2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 246 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6239275 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Reis şuna bak hele

https://www.transfermarkt.com.tr/schnellsuche/ergebnis/schnellsuche?query=Funes+mori&x=17&y=6

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

:o_o:

noluyo lann diyordum ki bi an son anda farkettim ikiz değiller beyler biri 185 cm öteki 186  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Bu gavur ilginc. Tiner stoklarini benzemaydi kostaydi derken erittik ithal edip bitirmek lazim stoklarini yoksa ronaldodan girip girizmandan cikacaklar

Çevrimdışı bordele

izlemedim oyuncuda övmüyorum sadece duyduğumu söylüyorum. işin performans
kısmı beni değil hocayı alakadar eder. bazen oyuncu performansları takımlada alakalıdır.
manu çok git gel yaşıyor. olurmu olmazmı bilemem ilgileniyorlarmı gerçekten onuda bilmiyorum
bildiğim şey Beşiktaş ölüyü diriltir. Avrupadada şu anda parlayan yıldız gibi duruyor.
Değişik bir kimlik kazanıyoruz bir nevi rehabilitasyon kliniği gibi görünüyoruz.

Dediğin genel anlamda doğru ama mata özelinde yanlış abi. Mata bitmiş bu saatten sonra kimse düzeltemez onu. Hem tr ligi için de fiziği çok kötü. Talisca gider mata gelirse çok uzulurum
Av zamanı

Çevrimiçi underworld

Gelmiş mi Çiçi ?
(Gerçekçi gündüz Tayfası )

Çevrimiçi Necmi

Turk gibi baslayip alman gibi bitireceksin, biz turk gibi baslayip turk gibi bitirdigimiz isin suyunu cikartiyoruz
son dönemler türk gibi başlarkende sıçıyoruz ama

Çevrimiçi Savaş

Ha olur da Oğuzhan'a 17-18 falan verirler hiç düşünmem gider Santos'a veririm 12-13 neyse Thiago Maia'yı alır gelirim.

Hem fayda sağlarım hem yatırım olur. 2-3 sene sonra çok iyi yerlere gelecek o çocuk.

Çevrimiçi Necmi

Bi tarafa takılıp ,aylarca peşinden koşup sonra ayazda kalmayalim da
olsun heyecan olur :D

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi ne yalan söyleyim. Okuyunca kendimi rüyada gibi hissettim. Ne oluyor dedim. @ZEKI  abinin duyumlar pek gelmiyor  :ebebe: Keşke  gelseler keşke. Burak olayı çıktığından beri başkanın büyük balık peşinde koştuğu belli zaten
  :kop: :kop: :kop:  @ZEKI  konusunda seninle aynı fikirdeyim.
zeki roskolnikovdan hallice :D  zekiye gelmeyecek olanları duyuruyorlar :evillol:

Çevrimdışı El Nino

Ha olur da Oğuzhan'a 17-18 falan verirler hiç düşünmem gider Santos'a veririm 12-13 neyse Thiago Maia'yı alır gelirim.

Hem fayda sağlarım hem yatırım olur. 2-3 sene sonra çok iyi yerlere gelecek o çocuk.

Santos en son Inter'in 16 milyon Euro'luk teklifini reddetti. Kimbilir ne kadar istiyorlar. 12-13'e satmazlar Thiago Maia'yı.

Çevrimiçi Savaş

Santos en son Inter'in 16 milyon Euro'luk teklifini reddetti. Kimbilir ne kadar istiyorlar. 12-13'e satmazlar Thiago Maia'yı.

En son 14 istiyorlar diye okumuştum. Piyasası arttı demekki :)

Çevrimdışı tangaz

:kop: :kop: :kop:  @ZEKI  konusunda seninle aynı fikirdeyim.
zeki roskolnikovdan hallice :D  zekiye gelmeyecek olanları duyuruyorlar :evillol:

@Necmi abi vincent kompany de onun duyumuydu değil mi? gerçi vincent kısmı tutuyor muhtemelen vincentı duyunca aha kompany die gerisini dinlememiş olabilir bi dinlese abubakarı ilk o duyurmuş olacaktı  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı sametbagan

Burak'ı almışken Beck'i de satıp boştaki Sabri'ye uzanalım bence hem yerli kontenjanımızı da doldurmuş oluruz.  :biggrinking:

Hocam sen iyi misin ya ne Burak'ı  :D
Cenk satılırsa dedim burakı ha daha iyi yerli forvet varsa görüşlere açığız

Eğer sadece kendini yere atıyor diye istemiyorsan Costayı hazmettikten sonra burakı haydi haydi kabul ederiz bence.

Çevrimdışı sametbagan

Burak'ı almışken Beck'i de satıp boştaki Sabri'ye uzanalım bence hem yerli kontenjanımızı da doldurmuş oluruz.  :biggrinking:

Hocam sen iyi misin ya ne Burak'ı  :D

Eğer sadece kendini yere atıyor diye istemiyorsan , costayı hazmettikten sonra burakı haydi haydi kabul ederiz bence.

Çevrimiçi Necmi

Ozi giderse kiralık Ruben Neves'i alırlar. Ozi'yede Roma'dan 15 milyon teklif edecekler satmaya değmez.
Ben bu lafları geçen sene töredede duymuştum :alala:

Çevrimiçi Necmi

Şimdi böyle benzema costa falan konuşuluyor dedikodu bile olsa taraftarın beklentisini yükseltiyor bu işler

Gomez sonrası aboubacar gelince burda milletin nasıl feveran ettiğini gördük.

Bence beklentiyi düşük tutmalı yönetim.

Ben Sağlam bi dembaba cenk ve pektemeğe razıyım

Eğer cenk satılrsa yerine kim ne derse desin Burak gelebilir.

Bizim iki tane yıldız forvet veya iki tane vasat forvete ihtiyacımız yok

Hatta dembaba abou pektemek de olur.

Yeter ki kaliteyi düşürmeyelim.Costa Benzema falan bana gerçekçi gelmiyor hiç.
zaten pektemek dediğinde kaliteyi daha ne kadar düşürebilirsinki :D
nirvana demek bu  :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Leqiupe gazetesi Beşiktaşın Nasri için 13 milyon euro önerdiğini yazmış bunlar ne içmiş bilen varmı ?
Tiner modasını tüm dünyaya yayıyoruz :D
tiner üreticilerinin bize sponsorluk vermesi lazım :bandit:

Çevrimdışı sametbagan

Aynen abi eğer oziye 15 teklif varsa hiç düşünmem hemen satar beleş gelebilecek alternatiflerine bakarım.

Ünlü bir çin atasözü der ki ''çançeyu çou han hun''

Yani ''Ederini bulan oyuncuyu satmazsan elinde patlar''

Bknz. töre , fernandez , pektemek

Çevrimiçi Samet Ç

Geçen sene Töre'nin satılması gerektiğini söylemiştim. Ozi ve Töre farklı karakterler.Takımda satılması gereken oyuncular varken özellikle yaşı 30'u aşmış olanlar Ozi satılmaz.
[ Son Düzenleme: 17 Haziran 2017, 16:21:48 Samet Ç ]

Çevrimiçi Samet Demir

Aynen abi eğer oziye 15 teklif varsa hiç düşünmem hemen satar beleş gelebilecek alternatiflerine bakarım.

Ünlü bir çin atasözü der ki ''çançeyu çou han hun''

Yani ''Ederini bulan oyuncuyu satmazsan elinde patlar''

Bknz. töre , fernandez , pektemek
Pektemek? Ne verdilerde satmadık

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Eğer sadece kendini yere atıyor diye istemiyorsan Costayı hazmettikten sonra burakı haydi haydi kabul ederiz bence.
costa gelirse bizim pisliğimiz olur hazmı kolay hem biz değil renkliler hazmetmek zorunda :D
Burak renklilerin pisliği her zaman derim gs forması giymiş birini kadrona almayacaksın. Eninde sonunda
bir şekilde bedelini ödersin. Nasıl bir takımsa o formayı giyen karakter olarak bitiyor. Veba gibiler.

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi vincent kompany de onun duyumuydu değil mi? gerçi vincent kısmı tutuyor muhtemelen vincentı duyunca aha kompany die gerisini dinlememiş olabilir bi dinlese abubakarı ilk o duyurmuş olacaktı  :D
hişşttt ses etme alınıyor sonra tiyo vermiyor. iyidir onun duyumları
her ilgilendiğimizi ilk duyanlardan olur her ilgilendiğimizi alacağız diye bir kural yok.

Çevrimdışı sametbagan

zaten pektemek dediğinde kaliteyi daha ne kadar düşürebilirsinki :D
nirvana demek bu  :bandit:
Abi pektemek sadece yerli ve bizim olduğu için şeyettim para varsa eğer adem olur hatta alt yapıdan bile olur
Zaten demba ve abudan onlara sıra gelmeyeceği için kalite yönünden forvette sıkıntımız olmaz.
Ömer bu sene kaç maç 11 çıktı ki abi

Çevrimiçi Necmi

rusyadan teklif vardı ona satmadık :bandit:

Çevrimdışı sametbagan

biliçin ilk yılıydı sanırım rusya yada ukraynadan 5 kağıt teklif geldi satmadık
zaten akabinde uzun süreli sakatlık yaşadı ve elimizde patladı

Çevrimiçi Necmi

Abi pektemek sadece yerli ve bizim olduğu için şeyettim para varsa eğer adem olur hatta alt yapıdan bile olur
Zaten demba ve abudan onlara sıra gelmeyeceği için kalite yönünden forvette sıkıntımız olmaz.
Ömer bu sene kaç maç 11 çıktı ki abi

pektemekten bahsediyoruz adam şansla gelmiş dünyaya onu kadroda tutmak demek
öndeki oyuncuların ilk beş haftada perte çıkıp ona mecbur kalmamız demek. kadrodaysa en fazla
forma giyen oyuncu olur emin ol :bandit:

Etiketler: