2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 165 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6306266 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Marcelo'nunda zaafları vardı vida'nında zaafları var hiç şüphesiz.

Vida'nın artısı sol stoper ve sağ stoper oynuyabiliyor olması.

Çevrimiçi Samet Ç

Vida tek başına fark yaratmaz Marcelo'nun gittiğini düşünürsek yanına bir stoper daha lazım ama almayacakları için konuşmaya gerek yok. Bol bol hava topundan gol yeriz bu sene.

Çevrimdışı kibarkartal

Marcelo yeri doldurulamayacak bir futbolcu değil bana sorarsanız 8 euro da etmez.Mevkisi gereği ağır olmayan oyun kurabilen bir stoper le kapatılacaktır.Burada ne yapıp yapıp Mitroviç i kazanmalıyız.bilmiyorum nasıl ama Şenol hocada bunun için meşhur olmuş bir adam

Çevrimdışı kibarkartal

Marcelo yeri doldurulamayacak bir futbolcu değil bana sorarsanız 8 euro da etmez.Mevkisi gereği ağır olmayan oyun kurabilen bir stoper le kapatılacaktır.Burada ne yapıp yapıp Mitroviç i kazanmalıyız.bilmiyorum nasıl ama Şenol hocada bunun için meşhur olmuş bir adam

Çevrimdışı abdusta

Vida nın transferi konusunda Interinde devrede olduğu yazılıyor,
ancak asparagas Italyan gazetelerinde bile 1 damla Vida yazısına rastlamadım.
2güne kadar daha net bir Vida resimi görürüz sanırım.

Saygılar

Çevrimiçi MUSTAFA_

Mangala Lyon ile anlaşmış herhalde  :tabe: Murat Özen twitterda paylaşmış.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı brkntcnr

Şimdi Talisca Manuya giderse biz kaç para alıyoruz?

Ya manudan değil, benficadan verdiğimiz kiralama ücretlerini alıyor muyuz o anlamda. Kimi 2 diyor kimi 4 diyor onun için sordum

Çevrimdışı Zafer55

Şimdi Talisca Manuya giderse biz kaç para alıyoruz?

Benim asıl merak ettiğim Talisca bir yere giderse onun pozisyonunda kimi oynatacaz.Varlığında yedeği yok adamın zaten

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Hayaller Mangala vida
Gerçekler Tosic Mitrovic diyorlardı da inanmıyorduk
sinirlerim bozuldu.

Çevrimdışı brkntcnr

Benim asıl merak ettiğim Talisca bir yere giderse onun pozisyonunda kimi oynatacaz.Varlığında yedeği yok adamın zaten
Yerine birini alırlar Ben Arfa olabilir. Yedeğine de Deniz Türüç geliyodu sözde o da yalan oldu galiba.

Çevrimdışı brkntcnr

TRANSFER|Leicester City Domagoj Vida ile anlaşma sağladı.Vida yarın Leicester için sağlık kontrolünden geçecek.(TheSun)

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Talisca giderse iyi bir 10 numara transferi bakilir. Birsey bulamazsak Senol Hoca Tolgay'i oynatir orada ama alternatif bir orta saha bulunur transfer sezonunun son gununde :)

Çevrimdışı Zafer55

TRANSFER|Leicester City Domagoj Vida ile anlaşma sağladı.Vida yarın Leicester için sağlık kontrolünden geçecek.(TheSun)

Ağanın oğlu bastı başlığı aldı.Olan Marabanın sevdasına oldu  :)

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Al işte Vida yı da kaptırdık gelde sinirden çıldırma

Çevrimiçi Necmi

hadi yaa sen mülayim bir profilsin hiç isyan fitilini ateşlediğin dikkatimi çekmemişti, kişi profilinin bıraktığı izlenim nasıl etkili bunu bu örnekte görebiliyoruz  :) ben şahsen @Necmi abinin yerinde olsam Q7 için +/- ne yazılırsa moderasyon sebebidir die kırmızı tabela asarım çünkü konu kısır döngüye giriyor dipsiz bir kuyu gibi o konu.
sonrada quaresma yazdık diye ceza alıyoruz diyorlar :bandit:
daha önce yaptık bunu :bandit:

Çevrimdışı tangaz

kaynak sun ise çok itibar etmeye gerek yok
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Yav arkadaş ne çekiyoruz şu cahil insanlardan yav sezon içinde bi ayrı çekiyoruz transfer başlığında bi ayrı çekiyoruz :)

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

sonrada quaresma yazdık diye ceza alıyoruz diyorlar :bandit:
daha önce yaptık bunu :bandit:

Bu adamin bir yere gidecegi yok. Tatismaya gerek yok artik.

Q7 seve seve Senol hocanin istedigi oyunu oynayacak onumuzdeki sezon. Yeterki hocanin guvenebilecegi bir alternatifi olsun.

Q7'i tek hatasinda yedege ceker.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Gazetede böyle bir habere rastlamadım. Gerçi Başkan kronik sakat veya Allah sahibine bağışlasın demediği için bu transferin olacağını pek sanmıyorum  :)
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı ekrembaser

kaynak sun ise çok itibar etmeye gerek yok

Abi Twitter'da 29 takipçili bi trol yazdı milleti keklemek için Leicester ilgileniyormuş ama sağlık kontrolü falan hikaye

Bizim düşlemediğimiz manga-Marcelo tandemini lyon yapıcak galiba.

Adı Beşiktaşımızla anılan Stoper Mangala Lyon için Fransa'da.

Çevrimiçi Necmi

sun haberinemi inandın burda penguen yazsa daha güvenilir olur :bandit:
gerçi penguende kalmadı ya artık olsun genede daha güvenilir olur

Çevrimdışı ahmetemre

Beşiktaş vidayı bitirdi bitiriyor haberlerini bayılıyorum yahu biz o işi bir ay önce bitirdik... İki güne kap olur...viaTurgayDemir
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimiçi celiker1

Manchester Talisca'yı alırsa, İngiltere'deki "belli sayıda milli olma"kuralını nasıl aşıyor? Bu konuşuldu mu burada? Billigisi olan arkadaş var mı?
Hayatta Beşiktaş

Manchester Talisca'yı alırsa, İngiltere'deki "belli sayıda milli olma"kuralını nasıl aşıyor? Bu konuşuldu mu burada? Billigisi olan arkadaş var mı?

satın alıp kiralayabilir.

Eğer talisca'yı alırlarsa bize juan mata'yı versinde ne yapıyorsa yapsın.

Etiketler: