2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 264 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6240966 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı sametbagan

Böle die die klinik bir vaka olma yolunda ilerliyorsun. rezervasyon bilgilerini  e-postana yönlendirdim ordan takip edebilirsin  :bandit:
Sanırım sen bu dediğin yerlerden sponsorluk ücreti alıyosun. :alala:

Yoksa sürekli tavsiye etmenin başka bir açıklaması olamaz.

Eğer sürekli kendini tekrara düşüp temcit pilavı gibi aynı şeyleri söyleyeceksen boş yere beni alıntılama bence nasılsa cevabın belli :evillol:

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi 38life

Burak Yılmaz olayı transferin son haftasına kadar gündemi meşgul eder. Sonuç olarak alınmaz.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Burak Yılmaz olayı transferin son haftasına kadar gündemi meşgul eder. Sonuç olarak alınmaz.
Bana da öyle geliyor. Başkan yine yem attı. Bizim yazdıklarımızı okuyup okuyup gülüyor  :evillol:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Helal olsun başkana milletin önüne attı Bırak muhabbetini yine bi işler çeviriyor bence.  Dur bakalım hayırlısı.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı cursedofdragon

Daha öncede yazdım yine yazayım çok transfere ihtiyacımız yok.

Fabri-Tolga-Utku

Gökhan-Beck       Marcelo-Mitrovic     Mangala-Tosic       Adriano-Caner

Oğuzhan-Tolgay       Atiba-Lucas Leiva

Quaresma-Lens                 Talisca                               Babel-Töre

Abuobakar-Demba ba-Cenk

24 kişilik kadro ideal bu kadronun Şampiyonlar ligini kaldıracak hali yok zaten lig için oldukça ideal hatta fazlalığı bile var.

UEFA avrupa ligini yine zorlayabilecek bir kadro hatta iyi kuralar ile final ve kupa alabilecek bi kadro.

Bonservisi elinde Lucas levia'yı alabiliriz.

Free olarak demba ba'yı alabiliriz shangai takımı verirse.

Tek yapmamız gereken mangala,lens ve abuobakar için çözüm aramak.

Helal olsun başkana milletin önüne attı Bırak muhabbetini yine bi işler çeviriyor bence.  Dur bakalım hayırlısı.

Biz abuobakar,demba ba derken daha büyük bir santrafor düşünüyor olabilir abi :)

Çevrimdışı tangaz

Sanırım sen bu dediğin yerlerden sponsorluk ücreti alıyosun. :alala:

Yoksa sürekli tavsiye etmenin başka bir açıklaması olamaz.

Eğer sürekli kendini tekrara düşüp temcit pilavı gibi aynı şeyleri söyleyeceksen boş yere beni alıntılama bence nasılsa cevabın belli :evillol:

@sametbagan boşver şimdi sponsoru falanda sende ciddi ciddi Obsesif – Kompulsif Bozukluk var. son mesajlarına bak göreceksin bunu. forumu artık sadece bana sarmak için kullanıyorsun arada kamufle olmak içinde futbola değiniyorsun. sürekli beni mentionlayan sensin. yoksa platonik duygular mı besliyorsun bana karşı  :alala:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Burak yilmaz er olarak basladigi askerligini yarbay olarak tamamlayarak besiktasimiza dondu, 35 gol atar :bandit:

Çevrimdışı tangaz

Burak yilmaz er olarak basladigi askerligini yarbay olarak tamamlayarak besiktasimiza dondu, 35 gol atar :bandit:

reis yayalım mı kesin bilgi mi  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Zafer55

Atmasın

Çevrimdışı tangaz

wayy arkadaş swen goran eriksonu gördüm ürperdim şöle şanslı olamadık hayatta adamın geceliği bi milyon dolarrr

istere 50 gol atsın söverim çok net.

Çevrimdışı İsmail Özyurt

Biz abuobakar,demba ba derken daha büyük bir santrafor düşünüyor olabilir abi :)
İnşallah kardeşim.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Fenerliler aykut kocaman geldi diye havalara ucmuslar. Şenol güneşe laf atmalar falan. Gelecek mayıs ayı için şimdiden sabirsizlanmaya başladım. Aziz istifa,aykut istifa,ali koç başkan fb şampiyon aglamalarini şimdiden duymaya başladım  :D :evillol:

Arsenal Cenk Tosun İçin Beşiktaş Kulübüne 12 Milyon Euro Önerdi (De Marke)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çok az konusmaya bile gerek yok su rakamı.

Çevrimdışı mylife1903

12milyon+oguzhanin %25+jiruyu versin huzur icinde cozelim su isi

Çevrimiçi Savaş

Versinler 15'i sen sağ ben selamet.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı El Nino

Daha öncede yazdım yine yazayım çok transfere ihtiyacımız yok.

Fabri-Tolga-Utku

Gökhan-Beck       Marcelo-Mitrovic     Mangala-Tosic       Adriano-Caner

Oğuzhan-Tolgay       Atiba-Lucas Leiva

Quaresma-Lens                 Talisca                               Babel-Töre

Abuobakar-Demba ba-Cenk

24 kişilik kadro ideal bu kadronun Şampiyonlar ligini kaldıracak hali yok zaten lig için oldukça ideal hatta fazlalığı bile var.

UEFA avrupa ligini yine zorlayabilecek bir kadro hatta iyi kuralar ile final ve kupa alabilecek bi kadro.

Bonservisi elinde Lucas levia'yı alabiliriz.

Free olarak demba ba'yı alabiliriz shangai takımı verirse.

Tek yapmamız gereken mangala,lens ve abuobakar için çözüm aramak.

Mangala, Lens ve Abuobakar'ı almak için ya Marcelo ya da Oğuzhan'ın gitmesi lazım. Tek para eden onlar var takımda. İkisinin de yerleri çok riskli ve banko oyuncular.

Mangala, Lens ve Abuobakar'ı almak için ya Marcelo ya da Oğuzhan'ın gitmesi lazım. Tek para eden onlar var takımda. İkisinin de yerleri çok riskli ve banko oyuncular.

Lens'i ücretsiz kiralasınlar bizede fenere kiraladılar  :alala:

Mangala'da aynı şekilde ücretsiz kiralanmış valencia'ya bizede ücretsiz kiralasınlar.

Abuobakar'ı da 6-7 milyon € alabiliriz.

Sadece abuobakar için 1 oyuncu satmaya değmez oynamayan oyunculardan filan çıkartılır o para.

Çevrimdışı mylife1903

Kimseyi satmayacan, alamiyorsan almayacan.
Stoper neden lazim, tosic oynuyor. Mangala gelince 10 gol az mi yiyecez. Belki hic uyum saglayamayacak, her transfer risktir ve bizim riske girme luksumuz yok.

Kimseyi satmayacan, alamiyorsan almayacan.
Stoper neden lazim, tosic oynuyor. Mangala gelince 10 gol az mi yiyecez. Belki hic uyum saglayamayacak, her transfer risktir ve bizim riske girme luksumuz yok.

hiç olmadı free titi'yi alırız demi abi :D

Marcelo-titi yaparız :)

Etiketler: