2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 292 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6243215 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı brkntcnr

Guardiola'nın kadroda düşünmediği isimler; Hart, Nasri, Mangala, Bony, Fernando, Delph, Nolito, Iheanacho, Mooy ve Denayer. [Sunday Mirror]

Şuradan güzel şeyler çıkabilir tabi ama çok takımla yarışmak zorunda kalabiliriz. Ayrıca oldu da Abou yu alamadık Demba' yı kiralayıp şurdan da Iheanacho yu kopartsak Cenkle beraber üçlü yeterli olabilir.

Çevrimiçi underworld

Tamam q7 ye kızıoruz ediyoruz da , yere göğe koyamadıkları 15 mio ya sattıkları brumanın giremediği Portekiz milli takımında bu yaşta her maç kadroda ve oynuyor bu adam.
Bruma nin menajerine bakin cevabı alırsınız

Çevrimdışı atakan eraslan

q7 ye maçtaki hakemlik hareketlerinden kızılıyorsa dozu kaçtı bence dostlar. hakemlerin eline de olur olmaz q7 yi oyundan atmak için bahane verir bu. melonun emrenin neler yaptığını hepimiz biliyoruz , q7 onların yanında melek kalır melek. ben q7 ye kızarım egosu yüzünden , herhangi bir yerde hakemlik konuları kabul etmeyi bırak konuşmak için bile daha bizim 6-7 şampiyonluk alacağımız var renklilerden

Çevrimdışı tuncaboylu

Guardiola'nın kadroda düşünmediği isimler; Hart, Nasri, Mangala, Bony, Fernando, Delph, Nolito, Iheanacho, Mooy ve Denayer. [Sunday Mirror]

Şuradan güzel şeyler çıkabilir tabi ama çok takımla yarışmak zorunda kalabiliriz. Ayrıca oldu da Abou yu alamadık Demba' yı kiralayıp şurdan da Iheanacho yu kopartsak Cenkle beraber üçlü yeterli olabilir.
O heriflerin çok taliplerinin olmasının yanında maaşları da çok yüksek.

Premier League'den oyuncu almak çok külfetli.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi gokhans

Transfer rakibi demoralize etmek için yapılır bazen, ama bizim buna ihtiyacımız yok. Kaldı ki yapamazsan, sen demoralize olursun.

Bizim takımı ileri götürecek ve mali olarak yük olmayacak adamlara yönelmemiz lazım.

bence ibrahimovic için mali risk alınabilir. Drogba bu ligde çöp kadroyu sırtlayıp şampiyon yapmışken , ülkenin en iyi oturmuş kadrosu ile ibrahimovic ligi parçalar. ülkede onu hiçbir savunma tutamaz. Özellikle o narsist tavırlarıyla renklileri aşağılaması falan biraz düşünüyorumda resmen lige tecavüz ederiz. zaten bonservisi yok elindeki fazlalıkları yolla al.

Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı Mahmut

[ Son Düzenleme: 05 Haziran 2017, 17:50:56 Mahmut ]

Çevrimdışı atakan eraslan

Çevrimdışı Mahmut

katılmıyorum ve katkısını ciddi küçümsüyorum o kadar topa sahip olupda
bu kadar az asist yapan bir adam katkı vermiş olmaz el freni görevi görmüş olur.
en basit örneği oynamadığı maçlarda hep farka gidiyor olmamız. Aboubakar maç sonu
topu kendisine veriyor al eve götür diyorsa bu konuda konuşacak bir şey kalmıyor.
bu işte bütün sezonun özeti. Birde herkesin yerden yere vurduğu tosic bile ondan daha golcü
bumudur katkısı. iki golü var penaltıdan o sırada cenk oyunda olsa onlarda olmayacak :bandit:
Ben daha önce söyledim biz quaresmayla değil quaresmaya ramen şampiyon olduk.

3 fark ve üstü yendiğimiz maçların 8'inin 6'sında Quaresma var. Kaynak:transfermarkt
Alanya(4-1), Antalya(3-0), Alanya(1-4), Konya(5-1), Gençler(3-0), Paşa(4-1) olduğu maçlar.
Antep(0-4), Osmanlı(4-0) olmadığı maçlar.
Bu sene Q7 olmasa doğru düzgün hücum planımız yok, bu da kadro planlamasıyla alakalı bence.
Hiç sağlıklı bir durum değil, oraya illaki takviye lazım alternatif hücum planları için.
Bu sene quaresma sayesinde şampiyon olduk, çünkü başka alternatifin yok.
Quaresma olmasa ilk11 de Oguzhan dısında oyun kuracak adam yok, Talisca, Babel ve forvetlerin gol atması için topun önce oraya gelebilmesi lazım

Çevrimdışı brkntcnr

O heriflerin çok taliplerinin olmasının yanında maaşları da çok yüksek.

Premier League'den oyuncu almak çok külfetli.

Orası öyle tabi ama bonservis sınırlaması yaşadığımız bu son sezonda kiralama formülü yine tek yöntem gibi duruyor biraz maaşı fazla vermek zorunda kalsak da. Ayrıca bu sezon Taliscayı, Abuyu, Oğuzhanı, Tolgayı, Cenki parlatıp futbol piyasasına soktuk bu yüzden kulüpler bize oyuncu vermek için daha olumlu yaklaşacaktır diye düşünüyorum.

Çevrimdışı tuncaboylu

bence ibrahimovic için mali risk alınabilir. Drogba bu ligde çöp kadroyu sırtlayıp şampiyon yapmışken , ülkenin en iyi oturmuş kadrosu ile ibrahimovic ligi parçalar. ülkede onu hiçbir savunma tutamaz. Özellikle o narsist tavırlarıyla renklileri aşağılaması falan biraz düşünüyorumda resmen lige tecavüz ederiz. zaten bonservisi yok elindeki fazlalıkları yolla al.

Dalga geçiyorsun sanırım, adamın senelik maaşı 12 milyon euro mu ne.

Galatasarayın enayi başkanı İbrahimoviç söylentilerini yalanlamadı, alamayınca 4. yıldız sevinçleri kursaklarında kaldı.

Biz de mı yaşayalım aynı şeyi?

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Oğuzhan'ın rahat 5-6 asistini yedi tüm korner ve duran topları kullanmasından dolayı.
O Açıdan bakarsak ta Cenk - Abou - Babel uclusu de en az 10 asistini yediler Q7 nin

Alakasız seylere giriyorsunuz sirf gommek için yakışmıyor..

Hangi macti hatirlayamadim şimdi Kasimpasa maçıydı galiba 4 asistle bitirecegi maci Babel ve Abou sayesinde 1 asistle bitirdi birde boyle bakin olaya :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı brkntcnr

İki taraf da gereksiz bir abartma içinde. Ne Quaresma'ya rağmen sampiyon olduk, ne de sırf Quaresma sayesinde.

Bazen beni maç içinde deli etmesini, arka direkte kimse olmadığı halde saçma sapan bir şekilde oraya ortalamasını, frikiklerin hepsine salça olmasını, triplere girmesini ve kırmızı kartlık hareketlerini falan ben de sevmiyorum.

Ama Quaresma'ya rağmen sampiyon olduk sözü de bence mantıklı değil. İyi kötü katkısı oldu, kenardan kullandığı duran topları genelde tehlike yarattı, top ayağına geldiğinde rakip takımda tedirginlik yarattı. İyi kötü 13 tane asist de yaptı ki, bunlardan bazıları çok önemliydi.

Yalnız Quaresma'daki tehlike şu: seneye dünya kupası var diye kendini göstermeye kalkarsa, bu saydığım kötü özellikleri iyice keskinleşebilir.

İmza. Üstelik gelmeden önce artık olgunlaştı değişti sorun çıkartmıyor diye gelen adam bu sezon ne kadar sorun varsa çıkarttı. Hocaya mı trip yapmadı, rakibin ayağını kırmaya mı kalkmadı, Atibanın üzerine mi yürümedi daha neler neler. Ben şahsen trivela ve rabona yapan değil, tabela yapan, takımını daha çok düşünen bi kanat istiyorum.

Çevrimdışı panic13

O Açıdan bakarsak ta Cenk - Abou - Babel uclusu de en az 10 asistini yediler Q7 nin

Alakasız seylere giriyorsunuz sirf gommek için yakışmıyor..

Hangi macti hatirlayamadim şimdi Kasimpasa maçıydı galiba 4 asistle bitirecegi maci Babel ve Abou sayesinde 1 asistle bitirdi birde boyle bakin olaya :bandit:

Bu da doğru, mesela bu yıl Gomez olsa en az +5 asist daha yazardı.

Q7 iki tarafı keskin kılıç. Büyük maçlarda o olmadan top tutamıyoruz ileride. Buna karşın o da artık topla oynamanın kakasını çıkarıyor. En verimli zamanları Gökhan ÖTre ona ciddi bir tehdit ikenki zamanları idi. Sanırım oraya q7 ile mücadele edebilecek bir adam bulmamız lazım.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimiçi gokhans

Dalga geçiyorsun sanırım, adamın senelik maaşı 12 milyon euro mu ne.

Galatasarayın enayi başkanı İbrahimoviç söylentilerini yalanlamadı, alamayınca 4. yıldız sevinçleri kursaklarında kaldı.

Biz de mı yaşayalım aynı şeyi?

basına sızdırmadan yürüt süreci. şuan sakat ve yaşı 35oldu. yıllık 10milyona kadar verilebilir bence. 2yıl şampiyonlugunu garantilersin. Bi düşünsene abu yerine 1.95lik ibrahimovicle bu sene neler yapardık? pektemek,boyko,pedro,aras,milovic,g.inleri çıkar elinden getir ibrahimovici. bence mütiş olur. Bizim başkan pazarlıkla 6ya kadar çeker maaşını :)

katılmıyorum ve katkısını ciddi küçümsüyorum o kadar topa sahip olupda
bu kadar az asist yapan bir adam katkı vermiş olmaz el freni görevi görmüş olur.
en basit örneği oynamadığı maçlarda hep farka gidiyor olmamız. Aboubakar maç sonu
topu kendisine veriyor al eve götür diyorsa bu konuda konuşacak bir şey kalmıyor.
bu işte bütün sezonun özeti. Birde herkesin yerden yere vurduğu tosic bile ondan daha golcü
bumudur katkısı. iki golü var penaltıdan o sırada cenk oyunda olsa onlarda olmayacak :bandit:
Ben daha önce söyledim biz quaresmayla değil quaresmaya ramen şampiyon olduk.
Cok alakasiz bakıyorsunuz olaya abi zorla savunma yaptirmak zorunda bırakıyorsunuz insani

Sadece Kasimpasa macinda 4 asist yapti adam sagolsun 2 sini Aboubakar harcadı 1 ini Babel harcadi , Maci da 1 asistle bitirdi ki sezon boyunca en az 10 asisti bu sekilde heba olmuştur

Hele Kasimpasa macinda Aboubakarin kacirdiginin izahi yok 1 metreden bombos pozisyonda kaleciye nisanladi kafayı

Oguzhan kavisli kesemiyor mu ?  Belki Q7 kadar estetik vuramiyor ama topun hedefe ulasma orani cok daha yuksek.

Fernandes'in frikiklerde ceza sahasina kestigi ortalari ozledim. Rakip defans topun nereye inecegini kestiremiyordu :)
Oğuzhan on direğe kadar bile gönderemiyor topu kornerlerde bazsn asiri abartıyorsunuz hemde baya baya abartıyorsunuz..

Çevrimdışı brkntcnr

basına sızdırmadan yürüt süreci. şuan sakat ve yaşı 35oldu. yıllık 10milyona kadar verilebilir bence. 2yıl şampiyonlugunu garantilersin. Bi düşünsene abu yerine 1.95lik ibrahimovicle bu sene neler yapardık? pektemek,boyko,pedro,aras,milovic,g.inleri çıkar elinden getir ibrahimovici. bence mütiş olur. Bizim başkan pazarlıkla 6ya kadar çeker maaşını :)

Sakat ve 35 yaşında bi adama 10 milyon vermek  :alala:

Ozi kavisli top kesemiyor ki q7 gibi , güçsüzlükten midir nedir. duran top işini direkt kaleye vurulacak frikikler hariç q7 kullanmalı zaten , kaç tane maçta frikikten gol attık kafa ayak q7 kesmeleri ile.
Bunlar hic görünmez daha doğrusu görmek istemezler , neden ? cunku topla cok oynuyor :lol:

Çevrimiçi 38life

Ben kendi futbolcusunun değerini düşürmek için elinden geleni yapan başka bir kitle hiç görmedim. Gerçekten ilginç. Her oyuncuya bunu yapıyor bu kitle. Kulübün zararına inanılmaz bir şekilde çalışıyorlar.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı mylife1903

Bu da doğru, mesela bu yıl Gomez olsa en az +5 asist daha yazardı.

Q7 iki tarafı keskin kılıç. Büyük maçlarda o olmadan top tutamıyoruz ileride. Buna karşın o da artık topla oynamanın kakasını çıkarıyor. En verimli zamanları Gökhan ÖTre ona ciddi bir tehdit ikenki zamanları idi. Sanırım oraya q7 ile mücadele edebilecek bir adam bulmamız lazım.
50m sert gelen topu sak diye onune aliyor, sacmalamadigi zamanlarda o topuda 3 kisi bassa kaptirmiyor, bu zaman zarfinda takimin agir oyunculari yer tutmaya basliyor. Hocanin taktigi bu, quaresmayi 1e1 atiyor ileri karsi takimin defansi genisliyor daha iyi yer tutabilen santrafor olsa daha cok gol atardik.
Veri cok herkes elestiriyor zaten.
1.6 milyon bonservise bu katki gayet yeterlidir.

Quaresmayi istemeyip lensi isteyenleri de anlamiyorum. Lens de elestirilerin geldigi ayni sekilde toplari devamli iceri kesen, her duran topa, her kornere atlayan oyuncu. Sari kart sayisi da quaresmadan az degildir, cins cins fauller yapan bir oyuncu. Bizim macta girislerine bakalim once atinca bi girisi var, quaresmanin bursa maci esintilerinden sonra oguzhana galiba arkadan girisi var kirmizi verilir orda.

Komsunun tavugu kaz gorunun

Santrafor problemi var takimin cok daha onemli, quaresma gidecek dertler bitecek.

Sanki quaresma gidince yarmalenko falan gelecek.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Bunlar hic görünmez daha doğrusu görmek istemezler , neden ? cunku topla cok oynuyor :lol:
Yunus, geçen seneki şampiyonluğumuzda sol bek İsmail , kaleci ise Tolga idi. Bırak daha iyisi gelsin. Bursa maçı ve bilhassa ilk sarıyı gördüğü maçlarda diken üzerinde seyrettim maçları.
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimiçi underworld

Oğuzhan on direğe kadar bile gönderemiyor topu kornerlerde bazsn asiri abartıyorsunuz hemde baya baya abartıyorsunuz..
Örnek lyon deplasmanı talisca nin arka direkte boş  kaleye kaçırdığı korner

Çevrimiçi gokhans

Sakat ve 35 yaşında bi adama 10 milyon vermek  :alala:
sakatlanana kadar manuyu ibrahimovic taşıdı biliyosun dimi? 28gol 10asist yaptı son 7maçdırda sakattı. Adam topla çalışma videoları paylaşıyo sosyal medyadan demekki sezon başına kadar yetişir. 2yılda üst düzey oynar. drogba 37de geldi adamı hiçbir savunmacı tutamadı , ibrahimovicin yaratacağı etkiyi tahmin bile edemiyorum

Etiketler: