2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 285 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6243169 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı El Nino

Rhodolfo'dan gelen 1.4 milyon € yu 750 bin € su caner'e.

Talisca için 2 milyon € gerekiyor.Rhodolfo'dan 650 bin € kalıyor.

1.350 milyon € eksiğimiz var sadece o yüzden 2.750 değil :)

Adrinao için bir bonus ödendi sanırım. O ücret bu seneden mi gitti acaba bu konuda bir fikrim yok. Yanlış biliyorsam affola.

Çevrimiçi Zafer55

Töre elden çıkarılacaksa malum cevirlebilecegi para miktarı düştü;satmak yerine kulislerde konuşulan ama kendimi Trabzon yerine koyduğum zaman pek inandırıcı gelmeyen Töre+İnler ile Yusuf takasında kullanılmasını isterim.Ama bu haber bana ciddi asparagas gibi geliyor ki Yusuf u verirlerse çok büyük tepki çekeceklerinden böyle bir takas ihtimali olduğunu düşünmüyorum.İnşallah Trabzon saçmalar da böyle birşey üzerinde konuşulur
keşke ama bende hiç sanmıyorum.Değil takas 7-8 keş de versek vermezler yazıcıyı

Çevrimdışı GOKHAN CETIN

Arkadaşlar Fikret başkan benim acayip psikolojimi bozdu ya.Adamın her hareketinin,her mimiğinin,her beyanatının altında hedef saptırma,şaşırtma gibi gizli ajandalar aramaya başladım.Sorun bende mi yolda Fikret başkanda mı acaba?Bu konuDa yalnız mıyım?😀

Çevrimdışı cursedofdragon

Adrinao için bir bonus ödendi sanırım. O ücret bu seneden mi gitti acaba bu konuda bir fikrim yok. Yanlış biliyorsam affola.

bonus o bonservis bedeli yazmıyor ona 1.1  milyon € idi.

Çevrimiçi Kapkarakartal

Bu saçma değilmi bizim için iyi tabi orası ayrıda gidip şimdi Aboubakar'ın kulübüne süperligde 1 maça çıkarsa 6M€ bonus vercez desek 1.000€ ya satın alsak 1 maça çıkarıncada parasını ödemiş olsak.  :bandit:

Bu saçma değilmi bizim için iyi tabi orası ayrıda gidip şimdi Aboubakar'ın kulübüne süperligde 1 maça çıkarsa 6M€ bonus vercez desek 1.000€ ya satın alsak 1 maça çıkarıncada parasını ödemiş olsak.  :bandit:

UEFA'da bunu yer zaten :D

Çevrimiçi Zafer55

Sözleşmenin yapıldığı sezon değil ama bonusun ödeneceği sezon bonservis muamelesi görüyor o para diye biliyorum ben.Yani   -1.1m€ ile başladık sezona.
Ama inşallah senin dediğin gibidir.

Çevrimiçi Kapkarakartal

UEFA'da bunu yer zaten :D

Çeyçu yiyen bide Abou'nunkini yesin canım artık.   :super:

Sözleşmenin yapıldığı sezon değil ama bonusun ödeneceği sezon bonservis muamelesi görüyor o para diye biliyorum ben.Yani   -1.1m€ ile başladık sezona.
Ama inşallah senin dediğin gibidir.

yanlış biliyorsunuz.

ÖZEL | Fikret Orman, Diego Costa'nın menajeriyle görüştü. Toplantıda alınan karar gizli tutuluyor.

Çevrimdışı Ereninanoğlu

Abi bisey diyimmi forvet budur be olsa keske stoperleri omzuna atar oyle gol atar hircinligida var tam istedigim forvet olur 😄

Çevrimdışı Doğukan E.

ÖZEL | Fikret Orman, Diego Costa'nın menajeriyle görüştü. Toplantıda alınan karar gizli tutuluyor.

Maaşını ne kadar şuan Chealsea de ?
Birde Chealsea niye kiralasın veya satsın?

Çevrimdışı scarfright

Cumanin gelisi persembeden, ay basinin gelecegi ayin 30undan belli degil mi?

Bizim abunun bu bonservis problemi sezon basi belli degil miydi?
Bir kisim hissesi firansada bir kisim hissesi portekizde degil miydi? Mitrovice 4.2 verecegine gidip firansizlari aradan cikrtmakmdaha mantikli defil miydi?
Sonra pilan pirohram diyix
Abi bence ilk yarı oynadığı topla alınma planı yapılmadı. İlk yarı bişey oynamadı çünkü.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı asilarıkaymak

Kafada deli sorular paylaşılan bir resim karesi Diego Costa ismi

Q7 ninde danışmanı acaba Q7 mi satılacak  mangalanında danışmanıymış birde pepe nin. fantezi yapalım bayernden Renato Sanches inde hakları bu arkadaşta

hadi çık işin işinden gündem nasıl değişiyor

Çevrimdışı ahmetekinciogl2

Conte,Diego costa istemiyor.kendisine kulüp bulması istenmiş..ama rüyadan başka birşey değil..bize gelene kadar 30 takım ister...

Fazla uçmadan biz abubakar alsak yeter bize

Çevrimiçi Necmi

Maaşını ne kadar şuan Chealsea de ?
Birde Chealsea niye kiralasın veya satsın?
chealsea kendine kulüp bul diyor. Costanın gönlünde atletico ya geri dönmek var
ama şu işe bakınki onlarında transfer yasağı var.

Çevrimiçi Savaş

Ve Costa'nin da geçmişin de bir Beşiktaş var. Hatta kendisi kariyerimin dönüm noktasi Beşiktaş diyor.

Acaba bir sene de olsa zamanında gelemediği Beşiktaş'a gelir mi?

Kendi agzindan dinleyelim;

''2011 yazında Beşiktaş’ın kapısından döndüğünü biliyoruz. O süreci bir de senden dinlemek isteriz. ''

Beşiktaş ile görüşme halindeydik. Atletico ile çıkacağım bir antrenmanın ardından son rötüşları yapıp imza atacaktık. Bir Avrupa Ligi maçı öncesiydi ve idmanda iç bağım koptu. Bu yüzden transferim mümkün olmadı. Ama gelecekte belki olabilir. Türkiye, büyük takımların olduğu, futbolun çok sevildiği bir ülke. Umarım ileride burada forma giyme fırsatım olur

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu görüşme eski bir görüşme gibi Haziran'ın ortasında giydikleri elbiselere bakarsak hepsi kızamık çıkarır;)devre arası falan herhalde oldu bu görüşme...

Çevrimdışı Berat

Diego Costa gelsin 1 sene kiralik oynasın sonra sevdalısı Atletico'ya dönebilir, stoperler Mitrovic-Tosic olsun ligi sallarız :D

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu görüşme eski bir görüşme gibi Haziran'ın ortasında giydikleri elbiselere bakarsak hepsi kızamık çıkarır;)devre arası falan herhalde oldu bu görüşme...

Gerçi yer İngiltere'yse değişebilir durmadan yağmur falan yağdığı için ;)hadi bakalım birşeyler olacak ama hayırlısı...

Çevrimiçi Necmi

Gerçi yer İngiltere'yse değişebilir durmadan yağmur falan yağdığı için ;)hadi bakalım birşeyler olacak ama hayırlısı...

bugün yarın bu haberin düşmesini bekliyordum :D

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Yaz dönemi Çin kampında ilk rakip Schalke 04...
19 Temmuz (TSİ) 14:50'de..

Başka bir fotoğraf yok muydu Allah aşkına  :lol:

Çevrimdışı Ereninanoğlu

Abi olurmu nediyosunuz hani benzema filan hikaye gibide bu olma ihtimali varya heyecanlandirdi beni 😐

bugün yarın bu haberin düşmesini bekliyordum :D
keşke düşmeyeydi.

Çevrimiçi underworld

Etiketler: