2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 271 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6241178 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Berat

Mitrovic transferin son günlerine doğru Belçika'ya kiralanır, Boyko ve Aras'ın lisansları dondurulur.

Çevrimiçi Liquidator

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı mylife1903

3.2m bonservis bedeli ise ve 2.5 yıllık sözleşme verildiyse çok kötü bir transfer. 23lük Mitrovic’e 4m verilmesini ağızlarından düşünmeyenler 34lük Love’a harcanan bu paraya iki kelam edeceklerdir kuşkusuz!
Yoh etmeyecez.
Elinde dogan kartal serce varken gidip dogan gorunumlu sahine 4.2 verirsen laf edilir

Ama ava cikacaksin etraf camurlu azicik kullanilmis bir 4x4 ihtiyacin var komsunun da guzel bir land cruiseri var azicik eski model bakimi yerinde araziye vurmaya kiyamazsin birazcik pahali gelir ama hem ava cikarim hem de garajdaki pejoyi atarim dersin ustune sehir icinde binersin avrupa seyehatine cikarsin, kimse de laf etmez

Ihtiyaca gore alim yapacaksin elinde 10 tane stoper varken gidip son parani stopere basarsan konusulur o transfer

Çevrimdışı artena_condari

2 sakatin varken yedek kalan mitrovic mi? 21 kisilik kadro sınırı 18 olsa kadroya giremeyecek olan mitroviç mi? Geciniz..

Fırsat verildiğinde iyi işler çıkaran Mitrovic, son örneği Osmanlı maçı.

Çevrimiçi murat

yok abi ne yarısı naptın
şimdi gazete sayfalarını araştırtmayın bana :D

Çevrimdışı mylife1903

Elektrikli  alın kurtulun
Love  hayırlı olsun  Allah  utandırmasın  inşallah
Elenktirinkli olmadi da hibrid oldu o da olumlu

Bah ne guzel hibrid

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Mitrovic transferin son günlerine doğru Belçika'ya kiralanır, Boyko ve Aras'ın lisansları dondurulur.
Bu Alanya nin kaleciye ihtiyacı yok mu yahu :alala:

Koskoca superlig de Kanat ve Kaleciye ihtiyaci olan takım yok mu ? Maaşlarının yarısını veririz mühim değil kar kardır
[ Son Düzenleme: 25 Ocak 2018, 18:23:40 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı yoruk

Bitti bu sefer.Demek ki bu kadar beklemek 300.000 için imiş..Yani başkan her detayı indirebileceği kadar indirmiş işte.Daha fazla deşmeyin çok falan demeyin artık.Bu adam parasını bu sene bile çıkartır.10+ gol bekliyorum.

3 maç kurtarsa zaten çıkardı parasını.Bir de Bayern maçlarından puan aldık mı biraz daha para gelecek.

Önemli olan Love kimle oynayacak ? Negredo-Talisca-Love üçlüsü olursa tutarsa bizim takım tutulmaz.Ama Love ile tek başlarsak işte orası soru işareti ? Hani diyorduk ya maçlarda kilit açamıyoruz farka gideceğimiz maçları kaybediyoruz diye.İşte Love farka gitmemizi sağlayacak adam.

Mırın kırın edilecek yani yok.Gerekiyordu doğru adam alındı.Daha iyisi daha doğrusu alınır mıydı ? Evet.Alınmalı mıydı ? Ona da evet.Ama şartlar böyle oldu.
[ Son Düzenleme: 25 Ocak 2018, 18:22:36 yoruk ]

Çevrimdışı Berat

Bu Alanya nin kaleciye ihtiyacı yok mufak yahu :alala:

Koskoca superlig de Kanat ve Kaleciye ihtiyaci olan takım yok mu ? Maaşlarının yarısını veririz mühim değil kar kardır

Dünya'da bile yok o ücretlere Pektemek gibi bekliyorlar.

Çevrimdışı Berat

Kulüp deplasman tarafını da satışa çıkardı.

Dünya'da bile yok o ücretlere Pektemek gibi bekliyorlar.
Boyko 1 milyon

Araş 1.1 milyon

Pektemek 1.6 milyon

Bu adamların maaşlarının yarısını pek ala verir her takım @Berat

Saçma sapan adamlara bonservis veriyorlar kelepir adamlar işte gelsinler kiralayalim :bandit:

Pektemek-Veli-Boyko-Aras bu ligde her takımda 11 oynarlar Anadolu kulüplerinde

Çevrimdışı KAP

Satış yaparken hep ortada twitter da vs. dolanan rakamın altında elimize geçtiydi, alırken de umarım şu yazılan rakamların altında bir para çıkar bizden.
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Kulüp deplasman tarafını da satışa çıkardı.
Aha kasimpatililar gelmiyor mu ? Güzel olmuş keşke her maç böyle olsa 100 kişi için 2.200 kişilik tribün heba oluyor her maç

Çevrimiçi Necmi

opet aygaz Koç abi ne ara antalyaya başkan oldular antalya eski başkanı otelci şu ragnum karya mı ne ultralüks otelleri war
opete koçla ortak değillermi :alala:
ben opetin yarısı onların biliyorum

Çevrimdışı EMİR EMRE

Senin bahsettiğin denklemde Quaresma, Babel ya da Talisca dışarıda kalıyor. Güneş'in bir-buçuk senedir hiç vazgeçmediği üçlü. Pek mümkün gözükmüyor. @EMİR EMRE | Şöyle söyleyeyim. Beşiktaş öne geçip, puan kaybettiği iki maç dışında puan kaybettiği maçlarda öne geçseydi, yüksek ihtimalle puan kaybetmezdi. Sorun da bu zaten. Zira bu maçlarda birinci dakikadan doksanıncı dakikaya aynı şeyleri denedi. @sametbagan

Quaresmanin disarida kalmasi tercihimdir  :)
Fizik gucu 45 dakikadan sonra dusuyor iyice takimi yavaslatiyor. Bundan sonra hamle oyuncusu olarak degerlendirilmeli bence.

Çevrimdışı Berat

Boyko 1 milyon

Araş 1.1 milyon

Pektemek 1.6 milyon

Bu adamların maaşlarının yarısını pek ala verir her takım @Berat

Saçma sapan adamlara bonservis veriyorlar kelepir adamlar işte gelsinler kiralayalim :bandit:

Pektemek-Veli-Boyko-Aras bu ligde her takımda 11 oynarlar Anadolu kulüplerinde

Bulamıyoruz Yunus maalesef, K.Paşa tarafından 30 bilet alınmıştı da VIP kısmında misafir edilecekler onlar artık :D

Çevrimiçi murat

adam kendide demiş koç ile yarı yarıya ortağım diyorum kimseyi inandıramıyorum diye

alıntı
:D23 Nis 2014 - OPET Petrolcülük A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Öztürk, OPET'in başarı hikayesini anlattığı Antalyalı işadamlarına, Koç'la ortaklıklarının yüzde 50-50 olmasına rağmen çoğu insanın bugüne kadar inanmadığını söyledi.

Bulamıyoruz Yunus maalesef, K.Paşa tarafından 30 bilet alınmıştı da VIP kısmında misafir edilecekler onlar artık :D
Mantıklı hamle :bandit:

Orası boş gozukuyor ya maçlarda sinirime dokunuyor

Para paradır :)

Çevrimdışı Berat

Mantıklı hamle :bandit:

Orası boş gozukuyor ya maçlarda sinirime dokunuyor

Para paradır :)

Bir gün kaldı umarım biter orası.

Çevrimdışı Librarius

3.2m bonservis bedeli ise ve 2.5 yıllık sözleşme verildiyse çok kötü bir transfer. 23lük Mitrovic’e 4m verilmesini ağızlarından düşünmeyenler 34lük Love’a harcanan bu paraya iki kelam edeceklerdir kuşkusuz!

Yok ya 34 degil, 37 yaşında Wagner Love.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı onurturan

Vagner gelmiş çok memnun oldum Allah utandırmasın gideyim adaklarımı yerine getireyim ..

Çevrimdışı Librarius

Yari yarıya ortaklar. Kesin bilgi.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Bir gün kaldı umarım biter orası.
öldük bittik desek 1000 bilet satılır oda dolu gösterir zaten

Çevrimiçi levitate

larin noldu hoca beğenmiş dediler antremanlara çıktı eee noldu
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı sametbagan

Vagner love gelmiş diyorlar sanırım canım başkanım da sıkıldı orta kafa oyunundan topu yere indirecek oyuncu alıyor. :D

Şaka bir yana inşallah bu love alanyaya ilk geldiği zamanki performansını göstermez ilk 7 hafta 0 gol

Kupa maçından başlayarak forma giydirmek lazım sonraki ligdeki konya maçında çok lazım olacak maçın gidişatına göre

Etiketler: