2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6456531 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı sermet00

ben tribünleri merak ediyorum , schalke destekçisi olacaktır muhtemelen ama doluluk felan olacak mı bakalım
Çinliler internetten baksa şöyle takım kadrosuna Q7 ve Pepe'yi görseler 10.000 kişi desteklemeye gelir

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Karabay

kavga etmeyin günün sorusu :icool:
kim bu fotodaki
not: haberi bilenler cevaplamasın

Şimdi bu slogan tshirt olduysa. Ve bu tshirti başkan giyip çine kadar gittiyse bir anlamı olmalı.

Çevrimdışı Ensar

Çevrimdışı abdusta

Günün ipucu!!

Google Chrome kullanıyorsanız
resmin üzerine sag tıklayıp,resimi googleda ara seçiyorsunuz
resimle ilgili haber,benzer resimler,yazılar anında önünüzde

saygılar

Çevrimdışı Koa_lAA

ne cevap vermişiz alamanlara?

Çevrimdışı tangaz

bizde oynadığı yeni parladığı dönemlerdeydi çeşmenin meşhur ayayorgi plajında bir beach club girişinde security ile tartışıp kavgaya karışmıştı eski kalecimiz cenk gönen, ogün araya girip dayak yemesini önleyenlerden biride bendim. şimdi malagaya transfer olurken sosyal medya hesabından bir paylaşım yapmış malaga,spain die ve görüntü malaga plajları...

aklı hep böyle beach clublarda falan olursa daha çoook falcao golü yer, kişi ne yapıyorsa kendine yapıyor...
[ Son Düzenleme: 19 Temmuz 2017, 11:26:31 tangaz ]
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Necmi

haber çıkmış haberde gördüm çok şaşırdım o kişi olduğuna.
yani haberi gören cevaplamasın senin tanıman lazım ama çok değişmiş...
bizim alman oyunculardan birine benziyor  :alala:
yada ingiliz shalke ile maç yaptığımıza göre almandır yüksek ihtimal
almanları taradım buldum auman :D

Çevrimdışı Akil Emre

bizde oynadığı yeni parladığı dönemlerdeydi çeşmenin meşhur ayayorgi plajında bir beach club girişinde security ile tartışıp kavgaya karışmıştı eski kalecimiz cenk gönen, ogün araya girip dayak yemesini önleyenlerden biride bendim. şimdi malagaya transfer olurken sosyal medya hesabından bir paylaşım yapmış malaga,spain die ve görüntü malaga plajları...

aklı hep böyle beach clublarda falan olursa daha çoook falcao golü yer, kişi ne yapıyorsa kendine yapıyor...

Cenk kadar balon bi kaleci olamaz gittiği gün en çok sevinenlerdenim, Allah kurtardı bizi.

Çevrimdışı Necmi

bizim derdimiz değil bol bol yiyebilir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

bizde oynadığı yeni parladığı dönemlerdeydi çeşmenin meşhur ayayorgi plajında bir beach club girişinde security ile tartışıp kavgaya karışmıştı eski kalecimiz cenk gönen ogün araya girip dayak yemesini önleyenlerden biride bendim. şimdi malagaya transfer olurken sosyal medya hesabından bir paylaşım yapmış malaga,spain die ve görüntü malaga plajları...

oo Murat abi sen oralarda takılır mıydın  :D  kış aylarında bir geminin kara oturması sonucunda, denize çok ciddi petrol dökülmüştü, bunun etkisinin uzun süreceği söyleniyor.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Temmuz 2017, 11:29:35
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
bizim alman oyunculardan birine benziyor  :alala:
yada ingiliz shalke ile maç yaptığımıza göre almandır yüksek ihtimal
almanları taradım buldum auman :D
:claps:
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Temmuz 2017, 11:30:24
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı tangaz

oo Murat abi sen oralarda takılır mıydın  :D  kış aylarında bir geminin kara oturması sonucunda, denize çok ciddi petrol dökülmüştü, bunun etkisinin uzun süreceği söyleniyor.

millet bu sene de çatır çatır dolduruyor ayayorgiyi petrol metrol bize işlemez biz türküz abi  :D

gençken takılıyorduk işte...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

bizim derdimiz değil bol bol yiyebilir.

abi bi dur allaşkına gençlere sosyal içerikli mesaj verecem die 35 dk uğraştım şu mesajı yazabilmek için hemen baltalıyorsun

Çevrimdışı Necmi

abi bi dur allaşkına gençlere sosyal içerikli mesaj verecem die 35 dk uğraştım şu mesajı yazabilmek için hemen baltalıyorsun
35 dakika nesine uğraştın :alala:

Çevrimdışı tangaz

35 dakika nesine uğraştın :alala:

insan kıt akıllı olunca 35 dk.da uğraşır  135 dk.da

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Başkan, deplasmanlara seyirci götürmeyeceğimizi açıkladı. Çok mantıklı bir karar olmuş, risk alamayız 35 m euro civarlarında bir gelirden olursak çok büyük sıkıntılara gireriz.

Çevrimdışı Koa_lAA

başkan toplantıda city e sordum 2004 de gelmişler buralara dedi... demekki city ile görüştü.. vay be çıkarımcı duyumcu oldum..  :super:

Çevrimdışı tangaz

başkan toplantıda city e sordum 2004 de gelmişler buralara dedi... demekki city ile görüştü.. vay be çıkarımcı duyumcu oldum..  :super:

çıkarım tamam da duyumu çıtlatmamışsın...

Çevrimdışı Ensar

başkan bayağı önemli açıklamalar yaptı , bi yerden bulup izleyin okuyun

Çevrimdışı Ensar

senol hocanın tavri da hic hos değil suratından düşen bin parça

Çevrimdışı Koa_lAA

çıkarım tamam da duyumu çıtlatmamışsın...

he oda doğru.. demekki tam duyumcu olamamışım :D

mangala

Çevrimdışı tangaz

başkan bayağı önemli açıklamalar yaptı , bi yerden bulup izleyin okuyun

olmadı ensar, kopyala yapıştır bişiler yap servis et foruma. ne o öyle fragman verir gibi

Çevrimdışı Ensar

Fikret Orman: "Beşiktaş senede 55 maç yapacak. Uzak seyehatler de olacak. Herkes bu tempoya uygun olarak çalışmak zorunda."

Fikret Orman: "Uzak seyehatler, yorgunluk falan bunlar önemli değil. Bu konu tartışmaya kapalı. Beşiktaş bunları yapacak."

Fikret Orman: "Bizim de ailelerimiz var. Tatile gidebiliriz. Ne gecemiz var ne gündüzümüz. Biz para almadan Beşiktaş için bunları yapıyoruz"

Fikret Orman: "Cebimizden para vererek Beşiktaş için çalışıyoruz. Para kazanarak bu işi yapanlar da buna uymak zorunda."

Etiketler: