2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6275905 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

En son ne zaman kamp öncesi tüm transfer işlerini bitirdik hatırlamıyorum ama mali durumlara bakınca son saniyeye kadar beklemek zorunda kalabiliriz. En azından taraftara şirinlik yapmak için ilk haftadan saçma işlere girişmiyorlar.. Örnekleri dolu...

Bu sefer kalmayabilir oyuncu satışları gerçekleşirse yerlerine hemen alıcaz gibi gözüküyor.

Bu arada talisca'dan bize 4 milyon € vericeklerdi satıştan onu unutmuştuk galiba 2 milyon € da kiralama bedelini geri ödücekler 6 milyon € gelicek talisca'dan eğer giderse :)

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Benzemaya gerçekten teklif gitti aspragas bir haber değil o kimlere teklif gittiğini bilseniz
korkudan dillendiremiyoruz bile :D
ben benzema haberini 15 gün önce almıştım. costa haberinide bir hafta önce aldım valla şahiy olsun diyede
@tangaz  a çıtlatmıştım :D  mesela bir 10 numarada var ama taliscanın durumuna bağlı talisca manuya
giderse bir bakmışsın yerini aldığı kişide buraya gelir.
Başkan bu sefer şl için büyük oynuyor. Belki hiç biri olmaz ama bu seneki transferler çok üst perdeden başladı.
şl guruptan çıkma olmazsa el yürüme niyetinde.
Juan mata :D :evillol:

Çevrimdışı Orhan_

Bu sefer kalmayabilir oyuncu satışları gerçekleşirse yerlerine hemen alıcaz gibi gözüküyor.

Bu arada talisca'dan bize 4 milyon € vericeklerdi satıştan onu unutmuştuk galiba 2 milyon € da kiralama bedelini geri ödücekler 6 milyon € gelicek talisca'dan eğer giderse :)

İyi oyuncu gelsin her türlüsüne razıyım ben. Talisca olayı da iyiymiş :D. Bizim olmayan oyuncudan o kadar para cukkalamak :D..

Çevrimiçi Necmi

çanakçı,paspas spor'un şu an maaş dengesi kurması gerekiyor yanlış bilmiyorsam ve bizimde sattığın kadar al bu sattığın kadar al sınırlaması seneye bitiyor biliyoruz buraya kadar tamam şimdi bizim bunlar gibi maaş sınırlamamız olmadığı için kiralık alıp (bu üst klas topçuları ve kulüplerini ikna ettiğimizi düşünerek) maaşlarını da abartmadan verdiğimiz taktirde bir engele takılıyor muyuz?
Eğer böyle bir şey yok ise bu yönteme dönebilir miyiz yoksa buna mı döndük bunlar mı kovalanıyor acaba ?
Başkan büyük oynuyor galiba bu senede böyle güzel takıma katkı verecek transferleri oturtursa şans transferleri olmadığını kanıtlayacak artık insanlarda şapkadan/yumurtadan çıktı lafını bırakır herhalde bende artık yönetimi ayakta alkışlarım  :evillol:
seneye bildiğim kadarıyla ffp komple bitiyor. Tabi şartlara uyarsak
bu satmadan alamama kuralıda bu sene varmı yokmu tartışılır bence sanki yokmuş
gibi haraket ediyorlar. varmış gibide kullanıyorlar. bu arada maaş dengesi olacak bizede ama gs ninkinden daha makul onlar
%65 sanırım biz % 70 olacak diye biliyorum. bizim maaş dengesinden yana sıkıntımız yok
hem gelirlerimiz çok yüksek hemde sınırın yakınında bile değiliz. Bizim bu seneki gelirlerimiz iki renklinin toplamından fazla.
Beşiktaş gerçekten arayı çok açtı zaten o panikle transfer yapıyorlar ikisininde ağzından düşmeyen
tek şey Beşiktaşa üçüncü şampiyonluğu vermememiz lazım biliyorlarki bu senede şampiyon olursak bir daha bizi
yakalama imkanları kalmıyor. Biz gs gibi değiliz çok iyi yönetiliyoruz bunun farkındalar ve üçüncü şampiyonlukta geldiğinde
çok büyük oynamaya başlayacağız. düşünün 3 kez üst üste şampiyon olmuşsun gelirler katlanmış ve rakipler kıskaçtayken sen
ffp den kurtuluyorsun biraz önce fenerli bir eski yönetici konuşuyordu Bu sene kesinlikle Beşiktaşın
şampiyonluğunu engellemek gerekiyor diyordu.önümüzdeki sene biri bize rakip olsa diğeri onu destekler biz şampiyon olmayalım diye
felaket korkuyorlar ve ellerinden birşeyde gelmiyor. işte belki riske gireceksin bütçede delik oluşturacaksın ama
bir iki tane büyük isim getirirsen tabi iş yapacak olanlardan daha ligin başında havlu attırırsın bunlar ağızları
ne söylerse söylesin beyinlerinde biter şampiyonluk.
sizler Beşiktaşın ambargo koyduğu dönemleri yaşamadınız bilmiyorsunuz ama onlar biliyor :D
aykut mesela Beşiktaşdan çok çekmişdir ne diyor Beşiktaş bu sene sallandı aslında bu görüş değil temenni.

Çevrimdışı murat baltacı

Kafada deli sorular paylaşılan bir resim karesi Diego Costa ismi

Q7 ninde danışmanı acaba Q7 mi satılacak  mangalanında danışmanıymış birde pepe nin. fantezi yapalım bayernden Renato Sanches inde hakları bu arkadaşta

hadi çık işin işinden gündem nasıl değişiyor
Eyvah eyvah pepe mangala defans tandemi forvete costa hayal bile edilemez :) marcelo ve q7 satılıp para costaya bağlanacaksa ben kabulüm defans beleş zaten :)
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

hayır 4 M değil 2 M verecekler haziranda giderse temmuzda giderse 4 M verecekler
yada temmuz 2 ağustos 4 karıştırmış olabilirim kiralama bedelide geri ödenmeyecek hepsi o
birde 25 M üstüne satma hakları var altına satamazlar bizimde opsiyonumuz 20 M

İyi oyuncu gelsin her türlüsüne razıyım ben. Talisca olayı da iyiymiş :D. Bizim olmayan oyuncudan o kadar para cukkalamak :D..

4 milyon € havadan gelmiş olucak :)

hayır 4 M değil 2 M verecekler haziranda giderse temmuzda giderse 4 M verecekler
yada temmuz 2 ağustos 4 karıştırmış olabilirim kiralama bedelide geri ödenmeyecek hepsi o
birde 25 M üstüne satma hakları var altına satamazlar bizimde opsiyonumuz 20 M

valla benim bildiğim 25 milyon € üstü satarlarsa 4 milyon € su bizimdi.

2 milyon € kiralama bedelinide ödücekler toplam 6 milyon €.

Eyvah eyvah pepe mangala defans tandemi forvete costa hayal bile edilemez :) marcelo ve q7 satılıp para costaya bağlanacaksa ben kabulüm defans beleş zaten :)

pepe psg'ye gitti :)

Mangala olabilir :)

EPL'den başka bi stoper daha diyol la bakalım :)

Çevrimiçi Necmi

marcelo büyük ihtimal gitti. Ozi yada tolgaydan biride gidecek gibi duruyor.
hocanın istediği iki yönlü orta saha olduğuna göre biri yolcu olacak. Costa hayali ancak bir sene kiralık olur
opsiyonu bile olacağını sanmam olursa tabiki :D

marcelo büyük ihtimal gitti. Ozi yada tolgaydan biride gidecek gibi duruyor.
hocanın istediği iki yönlü orta saha olduğuna göre biri yolcu olacak. Costa hayali ancak bir sene kiralık olur
opsiyonu bile olacağını sanmam olursa tabiki :D

Benzema olucak abi  :bandit:

olmuşken benzama olsun :D
[ Son Düzenleme: 17 Haziran 2017, 05:48:04 cursedofdragon ]

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı GOKHAN CETIN

Burak bile bundan hallice :evillol:

Burak bunun yanında Nubar Terziyan gibi kalır abi

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Benzema imkansız değil aslında adam defalarca Beşiktaşı tutuyorum İstanbula gelirsem Beşiktaş ta oynarım demişti Ronaldo ayrılırsa real den benzema gelebilir zor transfer olur demiyorum olmama ihtimali daha yüksek tabi
Şu Aboubakar ı bi alalım da gerisi kolay.
[ Son Düzenleme: 17 Haziran 2017, 07:39:34 PrisonBreak ]

Çevrimdışı mylife1903

Benzemaya gerçekten teklif gitti aspragas bir haber değil o kimlere teklif gittiğini bilseniz
korkudan dillendiremiyoruz bile :D
ben benzema haberini 15 gün önce almıştım. costa haberinide bir hafta önce aldım valla şahiy olsun diyede
@tangaz  a çıtlatmıştım :D  mesela bir 10 numarada var ama taliscanın durumuna bağlı talisca manuya
giderse bir bakmışsın yerini aldığı kişide buraya gelir.
Başkan bu sefer şl için büyük oynuyor. Belki hiç biri olmaz ama bu seneki transferler çok üst perdeden başladı.
şl guruptan çıkma olmazsa el yürüme niyetinde.
Turk gibi baslayip alman gibi bitireceksin, biz turk gibi baslayip turk gibi bitirdigimiz isin suyunu cikartiyoruz

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Gustavo Gomez geçen sen sadece 5 maç oynamış yalnız
Bizim ligde elbette iş görür ama daha iyi bi stoper almak lazım Vida işi zor Vida gelirse Muazzam bir defans hattı olur bi şekilde alsınlar artık yeter yahu doğru düzgün bi stoper alalım şu takıma.

Çevrimiçi underworld

:upto: :upto:
teklif laf olsun diye götürülmez. bir plan çevresinde dolanırsın mümkün olan bir şey görürsün teklif götürürsün olur olmaz
ama bir şekilde olabilitesini görmüşsündür gerisi pazarlık işi.
menajerlere laf ediyorsunuz ama böyle oyuncularda menajer olmadan transfer edilemez.
Bi tarafa takılıp ,aylarca peşinden koşup sonra ayazda kalmayalim da

Çevrimiçi MUSTAFA_

gece ile alakası yok bunlar zaten bilinen şeyler ne yani gece ortaya atıldı diye gecemi teklif götürülüyor.
sor @tangaz  a ne zaman söylemişim ona costayı birde benzemayı ne zaman söylemişim ben o lafları söylediğimde
daha kimse rüyasında görmemişdi. on numara ismini vermedim onu duydum @ZEKI  de çok başka bir yerden duymuş
ateş olmayan yerden duman çıkmaz. ben duyum yapmıyorum bunu not düşeyim. Dedikoduları söylüyorum.
olur olmaz böyle bir şey duydum ilkde siz duyun yakında her yerden duyulacak nasılsa

@Necmi abi ne yalan söyleyim. Okuyunca kendimi rüyada gibi hissettim. Ne oluyor dedim. @ZEKI  abinin duyumlar pek gelmiyor  :ebebe: Keşke  gelseler keşke. Burak olayı çıktığından beri başkanın büyük balık peşinde koştuğu belli zaten
[ Son Düzenleme: 17 Haziran 2017, 08:34:47 MUSTAFA_ ]

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mylife1903

seneye bildiğim kadarıyla ffp komple bitiyor. Tabi şartlara uyarsak
bu satmadan alamama kuralıda bu sene varmı yokmu tartışılır bence sanki yokmuş
gibi haraket ediyorlar. varmış gibide kullanıyorlar. bu arada maaş dengesi olacak bizede ama gs ninkinden daha makul onlar
%65 sanırım biz % 70 olacak diye biliyorum. bizim maaş dengesinden yana sıkıntımız yok
hem gelirlerimiz çok yüksek hemde sınırın yakınında bile değiliz. Bizim bu seneki gelirlerimiz iki renklinin toplamından fazla.
Beşiktaş gerçekten arayı çok açtı zaten o panikle transfer yapıyorlar ikisininde ağzından düşmeyen
tek şey Beşiktaşa üçüncü şampiyonluğu vermememiz lazım biliyorlarki bu senede şampiyon olursak bir daha bizi
yakalama imkanları kalmıyor. Biz gs gibi değiliz çok iyi yönetiliyoruz bunun farkındalar ve üçüncü şampiyonlukta geldiğinde
çok büyük oynamaya başlayacağız. düşünün 3 kez üst üste şampiyon olmuşsun gelirler katlanmış ve rakipler kıskaçtayken sen
ffp den kurtuluyorsun biraz önce fenerli bir eski yönetici konuşuyordu Bu sene kesinlikle Beşiktaşın
şampiyonluğunu engellemek gerekiyor diyordu.önümüzdeki sene biri bize rakip olsa diğeri onu destekler biz şampiyon olmayalım diye
felaket korkuyorlar ve ellerinden birşeyde gelmiyor. işte belki riske gireceksin bütçede delik oluşturacaksın ama
bir iki tane büyük isim getirirsen tabi iş yapacak olanlardan daha ligin başında havlu attırırsın bunlar ağızları
ne söylerse söylesin beyinlerinde biter şampiyonluk.
sizler Beşiktaşın ambargo koyduğu dönemleri yaşamadınız bilmiyorsunuz ama onlar biliyor :D
aykut mesela Beşiktaşdan çok çekmişdir ne diyor Beşiktaş bu sene sallandı aslında bu görüş değil temenni.
Evlensinler kurtulsunlar, kadikoyu tokiye verip ortak borclarini kapatsinlar. Tesisler fbden stat gsden renklerde zaten orta noktada bulusurlar sari parantezinde.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Evlensinler kurtulsunlar, kadikoyu tokiye verip ortak borclarini kapatsinlar. Tesisler fbden stat gsden renklerde zaten orta noktada bulusurlar sari parantezinde.
Milan ile Inter gibi olsunlar. Bizde Juventus gibi tüm kupaları toplayalım baksınlar

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Neo Nesil

Senol hocanin costayi isteyecegini sanmiyorum.

Ama gelirse basin ve renkliler simdiden kudurmaya baslar.

Çevrimdışı tangaz

Senol hocanin costayi isteyecegini sanmiyorum.

Ama gelirse basin ve renkliler simdiden kudurmaya baslar.

neden istemesin ki bence ister hatta şöle demiş olabilir "yürü yiğidim kim tutar seni onu bana getir sol stoper falan istemem yeterki costamı getir"  :D

bu arada evet @Necmi abi bana costa ismi piyasaya düşmeden söledi atleticonun alması ve cezası nedeniyle bize 1 yıl kiralaması olası, benzema ismini ise vermedi ama şöle dedi "bir isim dolanıyor ama söyleyemem hani öyle böyle bi isim değil" gibisinden ipucu verdi duymuş belli ki sonra serdar sarıdag benzema deyince tangaz duyup da söylemeye tırstığım isim buydu demişti. bende kendisine iyiki sölememişsin abi millet iyi con benjamin geçerdi demiştim  :D hatta birkaç gün önce gece d.costayı duyum gibi değilde ahh keşke olsa gibisinden yazmıştım sanırım @Necmi abi söledikten sonra .
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

koy forvete kiralık diego costa şampiyon olur bu kadro...

bakın dayanamayıp diego costa ismini zikretmişim bu iletimde  :icool: ki bana 14ü gecesi sölemişti @Necmi abi
[ Son Düzenleme: 17 Haziran 2017, 09:26:01 tangaz ]
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

Bize zor duser yolu bu diyegonun. Gelirse 30 atar cok fena seyler olur ozellikle ic sahada. Gol koklayan bir oyuncu, buyuk takim santraforu adam, ceza sahasi disinda abuk sabuk isler yapmaktansa kutuda pozisyon alip isini yapan bir oyuncu, birazcik karakter problemi var galiba, tipi biraz at hirsizina benziyor. Adimlamasi, sezgisi, bitiriciligi, pozisyon takibi ve topsuz oyunda stoperli stopersiz kosulari iyi olan bir oyuncu. Bizim seviyemizin ustunde, ustelik dususte falan degil, zor transfer.
Abubakar gibi bir oyuncuya yillik 5.8 milyon yuro arti masraflar basmis bir camiayiz, vergisi, yeme icme konaklama, sitopajj, menecer ucreti, sikat payi falan derken 7 milyon yuro olmustur o. 7 milyon yuroya bu adam oynat hatta benzema da yaklasik o paraya oynuyordur.

Çevrimdışı tangaz

Bize zor duser yolu bu diyegonun. Gelirse 30 atar cok fena seyler olur ozellikle ic sahada. Gol koklayan bir oyuncu, buyuk takim santraforu adam, ceza sahasi disinda abuk sabuk isler yapmaktansa kutuda pozisyon alip isini yapan bir oyuncu, birazcik karakter problemi var galiba, tipi biraz at hirsizina benziyor. Adimlamasi, sezgisi, bitiriciligi, pozisyon takibi ve topsuz oyunda stoperli stopersiz kosulari iyi olan bir oyuncu. Bizim seviyemizin ustunde, ustelik dususte falan degil, zor transfer.
Abubakar gibi bir oyuncuya yillik 5.8 milyon yuro arti masraflar basmis bir camiayiz, vergisi, yeme icme konaklama, sitopajj, menecer ucreti, sikat payi falan derken 7 milyon yuro olmustur o. 7 milyon yuroya bu adam oynat hatta benzema da yaklasik o paraya oynuyordur.

abi costa gelsin keya sikörtel ikilisini sırtında taşırken 18 yayının ordan ayıyı filelere zımbalayacak bir hayvandır ben 40 gol beklerim kendisinden altında kalırsa bekleneni veremedi derim. çelse şampiyon oldugu gün conte buna takımda istenmiyorsun kulüp bul kendine dedi takım içinde sevilen bi eleman değil hatta ligde sevilen bi eleman değil kendisine madrid sorulduğunda evet madride dönme ihtimalim var ama ocak ayına kadar oynayamamak da var o zaman ve bu zor bir karar demişti. yabancı medyada okumuştum bunu hatta gene yabancı medyada milanla görüşme halinde oldugunu da okumuştum. madridin alması ve bize kiralaması halinde olabilecek bir transfer aksi halde mümkünatı olmayan bir isim. abuşda masraflar hariç 5,8 değil 6,1 bu arada 300bin yuroda puan başı 4binden kaldırdı. 3,6 kemiksiz kendisinin olup 550bin  tutarında stopajıda bize giriyor menajeri vb derken 7yi geçiyor 8e yaklaşıyor yıllık maliyeti abuşun.

Etiketler: