2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 105 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6308077 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Arda Turan, milli takım uçağında usta gazeteci Bilal Meşe'ye fiziki ve sözlü saldırıda bulunmuş..

Çevrimiçi sozkul

Quaresma verimli değil . Şu kadar gol attı asist yaptı üzerinden değil ne kadar verimli  olduğu üzerinden gidilmeli. Doğru rol verilirse daha verimli olabilir dolayısıyla daha fazla katkı verebilir. Buradaki sorun Quaresma daha fazla verimli olmak adına kendisine verilecek role razı olacak mı? Sorunun cevabı 'Hayır' ise Quaresma'nın Beşiktaş'taki misyonu tamamlanmış demektir.

Farklı bir rol verilir ve ona biraz daha az top atılırsa sorun çıkartabilir, bu yıl topların yüzde 80 inin ona atıldığı maçlarda bile o el kaldırmasına rağmen top öbür kanada atılınca, niye bana atmadınız tribi yaptığını gördüm. Neyse bu artık Şenol hoca'nın sorunu sadece uzun süreli kontratı olmaması kafamı karıştırıyor, bu onu devrimci değişikler yapmak yerine bir yıl daha varolan ve bilinen ile devam edip üçüncü şampiyonluğu alıp gitme tercihine itebilir. Uzatmaları lazım kontratını.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Farklı bir rol verilir ve ona biraz daha az top atılırsa sorun çıkartabilir, bu yıl topların yüzde 80 inin ona atıldığı maçlarda bile o el kaldırmasına rağmen top öbür kanada atılınca, niye bana atmadınız tribi yaptığını gördüm. Neyse bu artık Şenol hoca'nın sorunu sadece uzun süreli kontratı olmaması kafamı karıştırıyor, bu onu devrimci değişikler yapmak yerine bir yıl daha varolan ve bilinen ile devam edip üçüncü şampiyonluğu alıp gitme tercihine itebilir. Uzatmaları lazım kontratını.
3 yıllık uzatacağı söyleniyor 2.5 m euro'dan opsiyonunun kullanılması basının gazını almak içinmiş, bu arada Onur abi çok güzel anlatmış Karijma durumunu ben de rahatsızım.

Çevrimiçi sozkul

şu forumda bi gizli anket yapılsa devre arasında olcayla kerim gideceğine q7 gitseydi diyen %5 çıkmaz adım gibi eminim. :D

Q7.Yi belirli düzeyde eleştirenlerden biri olarak kesinlikle olcay ve kerim yerine onu tercih ederim.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Q7.Yi belirli düzeyde eleştirenlerden biri olarak kesinlikle olcay ve kerim yerine onu tercih ederim.
Kesinlikle. Olcay'ın ve Kerim'in her maç ne yapıp ne yapamayacağı o kadar meçhulken Q7 den her maç belli bir performans alacağını biliyorsun. Teknik adamların en büyük arzusuda sahaya süreceği oyunculardan stabil performans alabilmek.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Kesinlikle. Olcay'ın ve Kerim'in her maç ne yapıp ne yapamayacağı o kadar meçhulken Q7 den her maç belli bir performans alacağını biliyorsun. Teknik adamların en büyük arzusuda sahaya süreceği oyunculardan stabil performans alabilmek.
işte bu yüzden bir futbolcunun kalitesini belirleyen en önemli şeylerden birisi istikrar.

Çevrimdışı tuncaboylu

Aboubakar'i unutun bence.

3.3 milyona oynadi bu sezon. Satin alsak sozlesmesini nasil yapicagiz ?  Aboubakar'a  2 milyondan fazla verilmez. Bence hic gerek bile yok. Yetenekli bir futbolcu ama futbolda aklini kullanmadigi icin bana Emenike'yi hatirlatiyor.

-Quaresma satilir, Lens alinir.

-G.Tore doner, adam olup Senol hocanin gozune girer.

-Oguzhan, Tolgay, Adriano kalir.

-Onumuzdeki sezon kadroda dusunulmeyen oyuncular elden cikarilir.

-Elde edilen gelirle Cenk'in yanina birine bakariz yada BA kiralanir.

-Cenk, Ba ve Talisca gol yukunu rahat kaldirir.

Bana kalirsa bize iyi bir orta saha da lazim. Oguzhan'in topu geriden alip gelmesi gerekiyor. Talisca'da orta saha ozellikleri yok. Daha cok yardimci santrafor gibi. Bize orta sahada pas trafigini yonlendirecek, markajdan kurtulabilecek orta saha lazim. Tolgay aslinda bunu yapabilir ama alternatifte lazim.
Aboubakar'ın sözleşmesi kiralanırken yapıldı, satın alınır alınmaz devreye girecek.
Caner alındı, hiç pazarlık duydunuz mu Caner'le?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Kalyoncu

Aboubakar'ın sözleşmesi kiralanırken yapıldı, satın alınır alınmaz devreye girecek.
Caner alındı, hiç pazarlık duydunuz mu Caner'le?

Dediğin durum opsiyonu kullanırsak değil mi?

Çevrimdışı atakan eraslan

Eğer dediği kadar kulübü seviyorsam bağlıysam kulübe giderim tıpkı Ersan Dembaba gibi.Para için falan gitmişlerdir deme özellikle Dembaba için onlarında o kadar paraya ihtiyacı yoktu ama zorundalardı ve gittiler.

dediği kadar seviyor kulübünü , e çıkıyor oynuyor 45-50 maç. ersan kendisi gitmek istedi para için , başkan çıktı söyledi bunu , yalan mı söylüyor başkan. demba da çok para aldığı için gitti, yoksa gönderemezdin. 7,5 milyon alıyor demba , q7 10 milyon senelik ister o zaman kimse de vermez o parayı. ayrıca 21 yaşında birşeyleri feda etmek daha kolay , sen bu soruya 35 yaşına gelince cevap ver en iyisi  :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Dediğin durum opsiyonu kullanırsak değil mi?
Sanmıyorum, satın alırsak da geçerli olacaktır​ tahminimce.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Sanmıyorum, satın alırsak da geçerli olacaktır​ tahminimce.

3.3 m euro maaş kesinlikle çok fazla o maaşa gelecekse gelmesin

Çevrimdışı tuncaboylu

3.3 m euro maaş kesinlikle çok fazla o maaşa gelecekse gelmesin
Kimi alsan vereceksin o paraları, santrafor piyasası bu.
Adebayor 6 ay boşta gezdi, sonra senelik 3 milyona geldi Başakşehir'e.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Kimi alsan vereceksin o paraları, santrafor piyasası bu.
Adebayor 6 ay boşta gezdi, sonra senelik 3 milyona geldi Başakşehir'e.

Abubakar'ı iyice sevmeye başladım ama şuan o seviyede değil maalesef abi potansiyelli ama bizim ihtiyacımızı tam olarak karşılamıyor.

Çevrimdışı tuncaboylu

Abubakar'ı iyice sevmeye başladım ama şuan o seviyede değil maalesef abi potansiyelli ama bizim ihtiyacımızı tam olarak karşılamıyor.
Çok iyi olacak önümüzdeki senelerde, ama ben kalacağından çok umutlu değilim ve gidişine hazırlamaya başladım.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çok iyi olacak önümüzdeki senelerde, ama ben kalacağından çok umutlu değilim ve gidişine hazırlamaya başladım.

ben de kalma olasılığı çok düşük, bonservis olayı sıkıntılı.

Kadro mühendisliğini yapmak bizim değil teknik ekibin, yönetimin işi. Kerim , Töre olacaksa üzerinden gitmiyorlardır eminim.  Egosu törpülenmez doğru role razı gelmezse gelecek sezon  daha verimsiz hale gelecek . Teknik ekip , yönetim de sorun varsa bunun büyüyerek içinden çıkılmaz hale gelmesini beklemeyecektir.

tamam onların işi , onlar da yapıyor kendilerince ve q7 ile kontrat uzatıyorlar. onların yaptığını beğenmeyip q7 gitsin deyip , e yerine kim alınacak daha iyi deyince o da onların işi demek beni vertigoya soktu sabah sabah

Çevrimdışı Erdem Ayaz

1 hafta önce Beşiktaş'ın kapısını çalan Fransız ekibi, 30 yaşındaki oyuncu için 7 milyon Euro'luk bir teklifte bulunmuştu. Siyah-beyazlılar yapılan ilk görüşmede Lyon'a olumsuz yanıt vermiş ve Marcelo için en az 10 milyon Euro talep etmişti.

Bu gelişme üzerine fiyatı artıran Lyon, teklifini 8 milyon Euro'ya çıkardı

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

1 hafta önce Beşiktaş'ın kapısını çalan Fransız ekibi, 30 yaşındaki oyuncu için 7 milyon Euro'luk bir teklifte bulunmuştu. Siyah-beyazlılar yapılan ilk görüşmede Lyon'a olumsuz yanıt vermiş ve Marcelo için en az 10 milyon Euro talep etmişti.

9 m euroya bu iş biter gibi görünüyor.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

9 m euroya bu iş biter gibi görünüyor.
Ntvspor un haberi doğru haber olduğu aşikar
9 a biterse gayet iyi.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Lyon, transferde çok ısrarcı. Teklif 10 M€ seviyesine çıkabilir. (NTV Spor)

Çevrimiçi Zafer55

Hoca Demba ile ilgili  oynamasada takımdaki varlığından memnuniyetini belirtti.Ayrıca aradığımız pivot santrafor ifadesini kullandı.İbre Demba ya dönük geliyor banada.Abubakar 25-30 m€ bonservis görme potansiyeli olan bir topçu ama şuan verecek 5 imiz yok.Alınırsa takıma uygunluğundan çok o 25-30 potansiyeli için alınır diye düşünüyorum.Zira Ba&Cenk , Abu&Cenk den daha makbul duruyor şuan.Tabi Ba&Abu ya da hayır demem :D fantastik duruyor ama Demba arkasıda kalması muhtemel Abunun da 25-30 etmesi zorlaşır.

Lyon, transferde çok ısrarcı. Teklif 10 M€ seviyesine çıkabilir. (NTV Spor)

çıkmazlar inşallah da satmayız.. marcelo dursun gitmesin biyere. marceloyu da ne gömüodu millet, nerdeeeen nereye.

Çevrimiçi Necmi

düşünüyorumda Marcelo için geçen sene burda neler söylenmişti.
keajer büyük oyuncuydu öyle oyuncular almak varken gidip marcelo gibi
çöpleri topluyorduk keajere verilen en iyi teklif 4 M muş bu arada ben marcelo
keajerden iyi stoper dediğimde millet gülüyordu. lyon fenere gitse 7 M teklifle
kurdele takıp hemen gönderirler.
Bu arada hemen hemen aynı kişiler şimdide mitrovic için aynı şeyleri söylüyor :D

düşünüyorumda Marcelo için geçen sene burda neler söylenmişti.
keajer büyük oyuncuydu öyle oyuncular almak varken gidip marcelo gibi
çöpleri topluyorduk keajere verilen en iyi teklif 4 M muş bu arada ben marcelo
keajerden iyi stoper dediğimde millet gülüyordu. lyon fenere gitse 7 M teklifle
kurdele takıp hemen gönderirler.
Bu arada hemen hemen aynı kişiler şimdide mitrovic için aynı şeyleri söylüyor :D

marcelo kjaer-namı diğer keya dan kesinlikle daha iyi stoper. basın neyi neresiyle izliyor neye göre yorum yapıp da ahkam kesiyor anlamak mümkün değil. aynı basın ronny johnseni adam yerine koymayıp högh de högh diodu , johnsen gitti manchestera kaptan oldu şl kaldırdı. basının yorumlarına göre kendi topçularımız hakkında hüküm vermek Beşiktaş taraftarının yaptığı en büyük hata

Çevrimdışı tuncaboylu

"Gökhan Gönül Beşiktaş'a para için geldi" diyip protesto eden Fenerbahçe'liler, "Mehmet Ekici bize gelebilmek için 6 ay oynamamayı göze aldı, işte adamın dibi" diyorlar.

Dün de Van Persie'yi 30 milyon euro'ya Çin'e satacaklarını anlatan deli saçması habere inanıyorlardı.

Cidden ben bu kadar sığır bir kitle görmedim, çok acayip.

[ Son Düzenleme: 06 Haziran 2017, 10:40:05 tuncaboylu ]

Etiketler: