2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 38 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6313356 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi terapati

Hani çocuğu tatile götürürsün ya zorla; hiç arkadaşı yoktur orada, o yüzden canı hiç istemez ama mecbur gelir anne babayla. Sonra gittiği zaman da bir ton tavır yapar, surat böyle bir ekşir, büzülür, buruşur. Aynen o hava var Şenol Hoca'da  :bandit:

Çevrimdışı Serhat Akkaya

buyrun , adamların girdiği hallere bak pazarlama için

Bizim bi iletişimiz departmanımız yok ki, fotoya yazı ekleyip sosyal medya hesabına göndermeyi iletişim filan sanıyorlar halen..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı cagdas44

Simdi ne desem az olacak bi ft olayi var.
senol gunesle kiyas etmem, senol gunesin gotunu sildigi tuvalet kagidini vermem o adam icin ama ft olsa gene kendini bi sekil pazarlardi.

Bu yildiz tozu serpilmis insanlar vardir, mesela iki sene onceki sampiyonluk kutlamalarini hatirlayin, abuk sabuk sacma sapan tipler cikti bisiler zirvaladilar sonra tosicin hanim bizim yenge helena cikti meydane, kadin iki kelime turkce bilmeden enerjisi ile costurdu herkesi.

Senol hocada bu yildiz tozu eksik, dogarken kazanilan bir ozelliktir ama ft gibi azicik gelistirebilir bu konuda kendisini ustelik kendisi gelisime acik bir insan, profesyonellerden acizik yardim alsa is tamam.

Şenol hoca da öğreniyor abi muhtemelen sağlanacak pozitif dönüşler sonrasında onun da yüzü gülecektir.

Çevrimdışı Ensar

senol hocayı gömeceğim aklıma gelmezdi ama hakediyor :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimiçi COB

Çevrimdışı tangaz

şenol hoca sportif performans ve planlama die tutturuyor belli ki ama bu işin artık sadece sağlık koşusu olmadığını idrak edebilmeli. kontrat yenilerken menacerini gönderip %100 zam istemeyi biliyorsa bu ve benzeri planlamaları da bünyeye katıp başarıya ve doğru hazırlığa engel olmayacak planlamaları da yapabilmeli...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Ensar

Bizim bi iletişimiz departmanımız yok ki, fotoya yazı ekleyip sosyal medya hesabına göndermeyi iletişim filan sanıyorlar halen..
aaahh ahh , elalem neler yapıyor ,  başkan bugün diyor kulübün ceo işlerini de büyük ölçü de ben hallediyorum , kulüp almaktan felan vazgeçtim kalifiye eleman yok çünkü bizim ülkemizde dedi

Çevrimdışı Ensar

Çevrimdışı cursedofdragon

Maçı Schalke TV'de veriyormuş isteyenler ordan izliyebilir :)

Çevrimdışı Ensar

Maçı Schalke TV'de veriyormuş isteyenler ordan izliyebilir :)
türksatta var mı frekans felan at :D

Çevrimiçi COB

Çevrimdışı Ensar

konumuzdan tamamen alakasız eğlenceli bir video :)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı ozgurkaracan

benim hissim Şenol hoca başkanın bu açıklamalarını bir yere yazar ve mutlaka ilk fırsatta da dışa vurur.  Böyle küçük çatlakları büyütüp testiyi kırma potansiyeli görüyorum ben onda. Vücut dili olumsuz

SM-G928C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı bjk4ever

senol hocanın tavri da hic hos değil suratından düşen bin parça

Senol Gunes'in tavri harbiden can sikici. 3 senedir International Champions Cup oynaniyor, bilmemkac kulup uzaklara gidiyor. Amerika'ya, Asya'ya, bosuna degil.
O kulupler gidiyorsa ve baskan boyle bir proje gerceklestiriyorsa bundan gurur duymali. Tamam, belki cok kisa sureli oldu ve 2-3 gun sikinti yasayacagiz, ama bu kadar surat yapmaya harbiden gerek yok. Birazcik keyfini cikartip pozitif enerji de dagitmali takima, insanlara.

Çevrimiçi Kapkarakartal

Bu tür tanıtımlara isim olarak dünya çapı tanınırlıkları olan Pepe ve Q7 gibi isimlerle gitmek daha farklı olur bence Pepe ve Q7 nin olduğu bir tur daha yararlı ve tanıtıma katkılı olurdu gibi geliyor bana ilk organizasyon olduğu için zamanla düzelecektir.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

aaahh ahh , elalem neler yapıyor ,  başkan bugün diyor kulübün ceo işlerini de büyük ölçü de ben hallediyorum , kulüp almaktan felan vazgeçtim kalifiye eleman yok çünkü bizim ülkemizde dedi
Kusura bakmasın da herşeyi ben yaparım havasında dolaşırsa bulamaz tabi. O kadar şirketi ülkemizde uzaylılar yönetmiyordur diye düşünüyorum. Biraz da çuvaldızı kendine batıracak.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

Kusura bakmasın da herşeyi ben yaparım havasında dolaşırsa bulamaz tabi. O kadar şirketi ülkemizde uzaylılar yönetmiyordur diye düşünüyorum. Biraz da çuvaldızı kendine batıracak.

doğru...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Ensar

bence de

Çevrimdışı cursedofdragon

türksatta var mı frekans felan at :D

bilmiyorum o kadarını artık :D

Çevrimiçi Necmi

spor kulübü yönetmekle şirket yönetmek aynı şeymi :alala:
bırak spor kulübünü faklı şirketlerde bile uzmanlığı değilse yönetici
çuvallar bunun defalarca örneğini gördük. bu nedenle kaç şirket battı
kaçı batmanın eşiğine geldi

Çevrimdışı tangaz

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı Ensar

Etiketler: