2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 89 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6274815 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

şakamı lyon geçen sene onu rotasyonda kullandı
lig maçlarında çoğunlukla 15-20 dakika yer aldı adama inler muamelesi yapılmış işte
tam bir rotasyon oyuncusu bakalım sürelki 90 dakika oynarsa fenerde ne olacak
yorgun defansa karşı son 20 dakika koyarsan kısa boyuyla pire gibi dağıtır defansı
geçen sene lyonda bildiğin emeklilik öncesi nekahet dönemi yaşamış birde fener buna
bonservis ödemiş :D

rakamları baya iyi geçen sene (skor anlamında) öte yandan o para verilir mi? asla...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Ensar

yoo siyaset yapmadım sadece senin yaptığını söyledim aradaki
farkı anlamamazlıktan geliyorsun. Adım gibi biliyorum deli danalar gibi savunmanın tek nedeni
bu bunu sağdan soldan dolanarak yapmaya çalışıyorsun. ben töreyi 3 senedir çizmişim
tavrımın siyasi olmadığı net belli 3 yıldır Töre hakkında iyi tek kelime konuştuğumu
kimse göremez. evet videosu beni pekte ilgilendirmiyor ona kadar daha ciddi nedenlerim var
tepki koymak için ama belliki sizin için bu önemli o nedenle yaptığı pislikleri süpürme derdindesiniz.
yoo benim törenin siyasi fikriyle alakalı bir sevgim yok , herkes özgür istediği yere oy verir , senin yaptığın ise iftiradır , adın gibi emin olduğunu söylüyorsun ama yanıldığını görüyorum , adından emin misin abi , bende töreyi 3-4 senedir severim siyasi fikriyle alakası yok , ayrıca yani hangi hakla beni bir siyasi gruba ait atfediyorsun , bu yaptığın yanlış,  hiç boşuna lafi başka yerlere çekmeye gerek yok , sen büyüksün hatanı kabul etmekte büyüklüktür üstünü örtmek için iftira atmana gerek yok :)

ayrıca ben Bilic ile ilgili konuşuyorum sen beni siyaset yapmakla sucluyorsun :D olaya siyaseti katan sensin , insanın fikri neyse zikri de odur kusura bakma
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı brkntcnr

Aboubakar'ı şu şekilde transfer edebiliriz; Seneye FFP kalkacağı için bonservis ücretini seneye verecek şekilde bir anlaşma yapılıp, bonservisten düşmek kaydıyla bu sene yine kiralama ücreti adı altında bonservisin bir miktarını veririz.
olmaz diyenler neden olmaz anlatsın bilmediğimiz birşey var olabilir.
Bence abuşu almayalım ondan olmaz diyorum   :lol:

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Töre' nin yerine yabancı oyuncu değil yerli bir kanat alalım deme fikrine saygım sonsuz. Ben ismi geçen her yabancı oyuncunun quaresmayı keseceğini düşünüyorum. Yerliler ise(Volkan,Orkan,Yusuf) anca yedekler. 15-16 sezonunda yarım sezon oynayan Töre bile kesti. Eğer ilk 11 de hala Quaresma düşünülüyorsa genç olsun, Türk olsun fikrine katılıyorum. Ama bu sezon Quaresma' nın olmaması gerektiğini düşünüyorum.
Biz burada yazıyor çiziyoruz ama teknik adamların işi çok zor aslında. Şenol hocanın elinde dünya kupasına gitmek isteyen ve bunun için çok çalışacağını belirten bir Q7 var. Şimdi hem Q7 hem de oraya çok iyi bir eleman alamazsın.
Aynı şekilde Tolgay çok oynamak istedi ama önünde Atiba vardı ve iyi ki Atiba sakatlandı diyoruz belkide.
Yine Cenk'i koyuyor diye yerli seviciliği yapmakla itham edildi hoca. Ama Şenol Hocanın bir demeci vardı ve kulübeye baktığında Cenk'in devamlı ısınıp hareket yaptığını ve oyuna alınmayı istediğini vücut diliyle belirttiğini söylüyordu. Şimdi Cenk'i bazı maçlarda oyuna koymasan süper ligte 20 gol atan bir yedek oyuncuyu nasıl kazanacaksın. İşe bir de bu açıdan bak bence
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Kirala Lens'i, Pivot santrafor al, kadroyu koru, yaslan arkana. 

Lens gelecek buraya yaziyorum, ilerde alinti yaparsiniz.  :lol:

Çevrimdışı Koa_lAA

Sizin fikriniz tabi ama 120. dakikada valbuena depara kalkarken bizimkiler ayakta zor duruyordu.
hedef maç...

bizim takım her maç aynı özveriyle oynadı.. lyon koca sezon laylaylom yaptı ligde.. arada çok fark var..

Çevrimdışı brkntcnr

Biz burada yazıyor çiziyoruz ama teknik adamların işi çok zor aslında. Şenol hocanın elinde dünya kupasına gitmek isteyen ve bunun için çok çalışacağını belirten bir Q7 var. Şimdi hem Q7 hem de oraya çok iyi bir eleman alamazsın.
Aynı şekilde Tolgay çok oynamak istedi ama önünde Atiba vardı ve iyi ki Atiba sakatlandı diyoruz belkide.
Yine Cenk'i koyuyor diye yerli seviciliği yapmakla itham edildi hoca. Ama Şenol Hocanın bir demeci vardı ve kulübeye baktığında Cenk'in devamlı ısınıp hareket yaptığını ve oyuna alınmayı istediğini vücut diliyle belirttiğini söylüyordu. Şimdi Cenk'i bazı maçlarda oyuna koymasan süper ligte 20 gol atan bir yedek oyuncuyu nasıl kazanacaksın. İşe bir de bu açıdan bak bence
Orası da öyle ama Quaresma' ya ne kadar güvenilir orası soru işareti. Üstelik Q7 nin bu kadar istekli olması bence iyi değil. Adamın istekliliği top hep bende kalsın, asist yapıyım gol atıyım, orta açıyım, çalım atıyımdan ibaret. Gökhan Gönül' ün Beinsports a yaptığı açıklamalar bunun en büyük göstergesi.

Çevrimdışı Ripley

kimi alalım ? ruh hastası costa olmaz , gomez olmuyor zaten, jiru , demba ba , jinyak alternatifleri var bunlardan biri de olabilir abunun yerine...

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Mumukunse futbol zekasi olmayan hicbir futbolcu bu kulube gelmesin. Futbolcu once zeki olacak sonra yetenekli.

Yetenekli ama futbol zekasi yoksunlarina ornekler : Q7, ABOUBAKAR, Tore, Frei

Zeki ve yeteneklilere ornekler :  Gomez, Sosa, Babel, Atiba

Zeki, yetenekli ama fiziken yetersizler :  Oguzhan, Talisca

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Orası da öyle ama Quaresma' ya ne kadar güvenilir orası soru işareti. Üstelik Q7 nin bu kadar istekli olması bence iyi değil. Adamın istekliliği top hep bende kalsın, asist yapıyım gol atıyım, orta açıyım, çalım atıyımdan ibaret. Gökhan Gönül' ün Beinsports a yaptığı açıklamalar bunun en büyük göstergesi.
Tamam işte ipler şu anda Şenol Hocanın elinde . Kesik korkusu Q7 yi Şenol hocanın istediği gibi oynatır, fırsat bu fırsat...
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

töre benim için kutsanmışmış , evetci tayfa felan , daha ne olacak , töre niye benim için kutsansın :D tövbe haşa benim için sadece dinim kutsaldır
hadi canım yeme beni kutsalla kutsanmışı birbirine karıştırma birde
sana sayayım kutsal topraklar kabe peygamberin hırkası sakalı bunlar kutsal değilmi
bak sadece dinin kutsal değilmiş kaldıki bu lafı din ötesi kullandım kutsal kelimesini sadece dine özgü
kullanmak zorunda değilsin aslında çok değerli anlamında bir kelime bu benim için Beşiktaşda kutsaldır
mesela bir ana baba için çocuklarıda kutsaldır.
tapılacak ya da yolunda can verilecek denli sevilen. bak sözlük tanımı
kutsanmışda sevilen bir şeyin koruma altına alınması anlamında sanırım ve birde din yönünden islamiyetle yakından
uzaktan bağı olmayan bir kelimedir. hristiyanlıkta kullanılır şamanizmde falan kullanılır. ama islamiyette kullanılmaz.

Çevrimdışı brkntcnr

Mumukunse futbol zekasi olmayan hicbir futbolcu bu kulube gelmesin. Futbolcu once zeki olacak sonra yetenekli.

Bi de buna hem zeka hem de yetenek yoksunu eklersek : Tosic.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Tamam işte ipler şu anda Şenol Hocanın elinde . Kesik korkusu Q7 yi Şenol hocanın istediği gibi oynatır, fırsat bu fırsat...

Eger yonetim ilk 11'e direk yazilabilecek kanat almazsa Q7 gecen senenin kopyasini yasatacak bize.  Sonuc; kadro disi kalacak.

Bu takima Lens gibi birini alican ve Q7'e ilk 11'in garanti olmadigini gostereceksin. Ya takim icin oynar yada kulubede oturur, dunya kupasini tvden izler.

Çevrimdışı brkntcnr

kimi alalım ? ruh hastası costa olmaz , gomez olmuyor zaten, jiru , demba ba , jinyak alternatifleri var bunlardan biri de olabilir abunun yerine...
Costa ve Gignactan birisi ilaç olur Gomez' i unutturur.

Çevrimdışı sozkul

Takım her maçı kazansa, kasada bir dünya para olsa ve istediğimiz şekilde harcayabilsek (hatta her sene taraftara sorulup da transfer yapılsa), sürekli şampiyon olsak ve hiç kötü hamle yapılmamış olsa bazı arkadaşlar foruma hiç yazmayacaklar sanki. Sürekli bir eleştiri, sürekli bir gömü hareketleri. Az biraz takdir edin, hele bir şükredin yok; tamam da nereye kadar? Dengeli eleştiri ve takdir biraz arkadaşlar, lütfen azıcık daha düşünelim yazarken. Dışarıdan birileri okusa burayı; başlığın adını silsek, resimler vs görünmese, başka bir takım hakkında konuşuyoruz sanırlar. Arada bir vurun küreği ama sürekli de kürekle gezmeyin  :bandit:

Kasada dediğin kadar para olursa niye CLi alamıyoruz diye bir sürü gömücü görürsün. Yol biter gömücülük bitmez.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Bi de buna hem zeka hem de yetenek yoksunu eklersek : Tosic.

Ben Tosic'i severim. Adam formayi terletiyor.  :)

Çevrimdışı mylife1903

şakamı lyon geçen sene onu rotasyonda kullandı
lig maçlarında çoğunlukla 15-20 dakika yer aldı adama inler muamelesi yapılmış işte
tam bir rotasyon oyuncusu bakalım sürelki 90 dakika oynarsa fenerde ne olacak
yorgun defansa karşı son 20 dakika koyarsan kısa boyuyla pire gibi dağıtır defansı
geçen sene lyonda bildiğin emeklilik öncesi nekahet dönemi yaşamış birde fener buna
bonservis ödemiş :D
Olimpik liyon degil real liyon okuyoz sabahtan beri. Atibanin sacma geri pasi olmasa, fabri o topu evelemeden vursa, simdiye cok baska seyler konusuyorduk.

Hepsini gectim 120. Dakikada malbuyena depar atti yazan kardeslerimiz 117. Dakikada quaresmanin attigi depari neden yazmaz? Gecen sene bu adam yuzunden mod yiyordum bu sene bunu korurken kod yiyom.

yetersiz₁ elestri, cimbiz elestirisidir bunlar. Quaresma depari koydu, heriflerin oyuncusunu pazara gonderdi, topu durtukledi saha icine, dakdi ceza alanina, taliskanin ayagina verdi mi topu? Biyle bir pozisyon olmadi sanki, malbuyena guzellemesi dinliyoz. Taliska yerine gomez olsa liyona uzatmalarda o golu atar maci bitirirdi.

Yahu ne liyonmus arkadas. Gotum gibi takim liyon iste. Buyuk takim falan da degildir fransada.

Sansa eledi adamlar bizi.

Gomez olaydi, cok fena icinden gecerdi o stoperimsilerin. O nikulimidir nedir onun icinde agliyordu gecen sene millet 3 milyon imza oarasi verelim diye.

Çevrimdışı sametbagan

Şenol Güneş: "Lyon, Marcelo için istediğimiz parayı verecekse versin..Yoksa alma kardeşim. Tezgah mı var? Bizi mi karıştırmak istiyorsunuz?"
lyon un hocası da marcelo istediğimiz oyuncu demiş bir başkan konuşuyor bir hocası.
ulan alacaksanız vereceksiniz parayı niye sürekli bizi geriyorsunuz ya çekilin ya da 10 milyonu verin...
Hoca orda ''La oğlum kırk senenin başı iki tane üst düzey stoperim oldu de gedin başka kapıya hade size satılacak oyuncu yok'' demek istemiş ama diyememiş :D

Çevrimdışı Ensar

hadi canım yeme beni kutsalla kutsanmışı birbirine karıştırma birde
sana sayayım kutsal topraklar kabe peygamberin hırkası sakalı bunlar kutsal değilmi
bak sadece dinin kutsal değilmiş kaldıki bu lafı din ötesi kullandım kutsal kelimesini sadece dine özgü
kullanmak zorunda değilsin aslında çok değerli anlamında bir kelime bu benim için Beşiktaşda kutsaldır
mesela bir ana baba için çocuklarıda kutsaldır.
tapılacak ya da yolunda can verilecek denli sevilen. bak sözlük tanımı
kutsanmışda sevilen bir şeyin koruma altına alınması anlamında sanırım ve birde din yönünden islamiyetle yakından
uzaktan bağı olmayan bir kelimedir. hristiyanlıkta kullanılır şamanizmde falan kullanılır. ama islamiyette kullanılmaz.

işin gücün laflari farklı yerlere çekmek :) dinim dedim genel olarak , tek tek allah peygamber kuran melek kabe mekke medine aksa... sayayım mı böyle allah'ım ya rabbim :)

neyse herkes bilsin ben töreyi siyasi fikri dolayısıyla sevmiyorum oyunu dolayısıyla seviyorum , beni siyasi tartışma içine çekme çabanı kınıyorum, benim ağzımdan siyasi bir laf çıkmadı konuyu sen açtın , bilip bilmeden hakkımda yargı da bulundun , herkeste gördü , bu konu burda kapanmıştır benim için

iyi günler :)
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı mylife1903

Ben az objektif bakayim olaya
Gercekler acidir tabi

Yahu takimda futbolcuya benzer iki tane adam var biri adriyano biri atiba, futbolcumsu oguzhan, babel var kalanini at gitsin yemin ediyorum uzulmem.
Tek futbolcu al deseler su takimdan bi adriyanoyu alir millet.

Bu takimin buralara gelmesinde hoca farki vardir.
Baska hoca olsa en basiti taliskayi oynatmaz.

Pepe daha oynamadi, kimse pepe yazmasin. Tas yerinde agirdir. Pepenin real performanisini biliyoruz, bi baz performansi olacaktir bizde gosterecegi ama her transfer risktir.

Çevrimdışı doctore

Töre yi ameliyat eden Ertuğrul Karanlık mıydı??
Bu sene O sene, bundan sonra her sene...

Çevrimdışı abdusta

Gomez Pişman!!

Alıntı
Geri dönmek isteyen Gomeze Başkandan rest
bonservisini kendin hallet,fiyatında indirim yap

saygılar

Çevrimdışı atalay

Bizim oyun zekası-karar kalitesi yüksek, taktiksel algısı-problem çözebilme yeteneği gelişmiş bir ön kenar oyuncusuna mı; yoksa salt doğaçlama becerisi ile oynayan ve tüm bunlardan yoksun bir isme mi ihtiyacımız var? İkincisi ise; bu ligde veya dış piyasada düşük maliyetlere çokça bu profile uygun oyuncular bulabiliriz. Peki, bizim o bölgedeki mevcut oyuncularımızın karar kalitesi ve oyun zekası yeterince yüksek mi, bu isimler için gelecek sezonun planlamasında minumum maç adedi olarak ne tasavvur ediliyor? Güneş nezdinde cevapları bilirsek "o mu, bu mu?" diyebiliriz. Bana göre noktalı virgüle olan kısma kadar 'kabaca tarifi' yapılan bir oyuncuya ihtiyaç var. Bunları karşılayan bir oyuncunun kalitesine göre fiyat aralığı da değişkenlik gösterir. Fakat belki de başarılı bir fırsat transferi daha yapılır.

Çevrimdışı esguel

Gomez sözleşmesini feshetmiş acaba nasıl bir gelişme olur bizim açımızdan

Çevrimdışı mylife1903

Gomez Pişman!!

saygılar
Ver muzugu
Ver muzugu

Eyy maryo gomez taarkandan koyayim, don bebegim

Etiketler: