2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 270 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6241182 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Alanyaspor taraftarının kalbini kırmadan halletmek lazım Love transferini..Adamlar 9 hafta gol atamamış love için duaya çıktı herif gol kralı oldu. Mazallah toplu beddua falan ederler.  :D
Cok dogru

Adamlarin kalbini aliyorsun biraz pahaliya mal olur o transfer. Herifler gol atamayip kule duserse ne olacah.
Komsenin kalbi kirilmamali, orta noktada bulusulmali, orta zaten bizim isimiz baskan bulamiyorsa orta noktayo, senol gunesi de yanina alsin hemencecik bulurlar ortayi.

Ayrica
Lovun boslugunu da yildiz fitbolcu pektemekle doldurabilir alanya, biraz parlatip satarlar
Pektemeki sonra

Çevrimdışı Eray_Steiermark

kim diyor şampiiyonlukla ikincilik arasında 25 M euro gelir farkı olduğunu
ülkede gelirler öyle hesaplanmıyor sen şampiyon ol fener ikinci gs üçüncü olsun ikiside gelir olarak senden fazla kazanıyor.
Alakası yok. Kafadan CL gelirleri bile en az 25 milyon euro fark ettiriyor. Şampiyonluk sayısı primini diyorsan o çok bir şey fark etmiyor.

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

Çevrimdışı cursedofdragon

Gülhan adamlar 279.kez ozanı affettiler , fernandao oynuyor forvetlerinde paraları yok kimseyi alamıyorlar. Alanyaya nasıl para verecekler . Biz yarına odaklanalım.

o göz önünde gökhan UEFA denetiminde  oyuncu satmadan alamıyor.

Azizin kendi parasına da karışamaz ya UEFA.

Çıkartır el altından verir.

Çevrimdışı mylife1903

o göz önünde gökhan UEFA denetiminde  oyuncu satmadan alamıyor.

Azizin kendi parasına da karışamaz ya UEFA.

Çıkartır el altından verir.
Adam kalecisini falan ikinci lig takimlarina milyona cakiyor
Biz ukrayna milli takimi kalecisine takim bulamiyoz
Pekto azizin elinde olsa 12-13 milyona katara satardi

Çevrimiçi underworld

Love, Alanya yı köşeye  sıkıştırdı  başka  çareleri  yok.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

alanyaspor neyin derdinde anlamadım. adam gitmek istiyor, üstelik bir anadolu takımı icin çok iyi paralar kazandıracak.  :alala: :alala:

Adam kalecisini falan ikinci lig takimlarina milyona cakiyor
Biz ukrayna milli takimi kalecisine takim bulamiyoz
Pekto azizin elinde olsa 12-13 milyona katara satardi

doru.

Oyuncuların yaşları ;

Fabri - 31
Boyko - 30
Tolga - 35
Utku - 21
Vida - 29
Mitrovic - 25
Pepe - 35
Tosic - 34
Atınç - 25
Fatih - 21
Caner - 30
Adriano - 34
Gökhan - 34
Medel - 31
Necip - 28
Atiba - 35
Oğuzhan - 26
Tolgay - 28
Veli - 30
Talisca - 24
Babel - 32
Lens - 31
Töre - 27
Quaresma - 35
Aras - 28
Negredo - 33
Mustafa - 30
Larin - 23
Love - 34

Çevrimdışı 3:10 to Yuma

Palabıyık'ı bizim maça bekliyordum, TS-FB'ye atamaları şaşırttı. Bize de atayacaklar bence haftaya olabilir. Tüm sezon boykot etmezler, genelde öyle yapıyorlar.

Yalnız ilk yarıdaki FB-TS'yi de A.P yönetmişti, bu daha önce oldu mu, çok ilginç...

Çevrimiçi underworld

Tarihe not olsun diye not düşeyim, Love transferi söylendiği gibi 3.2 milyon euro verilerek tamamlandıysa...

Anadolu takımına, 3.2 milyon euro bonservis, 33 yaşındaki washed up bir santrafor....Akıllara zarar. Çok yanlış iş oldu.

4 tane kontratlı, 3 ü yabancı 1i futbola yabancı forvetimiz oldu şimdi. Hayırlı olsun.

Tam çorba.

Bizim takımı Shakhtar ya da Rus takımlarına benzetiyorum, yabancıları bakımından. Avrupa'da kısmi başarı ama aynı zamanda kısa vadeli çözümler, plansız transferler, bol Brezilyalı.

Çevrimiçi underworld

Tosıc  zu ts (futbolsmart)

Çevrimdışı Kutay

Tarihe not olsun diye not düşeyim, Love transferi söylendiği gibi 3.2 milyon euro verilerek tamamlandıysa...

Anadolu takımına, 3.2 milyon euro bonservis, 33 yaşındaki washed up bir santrafor....Akıllara zarar. Çok yanlış iş oldu.

4 tane kontratlı, 3 ü yabancı 1i futbola yabancı forvetimiz oldu şimdi. Hayırlı olsun.

Tam çorba.
futbola yabancı  :evillol: :kop:
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimiçi Kapkarakartal

Çevrimdışı mylife1903

Palabıyık'ı bizim maça bekliyordum, TS-FB'ye atamaları şaşırttı. Bize de atayacaklar bence haftaya olabilir. Tüm sezon boykot etmezler, genelde öyle yapıyorlar.

Yalnız ilk yarıdaki FB-TS'yi de A.P yönetmişti, bu daha önce oldu mu, çok ilginç...
Son 4 ts-fb macini ali palabiyik yonetmis
Aklimizla dalga gecmiyorlar butun milletle billur oynuyorlar

Çevrimdışı mylife1903

O degil arkadaslar simdi yarin gundeme bomba gibi dusuecek bi olay var

Bizim bu love arkadasimizin kaseti varmis
Ozel degil genel hem de o bijim genel

Olay yataga yansimis simdi alanyada hic medyaya yansimayan bu olay yarin buyuk puntolarla bizim basina yansir

Meydanlari bosaltmayalim

Vodafone arenada bi hayalimi gerceklestirecek bir futbcumuz olacak yakinda, kufur yataga yansiyacak

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 25 Ocak 2018, 21:30:27
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Chelsea Dzeko(1986) için Roma'ya 44 million paund verir sorun yok,biz Vagner Love'a(1984) 3 million verince auvvvv,ne (Küfür Yasak)₆ bedava mı gelecek geçen yılın gol kralı...(Alıntı)

Çevrimdışı Librarius

Ali Palabiyik'i bizim FB ile oynayacagimiz (olası 3) derbi maçından birine kesin olarak verecekler. Diger ikisine de Alper Ulusoy ve Fırat Aydınus verilir. Fenebahce derbilere kendi hakemlerini getiriyor hep. Sapkasiz çıkmam reklamı vardı ya FB de hakemlerim olmadan çıkmam diyor. 
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Librarius

Bizim takımı Shakhtar ya da Rus takımlarına benzetiyorum, yabancıları bakımından. Avrupa'da kısmi başarı ama aynı zamanda kısa vadeli çözümler, plansız transferler, bol Brezilyalı.

Plansiz mi? Niye? Cenk gibi faydasız bir oyuncu yerine son 2 senenin en golcu oyuncusunu aldık. Yas meselesini gecin artık. Kaldi ki orda da bir plansizlik yok.   Atiba yaşlandı, yerine Medel alindi, stoperler yaşlı bu yüzden vida alindi, Quaresma yaşlı bu yüzden Lens alindi (kaldı ki orda Orkan var, Tore var daha), Negredo ve Wagner love yaşlı Larin gibi gelecek vadeden bir oyuncu alindi. Gökhan Gönül yaşlı Istanbulspordan gelecek vadeden bir sagbekin pesindeyiz.  Insafli olun biraz.

Çevrimdışı Librarius

Tam çorba.

Peki sen kac para verirdin?

Ali Palabiyik'i bizim FB ile oynayacagimiz (olası 3) derbi maçından birine kesin olarak verecekler. Diger ikisine de Alper Ulusoy ve Fırat Aydınus verilir. Fenebahce derbilere kendi hakemlerini getiriyor hep. Sapkasiz çıkmam reklamı vardı ya FB de hakemlerim olmadan çıkmam diyor.

İki tane evde oynayacağımız FB maçı olacak. Onlardan kupa olanına atayabilirler evet. Ama Kadıköy'e asla atamazlar.

Ben yine de o kadar da tansiyonu artırmayıp bize atayacaklarsa Anadolu maçına atarlar diyorum.

BJK-FB lig maçına Halil Umut Meler bekliyorum. Çok beğendiğim bir hakem.

Peki sen kac para verirdin?

Cüzi miktar+Pektemek kabul etmedilerse ben vazgeçerdim. Hocaya şapkadan tavşan çıkar, Negredo+Larin+Lens/Babel'i de arada orada kullanarak idare et derdim. OOS daha öncelikliydi.

Çevrimdışı Rasim

Love Alanya'ya dönmeyince ne olacak Peki?
Hem Love'den hem 3.2 M € olacaklar.
Aziz abileri 3 M € verdiyse o baska ama önce onlar kıçlarına don alsınlar.

İş bitti bence.
nasil pislik bir camiaa oldugunu hepimiz biliyoruz hersey beklenir antalya baskani parmi aldida birakmadi saniyorsun :bandit:
Beşiktaş!

Çevrimdışı Berat

O degil arkadaslar simdi yarin gundeme bomba gibi dusuecek bi olay var

Bizim bu love arkadasimizin kaseti varmis
Ozel degil genel hem de o bijim genel

Olay yataga yansimis simdi alanyada hic medyaya yansimayan bu olay yarin buyuk puntolarla bizim basina yansir

Meydanlari bosaltmayalim

Vodafone arenada bi hayalimi gerceklestirecek bir futbcumuz olacak yakinda, kufur yataga yansiyacak

Hortlatmasakydık, mylifehamster.

Etiketler: