2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 174 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6305917 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

En mantıklısı ve en çıkar yol bu seçenek bence  :claps: :claps: :claps: :biggrinking:

plan iyi de papaz her zaman pilav yemiyor işte :D

ben şahsen mangalanın olma ihtimalini %1 bile görmüyorum olursa sürpriz ötesi olur.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı atakan eraslan

günaydın dostlar , iki üç gün giremedik , diğer başlık kapanmış nihayet :) abu gidiyormuş , yerine ba yı da istemiom ben kendi adıma. Şenol hoca mitro falan bakıoduk dedi gomezden önce , yine baksınlar mitroglunu , işimizi görür o

Çevrimiçi Samet Demir

Tam Rhodolfo oldu derken sakatlandı.

Marcelo nun bölgesine de kaç adam alındı. (Öncesi ve sonrasi)

Şimdi takım savunmasında ki en elzem bölge deki 2 oyuncudan birinin yeri tam olmuşken satmayı izah edemezsin. Sol stoper arıyorken bu sefer sağ stoper de arayacaksin.

Marcelo yu 2 ye aldik 8 e satar 4 e aynı ayarda birini alırım dersen büyük risk almış olursun.

Ha birde ffp belasıda var.. Allah yönetime güç kuvvet versin. Inşallah en doğrusunu seçip takım kimyasını bozmazlar...

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

plan iyi de papaz her zaman pilav yemiyor işte :D

ben şahsen mangalanın olma ihtimalini %1 bile görmüyorum olursa sürpriz ötesi olur.
kiralık olayı sıkıntı abi önemli oyuncuların kiralık olması iyi bir durum değil.

Çevrimiçi Samet Demir

neden böle düşünüyosun ikisi de skorer olsa olmaz mı?
Abi Senol hoca takımlarında hep öyle oynattı. Geçen sene (Olcay-töre/q7), bu sene (babel/q7) yani bir kanat içeri girip gol yükünü çekebilen biri de safi kanat.

Senol hoca 2 içeri kat eden adama göre taktik yaparsa bilemem..

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tangaz

kiralık olayı sıkıntı abi önemli oyuncuların kiralık olması iyi bir durum değil.

kiralık olayı riskli zaten işler iyi giderken kiralık oynar ama bişeyler ters gitsin araki bulasın ondan sonra. mesela febe şampiyonluğa oynasa idi lens emin olur istatistiklerini en az %50 arttırırdı.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

Abi Senol hoca takımlarında hep öyle oynattı. Geçen sene (Olcay-töre/q7), bu sene (babel/q7) yani bir kanat içeri girip gol yükünü çekebilen biri de safi kanat.

Senol hoca 2 içeri kat eden adama göre taktik yaparsa bilemem..

bence onu yokluktan öle yapıyor yoksa hoca gol manyağı kaçan gollere verdiği tepkiyi bi gözünüze getirin deli oluyor kenarda küfürler sawuruyor kaçırılan gollere  :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

kiralık olayı riskli zaten işler iyi giderken kiralık oynar ama bişeyler ters gitsin araki bulasın ondan sonra. mesela febe şampiyonluğa oynasa idi lens emin olur istatistiklerini en az %50 arttırırdı.
bu mesajına göre lensi istiyorsun demek ki abi ben hala ortadayım.

Çevrimiçi Samet Demir

bence onu yokluktan öle yapıyor yoksa hoca gol manyağı kaçan gollere verdiği tepkiyi bi gözünüze getirin deli oluyor kenarda küfürler sawuruyor kaçırılan gollere  :D
Abi lens mata yapalım tatlıya bağlansın o zaman.  Tore babel yedek

Çevrimdışı tuncaboylu

Mitrovic'in Marcelo'nun yerine düşünülerek alındığı ortaya çıktı.
Mitrovic eğer Osmanlı maçındaki gibi oynarsa ve Mangala-Vida ikilisinden en az biri gelirse Marcelo'yu kimde hatırlamaz.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

bu mesajına göre lensi istiyorsun demek ki abi ben hala ortadayım.

karizma giderse evet ama gitmezse istemem. ben demba önde arkasındaki üçlü lens talişka ve babel oynarsa bu 4lüden 60 üzeri gol çıkacağına inanıyorum hatta 70i geçerlerse şaşırmam.

Mitrovic eğer Osmanlı maçındaki gibi oynarsa ve Mangala-Vida ikilisinden en az biri gelirse Marcelo'yu kimde hatırlamaz.

Başkan Marceloyu hemen gönderme ya dursun , Mitronun lacazette karşısındaki halleri aklıma geliyor ürperiyorum

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

karizma giderse evet ama gitmezse istemem. ben demba önde arkasındaki üçlü lens talişka ve babel oynarsa bu 4lüden 60 üzeri gol çıkacağına inanıyorum hatta 70i geçerlerse şaşırmam.
talisca 20 gol, babel 10 gol, lens 10 gol, demba 20 gol  :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Başkan Marceloyu hemen gönderme ya dursun , Mitronun lacazette karşısındaki halleri aklıma geliyor ürperiyorum
10 milyon teklif varsa ve Vida uygun maliyetle(Boyko + para) alınacaksa, ben varım.
Sonra Mangala'yı kiralamak için de harekete geçilmeli.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Mitrovic öyle üst düzey top filan oynamadı Osmanlı maçında. Nasıl izliyorsunuz maçı gerçekten anlamıyorum :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tangaz

talisca 20 gol, babel 10 gol, lens 10 gol, demba 20 gol  :D

demba 25 die düşünmüştüm ( bu arada bu rakamları sadece ligde bekliyorum )

Çevrimdışı tangaz

Mitrovic öyle üst düzey top filan oynamadı Osmanlı maçında. Nasıl izliyorsunuz maçı gerçekten anlamıyorum :)

katılıyorum hatta birkaç pozisyonda geri geri çekilişi beni ürpertti. sorunun yanıtını da ben vereyim 2 olasılık var ya kalp gözü ile izliyorlar yada oruç başlarına vurmuştu  :D

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

katılıyorum hatta birkaç pozisyonda geri geri çekilişi beni ürpertti. sorunun yanıtını da ben vereyim 2 olasılık var ya kalp gözü ile izliyorlar yada oruç başlarına vurmuştu  :D
onun ilacı zaman abi

Çevrimdışı Kalyoncu

Bu satırları okuyorsanız Marcelo gitmiş. :)Mitrovici severimde önce bir kafa topu alsın sonra Marcelo yu hatırlatmaz bize çok çalışması lazım.

10 milyon teklif varsa ve Vida uygun maliyetle(Boyko + para) alınacaksa, ben varım.
Sonra Mangala'yı kiralamak için de harekete geçilmeli.

vida veya mangala + marcelo olsun , bi arkamıza yaslanıp maç seyredelim. bu geri dörtlüyü bi oturtalım artık bir kaç seneliğine. mitrovici satalım kieve , mitro +boyko = vida yapalım :)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Telaşa mahal yok , yeri gelecek pişecek, düzelecek ve üst düzey de oynayacak.  :D
Işık var bu çocukta, hemen çöp muamelesi yapmayalım  :biggrinking:

Çevrimiçi Akil Emre

Marcelo giderse çok üzülürüm. Yıllar sonra defansımıza Zagomuzu buluyoruz onuda kısa sürede kaybetmek üzereyiz.
Marcelo yerine Vida düşünülüyosa yanına mutlaka Mangala veya Sakho alınmalıdır.
Navas yerinede banko Lens derim bizim lige Lensin fiziği bile yeter.
Hücum hattında Babel Atiba Talisca Lens Dembabayı veya Abubakarı gören takımlara Karabasan gibi çökeriz. :bandit:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Vodafone Parkta ligde seyirci ortalamamız  : 30450
                                            gs            : 18251
                                            fb            : 16485 
                                            ts            : 15222
                                         Merdivenspor: 15158
                                          Konya         : 12948

Çevrimdışı underworld

ben ispanyol istemiyorum sscb bir ispanyol iki, gereksizler...
+ portekizli

Çevrimdışı tangaz

Bu satırları okuyorsanız Marcelo gitmiş. :)Mitrovici severimde önce bir kafa topu alsın sonra Marcelo yu hatırlatmaz bize çok çalışması lazım.

mitroviçin kırk fırın ekmek yemesi lazım o kadar çok eksikki daha, kısa vadede ümitli değilim ben. birde vücut dili sosyal uyum vb anlamında pedro francodan hallice, hatta pedronun liverpool maçı sonrası sevincini hatırladımda şimdi mitrodan daha pozitif sahnler geldi gözüme.

son 5 yılın muhasebesini yaptığımda biz kesinlikle 27-28 yaş altı yabancı almamalıyız, ancak talisca vb gibi kiralık olabilir o da çok değerli potansiyelli biridir hedefleri vardır buraya yatmaya değil üzerine koymaya geliro sene katkısını verir çeker gider. ötesini beklemiyorum...

Etiketler: