2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 52 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6310404 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Bir Beşiktaş taraftarının kendisinde oynamak istemeyen ve kaçarak giden birini istemesi çok utanç verici bir durum
adam bizde oynamamak için türlü çirkinlikler yaptı bu kadar miğdesiz olmayın bence
başarı için her şey mübah değildir.
Sosayi tusubasa sandim iki gunluk yorumlari okuyunca.
Dogum sancisi cekti bu camia yahu
Herifin oynadigi 6 ay tamam oynayinca sirtladi takimi ama kalan zamanda ne yapti bu sosa

Taliska yerine bize oyun lideri olacak akilli ve skor yapan bir oyuncu lazim taliska sadece kendi oynuyor skor katkisi yapabildiginde gercekten etkili ve faydali ama tartismaya acik bir oyuncu ustelik kiralik

Çevrimiçi MUSTAFA_

İstenmeyen oyuncularından birinden kurtuluyoruz galiba

Beşiktaşlı Milosevic,eski takımı AIK'in maçına gitti ve tribünden statta olduğu bir fotoğraf paylaştı.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ardiles

Oyunu, geriden Tosicten aldığı topla, Oğuzhan kuruyor ama ön merkezde rakip önünde istasyon olacak, yardımcı olacak bir kişi bile yok. Mecburen kanada açılıyor. Bu rakibin planı olabilir. Bizim planımız ne?

Oğuzhan pas verip ileri koşu atıyor orta alanda boşluk yaratıyor ve yine Quaresma önünde opsiyon oluyor ama kalabalık içinde kalıyor. Orta alan hala boş bu arada. Sonra Oğuzhan geri boşalttığı alana geliyor Talisca ile beraber bu sefer rakip kale önü bomboş kalıyor ve top mecburen yine kanada iniyor. Bu noktada Talisca ve Oğuzhan biri kutu içine biri kutu önüne koşu atıyor ve beklenen son; Başarısız bir orta daha. Pozisyon devamında Pepe'nin zamanlaması kötü olsa Bursa kontrası oluşacak ama Bursa'nın kazandığı taçla son buluyor. Şimdi bu şablonda Oğuzhan bitmiş diyenlerin neden bunu dediğini merak ediyorum. Yaptığı hatalı paslar mı? Yapamadığı koşular mı? Sahaya öyle bir yayılamıyoruz ki, oyun Oğuzhan'dan olması gerekenden çok daha fazlasını talep ediyor. E şimdi bu çocuk M beden gömlek giyerken sen buna XXL gömlek denetirsen bol gelir tabi.

1 yıldır aynı senaryo. atiba oğuzhanla birlikte taliscanın çilesini çekiyor, santrafor istediği pasları alamazken bitirici babel orta sahaya yardım için sık sık geri gelmek zorunda kalıyor. talisca nın eksikleri olmasa transfer edemezdik şöyle olsa barçada oynardı böyle olsa madridde oynardı diye diye iyice anadolu kulübüne döndük. teknik direktörün de zemin hazırladı bu duruma. feda sezonundan itibaren genlere işleyen akıcı futbolun ekmeğini yerken iyiydi hoştu fakat oyun aklımız zamanla yitip gidince ak koyun kara koyun belli oldu. anadolu hocaları anadoluya, anadolu topçuları da anadoluya lütfen

Çevrimiçi levitate

İstenmeyen oyuncularından birinden kurtuluyoruz galiba

Beşiktaşlı Milosevic,eski takımı AIK'in maçına gitti ve tribünden statta olduğu bir fotoğraf paylaştı.

Bu adama hep bir sempatim oldu nedense
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Sosayi tusubasa sandim iki gunluk yorumlari okuyunca.
Dogum sancisi cekti bu camia yahu
Herifin oynadigi 6 ay tamam oynayinca sirtladi takimi ama kalan zamanda ne yapti bu sosa

Taliska yerine bize oyun lideri olacak akilli ve skor yapan bir oyuncu lazim taliska sadece kendi oynuyor skor katkisi yapabildiginde gercekten etkili ve faydali ama tartismaya acik bir oyuncu ustelik kiralik

Kolombiya milli takımıyla birlikte Edwin Cardona çok iyi iş çıkarmıştı.
Hatta o turnuvadan sonra iyi bir transfer yapması bekleniyordu ama sonra ne oldu bilmiyorum.
Santos'lu Lima ise artık sadece hayal olur. Sadece imza parası 10 m euro civarında istiyormuş.

Çevrimdışı tuncaboylu

Oynamayan oyuncu sinirleniyorsa iyidir cikan oyuncu sinirleniyorsa iyidir daha kolay motive edersin ha kenarda sus kopegi gibi oturuyorsa o oyuncuyu motive etmek daha zordur
Aynı şeyi yazacaktım, vakit bulunca daha uzun bir şeyler de yazacağım.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Jimexi

Selam herkese. Arka planda zevkle okuyorum forumu. Ancak mevzu Oğuzhan olunca bende birşeyler yazmak istedim. Oğuzhan`'ın artık seviye atlama gibi bir durumu olduğunu sanmıyorum. Sıçrama yapacağı yaşı geçmeye başlamak üzere. Fizik olarak sıfır. Omuz omuza kaptığı top var mı varsa kaç tane  yorum sizin. Bu kadar süre antreman kim yaparsa yapsın kas kütlesi oluştururdu. Resmen fizik gücü yok. Bunu uzaktan sert şut atamamasından fizik gücü ile ayakta kalamamasından yada şut opsiyonlarını hep plaseden yana kullanmasından anlayabiliyoruz. Oğuzhan`'ın muadili bence  Kostas Fortunis ve yunan takımında artık takımını sırtlar konuma ulaştı. Oğuzhan`ın beslenme problemi olduğu kanısındayım artık. Ayrıca Şenol hocayı nasıl tek kalemde harcayanlar var anlayamıyorum. Kolay gelsin.

Çevrimiçi Necmi

Artık lig başladı transfer sezonu kafasından çıkalım bundan sonra Beşiktaş oyuncusuna saygısızca yapılan hiç bir mesaja izin verilmeyecek.
Karşılığı mod falan değil direk nopost olacak.

Çevrimdışı mylife1903

Bu adama hep bir sempatim oldu nedense
Mitrovicten kotu olduguna inanmiyorum

Çevrimdışı mylife1903

Kolombiya milli takımıyla birlikte Edwin Cardona çok iyi iş çıkarmıştı.
Hatta o turnuvadan sonra iyi bir transfer yapması bekleniyordu ama sonra ne oldu bilmiyorum.
Santos'lu Lima ise artık sadece hayal olur. Sadece imza parası 10 m euro civarında istiyormuş.

Fabregazzzz

Çevrimdışı ahmetemre

Mpappe psg de.
Come to Beşiktaş tayfası psg ye transferi için Mpappe yi come to psg mesaj yağmuruna tutmuş :)
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı mylife1903

Selam herkese. Arka planda zevkle okuyorum forumu. Ancak mevzu Oğuzhan olunca bende birşeyler yazmak istedim. Oğuzhan`'ın artık seviye atlama gibi bir durumu olduğunu sanmıyorum. Sıçrama yapacağı yaşı geçmeye başlamak üzere. Fizik olarak sıfır. Omuz omuza kaptığı top var mı varsa kaç tane  yorum sizin. Bu kadar süre antreman kim yaparsa yapsın kas kütlesi oluştururdu. Resmen fizik gücü yok. Bunu uzaktan sert şut atamamasından fizik gücü ile ayakta kalamamasından yada şut opsiyonlarını hep plaseden yana kullanmasından anlayabiliyoruz. Oğuzhan`'ın muadili bence  Kostas Fortunis ve yunan takımında artık takımını sırtlar konuma ulaştı. Oğuzhan`ın beslenme problemi olduğu kanısındayım artık. Ayrıca Şenol hocayı nasıl tek kalemde harcayanlar var anlayamıyorum. Kolay gelsin.
Takimda essek gibi calisan adamlar tosic, karijma, atinc ilk aklima gelenler tore bile calisiyordu
Pepe, medel ve negredo da calisiyordur lensi bilemiyorum fbde acayip kilolanmisti.
Ozel hoca tutmak cok mu pahali 2 milyon yuro kazaniyorsun. Takil karijmanin gotune git dene sor adama ortak ol ne bilem danaya girer gibi ozel hocaya girin taliskayi da alin yaninjza hosuna giderse bul bi hoca kendine.
Ozan tufan fisiginde degil oguzhan ama zayif ve gucsuz zaten yavas oyuncu azicik guclenmesi lazim.

Yahu hic dunyadan haberin yoksa git dembaya sor o amerikalilari nerden bulmus neden bulmus nasil bulmus kac para vermis.

Yahu fahiselik meslektir vucutlan para kazanirsin, futbolcu gibi. Fahiseler bile kendi vucutlarini gelistirir ne bilem memelerini buyutur berazilya poposu yaptirir dudagina enjeksiyon yaptirir azicik botoks motoks be kardesim sen de gelistir kendini saglam kafa saglam vucutta bulunur

Çevrimiçi Necmi

şu anda takım iyi değil görünen hocada iyi değil ben Şenol hocanın şl maçlarına hazıralndığını
ve kafayı oraya yorduğunu düşünüyorum. Ligi önemsemiyor nasılsa bir şekilde götürürüz mantığında
belki haklı Beşiktaş için şampiyonluk çok önemli ama iki senedir Hoca için şl daha önemli gibi
görünüyor. Bütün planlarını şl takvimine göre yapıyor.
Bu sürede kayıp yaşamazsak sıkıntı yok yaşarsak büyük sıkıntı ama nihayetinde Beşiktaşın geleceğinden çok
hoca kendisi için kısa dönemli başarıyı düşünür bu normal bir durum.
Beşiktaş ligi domine etmiş fenerden sonra gs yide taca atıp gelecek 5-6 yılı domine eden bir Beşiktaş ortaya
çıkmış bu Hocayı pek ilgilendirmez Hoca ne başkan gibi düşünür nede taraftar gibi onun için önemli olan
dönemlik başarıdır uzun vadeli kulüp başarısı değil. Hoca yerine başka hocada gelse büyük takımlarda bu hep böyledir.
Gelen hocada Beşiktaşın geleceğine değil kendinin o anki başarısına odaklanacak.

Çevrimdışı tuncaboylu

Şu geriden gelerek okudum da, cidden inanılmaz.
Maçın skorunu bilmeyen birine şurayı okutsan, 5-0 yenildik zanneder.

Maçın skorunu bilen ve özeti izlemeyen birine okutsan, 10 tane pozisyon verdik de bala göre 2 golle yendik zanneder.

Taraftar artık şunu kabullenmeli ki, kadro geniş: Kafasındaki 11'le sahaya çıkan 11 çok büyük ihtimalle aynı olmayacak. Yani zaman zaman çıkacak elbette, ama o 11 başka birinin kafasındaki ile aynı olmayacak ve bu sefer o isyan edecek.

Şenol hoca eğer yeni transfer hazır ve uyumlu değil diyorsa, o zaman onu dinleyin. Her şeyi de bilmeyin bir zahmet. Hazır değilken oynatsa, bu sefer oyuncuyu gömecekler çünkü.

Negredo antrenmanlarda Quaresma'nın ortalarına hala ön direğe koşuyorsa, onun yerine Cenk'i tercih etmesi normal.

Tosic çok formda, Atiba'nın hava topu hakimiyeti hücumda silahken Medel'i şu anda oynatmamasına anlayış gösterilmeli.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

şu anda takım iyi değil görünen hocada iyi değil ben Şenol hocanın şl maçlarına hazıralndığını
ve kafayı oraya yorduğunu düşünüyorum. Ligi önemsemiyor nasılsa bir şekilde götürürüz mantığında
belki haklı Beşiktaş için şampiyonluk çok önemli ama iki senedir Hoca için şl daha önemli gibi
Bu sürede kayıp yaşamazsak sıkıntı yok yaşarsak büyük sıkıntı ama nihayetinde Beşiktaşın geleceğinden çok
Beşiktaş ligi domine etmiş fenerden sonra gs yide taca atıp gelecek 5-6 yılı domine eden bir Beşiktaş ortaya
çıkmış bu Hocayı pek ilgilendirmez Hoca ne başkan gibi düşünür nede taraftar gibi onun için önemli olan
dönemlik başarıdır uzun vadeli kulüp başarısı değil. Hoca yerine başka hocada gelse büyük takımlarda bu hep böyledir.
Gelen hocada Beşiktaşın geleceğine değil kendinin o anki başarısına odaklanacak.

Katılmıyorum.
Hocaya şu an sorsalar gruptan çıkmak mı, yoksa ligde şampiyonluk mu?
Kesinlikle ligde şampiyonluk der.
3 yıl üstüste şampiyon olmanın TR' de getirisi çok daha yüksek olacaktır.

Çevrimdışı tuncaboylu

Şunu da ekleyeyim, bu ülkede hoca olacaksam geniş kadro istemem.

Sol bekin Adriano ise yedeği Köybaşı, sağ bekin Gönül'se yedeği Serdar Kurtuluş, Atiba'nın yedeği Necip, Oğuzhan'ın yedeği Veli, Negredo'nun yedeği Pektemek olmalı. O zaman kimse o neden oynamıyor, bu neden oynuyor demez.

Çevrimdışı mylife1903

Bilice neden kufur ediyoz ozaman abi

Çevrimdışı mylife1903

Şunu da ekleyeyim, bu ülkede hoca olacaksam geniş kadro istemem.

Sol bekin Adriano ise yedeği Köybaşı, sağ bekin Gönül'se yedeği Serdar Kurtuluş, Atiba'nın yedeği Necip, Oğuzhan'ın yedeği Veli, Negredo'nun yedeği Pektemek olmalı. O zaman kimse o neden oynamıyor, bu neden oynuyor demez.

Hoca uc senedir tutarli besiktas ozelinde kendi kendine de 25 senedir tutarli
Ilhani oynatmiyor diye 15 sene once kufur ediyorduk
Simdi dusununce hoca gene tutarli hakan sukur yillarin oyuncusuydu

Cayda dem senol gunesde kidem

Çevrimdışı mylife1903

Erman toroglu ve hincal uluc gibi iki tane turk futbolunun dalay lamasina bir kere lucescuyu yedirdik herkes uyanik olsun o sene bu sene diyoruz ya bu sene o sene iste 2004.
Erken basladi salvolar

Lucescu o sene kovulmasaydi simdiye boylem nasil anlatsam

Muzede uefa kupasi kasada 100 milyon yukarida Allah asagida lucescuydu

Çevrimiçi Necmi

Katılmıyorum.
Hocaya şu an sorsalar gruptan çıkmak mı, yoksa ligde şampiyonluk mu?
Kesinlikle ligde şampiyonluk der.
3 yıl üstüste şampiyon olmanın TR' de getirisi çok daha yüksek olacaktır.
Katılmasanda hoca zaten hedefini söyledi.
Bu yanlış bir şey değil şl de oynuyorsak orayı zaten yok sayamayız.
Geçen senede şl den elendikten sonra benim için uefanın bir önemi yok dedi.
aslında hoca için önem sırası bu şl sonra lig ondan sonra uefa kupası ilk sene bile
sallamadı uefa kupasını unuttunuzmu uefada oynadığımız maçları.
Hocayada fazla takılmamak lazım taraftarında çoğunun düşündüğü bu zaten
sanki müzede 10 tane uefa kupası duruyormuş gibi konuşan çok taraftar var.

Çevrimdışı Egos

ağabey ne yaptın? adam "yan taraftaki araziyi beşiktaş'a kazandıralım" diyor, şampiyon olduğumuz için çıktığı programlarda söylüyor bunu.

şenol güneş kendisini düşünecek de ne olacak? ingiltere'den mi haber bekliyor, arjantin milli takımı ile mi göz kırpışmış? buradaki kariyeri biterse trabzonspor'a dönecek.

oğuzhan sevgilisinden ayrılmış, fabri aşkıyla küs o yüzden gol yiyor, daha yeni 2 senelik anlaşma imzalayan şenol güneş kendi başarısına odaklanıyor. sanki bu sene alacağı lig şampiyonluğu seneye elini güçlendirmeyecek, tarihi bir başarı kazanma arifesinde değil.

transfer başlığı iyice dibe batıyor bence, asparagasın dibine vurduk. şenol güneş'e kötü hoca diyen arkadaşlara zerre lafım yok, birçok yoruma saygı duymasam da düşüncelerini ifade etmelerini önemli buluyorum; fakat böyle niyet okuyan değerlendirmeler bana ters geliyor.

sadece şampiyonlar ligi'nde başarı isteyen ligi ikinci plana atan hoca lens'i, negredo'yu, medel'i hemen takıma koyar; bir dakika dahi kaybetmez. yeni transferlerin oynamamasını eleştiren arkadaşların en büyük korkusu da zaten bu transferlerin oynatılmamasının şampiyonlar ligi'nde kötü başlangıcımıza neden olması. "cenk ile, beck ile, atiba ile, quaresma ile, hatta tosic ile mi bu köprüyü geçeceğiz" diyorlar.

bence yaptığın çok yanlış bir okuma ve hocanın form tutmaya başlamamızı arzu ettiği aralık iyi şekilde düşünülmüş.
[ Son Düzenleme: 27 Ağustos 2017, 19:16:17 Egos ]

Çevrimdışı ardiles

askerde ceza olarak istikamet verilir bilir misin? istikamet sağınız istikamet solunuz, geriniz... sağa koşarken birden geriye veya sola dönersin bir o tarafa bir bu tarafa koşmaktan telef olursun. koşu mesafeleri yazılırken bunlar görülmez. istikametle 1 km koşmak 100 km düz koşudan beterdir.

oğuzhan atiba açık kapatmak yüzünden her maç istikamet yiyor. orta sahayı 2 kişi idare ediyor ve yorgun olmaları normal. yorgun olmasa dahi oğuzhandan ikili mücadelede ayakta kalmasını beklemiyorum. üzerine gelen presi kısa paslarla kırabilecek kabiliyette, onun işi pas atmak ve işini düzgünce yapıyor. verratti için dünyanın en iyi orta sahası deniyor. boy 1.65 kilo 60, ikili mücadeleye girmeden orta sahayı çevirebiliyor.

oğuzhanın çevresinde ona uyum sağlayan sadece atiba var. üçgen için bir kişi eksik! nerede acaba? muhtemelen ceza sahasında top beklemede

Çevrimiçi Özgür Gültekin

askerde ceza olarak istikamet verilir bilir misin? istikamet sağınız istikamet solunuz, geriniz... sağa koşarken birden geriye veya sola dönersin bir o tarafa bir bu tarafa koşmaktan telef olursun. koşu mesafeleri yazılırken bunlar görülmez. istikametle 1 km koşmak 100 km düz koşudan beterdir.

oğuzhan atiba açık kapatmak yüzünden her maç istikamet yiyor. orta sahayı 2 kişi idare ediyor ve yorgun olmaları normal. yorgun olmasa dahi oğuzhandan ikili mücadelede ayakta kalmasını beklemiyorum. üzerine gelen presi kısa paslarla kırabilecek kabiliyette, onun işi pas atmak ve işini düzgünce yapıyor. verratti için dünyanın en iyi orta sahası deniyor. boy 1.65 kilo 60, ikili mücadeleye girmeden orta sahayı çevirebiliyor.

oğuzhanın çevresinde ona uyum sağlayan sadece atiba var. üçgen için bir kişi eksik! nerede acaba? muhtemelen ceza sahasında top beklemede

Veratti yanlış örnek olmuş.
Adam baskının kralını yese de topu kaptırmadan saklayabiliyor.
Çok enteresan bir oyuncu.

Çevrimdışı Jimexi

Aklıma gelmişken alacaksak böyle oyuncular alalım. ===> Alphonso Davies. 16 yaşında. Kanada milli. 5 maç 3 gol attı yanlış hatırlamıyorsam milli takımda. Kanat oyuncusu. Bonservisi 450 bin avro. Böyle gençleri alıp yedek yaparsanız taraftar o oynasın bu oynasın kavgasını bırakır. Ayrıca lensin oyuna girmesini bekleyeceğime böyle gençleri beklerim. 2 kalite adamın varsa aynı mevkide biri yedek kalacak boşa tartışmaya gerek yok bence.

Çevrimdışı ahmetemre

iyide Tosic şu anda takımın en iyisi :alala:
mükemmel maçlar çıkarıyor kesilmesi haksızlık değilmi?
Yeniler yine 11başlamayınca serzenişte bulunuyorlardı ona istinaden vida gelse hoca devreye anca oynatır dedim.
Maçtan sonra ise bu vida tosiçi asla kesemez onun yaptığı müdahaleleri yapamaz dedim.
Dün sahanın en iyileri tosiç ve atiba idi.
Medel de zor keser atiba yı belki dinlendirdiği zaman oynatır.
Dün BABEL de ortaya geçti Atiba ya yardıma hep atiba sandım onu.
İyi top tutuyor ayağında belki hoca sola lensi koyup BABEL ortada deneyebilir....
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Etiketler: