2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 189 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6305410 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı atakan eraslan

mustafayı çine verip ba yı alsak olmuomu acep , mustafa bu cengaver savaşçı falan , belki Kırgızistan pasaportu falan buluruz mustafaya , yabancı da sayılmaz :)

Tosicin ramos gelse ben yine oynarım yerimde demişliği var mı gerçekten

yanlı aziz bunadı iyice , basın da basın değil. Başkanın öyle topçunuzu alırım yedekte oturturum muhabbetine kızdığı konunun öznesi Gökhan töre idi yanlış hatırlamıyorsam. nerden ismaile döndürdü aziz bunu , hadi aziz döndürdü , basın da mı bunadı , koymuo önüne insanların aziz başkan o muhabbet Gökhan töre için dönmüştü diye?

Çevrimdışı tangaz

belki yenge sırtını sıvazlarken aslansın kaplansın yaparsın hadi yiğidim die gaz verirken olabilir  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Mitrovic'in Marcelo'nun yerine düşünülerek alındığı ortaya çıktı.
Mitrovic eğer Osmanlı maçındaki gibi oynarsa ve Mangala-Vida ikilisinden en az biri gelirse Marcelo'yu kimde hatırlamaz.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İyide sikinti şu ki Vida da sag stoper yine planlama hatadi olur abi

Kim ne derse Desin Vida , Ersan ve Tosicin 1 tik üstü her ne kadar Hirvat Milli takiminin tandemi olsalarda ben Vida - Mitro tandemine güvenemiyorum
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

Kim ne derse Desin Vida , Ersan ve Tosicin 1 tik üstü her ne kadar Hirvat Milli takiminin tandemi olsalarda ben Vida - Mitro tandemine güvenemiyorum

vida milli takımda hep sol stoper oynamıyor mu?
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Başkan Marceloyu hemen gönderme ya dursun , Mitronun lacazette karşısındaki halleri aklıma geliyor ürperiyorum
Marcelo göz actirmamisti Lacazette - Tolisco ikilisine , Bir tane ikili mücadele kaybetmemisti onlerine bir duvar gibi set çekmişti..

Çevrimdışı tuncaboylu

Uyum sorunu yaşamazlar dil ve milli takım birliğinden ötürü.

Vida hava toplarında nasıl, onu bilen var mı?

Sol da sagdaki kadar iyi degil abi Adam safkan sag stoper millli takimda çoğu zaman zorunluluktan sol stoper oynuyor zaten Bwn Vidaya sicak bakmiyoeum bize daha iyisi lazım :bandit:

ben de öyle biliyorum :alala: hatta o cenkin kafasını gözünü yardığı çocukla beraber oynamamışlarmıydı bizim maçta Euro 16 da , adını hatırlayamadım şimdi.

Uyum sorunu yaşamazlar dil ve milli takım birliğinden ötürü.

Vida hava toplarında nasıl, onu bilen var mı?

İyi abi bir Marcelo degil tabi :D

Çevrimdışı abdusta

Vida olayı kronik vaka haline gelmek üzere

Vida ile her konuda anlaşıldı,Vidanın menejeri Dinamo kieve resti çekti
Ocak 2018de sözleşmesi bitecek olan futbolcu için hala yüksek bonservis istenmekte
ancak Dinamo Kievinde bir yandan futbolcuya sözleşmesini uzatması için baskı yapacagı...

Peki ne olacak,sözleşmesinin bitimine  6 ay kala kuralı kullanılarak haziran ayında Vida ile ön sözleşme yapılacak
Beşiktaşın Boyko+2milyon euro para teklifi masada,ön sözleşmenin Dinoma kiev üzerinde baskı oluşturacagından
Dinamo Kievin Şampiyonlar ligi ön eleme maçlarından önce Vida olayının çözüleceği beklenmekte

Vida nın gelmesi,Mitroviçin performansını artıracagını bilen Şenol hoca ısrarla bu transferin bitirilmesini istiyormuş.
++++++++++++++++

Quaresma 2018 dünya kupasından önce Beşiktaşdan ayrılmayacak,
mini minnacık hatalarına karşın En buyuk destekçisinin ben olduğunu sanıyordum.
megersem Şenol hocanın sahada en sevdiği futbolcusuymuş

saygılar

Çevrimdışı tangaz

ben de öyle biliyorum :alala: hatta o cenkin kafasını gözünü yardığı çocukla beraber oynamamışlarmıydı bizim maçta Euro 16 da , adını hatırlayamadım şimdi.

corluka sağ vida sol oynuyor hep şampiyonadada epey dikkat çekmişti zaten bu arada soran olmuş havadan çok iyi vida

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

corluka diyorsun abi, vidadan iyiydi eskiden son birkaç yıl ki performansını bilmiyorum tabii.

Evet Corluka ile beraber oynadi , Corluka da sag stoper , Mitrovicta sag stoper tekrar ediyorum Vida safkan sag stoper milli takimda Zorunluktan sol stoper oynuyor çünkü ne corluka ne de Mitro sol stoper oynayamiyorlar..

Çevrimdışı mylife1903

corluka diyorsun abi, vidadan iyiydi eskiden son birkaç yıl ki performansını bilmiyorum tabii.
Hirvat alacaksa livirpulda bi kazma var, penalti atamiyir bizimkileri aratmaz onu alalim kapatalim transferi
Hem hirvat hem de penalti atamiyor, en sevdigim

Çevrimdışı tuncaboylu

Mitrovic öyle üst düzey top filan oynamadı Osmanlı maçında. Nasıl izliyorsunuz maçı gerçekten anlamıyorum :)
Her yerime izliyorum

Geçen de Aboubakar Fenerbahçe maçında Quaresma'nın gollük ortalarına kötü kafa vuruşu yaptı diyen birine düzeltme yapmıştım.

Ben maça gittiysem, o maçın analizini iyi yaparım. 5 dakikada futbolcu notu veremem belki, ama maçı stadda iyi izlerim.

Orta sahada Gökhan İnler maç eksiğinden ve Tolgay da rehavetten dolayı çok top kaptırdı, Caner'li sol kanat zaten Allah'a emanetti.

Bütün bu olumsuzluklara karşı Mitrovic gayet iyi idare etti, en az 3-4 tane çok kilit müdahalesi vardı, topla çıkışları ve topu oyuna sokuşu da iyiydi.

Bence en büyük eksiği hava toplarında fazla yükselememesi. Bu çalışarak aşılabilecek bir şey değil bence, yanına seçeceğin stoperini hava toplarında iyi olması tercih sebebi olmalı.

Çevrimdışı underworld

Çevrimdışı mylife1903

Her yerime izliyorum

Geçen de Aboubakar Fenerbahçe maçında Quaresma'nın gollük ortalarına kötü kafa vuruşu yaptı diyen birine düzeltme yapmıştım.

Ben maça gittiysem, o maçın analizini iyi yaparım. 5 dakikada futbolcu notu veremem belki, ama maçı stadda iyi izlerim.

Orta sahada Gökhan İnler maç eksiğinden ve Tolgay da rehavetten dolayı çok top kaptırdı, Caner'li sol kanat zaten Allah'a emanetti.

Bütün bu olumsuzluklara karşı Mitrovic gayet iyi idare etti, en az 3-4 tane çok kilit müdahalesi vardı, topla çıkışları ve topu oyuna sokuşu da iyiydi.

Bence en büyük eksiği hava toplarında fazla yükselememesi. Bu çalışarak aşılabilecek bir şey değil bence, yanına seçeceğin stoperini hava toplarında iyi olması tercih sebebi olmalı.

:aman:
Daha sonra aciklamalarda bulunacagiz o konularda

Bi ismael deel tabi

Çevrimdışı tuncaboylu

Vida olayı kronik vaka haline gelmek üzere

Vida ile her konuda anlaşıldı,Vidanın menejeri Dinamo kieve resti çekti
Ocak 2018de sözleşmesi bitecek olan futbolcu için hala yüksek bonservis istenmekte
ancak Dinamo Kievinde bir yandan futbolcuya sözleşmesini uzatması için baskı yapacagı...

Peki ne olacak,sözleşmesinin bitimine  6 ay kala kuralı kullanılarak haziran ayında Vida ile ön sözleşme yapılacak
Beşiktaşın Boyko+2milyon euro para teklifi masada,ön sözleşmenin Dinoma kiev üzerinde baskı oluşturacagından
Dinamo Kievin Şampiyonlar ligi ön eleme maçlarından önce Vida olayının çözüleceği beklenmekte

Vida nın gelmesi,Mitroviçin performansını artıracagını bilen Şenol hoca ısrarla bu transferin bitirilmesini istiyormuş.
++++++++++++++++

Quaresma 2018 dünya kupasından önce Beşiktaşdan ayrılmayacak,
mini minnacık hatalarına karşın En buyuk destekçisinin ben olduğunu sanıyordum.
megersem Şenol hocanın sahada en sevdiği futbolcusuymuş

saygılar
Abi uzun uzun yazıyorsun da, adamın sözleşmesi seneye Ocak'ta değil Haziran'da bitiyor.

@sosyalkartal gibi bizi mi kafalıyorsun yoksa.

Hirvat alacaksa livirpulda bi kazma var, penalti atamiyir bizimkileri aratmaz onu alalim kapatalim transferi
Hem hirvat hem de penalti atamiyor, en sevdigim
Lovren geliyor disari attiii dışarı attiii Good by Liverpoll good by :halay: :halay:

Çevrimdışı mylife1903

Lovren geliyor disari attiii dışarı attiii Good by Liverpoll good by :halay: :halay:
Gelsin iste, disari da atsa kizmayacam, soz veriyom

Çevrimdışı tangaz

mitro bu yaşda bu kadar ağırsa ilerde daha da ağırlaşacaktır, NET. ancak pozisyon bilgisini ve yer hafızasını çoook geliştirerek iyi seviyeye gelebilir aksi halde çok sıkıntı yaşar ve yaşatır. hız konusunda rodolfo 2 olmaya hatta onu geçmeye adaydır...

Çevrimdışı mylife1903

mitro bu yaşda bu kadar ağırsa ilerde daha da ağırlaşacaktır, NET. ancak pozisyon bilgisini ve yer hafızasını çoook geliştirerek iyi seviyeye gelebilir aksi halde çok sıkıntı yaşar ve yaşatır. hız konusunda rodolfo 2 olmaya hatta onu geçmeye adaydır...
Zayiflamasi lazim o cocugun. Silinip atilacak futbolcu degil, bi gideri var

Çevrimdışı tangaz

Zayiflamasi lazim o cocugun. Silinip atilacak futbolcu degil, bi gideri var

silip atmıyorum çok çalışması lazım o kadar çok eksiği var ki diyorum ama doğru adres biz değiliz bence...

Etiketler: