2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 258 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6239660 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

!!! Volkan Babacan, Ufuk Ceylan, Mahmut Tekdemir ve Yalçın Ayhan'a 1 yıl spor müsabakalarını seyirden men cezası verildi..

Mevcut hukuk sisteminin komikliği için çok güzel bir örnek oldu bu...

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Vidyo analizlere bakamayacak mi bunlar simdi. Ne bicim ceza bu. Sahaya yansiyacak mi?

Çevrimdışı GOKHAN CETIN

Şu karaktersizce açıklamayı okuduktan sonra neredeyse Burak ın gelmesini isteyeceğim.Bir Şenol Hoca vardı gönlünü kırmadıkları,eksik kalmıştı.Meteliğe kurşun atarken olimpiyata gelmeyen,gelince de iki maçta bir amaçsız küfürlerden blok kapattıran, passolig protestocuları takımına sahip çıkıyor gözlerim yaşardı...

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Temmuz 2017, 18:15:40
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Vidyo analizlere bakamayacak mi bunlar simdi. Ne bicim ceza bu. Sahaya yansiyacak mi?
Oynarken maçı görememeleri için gözlerine bant çekilecek. :)
[ Son Düzenleme: 10 Temmuz 2017, 18:20:06 ahmetemre ]
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi Necmi

yoo benim törenin siyasi fikriyle alakalı bir sevgim yok , herkes özgür istediği yere oy verir , senin yaptığın ise iftiradır , adın gibi emin olduğunu söylüyorsun ama yanıldığını görüyorum , adından emin misin abi , bende töreyi 3-4 senedir severim siyasi fikriyle alakası yok , ayrıca yani hangi hakla beni bir siyasi gruba ait atfediyorsun , bu yaptığın yanlış,  hiç boşuna lafi başka yerlere çekmeye gerek yok , sen büyüksün hatanı kabul etmekte büyüklüktür üstünü örtmek için iftira atmana gerek yok :)

ayrıca ben Bilic ile ilgili konuşuyorum sen beni siyaset yapmakla sucluyorsun :D olaya siyaseti katan sensin , insanın fikri neyse zikri de odur kusura bakma
Doğru seninle ilgili fikrim neyse zikrimde o. Neden acaba :alala:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu karaktersizce açıklamayı okuduktan sonra neredeyse Burak ın gelmesini isteyeceğim.Bir Şenol Hoca vardı gönlünü kırmadıkları,eksik kalmıştı.Meteliğe kurşun atarken olimpiyata gelmeyen,gelince de iki maçta bir amaçsız küfürlerden blok kapattıran, passolig protestocuları takımına sahip çıkıyor gözlerim yaşardı...
Çarşı'nın o açıklamalarını çok yanlış buldum. Okuyunca Şenol hocayı hedef gösterdikleri net ortaya çıkıyor. İçimizdeki İrlandalılar diye boşa demiyoruz. Yazık...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi 38life

Tribünden seyretmek yasak saha içinde seyretmek serbest. Yedek kulübesindeyken de gözleri bağlanacakmış.

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi 38life

Şenol Hoca'nın çarşıyı sallayacagini sanmıyorum. Beşiktaş taraftarı kollektif ve tek bir gruptur. Bunu herkesin artık kafasına sokması lazım.

Çevrimdışı onurturan

Burak Yılmaz..
Volkan Şen ..
Arda..
Bu adamlar bizi mili takimdan soguttular . Beşitaş ile yanyana nasil dusunuyoruz bu adamlari..
Besiktas arti yonde ivmeleniyor bu mu vizyonumuz??
Hoca kullanmasini verim almasini biliyormus hoca butun oyunculardan en iyi verim almayi iyi bilir..
Türk yazmamiz lazimmis da bilmem ne kimse kimseyi koparmasin bu ücünden biri gelsin takimimiz karisacak taraftarlar falan.. bu isin dusuncesinin bile onune gecilmesi gerekiyor..
Bu yuzden carsinin aciklamasini gerekli ve yerinde buluyorum..

Çevrimdışı celiker1

Çarşı'nın açıklamasına %100 katılıyorum. 2 tane yav$AK, sahtekarı bize zorla seyrettirmeye, sevdirmeye çalışmasınlar. Testi kırılmadan lim olursa olsun uyarılması doğrudur. Başka oyuncumu kalmadı dünyada?
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Zafer55

transfer etmekle elindeki oyuncudan azami verim almak aynı şey değildir.
hocanın transferden anlamadığını sağır sultan biliyor birde gençleri alıp yetiştirelim deniyorda
hoca yetiştiricide değil sadece eldekinden verim almayı biliyor abartmayalım lütfen istediği
her oyuncu çöp. yok hoca verim alırmış onları geçeceksin daha iyisi gelsin daha üst seviyede verim alsın
çöpü yükseltmeye uğraşacağına zaten iyi olanı zirveye çıkarsın
Hangi çöpü istemiş ki hoca.
Burak mı? Volkan mı? Serdar mı? Eren mi? ....  bunları hocanın istediğinin kaynağı nedir? Burak mevzusunda ilk konuşan Başkan değil mi? Ne yapmış Burak yani diye sahip çıkan Başkan değil mi?Başkan Hocadan daha çok istiyor gibi geldi bana.Medyada çıkan bir isim eğer hocanın eski öğrencisiyse yada ts li ise şenol hoca istiyor oluyor hemen.
  Hoca geldiğinden beri kaç tane isim çıktı sordular adam hangisini istemem dedi.
   Geldiği günden beri ben yönetimden ismen futbolcu istemem diyor.Yönetim için hangisi uygunsa bana da o uygundur diyor.Derdim mevkilerdeki sayısal yeterlilik diyor Hala hoca çöpleri istiyor!
   Hoca yetiştirici değil.Futbolcudan anlamıyor.Başkan o koltuğa Ali Sami yi de oturtsa 2 sene üst üste şampiyon yapardı zaten.

Çevrimiçi Necmi

Gomez'in sözleşmesinin feshedildiğine nasıl kaniyorsunuz ya? Birşey gördüğünüzde kaynağına iyi bakın... Sazanliyorlar.

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı esguel

Mario gomez olayı doğru değilmiş

Çevrimiçi tolga1903

!!! Volkan Babacan, Ufuk Ceylan, Mahmut Tekdemir ve Yalçın Ayhan'a 1 yıl spor müsabakalarını seyirden men cezası verildi..

Mevcut hukuk sisteminin komikliği için çok güzel bir örnek oldu bu...

Sahaya meşale para falan attılar heralde ondan bu ceza çok yadirgamamak lazım. Saldırıya uğrayan vatandaşın kararı temyize götürmesi gerekir zira volkan babacanın bana vurduğunu görmedim dedi üzülmüştür şimdi.

Çevrimdışı onurturan

Orda amac senol hocayi hedef gostermek degil..
Insanlar kirildiklarinda en yakin akrabalarini bile affetmiyorlar buragi illa istese zorla aldirsa burda hocaya tavir koyaniyorsak ozaman sikinti yasariz..

Ben de cok rahat bu aciklamanin altinda kotu niyet arayanlar 2 sene sonra fatih terim iyi alternatif aslinda gelsin iyi olur diyebilecekler gibi geliyor..

Çevrimdışı sametbagan

Örneğin, Quaresma'nın gelecek sezon alacağı rol bu sezon ki gibi mi olacak? Ben bilmiyorum. Eğer bu olacaksa kendimce ihtiyaç tarifini daha önce yaptım. Talisca, Oğuzhan-Tolgay, Adriano-Babel-Gönül. Bunların rol tanımı değişirse bambaşka bir oyun izler, bambaşka bir oyuncu tarifi yapabiliriz. Ayrıca Caner-Quaresma gibi sizi oyun düzeninden çıkarabilecek başka bir şey oynatacak oyuncuları hücumun merkezine koyarsanız zaten orta sahacı özellikte bir kenar oyuncusu tercih edilmez. @sametbagan 
Bence bizim bu seneki kurgumuz geçen seneden çok farklı olmayacak.Çünkü hoca Quaresma'ya çok güveniyor.Bir de Töre de sakatlanınca  daha iyisi gelene kadar geçen sene ki gibi
oyunu enine açarak Q7 üzerinden oynayacağız gibi geliyor.Tabi bunu konuşmak için bir de gelecek ve gidecek oyuncuların netleşmesi lazım.O zaman belki daha sağlıklı tahminler yapabiliriz.

Çevrimdışı celiker1

Doğru mu bu haber, yalan mı abi? Herkes ayrı bir şey diyor
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı esguel

Necmi abi o hesap fake hesap bende aynı hataya düştüm ama hesabı kontrol ettiğimde fark ettim

Çevrimiçi tolga1903

Abi adamların 9 takipçisi var bildiğimiz demarke sports değil trollemişler

Çevrimiçi Necmi

Hangi çöpü istemiş ki hoca.
Burak mı? Volkan mı? Serdar mı? Eren mi? ....  bunları hocanın istediğinin kaynağı nedir? Burak mevzusunda ilk konuşan Başkan değil mi? Ne yapmış Burak yani diye sahip çıkan Başkan değil mi?Başkan Hocadan daha çok istiyor gibi geldi bana.Medyada çıkan bir isim eğer hocanın eski öğrencisiyse yada ts li ise şenol hoca istiyor oluyor hemen.
  Hoca geldiğinden beri kaç tane isim çıktı sordular adam hangisini istemem dedi.
   Geldiği günden beri ben yönetimden ismen futbolcu istemem diyor.Yönetim için hangisi uygunsa bana da o uygundur diyor.Derdim mevkilerdeki sayısal yeterlilik diyor Hala hoca çöpleri istiyor!
   Hoca yetiştirici değil.Futbolcudan anlamıyor.Başkan o koltuğa Ali Sami yi de oturtsa 2 sene üst üste şampiyon yapardı zaten.
şampiyon yapmakla yetiştirme ne alaka Şenol hoca bizde değil gittiği bütün takımlarda
transferde çuvallıyor. bu ilk kez duyduğun bir şeymi gir oku ts forumlarını hoca zamanını
hoca yarışmacı zaten yarışırsan tepeye oynamak gayet doğal bunun oyuncu yetiştirmeyle alakası
yok alıp veriyorlar iki senedir eline oda şampiyon yapıyor. Bu onun hocalık yeteneği Şenol hocayı
büyüteceksiniz ya laf söyletmiyorsunuz. Abartmaya gerek yok şimdi saymaya başlasam kusurları
saymakla bitmez Birine değer verinde kusurlarınıda görün ne kendinizi ne onu yanıltın bu arda
erenide azizide ozanıda burağıda istediğini söyledi volkanı duymadım
insanlar kusurlarıyla güzeldir o nedenle süpürme gayretinde olmayın hocaya çamur attığımız yok
sevecekseniz hatalarını görün öyle sevin kafanda mükemmel hale getirince reelde mükemmel olmuyor.

Çevrimiçi Necmi

Doğru mu bu haber, yalan mı abi? Herkes ayrı bir şey diyor
ne bileyim dostum doğrumu yalanmı gördüm yapıştırdım buraya millet araştırır dedim
işin doğrusunu şimdi benmi uğraşayım konuyu verdim sosyal medya kurtları tırmalamaya başlar işte :D

Çevrimiçi 38life

demarkesportsz diye hesap mı olur Allah aşkına "sz" diye birsey mi var? Gozunuzu seveyim yapmayın. Girip takipçi sayısına bakmaniza bile gerek yok. Kullanıcı adına bakmamız yeterli

Çevrimdışı fatihbjk

Selcuk Inan ve Ozan Tufan da gelsin oldu olacak.

Senol hoca ulkemizdeki en olgun, en akli basinda ne istedigini bilen hocalardan biri ama elestirilemez diye bakmamali kimse.

Futbol olarak son senelerde tek bir ust duzey mac oynamamis Burak'i, birinci forvet diye bu takima getirmek istenirse en azindan  ben elestiririm kardesim. Hadi 2. forvet olarak getirilsin ona artik raziyim o noktaya geldim ama birinci forvet olarak kimse bana anlatamaz.

Çevrimiçi Necmi

Necmi abi o hesap fake hesap bende aynı hataya düştüm ama hesabı kontrol ettiğimde fark ettim
ben hesaba bile girmemiştimki what sap tan link geldi buraya yapıştırdım
şimdi girdim baktım zaten bu ay açılmış hesap iki haber var diğeride Diego Costa Beşiktaş'ta. :evillol:

Çevrimdışı atalay

Beşiktaş'ın oyun ihtiyaçlarını karşılayabilecek düşük maliyetli o kadar isim var ki sürekli aynı isimlerin konuşulması hem basın, hem yöneticilerin, hem de taraftarların kusuru. Herkesin oyuncu havuzu dar. Fakat dillerde içi boşaltılmış vizyon türküsü ötüyor. Bunu dile getirenler ise ekseriyetle meczup muamelesi görüyor. İlaveten bizle transferi gerçekleşmeyip, rakip takımlara giden oyuncu performanslarını ölçü almak da yine bu içi boşaltılan vizyon kelimesi gibi...
[ Son Düzenleme: 10 Temmuz 2017, 18:49:38 atalay ]

Çevrimiçi 38life

Sahaya meşale para falan attılar heralde ondan bu ceza çok yadirgamamak lazım. Saldırıya uğrayan vatandaşın kararı temyize götürmesi gerekir zira volkan babacanın bana vurduğunu görmedim dedi üzülmüştür şimdi.
Futbolcular mi meşale attı? Anlamadım.

Etiketler: