2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 164 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6306303 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi celiker1

O kadar tahrik varken kale arkası komple sahaya inmediği için ödül vermeleri gerekirken ceza verilmesi :alala:
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı 38life

Beşiktaş yönetiminin bazı taraftar gruplarını kara listeye alması ve bilet satmaması gerekiyor. UEFA kararı sonrası deplasmana seyirci götürülmeme fikri gayet olumlu. Bu çıkan olaylarının müsebbibi hep aynı gruplar.

Bu kişiler sadece passo'suz girilen maçlara gidiyorlar. Bu tarz olaylar zaten hep passosuz girilen maçlarda çıkıyor. Bunların önüne geçecek olan cesaretli taraftarlardır bence. Orada o meşaleyi konyaspor taraftarının olduğu tarafa atan o kişiyi yere yatırıp bayıltana kadar tekmeleyeceksin. Bu işler böyle çözülür. Tribün sorunlarını tribün çözer. Elbette kolay olmayacak. Bu zihniyetteki kişiler 1-2 kişi değil orada bir grup ama en azından bu namertliğe sessiz kalmayacaksın. onlar da artık bu tribünlerde istenmediklerini böyle görecekler. Baskıyı hissedecekler.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Mahmut

Bu arada ben kombineli değilim ama maça bilet almıştım, o biletin bedelini passoya mı aktarıyorlar geri. Bilen var mı?

Çevrimdışı 38life

Medel henüz netleşemedi

yarına kalma ihtimali var

uçak henüz kalkmadı

saygılar

:lol: :lol:

Çevrimdışı simocan

Raskolnikov:
Beşiktaş Dembaba ile 1+1 yıllık sözleşme imzalayacak.
Ne zaman Fenerbahçe kalecisiz 10 kişi ile Beşiktaş'ı yener, ezeli rekabet tekrar başlar.

Çevrimdışı Ayberk

Şu saat oldu halen yönetimden birinin çıkıpta açıklamama yapmaması çok komik. Ne zaman uyanacaklar acaba merak ediyorum.

Fikret Başkan şimdi dünyayı ayağa nasıl kaldıracak bakalım. Algı operasyonu var Beşiktaş'a seyircisiz ceza gelecek dedik. Renkli dediler bize.

ne algısı bu niyetin nedir?
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı tangaz

O kadar tahrik varken kale arkası komple sahaya inmediği için ödül vermeleri gerekirken ceza verilmesi :alala:

+1

durumun özeti budur  :claps:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı 38life

medel imzadan sonra maçı izleyecekti ama o da cezalı olacak :D

Lisansı çıkarsa ilk 21'de olur.

Çevrimdışı simocan

Raskolnikov:

Gary Medel Beşiktaş'a hayırlı olsun.
3M Bonservis
6 taksit.
yıllık 2.3m  demiş.
Ne zaman Fenerbahçe kalecisiz 10 kişi ile Beşiktaş'ı yener, ezeli rekabet tekrar başlar.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Raskolnikov:
Beşiktaş Dembaba ile 1+1 yıllık sözleşme imzalayacak.
Şu duyumcu aleminin en kolpa adamını rica ediyorum paylaşmayın burada ya.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı 38life

ne algısı bu niyetin nedir?

Talisca'nın 1 haftadır antrenmana çıkmadığını sanan birinin ben Beşiktaşlı olduğuna şahsen inanmam. Amacım kimseyi zan altında bırakmak değil ama burada açık bir mantık hatası var. "Düzenli olarak bir Beşiktaş forumunda yazacak kadar" Beşiktaşlı olan birisi 1 hafta boyunca 1 kez bile Beşiktaş sosyal medya hesaplarına bakmaz mı? Talisca2nın antrenmanlara çıktığını bilmez mi? Büyük bir soru işareti.

Çevrimdışı tangaz

Raskolnikov:

3M Bonservis
6 taksit.
yıllık 2.3m  demiş.

o gereksiz dediyse yatar medel işi, gereksiz kolpacının tekidir herkimse o eleman haftalarca kral burak beşiktaşta die yazan tek gerzek oydu
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı ahmetemre

bein seyircisiz maçı 10 ülkeye yayınlayacak bir de kim izler sessiz maçı ben konsantre olamıyorum taraftarı olduğum halde yabancı adam nasıl olsun.
hani suç işleyene verilecekti ceza hala kulübe veriliyor üstelik kontrolsüz şekilde bilet satan tff iken...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı simocan

Raskolnikov:

3M Bonservis
6 taksit.
yıllık 2.3m  demiş.

Çok Tanımam ama bu sene bütün transferleri önceden bildi.

Çevrimdışı 38life

Raskolnikov:

3M Bonservis
6 taksit.
yıllık 2.3m  demiş.

Sallıyor yine belki tutar diye. Tuta da bilir. Olası rakamlar.

Çevrimdışı 38life

Ben ondan daha fazla bildim.

Çevrimdışı abdusta

https://www.interdipendenza.net/premium-sport-medel-volo-verso-istanbul-cileno-un-passo-dal-besiktas/

Bu haberde medelin Istanbula uçması bekleniyor demiş
ancak bendeki bilgi henüz taraflar tokalaşmadı ancak masadan anlaşmadan kalkmayacaklar

saygılar

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Şöyle düşün 150 tane sallarsan içlerinden elbet biri tutuyor :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

Talisca'nın 1 haftadır antrenmana çıkmadığını sanan birinin ben Beşiktaşlı olduğuna şahsen inanmam. Amacım kimseyi zan altında bırakmak değil ama burada açık bir mantık hatası var. "Düzenli olarak bir Beşiktaş forumunda yazacak kadar" Beşiktaşlı olan birisi 1 hafta boyunca 1 kez bile Beşiktaş sosyal medya hesaplarına bakmaz mı? Talisca2nın antrenmanlara çıktığını bilmez mi? Büyük bir soru işareti.

bilirsin yorumlarına pek katılmam ama bu yorumunun noktasına virgülüne üstten tırnağına kadar katılıyorum  :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Süper Lig 100 ülkede izlenecek

Digiturk CEO’su Yousef Al-Obaidly, Türk futbolunun 100 ülkede izlenmesi için çalıştıklarını belirterek, “Avrupa, Balkanlar, Afrika, Asya ve Güney Amerika’da Süper Lig maçlarını yayınlayacağız” diye konuştu

Digiturk’u satın alan Katarlı beIn Media Group, Türk Süper Lig’i maçlarını 100’den fazla ülkeye ihraç etmek için harekete geçti. Süper Lig karşılaşmaları halihazırda beIN’in faaliyet gösterdiği Fransa, ABD, Ortadoğu-Kuzey Afrika ve Asya Pasifik bölgeleri ile Sahra Altı Afrika’da yayınlanmaya başladı.

Digiturk’ün yeni CEO’su Yousef Al-Obaidly, Türk futbol maçlarını 100’den fazla ülkede yayınlamak istediklerini belirterek, yeni ülke ve bölgelerin Balkanlar, Güney Amerika, Sahra Altı Afrika, Hollanda, Kanada ve Japonya olacağını söyledi. Al-Obaidly, bu ülkelerde liglerin tamamının yayınlanmayacağını, ülkeye göre haftada bir ya da dört maç yayını yapılacağı bilgisini de paylaştı.

Dünyaya açacak

Premier League’den La Liga’ya, Bundes Liga’dan Şampiyonlar Ligi’ne kadar dünyada en çok izlenen lig ve en popüler spor organizasyonlarına sahip beIN Media Group’un prestijli portföyüne Süper Lig ve TFF 1. Lig’i eklemekten memnuniyet duyduğunu da vurgulayan Al-Obaidly, grubun spor yayıncılığı alanındaki küresel birikimi ve güçlü grup sinerjisi sayesinde Süper Lig’in marka değerini uluslararası alanda daha güçlü bir noktaya taşıma kararlılığında olduğunu kaydetti. Al-Obaidly, “Amacımız, Türk futbolunu globalleştirmek. Çünkü Türk futbolu bunu hak ediyor” dedi.       

Al Obaidly, son 17 yılda olduğu gibi gelecek 5 yılda da Türk futbolunun en büyük destekçisi olacaklarını ifade ederek, Digiturk’ün bugüne kadar toplam 6 milyar doları aşan yatırımla Türk futbolunun en büyük destekçisi olduğuna dikkat çekti.

Yousef Al Obaidly, geçen yıl kasım ayında gerçekleşen Süper Lig yayın hakları ihalesini 5 yıl için KDV dahil 3 milyar dolarlık teklifle kazandıklarını da anımsatarak, bu rekor rakamın Türkiye’ye duydukları güvenle birlikte Türk futbolunun taşıdığı yüksek potansiyele duydukları inancı da gösterdiğine vurgu yaptı.

Son bir yıl içinde, Süper Lig maçlarının yanı sıra beIN Gurme tarafından üretilen yerli içeriklerin uluslararası arenaya ihracı yönünde önemli bir yol kat ettiklerinin de altını çizen Al-Obaidly, “Digiturk’ün 60 mühendisinin beIN Connect için ürettiği üstün teknoloji de beIN’in faaliyet bölgesi olan Asya-Pasifik’te Tayland, Avustralya ve Yeni Zelanda’ya ihraç edildi. Benzer bir girişim çok yakında Singapur, Endonezya ve Hong Kong için de gerçekleşecek” diye konuştu.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı atalay

Doğrudur. Yine de kulüp hepsini tespit edip kara listeye almalı. @38life

Çevrimdışı 38life

bilirsin yorumlarına pek katılmam ama bu yorumunun noktasına virgülüne üstten tırnağına kadar katılıyorum  :D

Eyvallah. Herzaman olmasa da genelde aklın yolu birdir.  :lol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Doğrudur. Yine de kulüp hepsini tespit edip kara listeye almalı. @38life
@atalay Meşale yakan kişiler sosyal medya hesaplarından meşale görüntülerini her maçtan sonra paylaşıyorlar. Yapan kişiler istenilse şu an bile bulunabilir. Ancak nedense yapılmıyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı sermet00

Bu cezalar ligte mi kupada mı?

Etiketler: