2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 102 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6308129 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Baskana göndermek lazım şu fotoyu :) belki biraz acele eder.. vida mitroviç alirken paran değerli değil tek forvetin var gol atamıyorsun o zaman paran değerli. Ne konuşsak boş..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı atalay

Hayır, yetersiz olduğunu düşünmüyorum. @EMİR EMRE Tiplemeyle ilgili yazdım.

Çevrimdışı mylife1903

Baskana göndermek lazım şu fotoyu :) belki biraz acele eder.. vida mitroviç alirken paran değerli değil tek forvetin var gol atamıyorsun o zaman paran değerli. Ne konuşsak boş..
Tosic cenki gecerse sampiyonluk gelir

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı atalay

Çevrimdışı sametbagan

Yunus oradaki topluluğun ahlak ve futbol bilgisi seviyesi baya düşük bir yandan. Darbe girişimi zamanı baya takip ettim orayı da ilginç vakalar var.

Hoca aynı, sene başından beri bir şeye sinirli ve takık olduğu çok bariz. Antalya maçında beraberlik golünü attıktan sonraki yüz ifadesini görünce ben üçüncü golü yedik zannettim. ŞL maçlarında ise gayet güleç ve özgüvenli bir duruş sergiliyor.
Hoca sanırım medya federasyon ve hakemlere sinirli hala takımla ilgisi yok.Belki transferle alakalı bi sıkıntı olmuştur ama bu kadar büyütmez hoca

Gol atıyoruz golümüzü vermiyor hakem taktir haklarını rakipten yana kullanıyor güya adaletli davranıyorlar bizim maçlarda ben bile golü attığımızda hocanın tavrındaydım

Çevrimdışı Koa_lAA

Çevrimiçi underworld

samet hocam gibi çıldırmaya az kaldı...golcü nöbetindweyim

Çevrimdışı mylife1903

samet hocam gibi çıldırmaya az kaldı...golcü nöbetindweyim

Gizli hedefi kapi kirmakmis gafasiynan

Çevrimiçi sozkul

Süleyman abi ben uğraştım tam beceremedim senin empati yeteneğin daha iyidir şimdi kendimizi  Alanyaspor başkanının yerine koyarsak neler oluyor da bu adam böyle yapıyor love benim en iyi adamım verirsem düşerim falan mı diyor acaba.. aslında biraz vermezsem ne olur diye düşünse işi çözecek bence ne dersin?

Şu an en zor durumda olan Alanya başkanı,  Alanyasporlular ve bütün Alanya halkı ellerini oğuşturuyorlar ve bizim söğüşlenmemizi bekliyorlar.
Fikret Orman'da pantolon ceplerini dışarı çıkarıyor ve gelen paranın hepsi borçlara gitti diyor, para yok ama biraz bulabilirim diyor.
Üç büyükleri fırsat düştüğünde söğüşleyememek, küme düşmekden kötü bir başarısızlık bunların gözünde.
Ilhan Cavcav, Türkiyede 4 milyona vermediği futbolcuyu aynı yıl Yunanistana 1,5 a satmıştı.

Çevrimdışı atalay

Üzerinde pek durulmayan bir konu: Bek-stoper arasına yeterince koşu atmayan ve oyuncular arasında gezinmeyen kanat oyuncuları. Bu planlı geniş oynamanın sonucu fakat iki kenar arası 60 metre mesafe olan bir ekipte Naby Keita olsa o merkez üzeri dribblingleri yapamaz. Çünkü bunu yapabileceği bir derinlik yok. CL'de yerleşik ve kalabalık birinci bölge savunması olmadığından geniş oynamak problem değil. Fakat ligde skor alamayınca bir devre boyunca sıkıntı yaratmış olması da sürpriz değil. Orta saha ve merkez forvet için de handikap.
[ Son Düzenleme: 25 Ocak 2018, 12:53:18 atalay ]

Çevrimiçi sozkul

sanki tersi olmuş gibi bence büyük resme bakan geleceğini hedefleyendir
küçük resme bakan anı yaşayandır. Yönetimin çin operasyonu dünya markası olma hedefi büyük resme bakmaktır geçmişde yaptıklarımızda küçük resme bakmak oluyor.

O eskidendi @Necmi, artık yeni jenerarsyon büyük resme bakıp, korkup geri çekiliyor..

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ts - FB maçının hakemi Ali Palabiyık!!

Şaşırdık mı ? Tabiki hayır

Bize de ya Fıratı yada Cuneyti verirler simdi
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı sametbagan

Beşiktaş'ın ilk Porto maçında git-gelli oyuna ayak uydurabilmesi, dört orta sahacı rakibe 20 dakikalık bir oyun tesliminden sonra mesafeleri kısaltıp, maç sonunda ayakta kalması. Sonraki Porto maçının ilk yarısında çıkış ve geçiş paslarında deorganize olmasına rağmen rakibi iki kenar arasında koşturarak yorup, özellikle 15 dakika boyunca dominant bir oyun oynayabilmesi. İçerideki Leipzig maçının sonunu getiremese de başlangıcındaki ön alan baskısı ve devreye kadar rakibin pas açılarını kapatması. Deplasmandaki maçta büyük alanlar bırakmasına rağmen topu hızlı koşturup, doğru geçiş oyunları oynaması. Dışarıdaki Monaco maçında rakibini dilediği gibi gösterişsiz oynatması, içerideki Monaco maçında ise oynadığı transition oyunları ya da son bölümde her ne kadar pozisyonlar bulsa da yüksek atletizme karşı neden git-gelli oynamamız gerektiğini göstermesi. 5 müsabaka + bir devreyi hedef maç olarak oynayan üç farklı rakibinin kilidini basit direktiflerle ve çalışılmış karbon kağıdı goller ile açması. Ayrıca sonuç alırken rakiplerine göre oyun seçimleri yapması. Bunlar hep kusurlarıyla beraber artıları.

Bonus: Napoli'de sadece iki penaltı arasında oyunu kontrol edebilen bir takımın nasıl hücum etmesi gerektiğini bir önceki Roma maçında De Rossi ile gözlemleyen, bunu ise Necip ile saha içi pratiğine dönüştüren ve böyle kazanan bir ekibinin olmasını atlamayalım. Burada da bir çözüm ve sonuç var. Fakat bu yukarıdakiler gibi güçlü bir oyun değil. Ya da güçlü oyunlar içerisinde de kaybettiğimiz oyun bölümleri var. Ligde de tekdüze hücum seçimleri ve bunu sadece puan kayıplarıyla idrak edebilen bir kitle var. Ayrıca oyunculara geniş özgürlükler verip, birinin yatır kaldırına, diğerinin şutuna ezcümle bir-iki oyuncu için kurgulanmış bir-iki final aksiyonuna kalırsanız oyuncu takımı olursunuz. Sonuç alırsanız alkışlanır, olmazsa eleştirilirsiniz. Ama işte bunlar ifrat veya tefritle anlatılmaz. @Koa_lAA
Avrupa maçlarında söylediklerine katılmakla birlikte lig için söylediklerin biraz eksik şöyle ki trabzon maçı son 15 dakika ve fenerbahçe maçını saymazsak (ki orda da hakemin izin verdiği ölçüde kısmen gerçekleştirdik) oyun üstünlüğü hep bizde idi yapamadığımız şey puan kaybettiğimiz maçların çoğunun son 10-15 dakikalarında takımda bir skoru kabullenmişlik oyuncularda bi isteksizlik gene atamayacağız bu seferde olmayacak havası vardı.Takımı ateşleyecek isyan eden oyuncu sayıs sadece 1 kişi idi o da herkesin eleştirdiği orta kafa oyunun baş aktörü Q7 diğer oyuncular hiç ayak uyduramadılar mental olarak.Bilemiyorum belki ben yanılıyorumdur belkide oyuncuların bu hali sisteme karşı bi isteksizlikti.@atalay

Çevrimdışı mylife1903

O eskidendi @Necmi, artık yeni jenerarsyon büyük resme bakıp, korkup geri çekiliyor..
Buyuklugu kucuklugu onemli degil bakisin @sozkul abi bakmak yetmez, gorebilmek onemli
Ister buyuk ister kucuk olsun is eylemde bitiyir. Bakmak ile gormek farklidir, farkindalik hepsinden cok gereklidir. En buyuk erdemlerden biridir farkindalik

Aklima fikra gelmis

Temel bevliyeciye gitmis
Tas gibj bir kadin boylem ancelina coli gibi
Doktor sormus peoblem nedir
Yapamayrum, demis temel
Al bu tabletten bi tane yarin gel
Gene yapamayrum, dohtor hanum
Hayret, bu tabletten iki tane alip deneyelim yarin gelin
Temel gelmis yapamayrum yapamayrum baslamis aglamaya
Doktor da sokta nasi yapamaz bu dozla hayret duvara tirmanmasi lazimdi
Temelxigum sen su tabletten 3 tane al arkaya gec soyun
Doktor da soyunmus gecmis temelin yanina dene bakalim demis
Temel
Bi atlamis kadina, kadin demis dur hayvan dur ahhh hani yapamiyodun
Temel de demis
Bulunca yapayrum bulunca yapayrum

Çevrimdışı EMİR EMRE

Hayır, yetersiz olduğunu düşünmüyorum. @EMİR EMRE Tiplemeyle ilgili yazdım.

Geçen sezon bir ara Cenk kanat Aboubakar santrfor denedigi gibi bu sezon da Love veya hizli bir oyuncuyu ayni sekilde kanada yakin Negredoyu pivot oynatsa nasil olur acaba. Gole daha yakin oluruz bence

Çevrimdışı Berat

Göçek.

Çevrimdışı mylife1903

Geçen sezon bir ara Cenk kanat Aboubakar santrfor denedigi gibi bu sezon da Love veya hizli bir oyuncuyu ayni sekilde kanada yakin Negredoyu pivot oynatsa nasil olur acaba. Gole daha yakin oluruz bence
Love gelirse maclar sikisinca boyle oynatir senol gunes

Çevrimdışı tangaz

sabah gazeteleri göz ucuyla şeederken başlık gördüm dev derbinin hakemi kim olacak die, içimden tabiki posbıyık olur demiştim.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı atalay

Senin bahsettiğin denklemde Quaresma, Babel ya da Talisca dışarıda kalıyor. Güneş'in bir-buçuk senedir hiç vazgeçmediği üçlü. Pek mümkün gözükmüyor. @EMİR EMRE | Şöyle söyleyeyim. Beşiktaş öne geçip, puan kaybettiği iki maç dışında puan kaybettiği maçlarda öne geçseydi, yüksek ihtimalle puan kaybetmezdi. Sorun da bu zaten. Zira bu maçlarda birinci dakikadan doksanıncı dakikaya aynı şeyleri denedi. @sametbagan

Çevrimiçi sozkul

Buyuklugu kucuklugu onemli degil bakisin @sozkul abi bakmak yetmez, gorebilmek onemli
Ister buyuk ister kucuk olsun is eylemde bitiyir. Bakmak ile gormek farklidir, farkindalik hepsinden cok gereklidir. En buyuk erdemlerden biridir farkindalik
............

Nurullah Ataç'ı hatırlattın..

Çevrimiçi underworld

***V.babacan bursa maçında stoperine pas atıcam diye 3-4 sefer topu taça attı.
attamah - epanaru arada saçmalasalarda uzun değil ayağa pasla çıkmaya çalışıyor.

***önceden biz de bunları yapıyorken ,şimdi en cılız baskıda bile topu bir an önce ileriye gelişigüzel postalıyoruz.
devamında ileri uçla arka tarafta kopma yaşıyor ve orta saha oyuncularımız pasifize oluyor.
sonra o yaşlandı , artık pili bitti , zaten dikine pas atamıyor...

***rakipler bize karşı hep kapanıyor ama biz nedense hiç boğamıyoruz, yıldıramıyoruz.

***rakibe önde basma konusunda  iyiken şimdi çok kopuğuz ;  ön taraf ayrı , arka taraf ayrı telden çalıyor.

Çevrimdışı atalay

Doğru örnek. Yetersiz personeli ile Sevilla deplasmanında ilk düdükten son düdüğe Berizzo gibi ön alan baskılarında iyi bir teknik adama karşı taviz vermiyor. @underworld Topun kıymetini öne çıkarmam bu sebepten. Beşiktaş'ın personeli bundan daha iyisini yapar. Topu iyi koşturan bir ekip var. Fakat topu koşturmanın bu kısmı üzerine kafa yorulmuyor.
[ Son Düzenleme: 25 Ocak 2018, 13:39:03 atalay ]

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Talisca' nın payını 10 m euroya çıkarmışlar.
10 m euro + sözleşmesi sezon sonu bitecek Eduardo Salvio' yu versinler tamamdır.

Çevrimdışı mylife1903

Talisca' nın payını 10 m euroya çıkarmışlar.
10 m euro + sözleşmesi sezon sonu bitecek Eduardo Salvio' yu versinler tamamdır.
Benfikada stoper yok mu
10 milyon arti bi stoper versinler

Etiketler: