilirsin gibi :evillol: aramalardada bak Beşiktaşa ceza gelmesin diye iyi aramak zorundayız diyorlar özellkle avrupa maçlarında
gerçi bunlar vefa müdür zamanında çok iyiydi geçen senede bir vukuat olmadı bombadan sonra polisle aynı kaderi
paylaştık bir bağ oluşmuştu bakalım bu sene ne olacak

Çevrimdışı 38life

Orantisiz guc kullanirlar sonra talzikli biber gazi sikarlar, hem adaletsiz olurlar hem de guclu.

Hukukun gucunun degil gucun hukukunun ulkesidir turkiye

Kullansınlar. Orantısız güç kullanacaklar diye vaz mı geçicem?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Mutlaka izleyin. Süleyman Seba ile ilgili animasyon yapmışlar.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı atalay

Yeni yayın gelirleri sonucu oluşacak pasta ile ilgili detaylı bilgi ve şema var mı? İletirseniz üzerine bir okuma yapalım.

Çevrimdışı 38life

ben iki senedir polisin Beşiktaş taraftarına karşı bırak saldırganlığı saygısız davranışını bile görmedim
mümkün olduğu kadar temas etmiyorlar. Etmek zorunda kalırlarsada kibarca uyarıyorlar. Burda içki içme
git bak şurda içebilirsin gibi :evillol: aramalardada bak Beşiktaşa ceza gelmesin diye iyi aramak zorundayız diyorlar özellkle avrupa maçlarında
gerçi bunlar vefa müdür zamanında çok iyiydi geçen senede bir vukuat olmadı bombadan sonra polisle aynı kaderi
paylaştık bir bağ oluşmuştu bakalım bu sene ne olacak

Aynen öyle. Bunu ben de seziyorum.

Çevrimiçi Necmi

Başkan bir konuşmasında yanlış hatırlamıyorsam sistemi kullandığımızı ve birkaç kişiyi yakaladığımızı ancak passolig sisteminde en az bloğa ceza verilebildiği için ceza veremediklerini söylemişti. Bu sistemsel bir sorun da olabilir, senin dediğin gibi kullanmıyor da olabiliriz. ben birincisinin olduğunu düşünüyorum. @atalay
Beşiktaşa zarar getirecek davranış içinde olanları Beşiktaş içeri bir daha almama kararı aldı
bilet kombine satış sözleşmelerinde var maddesi kombineliysen kombinen iptal oluyor.

Çevrimdışı abdusta

@mylife1903

şunlara bir el at

http://football.ua/ukraine/341664-dinamo-ne-otpuskaet-vidu-za-5-millionov-evro-trebuja-6-millionov.html

adamlar Fanatik gazetesini referans gösterip 5 milyon istenen Vidadan şimdi 6 milyon Euro bonservis istiyorlarmış

http://www.fanatik.com.tr/2017/08/09/senol-gunes-in-1-numarasi-domagoj-vida-1312192

nedir bu masabaşı haberlerle Beşiktaşın transfer görüşmelerini bloklamaya çalışmak?

saygılar

Çevrimdışı FARUK

Yeni yayın gelirleri sonucu oluşacak pasta ile ilgili detaylı bilgi ve şema var mı? İletirseniz üzerine bir okuma yapalım.

çok güvenilir mi bilmiyorum ama twitterda rastlamıştım daha önce bu sezonki gelirler ve yeni ihaleye göre tahmini miktarlarda var

bu miktarları değerlendirirken usd olarak kurun sabitlendiğini(yanlış hatırlamıyorsam) göz önünde bulundurmak lazım.
[ Son Düzenleme: 10 Ağustos 2017, 17:43:27 FARUK ]

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 10 Ağustos 2017, 18:33:51 atalay ]

Çevrimiçi Necmi

çok güvenilir mi bilmiyorum ama twitterda rastlamıştım daha önce bu sezonki gelirler ve yeni ihaleye göre tahmini miktarlarda var

bu miktarları değerlendirirken usd olarak kurun sabitlendiğini(yanlış hatırlamıyorsam) göz önünde bulundurmak lazım.
zaten bu yeni yayın ihalesiyle hesaplamışdım 700 M üzeri bir gelirimiz olacak bu sene toplamda

Çevrimiçi Necmi

bu gece medel nöbeti olur gibime geliyor.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

bu gece medel nöbeti olur gibime geliyor.
lens arar bu gece medel'i  :evillol: :evillol:

Çevrimiçi Samet Demir

Inş. Gece 2 de video gelmez yine

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi underworld

Stoper medel konusunda içim rahat değil  :alala:

Çevrimdışı Yado

Konuşsam tesiri yok sussam gönül razı değil.

Sevmediğiniz düşman gördüğünüz biri var ise stada götürüp üstüne pıçak atabilirsiniz beyler test edildi onaylandı cezası yok.

Ben son olayları salt Beşiktaş'a operasyon olarak yorumlamanın yanlış olduğunu düşünüyorum.

Olan sadece bize olmuyor , Fenerbahçenin otobüs'ü kurşunlandı hala çözülemedi mevzu. Org büyüklüğünü siz düşünün. O otobüs uçurumdan yuvarlansa neler olurdu ?

Memleketimize karşı sistematik bir operasyon var ve Türkiye'nin şuan dünyada en bilinen yüzü olan Beşiktaş'a oynayıp bizim üzerimizden bakın işte Türkler bu algısı yaratılacak.

Neresinden tutsak elimizde kalıyor yaşadığımız düzen. Aslında bu olayları bitirmek istiyorlarsa ilkokul bebelerinden başlayıp insanları düzgün eğitmemiz gerekiyor ki bu konu sayfalarca tartışılır.

İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Stoper medel konusunda içim rahat değil  :alala:
aynı düşüncedeyiz. ön libero için mükemmel bir transfer zaten tartışmaya gerek yok ama stoper olarak düşünülüyorsa şüpheliyim :alala:

Çevrimiçi Necmi

Inş. Gece 2 de video gelmez yine

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

gelsinde gece dörtte gelsin :evillol:

Çevrimiçi Savaş

Ne kadar doğrudur acaba?

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mahmut

Bu verilere göre 30m dolar civarı fazla gelir mi gelecek yoksa ben mi yanlış hesapladım.
Finansal rapora baktığım zaman ise bu sene 108m TL iken bi dahaki sene için 150m TL'lik bir tahmin yapılmış yani 12 m dolar civarı.
Ben bir yerde yanlışlık yapıyorum ama anlayamadım, aydınlatacak biri olursa sevinirim.

Çevrimiçi Necmi

Ne kadar doğrudur acaba?

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ne kadar doğru bilinmez ama bu sene her evrak gösteriminin ertesi günü transfer geldi
[ Son Düzenleme: 10 Ağustos 2017, 18:11:28 Necmi ]

Çevrimiçi murat

@mylife1903

şunlara bir el at

http://football.ua/ukraine/341664-dinamo-ne-otpuskaet-vidu-za-5-millionov-evro-trebuja-6-millionov.html

adamlar Fanatik gazetesini referans gösterip 5 milyon istenen Vidadan şimdi 6 milyon Euro bonservis istiyorlarmış

http://www.fanatik.com.tr/2017/08/09/senol-gunes-in-1-numarasi-domagoj-vida-1312192

nedir bu masabaşı haberlerle Beşiktaşın transfer görüşmelerini bloklamaya çalışmak?

saygılar
şahsen vida için şikayetçi olmam.vida için en mantıklı olan 0 bonservis.

Etiketler: