2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 266 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6240729 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı EagleForce

Eğer anlattığın gibiyse durum aynı durumdan Pektemek linç yedi , GG'de bir yaz bekleyip şimdi ameliyet dediyse aynı durumlara aynı tepkiler olacak mı bakacez.

Tam ayni durum diyemeyiz. Pektemek tatilde gezip sezonun ilk gunu ameliyat oldu. O dusuncede olsa Gokhan da oyle yapar kamplara katilmazdi. Gokhan sakatliga yatkin bir futbolcu zaten ve ignelerle falan idare ediyor. Yine o sekilde gecistirir oynarim diye dusunmus olabilir.

Allah baska sakatlik vermesin bu sezon. Biraz da eglenelim  :D

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi Necmi

Eğer anlattığın gibiyse durum aynı durumdan Pektemek linç yedi , GG'de bir yaz bekleyip şimdi ameliyet dediyse aynı durumlara aynı tepkiler olacak mı bakacez.
sence durum aynımı pektemek amerikada geziyordu GG burda kamp yaptı adale problemi ameliyat gerektiren bir
durum değil normal yolla düzelir ameliyat kararı almamakla haklı belkide doktorlar önermedi iyileşir dedi
fıtık öyle değil sadece ameliyatla düzelir. Pektemek zaten yedekte kalan oyuncu tepki ameliyata değil bunun için
kampı kaçırmayı göze almasına oldu yedek oyuncusun formayı kapma çaban yok. sen kampı kaçırırsan bütün seneni öldürürsün zaten
pektemeğin olayı sadakatsizlikti.

Çevrimdışı cursedofdragon

site bi çöktü bi daha düzeldi :)

Çevrimdışı onurturan

Video on numara olmuş
Lens açıklanınca lig nakavt olacak..
3.torba işiyle bir iyi stoper bizi diğer kulvarda da ileriye taşır..
Daha ne isteyebiliriz ki.. Keyif cigarası :bandit:

Çevrimiçi underworld

Lens işi bugün kesin mi ?

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Beck'i hemen gömmeyelim, alt yapısı çok sağlam. Ofansa çok katkı vermese de bu sene takımımız topluca ofans zaten  :halay:
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı onurturan

Çevrimdışı onurturan

Beck'i hemen gömmeyelim, alt yapısı çok sağlam. Ofansa çok katkı vermese de bu sene takımımız topluca ofans zaten  :halay:
Günaydın abi..
Becki gömdürmeyiz Andreas Beck takımımız için çok önemli bir oyuncudur hakkında kötü düşünenler yanlış yapıyorlar..

Çevrimdışı Orhan_

Günaydın...

Come to Beşiktaş olayı ciddi tepki almış. Çok da güzel olmuş. Şu olayı gören yabancılar maçlarımızı da takip eder :D. Helal olsun yönetime. Y.D'den sonra çok acayip bir döneme girdik.

Çevrimiçi underworld

Bein,  ispanya da bizim ligi verse on numara beş yıldız olur

Çevrimdışı Ereninanoğlu

Çevrimdışı mylife1903

Ne diyor :alala:
Once soguk geliyir ama icine girince alisiyin, cihmah istemiyon diyi

Çevrimdışı mylife1903

Bu videolar bizimkiler için yapılmıyor zaten.

ComeToBesiktas sloganı global bir etkileşim sağladı, asıl hedef kitle onlar olmalı.

Öte yandan Lens'e yapılacak video, Lens diğer 3 oyuncu kadar meşhur olmadığı için, iç pazara hitap etmeli.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Gic istemiyorum o koca gotlu ayiyi ama geliyorsa bagrimiza basacaz. Pozitif yonlerine bakacaz.
Ben yaptim aslinda lens icin bi calisma

Boyle bir suru futbolcu besiktas tesislerinde kuyruk halinde bekliyorlsr
Kapilar aciliyor senol gunesin arabasi cikarken hucum ediyorlar
Senol gunes eliylen gosteriyir
Sen sen sen sen gec iceri
Basiyor gidiyor
Sonra baskanin arabasi cikiyor tesislerden
Bu bir suru oyuncu atliyor baskanin arabaya saldiriyorlar zambin gibin
Baska aciyor cami, sen sen sen derken
Lens atliyor arabanin ustune
Ben ben ben eben eeben
Diyor
Baskan donuyor lense
Sen gelme ulan ayi, diyor

Nasil?

Çevrimdışı mrred

Günaydın video muhteşem olmuş verilmek istenen mesajı gayet eğlenceli bir şekilde veriyorlar.
The great gig in the sky

Çevrimdışı tuncaboylu

neden geçen sene az süre aldığı halde Başakşehirin en golcü oyuncusuydu
ne kadar meraklısınız oyuncuyu çöp edip değersiz kılmaya. Beşiktaşa yaramıyor olabilir
ama şu anda geri kalan her süperlig takımında 11 oynar. fener avrupa maçına alt yapı forvetiyle çıkıyor.
serbest bırak havada kapar mesela
Sen Atınç satışına laf söylemiyor muydun abi? :alala:

Pektemek'in senelik maaşı 1.7 milyon euro, 2 senelik kontratı var. Sen bu adamı lige yeni çıkmış takıma iyi bir bonservisle  satarsan, bunun altını eşeler renkliler.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Koa_lAA

ne geceydi yahu.. uykusuz kaldım ama değdi.. iyi güldüm iyi eğlendim.. bide gökhan a bişey olmayaydı iyidi.

Çevrimdışı mylife1903

Gömülen Beck geçen sene 5 ŞL maçına ilk 11'de başladı.
Gotumuz fezaya ulasti
Beck sampiyon oyuncu hem bundesliga hem de turkiyede. Alman milli bile oldu adam
Pag sanki burasi
Bek marselo klacak yedegi adriyano lo boyle luks realde bile yoh
Pag dedik buyrun adamlarin sagbeki fbde. Beckin kullanilmis kondomunu vermem fanderfil icin

Beck iyidir jandir jan.
a kafu falan varsa bosta gelsin baslasin

Çevrimiçi underworld

Gic istemiyorum o koca gotlu ayiyi ama geliyorsa bagrimiza basacaz. Pozitif yonlerine bakacaz.
Ben yaptim aslinda lens icin bi calisma

Boyle bir suru futbolcu besiktas tesislerinde kuyruk halinde bekliyorlsr
Kapilar aciliyor senol gunesin arabasi cikarken hucum ediyorlar
Senol gunes eliylen gosteriyir
Sen sen sen sen gec iceri
Basiyor gidiyor
Sonra baskanin arabasi cikiyor tesislerden
Bu bir suru oyuncu atliyor baskanin arabaya saldiriyorlar zambin gibin
Baska aciyor cami, sen sen sen derken
Lens atliyor arabanin ustune
Ben ben ben eben eeben
Diyor
Baskan donuyor lense
Sen gelme ulan ayi, diyor

Nasil?
Mertens var istiyen mi gurban ?

Lens'i alalım  hocada biraz rahat etsin.

Çevrimdışı mylife1903

Muatafa Pektemek iyi paraya satılacak diye bir dedikodu dolaşıyor.
Iyi para cok goreceli kavram
Mesela biz gomezi iyi paraya aliyorduk 1000 yuro pektemekde iyi para eder

Çevrimiçi MUSTAFA_

Iyi para cok goreceli kavram
Mesela biz gomezi iyi paraya aliyorduk 1000 yuro pektemekde iyi para eder
5 milyon euro falan beklediğim yok zaten. Kazanılacak her kuruş iyi paradır dediğin gibi

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Kalyoncu

Günaydın. Video çok güzel olmuş ani verilen tepkiler olabilir saldırmadan kimseye bu güzel günlerin tadını çıkaralım.
Şenol Güneş: Beck ve Tolgay çok çalışıyorlar memnunum. Demişti Geçen sene tüm maçlarımızda Beck oynadı zaten iyide bir performans gösterdi herkes kiev maçını söylüyor ama orada bütün kabahatin hakem olduğunu düşünüyorum. Bana Gökhan gönülden daha çok güven veriyor Beck. Gg geç form tutan bir oyuncumuzdu zaten.

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Günaydın, ŞL torbalarını yazabilecek olan var mı? Ya da nereden bulabilirim hangi takımın hangi torbada olduğunu?
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Kalyoncu

Günaydın, ŞL torbalarını yazabilecek olan var mı? Ya da nereden bulabilirim hangi takımın hangi torbada olduğunu?
Play off maçlarıda oynansın tüm herşey belli olur biz 3. Torbadayız düşme çıkma gibi durumumuz yok. He bir arkadaşımız gelip 2. Torbaya çıkış ihtimalimiz var  der ise hemen sinerjiye başlayalım. :)
1. Torba
Real Madrid
Bayern München
Chelsea
Juventus
Benfica
AS Monaco
Spartak Moscow
Shakhtar Donetsk

2. Torba
Barcelona
Atletico Madrid