2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 262 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6240645 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi 38life

Fatih Doğan‏

Gökhan Gönül adelesinde ağrılarını bitirmek için kendi ameliyat istemiş. 1.5 ay sonra takımla olacağı belirtildi.

3 mü 1.5 mu karar veremediler birtürlü yarın gözümü açtığımda kader anı müziğiyle elim telefona gidecek resmi açıklamayı okumak için. Eğer 1.5 ay ise sıkıntı yok... 3 ay ise ciddi sıkıntı.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

#CometoBeşiktaş etiketi, Manchester'da trend oldu.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Berat

Viral olduk resmen, stopere bakalım kim gelecek bu hamleden sonra.

Çevrimiçi 38life

Video burada daha net. Neden Twitter ve Instagram'a yüklenen videonun kalitesi düşük. İlginç gerçekten.

Çevrimdışı Türkay

Ben kızgınlıkla demiştim yani video iyi reklam yaptı sonuçta önemli olan bu  :biggrinking:

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Alper1903

3 ay ciddi sıkıntı ya, gerçek değildir inşallah

Çevrimiçi Savaş

Fatih Doğan : Gökhan Gönül adelesinde ağrılarını bitirmek için kendi ameliyat istemiş. 1.5 ay sonra takımla olacağı belirtildi.
Geçen dikkatimi çekti. Antep maçı veya osmanli maçı son gol sevincinde arkadan bir çekim vardı. Adam orda bile gol sevincine koşarken sağ arka adalesini tuta tuta koşuyordu.

Bu sene hazırlık maçlarında kendini zorlamadı bile. Geçen sezon sırf bu sebepten 4-5 maç oyundan çıkmak zorunda kaldi. Dayanamadı artik demekki.

Bir an önce döner umarım.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Ereninanoğlu

O degilde gokhan gonul sakatlandiktan 2 3 saat once vander wiel affedildi fenerde diye bi haber cikti bu nasil bir korkudur ya 😄hahaha

Çevrimdışı autopsy

Geçen dikkatimi çekti. Antep maçı veya osmanli maçı son gol sevincinde arkadan bir çekim vardı. Adam orda bile gol sevincine koşarken sağ arka adalesini tuta tuta koşuyordu.

Bu sene hazırlık maçlarında kendini zorlamadı bile. Geçen sezon sırf bu sebepten 4-5 maç oyundan çıkmak zorunda kaldi. Dayanamadı artik demekki.

Evet sağ arka adelesini tutarak gol sevincine doğru gitti ben de çok net hatırlıyorum o görüntüyü . Ameliyat olmadan idare edebileceğini düşünmüş ama artık dayanamamış olabilir dediğin gibi. Keşke baştan olsaydı daha iyiydi, eğer durum böyleyse .

Çevrimdışı cursedofdragon

bu ne yaaa süper olmus puhahaha :D  :kop: :kop: :kop: :kop:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı atalay

Videoyu birkaç İspanyol arkadaşım gönderdi. Mükemmel viral oldu. Bunun devam serisi gelmeli. 🤣

Çevrimdışı ahmetemre

Evet sağ arka adelesini tutarak gol sevincine doğru gitti ben de çok net hatırlıyorum o görüntüyü . Ameliyat olmadan idare edebileceğini düşünmüş ama artık dayanamamış olabilir dediğin gibi. Keşke baştan olsaydı daha iyiydi, eğer durum böyleyse .
Evet geçen sene de vardı sezon bitince ameliyatını olsana mübarek. Şimdi taş gibiydin...
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi uğur07

Video spor sitelerine düşmeye başladı.

Çevrimdışı EagleForce

Come to Besiktas tshirtlerini yabancilara satmaliyiz  :D

Çevrimdışı autopsy

Bayern Münih'in sosyal medya sorumlusu Cristian Nyari, Negredo'nun açıklandığı videoyu paylaşıp şunu yazdı:
'' Bunları gerçekten seviyorum, klüpler bu yaz yaratıcılığın sınırlarını zorluyorlar. Tebrikler Beşiktaş!''

Alvaro Negredo'nun tanıtım videosu bile fenerbahçe'nin eurolig şampiyonluğundan daha çok konuşuldu.😂

#CometoBeşiktaş etiketi, Manchester'da trend oldu.

Çevrimiçi Necmi

Bende beğenmiyorum defansını zaten o yüzden Babel ile birlikte dedim çünkü Babel yardımcı olabiliyor defansa.Ama şampiyonlar ligi maçına Beck ile çıkalım istemiyorum. Şunun kararını vermemiz lazım sıfır hücum Beck  mi ? Arkaya adam kaçıran hücumda var olan Caner mi ?  :alala: :ebebe:
sıfır hücum derken geçen sene GG den daha fazla hücum yaptığını unuttun
sanırım 6 şl maçı 4 el maçı oynadı hücuma katkısı toplamda 1 gol 3 asist
GG nin 1 gol 2 asisti var hepsi ligde şl yada el de gol asisti yok
beckin o dönen benfica maçında cenkin attığı golün asisti var.
beckin hücum katkısı daha tatmin edici aslında bir kaç asistlik pası daha vardı
forvetler beceremedi.
geçen sene avrupanın sağ beki beckdi. bazen maçları nasıl seyrettiğiniz konusuna terettütlü bakıyorum
beck iyi bir bektir geçen sene çok katkı verdi.
nankör olmamak lazım Kiev maçını direk örnek gösteriyor herkes kievde kim iyiydi
beck günah keçisi oluyor. onun dışındaki maçlar benmi oynadım bekte

Çevrimiçi 38life

Bu ameliyat eğer sorunu kökten çözecekse değer... Ama sanmıyorum. Adam yıllardır çekiyor bunu.

Çevrimiçi 38life

Videoyu birkaç İspanyol arkadaşım gönderdi. Mükemmel viral oldu. Bunun devam serisi gelmeli. 🤣

Bu videoyu beğenenler Lens videosunu seyredince alkıştan elleri patlayacak diye bir bilgi var ama bakalım :) İş bi noktadan sonra güzel mi değil miyi aşıyor. Reklamdan önemli birşey yok bu asırda :)

Çevrimiçi 38life

bu ne yaaa süper olmus puhahaha :D  :kop: :kop: :kop: :kop:

Aziz videosu mu bu? Korayda blockluyum ben göremıyorum.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Nur topu gibi bir viralimiz var artık #ComeToBeşiktaş

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Aziz videosu mu bu? Korayda blockluyum ben göremıyorum.

Evet :D  :evillol:

Nur topu gibi bir viralimiz var artık #ComeToBeşiktaş

çok iyi reklam yapıyoruz yalnız öyle böyle değil :)

Yabancılar bizi konusuyor gazeteleri manşetlerine bizi taşıyor.Türkiye'nin chelsesi diyorlar :)

Müthiş bi ilerleme var :)

Etiketler: