2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 103 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6308207 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi COB

Marcelo'nun gitmesi hiç içime sinmez. 10 milyon euro da o yaştaki bir oyuncu için süper para ama savunmamizin bel kemiği Marcelo. Yerini kim doldurur harbi merak ediyorum. Hoş Marcelo'yu 1.5 milyon euro ya aldik kimden ? Hannover'den. Daha iyisini almak durumundayiz. Vida da alinacak gibi duruyor.

Badstuber
Vermaelen
Zouma
Sakho
Djilobodji
Dede
Mangala
Kompany
Ansaldi
Juan
Astori

aklima gelenler....

Çevrimiçi Necmi

Şöyle bir durum var ki @Yunus Emre Dökmeci

Q7'yi eleştirirken de savunurken de haksızlık yapılıyor. Evet bu adam emek verdi gol katkısı adam eksiltme taktik boyutlarında önemli bir konumda ama bencil, narsit yapısı zorlama rabona denemeleri uzun süredir ortada ve bu yüzden gelmesi istenmiyordu bile.

İstenmeyen davranışlarının azalması için takımdaki baskın en üstü görmüş oyuncunun başkası olması lazım ki ancak böyle rahat ederiz bunun içinde Adriano misali iş yapacak ama bir şekilde maliyeti etkin bir transfere ihtiyacımız var.

Ben aslında bu yaz gideceğini düşünüyorum diyebilirim bu sadece bizim transfer politikamızın çok derinden gitmesinden kaynaklanıyor belkide sırf onunla ilgili araştırma olmasın diye bile gitmeyecek kalacak deniyor olabilir. İstediği kadar seviyorum desin kendisi bir Beşiktaşlı değil parayı beğenirse bavulları önden gönderip de gidebilir.
bazı arkadaşların görmediği bir şey daha var. quaresma olmazsa biz oziyi tolgayı taliscayı cenki
kazanacağız cenk baskın oynasak bu sene 30 golü bulurdu. sürekli ortalara cevap vermek zorunda kaldı
abou en azından kendi yağıyla kavruluyor ama cenk top taşıyamaz ikili mücadeleden çıkamaz birilerinin
topu ceza sahasına getirmesi gerekiyor ona verecekki atsın. quaresma ortaları şans işi önce kutuyu tutması lazım
bu zayıf ihtimal kutuyu tuttuğundada cenki bulması lazımki cenk gol atabilsin ozi tolgay daha orta sahada kalıyor
bu sefer kendilerini gösteremiyor oyuna giremiyor. Taliscanın da ara pasları değerlendirmesi adam geçip kaleye roketlemesi bayağı iyi
ama top gelmiyorki yapsın birde serbest vuruşları bile quaresma izin verirse atıyor.
gördük abou bile pas oyunuyla kolayca golle buluşuyor ama bütün seneyi heba ettik.
Ben quaresmanın sakat olduğunada inanmıyorum hoca oynatmadı onu büyük ihtimal
diye düşünüyorum.

Çevrimiçi matias_27

hiç meloyu karıştırmayalım biz fetö korumasında değiliz o dönem federasyonda olanların kaçı fetö temizliğinde uçtu ona bak dediğimi anlarsın o nedenle böyle örnek olmaz o gün buı kaymağı yiyenler bugün tvlere çıkıp federasyonda hiç gücümüz yok hç bir şey yaptıramıyoruz diye ağlıyorlar. bütün federasyon kurulları renklilerden oluşuyordu sonra fetö temizliği oldu şimdi iki renklide bütün federasyon kurulları Beşiktaşlı diye ağlıyor acaba bu federasyondaki renkliler nereye gitti neden gitti  biz fetöyle savaşırken o federasyonda yıllarca bizi doğradı. Fetö terör örgütü ilan edilmese biz o stadı bile bitiremezdik.
Ben quaresma kırmızı görmeliydi falan demedim hiç görmesi gereken kartları gördü eskiden olsa iki maç üst üste oynayamazdı buda bizim şu anda lobi gücümüzü gösterir. bu kötü değil iyi bir şey. Beşiktaşın taraftarı yok gücü yok diyenler şimdi ne yapacağını şaşırıyor.
quaresma olayı bunun dışında bir olay lig bitti artık oyuncularımızın yanlışlarını en ağır şekilde eleştiririz eleştirmeliyizde.
bu gün en fazla hak eden quaresma ama yarın diğerlerinede sıra gelecek. bunlar bizim oyuncumuz bilsinler bizim gözümüz kapalı değil biz istediğimizi yaparız demesinler bir silkelensinler. Quaresmaya bir doyayım sırada cenk var onada çok açım. quaresma bende bursa maçında bardağı taşırdı yoksa bu kadar sert eleştirmezdim. vefasızlık falan yaptığımızı sanmıyorum haddi gelene haddini bildirmek gerekir bizim için önce Beşiktaş var. Oyuncu Beşiktaşa emek verdiği sürece değerlidir. Sonuçta bedava oynamıyorlar biz sahada ego kassınlar diye ödemiyoruz o paraları. Alkışladıkça bir tarafları kalkıyor.

Abi ben lobi olarak hala güçlü olduğumuzu düşünmüyorum ben takım olarak renklilerden çok daha güçlü olduğumuz için senin bu algıya düştüğünü düşünüyorum biz takım kalitesi olarak renklilerin seviyesinde olsak o zaman görürdük lobimiz güçlü mü değil mi.  Bunun dışında Q7 meselesinde benim demek istediğim ffp den dolayı ben bu senede avrupada büyük başarı beklemiyorum bizim bu ffp geçiş sürecinde sadece ligi domine etmemiz lazım e bu da sen kadronu koru bi iki kalbur üstü transfer ile yine ligin üstünde bi kadromuz var. Elindeki oyuncuların kıymetini bilip en azından kimden ne alabileceğini bilmek. bizim için gerçekten çok kritik bir sene amaç sadece lig olmalı gelen oyuncu kumardır papaz her zaman pilav yemez. Lyonda bi elendik az kalsın ligi kaybediyorduk mental olarak asla o seviyede değiliz en azından bu sene ligi alıp ffp yi atlatıp asıl planlama gelecek sene yapılmalı. Kadroya dokunma planlama yapma senesi bu sene değil. 1 sene daha sabır
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimiçi Savaş

Beğenmemekle alakalı değil sorunlarıyla gelecek oyuncu istemiyorum artık
navasda çok kaprisli bir oyuncuymuş diye duydum
Aynı sebeplerdeyiz. Bu adamın çok fazla psikolojik sorunları var diye biliyorum ben. Ekside de aşağıdakini yazmışlar. Doğru biliyomuşum demekki.

'jesus navas'ın uçağa binme fobisi, sürekli panik nöbetleri geçirmesi gibi fantastik durumları var. sevilla'da oynarken bütün takım uçakla seyahat ederken kendisi tren ya da otobüs kullanarak ulaşıyordu mesela gidilecek yerlere. bu da onu takımdan ister istemez dışlayan bir faktör oluyordu. şayet psikolojisi düzgün olsaydı 2005-2006'dan sonra barcelona ya da real madrid'e transfer olmuş ve halen bunlardan birinde oynuyor olurdu. çok iyi bir yetenek, çok güçlü bir kanat ama istikrarsızlığı mental bu yüzden olamadı. city, bir umut diye transfer etti rotasyona dahil etti sevilla da "sorunludan kurtulduk hem de iyi paraya okuttuk ohh" diyerek sattı. neticede olmadı. sevilla kazandı.

şimdi free agent olarak piyasada fakat ünü bu kadar olumsuz anlamda olan bir futbolcuyu beşiktaş gibi takım dayanışmasına çok önem veren bir takım almaz. bedavaya oynasa da almaz'

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

beyler kenara çekilin navası ilk istemeyen bendim  :bandit:

bu sevillada torinolu şaban sendromu olan homsik hastasıymış sonra tedavi görüp nohomsik olmuş da city öle almış. gereksizin teki kısaca, lens gelsin...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Zafer55

bazı arkadaşların görmediği bir şey daha var. quaresma olmazsa biz oziyi tolgayı taliscayı cenki
kazanacağız cenk baskın oynasak bu sene 30 golü bulurdu. sürekli ortalara cevap vermek zorunda kaldı
abou en azından kendi yağıyla kavruluyor ama cenk top taşıyamaz ikili mücadeleden çıkamaz birilerinin
topu ceza sahasına getirmesi gerekiyor ona verecekki atsın
. quaresma ortaları şans işi önce kutuyu tutması lazım
bu zayıf ihtimal kutuyu tuttuğundada cenki bulması lazımki cenk gol atabilsin
ozi tolgay daha orta sahada kalıyor
bu sefer kendilerini gösteremiyor oyuna giremiyor. Taliscanın da ara pasları değerlendirmesi adam geçip kaleye roketlemesi bayağı iyi
ama top gelmiyorki yapsın birde serbest vuruşları bile quaresma izin verirse atıyor.
gördük abou bile pas oyunuyla kolayca golle buluşuyor ama bütün seneyi heba ettik.
Ben quaresmanın sakat olduğunada inanmıyorum hoca oynatmadı onu büyük ihtimal
diye düşünüyorum.
Bu adam mı 30 gol atacak abi.Bu yazdığın özellikler bende de var.

Çevrimiçi Necmi

Abi ben lobi olarak hala güçlü olduğumuzu düşünmüyorum ben takım olarak renklilerden çok daha güçlü olduğumuz için senin bu algıya düştüğünü düşünüyorum biz takım kalitesi olarak renklilerin seviyesinde olsak o zaman görürdük lobimiz güçlü mü değil mi.  Bunun dışında Q7 meselesinde benim demek istediğim ffp den dolayı ben bu senede avrupada büyük başarı beklemiyorum bizim bu ffp geçiş sürecinde sadece ligi domine etmemiz lazım e bu da sen kadronu koru bi iki kalbur üstü transfer ile yine ligin üstünde bi kadromuz var. Elindeki oyuncuların kıymetini bilip en azından kimden ne alabileceğini bilmek. bizim için gerçekten çok kritik bir sene amaç sadece lig olmalı gelen oyuncu kumardır papaz her zaman pilav yemez. Lyonda bi elendik az kalsın ligi kaybediyorduk mental olarak asla o seviyede değiliz en azından bu sene ligi alıp ffp yi atlatıp asıl planlama gelecek sene yapılmalı. Kadroya dokunma planlama yapma senesi bu sene değil. 1 sene daha sabır
ben algıya düşmem kardeşim yaşım 52 Beşiktaşın en güçlü en güçsüz halinide gördüm
takım çok güçlüyken iki defa yıkıldık biri maf kadrosuydu takım ligin tozunu attırıyordu ama lobiyle şikeyle dördüncü
şampiyonluğumuz yendi şu meşhur şerefli ikincilik sözünün çıktığı dönem birde samsun maçı var 101. yılımızda
takım çok güçlüydü gene indirdiler bizi. o nedenle sakın olaki takım güçlü lobi değil takım şampiyon oluyor
deme 3 sene öncede takım güçlüydü ama o leş kadrosuyla gs şampiyon oldu unuttunmu köşke çıkınca orta sıralarda
olan takım zıpladı birden. Sen iki senedir bizim hakemlerle yıkıldığımız maç hatırlıyormusun mesela kupa maçı istemediler bizim
çıkmamızı bir maçta dürdüler hemen. Renkliler boşuna yırtınmıyor federasyonda hiç gücümüz yok diye
bu ülkede ne kadar güçlü olursan ol takım gücü şampiyon olmaya yetmiyor. sadece tek maçla senin şampiyonluğunu isteseler
alıp başakşehire verirlerdi. Ne kadar tesadüf değilmi biz iki senedir ne zaman puan kaybetsek rakiplerde kaybediyor.
Sizler YD kabusu yaşamış insanlarsınız öncesini pek hatırlamazsınız bütün kriterleri o döneme göre yapıyorsunuz ama
bilmediğiniz şey YD döneminde bütün gücümüz geri çekildi ne koç ailesi vardı Beşiktaşın yanında nede sabancı ailesi
ülkedeki zenginleri liste yap tepedeki büyük ailelerin çoğu Beşiktaşlıdır. brokratik yerlerdede çok Beşiktaşlı vardır.
hep üçüncü büyük taraftarı az taraftarın alım gücü yok diye algı yaratıldı yıllarca aslında iki yıldır bunun böyle olmadığı
herkes tarafından görünüyor. bütün algılar iki yılda yıkıldı en pahalı bileti satıyoruz satışa çıkıyor 5 dakikada
tükeniyor bir çok arkadaş şikayetci bilet fiyatlarından ama Başkan doğruyu yapıyor. Bu Beşiktaşın taraftarının
ekonomik olarak çok güçlü olduğunu gösteriyor bu sana sponsor olarak dönüyor. Güçlüysen lobi senindir
artık renkliler hiç bir zaman baskın olamayacaklar şu iki yıl herkese Beşiktaşın gücünü gösterdi. Lobi dediğin
şey bunların toplamıdır. Bazı zenginler yüzünü Beşiktaşa çevirdi tekrar çoğunluğuda daha dönmedi
bu bile renklileri sildi. Basın artık Beşiktaşı konuşuyor basının rengi yoktur bunun unutulmaması lazım
neymiş renkliler zayıf andaymış iyide fener bu duruma düştüyse bunu yapanda büyük ölçüde Beşiktaş oldu
bunu herkes biliyor şu 3-4 yılda fener bizim yüzümüzden en az 400 M içeri girdi. geçen sene fener zayıfmıydı
o takım bizden güçlüydü. onları bozan biz olduk. Garanti gördükleri şampiyonluğu aldık ellerinden.
ben görüyordum bunu burdaki eskiler bilir bu günlerin geldiğini çok önceden söylemiştim. bu görünüyordu
Beşiktaş başarıyı takım kurarak yapmadı sadece Başkan geldiğinden beri bunları adım adım işledi.
on senede bize çalınmayan penaltılar bir senede çalınır oldu. her sene en fazla ceza ödeyen kulüpken bu sene
geçen sıralıyorlardı bizim adımız yok. çok değil 3 sene önce resmen doğranıyorduk ne değişti takım güçlenince
doğranmıyacakmıyız. Değişen şey federasyon kurulları oldu. Dedim ya fetö temizliği yapıldı böyle olunca federasyonda renkli
kalmadı. Renkliler kıyamet koparıyor federasyon kurullarında renkli yok diye YD ne dedi fetöcü olmayanları aldık dedi
olmayanlarda Beşiktaşlı hep :D
Tabi lobimizi güçlü kılan şeyde fetö temizliği oldu bu sürdüğü sürece pastayı götürmek lazım. Daha sonra daha tarafsız yansız
bir federasyon olur ama bizde işte o zaman çok güçlenmiş oluruz eşit koşullarda renkliler bizimle baş edemez.
şu anda koşullar eşit değil gelirlerimiz iki renklinin toplamından fazla her yerde Beşiktaş bayrağı dalgalanıyor
basında yavaştan arkamızda saf tutmaya başladı. Yönetim basını iyi yönetiyor sosyal medya Beşiktaşın kontrolünde
taraftar iyi çalışıyor. ve gerçekten iyi yönetiliyoruz.
Bunuda hiç çekinmeden dile getirmeliyiz. Kapitalizmin ana kuralı işler güçlü olan ayakta kalır.
osmanlı gibi başak gibi ts gibi takımların bizim liderliğimizi kabul etmesi neden sanıyorsun güçlüyüz kardeşim
hemde seba döneminden bile daha güçlüyüz.

Çevrimdışı tangaz

bu arada bende karizma gitsin lens gelsin dienlerdenim ama karizma gitsin die tag açmak düpedüz hadsizliktir...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı GOKHAN CETIN

Tangaz muhtemelen açanda kendine Beşiktaşlı süsü vermiş renkli bir ergendir.Quaresma konusunda senle aynı düşünüyorum.Çok şeyi tartışılabilir ama tartışılmayacak tek tarafı bence Beşiktaş a olan aşkıdır bence.En azından buna saygı duyulmalı

Çevrimiçi Necmi

Bu adam mı 30 gol atacak abi.Bu yazdığın özellikler bende de var.
eli belinde orta sahada dolaşırken 20 gol attı. Cenkin gol vuruşları temizdir
önemli olan o pozisyona gelebilmesi geldiğinde affetmiyor. biz bu sene forvetleri kutuya
sokamadık kaybımız oydu. bu seneki cenk geçen senek gomezden daha yüksek bir gol oranına sahipdi
gomez çok attı ama çokda kaçırdı. girdiği 3.5 pozisyondan biri gol oluyordu sanırım gomezin Cenk
bu sene girdiğinde attı çok kaçırmadı. Sorun pozisyona girememesi oldu. buda geçen seneki baskılı oyunu oynayamamamızdan kaynaklandı.

Çevrimiçi Necmi

bu arada bende karizma gitsin lens gelsin dienlerdenim ama karizma gitsin die tag açmak düpedüz hadsizliktir...
bunu açmakda çirkin buna katılanında Beşiktaşlılığı bile sorgulanır.
Oyuncunu eleştirirsin amaç Beşiktaşın daha iyi olması ama bu çok kötü bir
tavır. Daha önce söylemiştim quaresma gelecek seneye kalırsa bu tepkiler tribünede
yansımaya başlar. çok tepki vardı ama herkes şampiyonluk hatırına susdu.
Umarım yönetim quaresma kalsada alternatifsiz bırakma hatasına düşmez.

Çevrimiçi matias_27

ben algıya düşmem kardeşim yaşım 52 Beşiktaşın en güçlü en güçsüz halinide gördüm
takım çok güçlüyken iki defa yıkıldık biri maf kadrosuydu takım ligin tozunu attırıyordu ama lobiyle şikeyle dördüncü
şampiyonluğumuz yendi şu meşhur şerefli ikincilik sözünün çıktığı dönem birde samsun maçı var 101. yılımızda
takım çok güçlüydü gene indirdiler bizi. o nedenle sakın olaki takım güçlü lobi değil takım şampiyon oluyor
deme 3 sene öncede takım güçlüydü ama o leş kadrosuyla gs şampiyon oldu unuttunmu köşke çıkınca orta sıralarda
olan takım zıpladı birden. Sen iki senedir bizim hakemlerle yıkıldığımız maç hatırlıyormusun mesela kupa maçı istemediler bizim
çıkmamızı bir maçta dürdüler hemen. Renkliler boşuna yırtınmıyor federasyonda hiç gücümüz yok diye
bu ülkede ne kadar güçlü olursan ol takım gücü şampiyon olmaya yetmiyor. sadece tek maçla senin şampiyonluğunu isteseler
alıp başakşehire verirlerdi. Ne kadar tesadüf değilmi biz iki senedir ne zaman puan kaybetsek rakiplerde kaybediyor.
Sizler YD kabusu yaşamış insanlarsınız öncesini pek hatırlamazsınız bütün kriterleri o döneme göre yapıyorsunuz ama
bilmediğiniz şey YD döneminde bütün gücümüz geri çekildi ne koç ailesi vardı Beşiktaşın yanında nede sabancı ailesi
ülkedeki zenginleri liste yap tepedeki büyük ailelerin çoğu Beşiktaşlıdır. brokratik yerlerdede çok Beşiktaşlı vardır.
hep üçüncü büyük taraftarı az taraftarın alım gücü yok diye algı yaratıldı yıllarca aslında iki yıldır bunun böyle olmadığı
herkes tarafından görünüyor. bütün algılar iki yılda yıkıldı en pahalı bileti satıyoruz satışa çıkıyor 5 dakikada
tükeniyor bir çok arkadaş şikayetci bilet fiyatlarından ama Başkan doğruyu yapıyor. Bu Beşiktaşın taraftarının
ekonomik olarak çok güçlü olduğunu gösteriyor bu sana sponsor olarak dönüyor. Güçlüysen lobi senindir
artık renkliler hiç bir zaman baskın olamayacaklar şu iki yıl herkese Beşiktaşın gücünü gösterdi. Lobi dediğin
şey bunların toplamıdır. Bazı zenginler yüzünü Beşiktaşa çevirdi tekrar çoğunluğuda daha dönmedi
bu bile renklileri sildi. Basın artık Beşiktaşı konuşuyor basının rengi yoktur bunun unutulmaması lazım
neymiş renkliler zayıf andaymış iyide fener bu duruma düştüyse bunu yapanda büyük ölçüde Beşiktaş oldu
bunu herkes biliyor şu 3-4 yılda fener bizim yüzümüzden en az 400 M içeri girdi. geçen sene fener zayıfmıydı
o takım bizden güçlüydü. onları bozan biz olduk. Garanti gördükleri şampiyonluğu aldık ellerinden.
ben görüyordum bunu burdaki eskiler bilir bu günlerin geldiğini çok önceden söylemiştim. bu görünüyordu
Beşiktaş başarıyı takım kurarak yapmadı sadece Başkan geldiğinden beri bunları adım adım işledi.
on senede bize çalınmayan penaltılar bir senede çalınır oldu. her sene en fazla ceza ödeyen kulüpken bu sene
geçen sıralıyorlardı bizim adımız yok. çok değil 3 sene önce resmen doğranıyorduk ne değişti takım güçlenince
doğranmıyacakmıyız. Değişen şey federasyon kurulları oldu. Dedim ya fetö temizliği yapıldı böyle olunca federasyonda renkli
kalmadı. Renkliler kıyamet koparıyor federasyon kurullarında renkli yok diye YD ne dedi fetöcü olmayanları aldık dedi
olmayanlarda Beşiktaşlı hep :D
Tabi lobimizi güçlü kılan şeyde fetö temizliği oldu bu sürdüğü sürece pastayı götürmek lazım. Daha sonra daha tarafsız yansız
bir federasyon olur ama bizde işte o zaman çok güçlenmiş oluruz eşit koşullarda renkliler bizimle baş edemez.
şu anda koşullar eşit değil gelirlerimiz iki renklinin toplamından fazla her yerde Beşiktaş bayrağı dalgalanıyor
basında yavaştan arkamızda saf tutmaya başladı. Yönetim basını iyi yönetiyor sosyal medya Beşiktaşın kontrolünde
taraftar iyi çalışıyor. ve gerçekten iyi yönetiliyoruz.
Bunuda hiç çekinmeden dile getirmeliyiz. Kapitalizmin ana kuralı işler güçlü olan ayakta kalır.
osmanlı gibi başak gibi ts gibi takımların bizim liderliğimizi kabul etmesi neden sanıyorsun güçlüyüz kardeşim
hemde seba döneminden bile daha güçlüyüz.
Evet biz yd faciası yaşayan bi nesiliz maalesef.  peki abi sen kapitalist sistemin buna izin vereceğine inanıyormusun çünkü yayın ihalesinde gerçekten büyük paralar dönüyor kahvehaneler bomboş paranın buna izin vereceğini düşünüyormısun türkiyede birinci sorum bu izninle

2.sorum gücümüz şenol hocadan mı geliyor yoksa başkandan mı? Ha kesinlikle taraftardan geliyor öncelikle başkanın bir güç zehirlenmesi yaşayacağını düşünüyormısun uzun vadede yani bugün şenol hoca gitse Beşiktaşın Şampiyonluğuna direkt etki edeceğini düşünüyormısun. Yavaş yavaş öylee bi algı oluşuyor ki şenol hoca varsa Beşiktaş şampiyon sence bu doğru mu
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bende Quaresma gitsin lensten daha iyisi varsa o yoksa lenste gelebilir diyenlerdenim amadan sonrasına aynen katılıyorum.Çok ayıptır eleştirirsin ama öyle tag açmak falan ayıptır.

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Anlamamaları daha güzel böyle güzel fikirleri yapmasınlar  :lol: biz yapalım diğerleri makaraya devam etsin birde biz iyi olsak muhabbetleriyle batmaya devam etsinler beter de olsunlar.

Çevrimiçi Samet Demir

Anlamamaları daha güzel böyle güzel fikirleri yapmasınlar  biz yapalım diğerleri makaraya devam etsin birde biz iyi olsak muhabbetleriyle batmaya devam etsinler beter de olsunlar.
Anguta laf anlatır gibi anlatmış adam.

Bu arada navas sevilla ila anlaşmış diyola

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Anıl1903

Adidas'ın yeni reklamı,adımız geçtiği için paylaşıyorum.

Çevrimiçi murat baltacı

başkanı biraz tanıdıysam pazarlığa birden başlamıştır onlar 7 ye düştüğüne göre
başkanda 1.300 çıkmıştır arada çok fark var almaz daha transfer döneminin başı pazarlık edecek çok zaman var :D
Başkan kaz gelecek yerden tavuk esirgemez abi ne yapıp edip alacaktır abouyu porto ile orta yolda buluşuruz önemli olan abouya avrupadan teklif gelip kafası karışmasın. 30 yaşında dembayı 6 milyona alıp 13 milyona satan başkanımız 24 yaşında abouyu 6 milyona alıp 20-30 dan aşağı satmaz bide gelişim gösterir gol vuruşlarını düzeltirse seneye enteresan teklifler gelebilir.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Evet biz yd faciası yaşayan bi nesiliz maalesef.  peki abi sen kapitalist sistemin buna izin vereceğine inanıyormusun çünkü yayın ihalesinde gerçekten büyük paralar dönüyor kahvehaneler bomboş paranın buna izin vereceğini düşünüyormısun türkiyede birinci sorum bu izninle

2.sorum gücümüz şenol hocadan mı geliyor yoksa başkandan mı? Ha kesinlikle taraftardan geliyor öncelikle başkanın bir güç zehirlenmesi yaşayacağını düşünüyormısun uzun vadede yani bugün şenol hoca gitse Beşiktaşın Şampiyonluğuna direkt etki edeceğini düşünüyormısun. Yavaş yavaş öylee bi algı oluşuyor ki şenol hoca varsa Beşiktaş şampiyon sence bu doğru mu
birinci soruda evet izin verecek çünkü yeni durumda lig tv yok bein spor var bunlarında dekoter satmak umurlarında değil
yani eski krallık bitti fener neden ağlıyor sanıyorsun. Artık uluslar arası bir tv ağının parçası oldu burda önemli olan bu ağı beslemek
bunuda kaliteli maçlarla yaparlar. Bütün istekleri ligin kalitesinin yükselmesi fener falan umurlarında değil farkındaysan uluslar arası yayınlanan bir tek Beşiktaş
maçları var. Bein ilk adımı kokuşmuş kadroları temizleyerek yapacak. gerçekten gelişen konjöktürleri yorumlamakta eksik kalıyorsunuz.
Gerçek kapitalizme hoş geldin. önceki sistem pek kapitalizm değildi daha çok oligarşi vardı.

ikinci soruna gelince gücün hocayla ne ilgisi var tabiki Beşiktaşdan geliyor. Başkanda kadrolarda gücünü kulüpten alır
karar mercihi Başkan ve yönetim kuruludur diğerleri çalışandır. Şenol hocanın tek başına şampiyon yapma gücü olsaydı
daha önce çalıştırdığı takımlarıda şampiyon yapardı şampiyonluk Beşiktaşın gücüdür şenol hocayı Beşiktaşın üzerine koymayın
doğru hoca oldu maya tuttu buda başarıyı getirdi. Sonuçta şampiyonlukta hoca kadar biliç olsun samet olsun onlarında emeği var
şampiyonluk bir ekip çalışmasıdır birçok doğrunun bir araya gelmesiyle olur.
önemli olan hoca değil sistemdir o sistemi yürütecek her hocayla şampiyon olursun yeterki doğru hocayı bul
bizim kaç yıldır yapılanmamız hücum futbolu üzerine kuruluyor. Biliç doğru hoca değildi o takıma savunma oynattı genede şampiyonluğu
ucundan kaçırdık şenol hoca bu kadronun doğru hocasıydı şampiyon yaptı ha giderse ne olur gene doğru olanı getirmek gerekiyor
kim olur ersun olur bence
böyle bir algıyı renkliler oluşturmaya çalışıyor. Beşiktaşın yükselişine mana kurmaya çalışıyorlargeçen sene sosa gomez giderse şampiyon olamazlar dediler
olduk bu senede abou talisca giderse şampiyon olamaz diyorlar sonra dönüp şenol hoca giderse olamazlar diyorlar.
Bu sadece Beşiktaşın yükselişine inanmamak sadece kendilerini bir şekilde kandırmak istiyorlar.
Aslına bakarsan bu sene şenol hocanın kamyon yükü hatalarına ramen şampiyon olduk o hatalar olmasa çoktan
şampiyonluğu ilan ederdik.

Çevrimdışı cursedofdragon

Adidas'ın yeni reklamı,adımız geçtiği için paylaşıyorum.

Bak kardeşim anlamıyorsun yurolig dünya tarafından konuşuldu taam mı :D  :evillol:

Çevrimiçi Necmi

@matias_27   bak Ali Fuat duatepe benim söylediklerimi yazmış bizim başkan durumun farkında
bunu bein sport zaten söyledi sinyalleri verdi Türkiye ligini avrupanın önemli liglerinden yapacağız dedi
bunu bizi şişirmek için falan söylemedi adamların bir pazarı var seni o pazarın bir parçası yapmaya uğraşıyor
kanallara maç satmak sana dekoter satmaktan daha karlı bir iş bunuda manuple edilmiş bir ligle yapamazlar
mesela ingilterede verdikleri onca parayı orda sattıkları dekoterlemi karşıladıklarını sanıyorsun.
başkan uzak doğu diye boşuna demiyor Beşiktaşın orda popilerliği sağlandığında izlenir olacak
sen izlenir olursan bein için değerli olursun biz bu trenin son vagonuna bindik. şimdi orda ilerlemek gerekiyor.
iki türlü kazanç hem yayıncı kuruluşda değerin artıyor hemde ürün satışından kamp gelirlerine kadar bir sürü
ek kazanç sağlanıyor. he baş üstü takımlar kadar kazanamayız ama bizi tatmin edecek gelirler sağlarız doğru ve
sabırlı şekilde yürürsek.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Aboubakar'i unutun bence.

3.3 milyona oynadi bu sezon. Satin alsak sozlesmesini nasil yapicagiz ?  Aboubakar'a  2 milyondan fazla verilmez. Bence hic gerek bile yok. Yetenekli bir futbolcu ama futbolda aklini kullanmadigi icin bana Emenike'yi hatirlatiyor.

-Quaresma satilir, Lens alinir.

-G.Tore doner, adam olup Senol hocanin gozune girer.

-Oguzhan, Tolgay, Adriano kalir.

-Onumuzdeki sezon kadroda dusunulmeyen oyuncular elden cikarilir.

-Elde edilen gelirle Cenk'in yanina birine bakariz yada BA kiralanir.

-Cenk, Ba ve Talisca gol yukunu rahat kaldirir.

Bana kalirsa bize iyi bir orta saha da lazim. Oguzhan'in topu geriden alip gelmesi gerekiyor. Talisca'da orta saha ozellikleri yok. Daha cok yardimci santrafor gibi. Bize orta sahada pas trafigini yonlendirecek, markajdan kurtulabilecek orta saha lazim. Tolgay aslinda bunu yapabilir ama alternatifte lazim. 
[ Son Düzenleme: 06 Haziran 2017, 07:33:38 Serkan_KaNaDa ]

Çevrimdışı Anıl1903

Bak kardeşim anlamıyorsun yurolig dünya tarafından konuşuldu taam mı :D  :evillol:

Aynen ya adamların çok gerisindeyiz :kop:
Şaka bir yana renklilere kapağı fena takıyoruz teknelerle kutlamalarımızın yabancı basında konuşulması,adidasın bu reklamı vs onlar kendilerini basketle avutmaya devam etsinler. :bandit:

Çevrimiçi Necmi

3.3 milyona oynadi bu sezon. Satin alsak sozlesmesini nasil yapicagiz ?  Aboubakar'a  2 milyondan fazla verilmez. Bence hic gerek bile yok. Yetenekli bir futbolcu ama futbolda aklini kullanmadigi icin bana Emenike'yi hatirlatiyor.

Bana kalirsa bize iyi bir orta saha da lazim. Oguzhan'in topu geriden alip gelmesi gerekiyor. Talisca'da orta saha ozellikleri yok. Daha cok yardimci santrafor gibi. Bize orta sahada pas trafigini yonlendirecek, markajdan kurtulabilecek orta saha lazim. Tolgay aslinda bunu yapabilir ama alternatifte lazim. 
keşke alabilsek aklını kullanamayan biri ne o golleri atabilir nede asistleri yapar
neye göre aklını kullanmıyor.gördüğü kırmızı içinse bunun tanımı bu değil.
Emenike benzetmesi kesinlikle hakaret olur. bunu aldığında iki sene içinde iki üç katı satma ihtimalin çok yüksek.
emenike gibi güçle oynamıyor gol vuruşlar yumuşak ve zekice son vuruşlardaki sorunlar
büyük ölçüde kupa dönüşü bitti şenol hocanın elinde dahada gelişir bambaşka bir şey olur.
elinde abou varsa her takım için tehlikelidir. sadece gereksiz kart görmesini engellemek gerekiyor
bir süre kendini kanıtlama derdindeydi. Alınsa gelecek sene büyük ümitlerim var. İstiyorsunuzki
oyuncu formayı giysin hemen atmaya başlasın yok öyle bir şey her oyuncunun ilk yılı alışma süreciyle geçer
herkes gomez değil onunda derdi bir an önce oynayıp milli takıma gidebilmekti bu ekstra motive etti onu.

Çevrimiçi Necmi

Taliscanın orta saha özelliği olmadığı konusundada ciddi yanılıyorsunuz her şeyden önce
çok akıllı ve komple oyuncu oyunu okuması çok iyi stopere koysan orda bile oynar Benficada libero bile
oynamış hemde çok iyi oynamış. Bizde gene aynı dert vardı bir an önce gol atayım göze gireyim derdindeydi.
Benficaya gitmek istemiyor burda mutlu kalmanın yollarını arıyor. bunun yoluda golcü olmaktan geçiyor
o nedenlede sürekli gol atma derdindeydi. kolay yıkılmıyor ikili mücadeleleri kazanıyor. maç istatistiklerine bakın
bazı maçlarda en çok top kapan oyuncu oldu. onunda uyum süreci vardı ve bu süreçte büyük katkı verdi.
bazen oyunda kaybettiriyor kendini düzelmesi gereken şeyleri var biraz daha asist düşünmeli çok büyük bir oyuncu olacak

Etiketler: