2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 285 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6243145 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

3 fark ve üstü yendiğimiz maçların 8'inin 6'sında Quaresma var. Kaynak:transfermarkt
Alanya(4-1), Antalya(3-0), Alanya(1-4), Konya(5-1), Gençler(3-0), Paşa(4-1) olduğu maçlar.
Antep(0-4), Osmanlı(4-0) olmadığı maçlar.
Bu sene Q7 olmasa doğru düzgün hücum planımız yok, bu da kadro planlamasıyla alakalı bence.
Hiç sağlıklı bir durum değil, oraya illaki takviye lazım alternatif hücum planları için.
Bu sene quaresma sayesinde şampiyon olduk, çünkü başka alternatifin yok.
Quaresma olmasa ilk11 de Oguzhan dısında oyun kuracak adam yok, Talisca, Babel ve forvetlerin gol atması için topun önce oraya gelebilmesi lazım
Cok komik oldugu icin bu topa girmek istemedim hic. 2-0lik bursaspor maci var oynamadigi fark attigimiz onu unutmussun

Çevrimdışı mylife1903

Örnek lyon deplasmanı talisca nin arka direkte boş  kaleye kaçırdığı korner
Sabaha kadar ornek ver oguzhanin kotu korner kestigi gercegi degismez

Çevrimdışı mylife1903

sakatlanana kadar manuyu ibrahimovic taşıdı biliyosun dimi? 28gol 10asist yaptı son 7maçdırda sakattı. Adam topla çalışma videoları paylaşıyo sosyal medyadan demekki sezon başına kadar yetişir. 2yılda üst düzey oynar. drogba 37de geldi adamı hiçbir savunmacı tutamadı , ibrahimovicin yaratacağı etkiyi tahmin bile edemiyorum

Yarin gelsin baslasin, yasli zlatan geldi desinler sanki 28 yasinda yolu buraya duserdi. 30 golden assagi atsin bikini giyerim

Çevrimdışı brkntcnr

sakatlanana kadar manuyu ibrahimovic taşıdı biliyosun dimi? 28gol 10asist yaptı son 7maçdırda sakattı. Adam topla çalışma videoları paylaşıyo sosyal medyadan demekki sezon başına kadar yetişir. 2yılda üst düzey oynar. drogba 37de geldi adamı hiçbir savunmacı tutamadı , ibrahimovicin yaratacağı etkiyi tahmin bile edemiyorum

İbranın kötü olduğunu söylemiyorum İbra efsanedir. Ayrıca Manu yu taşıdığını da biliyorum ki Manuyu takip ederim. Ama ne bizim transfer stratejimize uyar, ne de bütçemize uyar. Yaşadığı sakatlık da ufak bir şey değil çok ciddi bir diz sakatlığı yaşadı. O yüzden 10 milyon € umuz varsa bunu daha doğru daha garanti şekilde kullanmalıyız. Yoksa senden çok ben isterim İbrayı siyah beyaz formayla görmek  :)

Çevrimiçi underworld

Aynı Q7 de olduğu gibi

Çevrimiçi Necmi

samandıradan Beykoz komedi olur abi , pendiğe insinler , ordan adalar modalar. boğaz çok zorlama olur  :kop:  gs ye güzergah : kağıthane deresinden sallarla halice , ordan gs adasına  :kop: , Beşiktaş sahile yaklaşmadan, açıktan alsınlar Üsküdar kıyısından
Beşiktaş sahiline yaklaşırlarsa bir kaç tekne batmadan o yolculuk bitmez :D

Çevrimdışı abdusta

Geçikmelide olsa formamıza taktığımız 4cü yıldımızın hayırlı olması
Gecikmeden 5ci yıldımızı da formamızda görmeyi hepimize nasip etmesini dilerim.

Saygılarımla

Çevrimiçi Necmi

ben kupa törenindeki hal ve tavırlarına da ayar oldum zaten. içime sinmeyen ikinci adam da gg, fenerde iken kanırta kanırta şampiyon olduk derken bizde beşiktaş takımı beşiktaş taraftarı gibi ifadeler kullanması hiç hoş değil aidiyet duygusu olmaksızın profesyonelce işimi yaparım güdüsü ile hareket ediyor, belki sorun yok işini iyi yapsın da denebilir bunu da anlarım ama ben sindiremiyorum, mesela caner böle değil ona daha çok ısınıyorum bu nedenle.
sene başındaki gökhan değil, fener deplasmanından sonra takımı daha sahiplendi
ilk senesi normal fenere maal olmuş bir isimdi caner öyle değil kaçıncı takımı. hoşuma giden
kesinlikle suratlarında huzur var. Bana görede Gökhan beklediğimden çok daha fazla katkı verdi.
hücumda zaten çok etkili olacağını düşünmüyordum ama defansı beklediğimden iyi çıktı.

Çevrimdışı caner.eryigit

Transfer sezonu belli oldu quaresma üzerinden devam edecek..hayırlısı neyse o olsun.satılacağı için o 3 yıllık kontratın. Verildiğini düşünüyorum öyle değilse 37 yaşında 1.9 milyon Euro olmaz kimse kusura bakmasın biryer de yanlışlık vardır umarım...

Çevrimdışı tangaz

sene başındaki gökhan değil, fener deplasmanından sonra takımı daha sahiplendi
ilk senesi normal fenere maal olmuş bir isimdi caner öyle değil kaçıncı takımı. hoşuma giden
kesinlikle suratlarında huzur var. Bana görede Gökhan beklediğimden çok daha fazla katkı verdi.
hücumda zaten çok etkili olacağını düşünmüyordum ama defansı beklediğimden iyi çıktı.

sportif katkısından bağımsız yazıyorum kanırta kanırta gibi ifadelerde beklemiyorum ama biz ve taraftarımız gibi kelimeler kullanmakdan ısrarla kaçınıyor beşiktaş taraftarı die ısrarla konuşuyor. bunu sürdürdüğü sürece kendisi ile duygusal bir bağ kurmam olanaksız, şuan takımda içime sinmeyen tek oyuncudur kendisi. ben tarftarım profesyonel değil duygusalım... @Necmi @atakan eraslan @tuncaboylu
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

Oğuzhan'ın rahat 5-6 asistini yedi tüm korner ve duran topları kullanmasından dolayı.
Dikkat ettinizmi quaresma oyundayken Ozi pek ileri çıkmıyor asistlerini falan
inceleyin ver kaçlar ara paslar oynanırken sahada quaresmayı göremezsiniz Ozinin en iyi
oynadığı maçlardır quaresmanın olmadığı maçlar.

Çevrimiçi underworld

Lens'i  alsınlar seneye birazda onu eleştirelim

Çevrimiçi Savaş

Yarin gelsin baslasin, yasli zlatan geldi desinler sanki 28 yasinda yolu buraya duserdi. 30 golden assagi atsin bikini giyerim
30 mu? Fransada ve Ingilterede 30 gören adam burda 40 görür abi.

Da tabiki de bu da bir hayal. Ha belki bu bizim donanmayı görmüştür de başkanım beni al der hayat bu :D

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Ozi kavisli top kesemiyor ki q7 gibi , güçsüzlükten midir nedir. duran top işini direkt kaleye vurulacak frikikler hariç q7 kullanmalı zaten , kaç tane maçta frikikten gol attık kafa ayak q7 kesmeleri ile.
orta kesmesine gerek yokki quaresma yoksa Ozi oyunu rakip sahaya yıkıyor
pas alışverişleri ara paslar hep quaresma olmadığında oluyor.

Çevrimiçi Necmi

Oguzhan kavisli kesemiyor mu ?  Belki Q7 kadar estetik vuramiyor ama topun hedefe ulasma orani cok daha yuksek.

Fernandes'in frikiklerde ceza sahasina kestigi ortalari ozledim. Rakip defans topun nereye inecegini kestiremiyordu :)
caner osmanlı maçında girdikten sonra quaresmanın 3-4 maçta ceza sahasına düşürebildiğinden daha fazla orta attı kutuya vurduğu toplar direk penaltı noktası ve biraz daha kaleye doğru oluyor

Çevrimdışı mylife1903

caner osmanlı maçında girdikten sonra quaresmanın 3-4 maçta ceza sahasına düşürebildiğinden daha fazla orta attı kutuya vurduğu toplar direk penaltı noktası ve biraz daha kaleye doğru oluyor
Bunu ciddi mi yazdin abi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

3 fark ve üstü yendiğimiz maçların 8'inin 6'sında Quaresma var. Kaynak:transfermarkt
Alanya(4-1), Antalya(3-0), Alanya(1-4), Konya(5-1), Gençler(3-0), Paşa(4-1) olduğu maçlar.
Antep(0-4), Osmanlı(4-0) olmadığı maçlar.
Bu sene Q7 olmasa doğru düzgün hücum planımız yok, bu da kadro planlamasıyla alakalı bence.
Hiç sağlıklı bir durum değil, oraya illaki takviye lazım alternatif hücum planları için.
Bu sene quaresma sayesinde şampiyon olduk, çünkü başka alternatifin yok.
Quaresma olmasa ilk11 de Oguzhan dısında oyun kuracak adam yok, Talisca, Babel ve forvetlerin gol atması için topun önce oraya gelebilmesi lazım
Böylece Qu nin olmadigi her mac farka gidiyoruz TEZi de İSTATİSTİKLER le çürüdü @Necmi abi
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Q7 nin olmadigi bir macta Oğuzhan 4 korner kullandi 4 korneri de on diregi gecmedi ve hepsine rakip vurdu kafayi

Oguzhan Klas adam Mesela cok guzel uzun top ve Diagonal pas atabiliyor ama orta kesemiyor bu tartismaya kapali bi konu abi @mylife1903

Beşiktaş sahiline yaklaşırlarsa bir kaç tekne batmadan o yolculuk bitmez :D
O kesin :biggrinking: :super: :super:

Çevrimiçi Samet Ç

Q7 nin olmadigi bir macta Oğuzhan 4 korner kullandi 4 korneri de on diregi gecmedi ve hepsine rakip vurdu kafayi

Oguzhan Klas adam Mesela cok guzel uzun top ve Diagonal pas atabiliyor ama orta kesemiyor bu tartismaya kapali bi konu abi @mylife1903
Bu Quaresma'nın iyi korner attığını göstermez ama.

Çevrimiçi underworld

Q7 mi , lens mi daha iyi korner atar ?

Bu Quaresma'nın iyi korner attığını göstermez ama.
Yaptığı asistlerin Yarisindan fazlası duran toplardan ama :D

Buda iyi orta kestigi anlamina gelir net şekilde , Cat diye al at diye kafasina Sapka gibi oturtuyor topu , Kesinlikle Dunyanin en iyi orta kesen oyuncularından biri quaresma bunu hic tartismam ama Cok iyi frikik atamiyor bunda hemfikirim

Çevrimiçi Necmi

İki taraf da gereksiz bir abartma içinde. Ne Quaresma'ya rağmen sampiyon olduk, ne de sırf Quaresma sayesinde.

Bazen beni maç içinde deli etmesini, arka direkte kimse olmadığı halde saçma sapan bir şekilde oraya ortalamasını, frikiklerin hepsine salça olmasını, triplere girmesini ve kırmızı kartlık hareketlerini falan ben de sevmiyorum.

Ama Quaresma'ya rağmen sampiyon olduk sözü de bence mantıklı değil. İyi kötü katkısı oldu, kenardan kullandığı duran topları genelde tehlike yarattı, top ayağına geldiğinde rakip takımda tedirginlik yarattı. İyi kötü 13 tane asist de yaptı ki, bunlardan bazıları çok önemliydi.

Yalnız Quaresma'daki tehlike şu: seneye dünya kupası var diye kendini göstermeye kalkarsa, bu saydığım kötü özellikleri iyice keskinleşebilir.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bunları çıkarınca geriye ne kaldı söylede onlara bakıp sevelim.
ama 13 asist deme 300 orta yapıp 13 asistte kalan biri sevilmez  çünkü 287 atağı çöpe atmış demek oluyor.
bu her maç sekiz atağın quaresmanın saçmalaması yüzünden çöpe gitmesi demek oluyor
bu oynayan diğer oyuncularıda bitirir. Ben o kadar hızlı atak biliyorumki oyuncular orta için kutuya giriyor
mevki tutuyor ama quaresmanın canı birilerine çalım atmak istediği için atak bitiyor o kadar çalımdan sonra
ortada yapsa oyuncular zaten yerini kaybetmiş oluyor yada pes etmiş oluyorlar izle maçları anlattığım
pozisyonu her maçta birden çok kez yaşandığını görürsün. Quaresma olmadığında hücum oyuncularımıza iştah geliyor.
yarım sezon oynayan babelin 18 gol katkısı var bütün sene her maç nerdeyse oynayan quaresmanın 23 gol katkısı
var bu arda 6 tanesi gol ve yanlış bilmiyorsam bunun 5 i penaltı yani yarım devrelik babel katkısı verememiş.
Bu arada babelin savunmayada çok ciddi katkısı olduğunu unutmayalım. ömer bütün sene toplam
160 dakika oynadı ama quaresmadan çok daha golcü oldu :D
kimse kusura bakmasın işgal ettiği süreye bakınca ben quaresmanın bir katkısını göremiyorum. babel sezon
başı gelseydi katkıyla quaresmayı ezerdi. yeni gelmiş takıma alışık değil verdiği katkıya bak sonrada
quaresma de.
Bu arada kimse bilmez ama ben quaresmayı severim pek belli olmasada severimde sadece Beşiktaşda görmek istemiyorum gitsin başka takımda oynasın zevkle izleyeyim Beşiktaşda oynayınca miğdeme giren kramplardan
maçı izleyemiyorum :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

Yaptığı asistlerin Yarisindan fazlası duran toplardan ama :D

Buda iyi orta kestigi anlamina gelir net şekilde , Cat diye al at diye kafasina Sapka gibi oturtuyor topu , Kesinlikle Dunyanin en iyi orta kesen oyuncularından biri quaresma bunu hic tartismam ama Cok iyi frikik atamiyor bunda hemfikirim
Penaltilari da kotu atiyor bence, nasil gol oluyor anlamiyorum o penaltilar

Q7 mi , lens mi daha iyi korner atar ?
Quaresma konu tartışmaya kapalı

Lens bizde daha etkili olur belki de Quaresmayi keser orasi ayri konu ben Lensi istiyorum açıkçası

Quaresmanin tartışılmayacak tek konusu dunyanin en iyi orta kesen oyuncularından biri olmasıdır

Benim Quaresma Takintim falan yok , Lens veya Navas gelsin Kessin Quaresmayi kim iyiyse o oynasin rekabet iyidir @underworld

Etiketler: