2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 294 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6243315 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

yav arkadaş sen 2.5milyon abubakarın 1yıl kiralamasına verip oyuncuya 3.3milyon vermedinmi? 1yıl kiralanan adama yaklaşık 6milyon vermedinmi? bonservisi elinde ibrahimovice 8-10milyon herhalukarda verirsin. g.inler,aras,pektemek gibi adamların maaş yükündende kurtul güle oynaya alırsın. snijdr dediğin adamı max 2,5 , 3e bırakıcaklar  bunu hepimiz biliyoruz sen ne duymak istiyosun onu söyle deniz türüçü , alparslanımı konuşayım? almanya 2.lig gurbetçilerimi yazayım yoksa? ortasahadan oğuzhan yada tolgay gitcek hatta muhtemelen oğuzhan gitcek 12milyon muhabbetleri dönüyor. Gelcek parayla snijderide alırsın vidayıda alırsın başkanın dediği gibi bi tık atlarsın. abu 3.3 , pektemek 1.4 , g.inler 2 alıo çıkar elinden 7milyon civarı maaş bütçesi açılır ve 7-8e bence alınabilir ibrahimovic. Sana gidip lewandowskiyi isteyelim gaitanı teklif verelim demiyorum

Sevgili dostum, FFP'nin son senesinde veremeyiz senelik 10 milyon euro maaş, bırak artık hayal kurmayı. Takımın toplam maaş bütçesi 40 milyon euro, bir adama 10 milyon nasıl vereceksin?
Kaldı ki 10 milyonla da bitmez, menajeri bonusu maç başı 15'i geçer senelik maliyeti.

Aboubakar'ı 1 senelik almadık biz, bu sene bonservisini almak için kiraladık geçen sene. (Kısıtlama kalkmadı, o ayrı) Üstelik euro 1 senede %20 arttı. Şimdi olsa kiralamazdık bile belki.

Galatasaray Sneijder'i yurtdışında bir kulübe 2'ye 3'e bırakır, sana bırakmaz. Ancak serbest kalma bedelini ödersen alırsın. Hangi ülkede yaşadığımızı mı unuttun?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı atakan eraslan

Kulube para lazim. Elinde 34 yasinda, saatli bomba var. Teklif var, ama satmayalim diyen taraftar var.
Demba Ba ve Abou gidici bu sekilde, ama Quaresma'yi satmayalim.

Allah akil fikir versin, ne diyim.

teklif faksını sana geçtiler heralde :alala: kim iyi bir teklif yapmış da kim fiyatı beğenmemiş de satmayalım demiş ? saatli bomba nouma gibi olur , bir sezonda hele 34 yaşında 45 maç oynayan adam saatli bomba olmaz , olsa olsa kendine iyi bakan bir profosyonel olur.

Çevrimdışı tuncaboylu

Aboubakar için Porto 7'ye düşmüş en son. Bence çok da çingene pazarlığı yapmadan alalım 5.5-6'ya

Çevrimiçi underworld

Bademden müjde var :)

Rholdolfo ile yollar ayrıldı..1,6 milyon Euro'ya  Brezilya'ya gidiyor..
Allahhhhhh

Çevrimdışı Egos

geçen sene topu topu 6 asist yaptı nasıl 5 gomeze yapıyor en az ikisi cenke yapılmıştı yanlış hatırlamıyorsam
golün biri hala aklımda. katkısını es geçmiyorum katkısı oldu ama zararı çok daha fazla ve evet Bursa maçında üstünü çizdim bursa maçı kötü oyun değil Beşiktaşa ihanetti ve ben ihanet eden birini asla affetmem
alanya maçı dışında skora etki ettiği birde gençler deplasmanı sanırım onun dışında hiç bir deplasmanda
varlık gösteremediğini biliyormusunuz. Adam sadece iç sahada var. Beşiktaşı düşündüğü falan yok işi
taraftara şirin görünmek. iç saha topçusu

eskişehir (deplasman)
osmanlıspor (deplasman)
eskişehir (ev)
trabzonspor (deplasman)
osmanlıspor (ev)

ayrıca sporting (deplasman)

parantez içlerini özellikle belirttim. ağabey, bence senin bu konuda objektif yorum yapma ihtimalin kalmamış.

Aboubakar için Porto 7'ye düşmüş en son. Bence çok da çingene pazarlığı yapmadan alalım 5.5-6'ya

mitroglunu soktun geçenlerde kafama , o gelsin dertler bitsin. hoca da istiyor onu geçen dedi , öküz alırık o paraya :D

Çevrimiçi underworld

Ba 'da problem çıkmasın hoca çok istiyor kalmasını.

Çevrimiçi Necmi

Öncelikle mrb arkadaşlar bir kaç nokta hakkında fikrimi belirteceğim

1-öncelikle hiç kimse Q7 yi gömmeye kalkışmasın ha eksikleri vardır sıkıntıları vardır amenna ama kimse Q7 yi gömmeye de kalkmasın iki sene şampiyonluğumuzda büyük katkısı vardır yok Q7 ye rağmen vs şampiyon olduk da denmesin yok şöle de tok böle de yok bursa da kart görse şampiyonluk giderdi de bu ligde melo kart görmeden ligi tamamladı neden bahsediyorsunuz. Sahada bazı asi ruhlar vardır işte tam da bunlar Beşiktaş'ın ruhunu ortaya koyan ender futbolculardır. Ha bana kalsa bende Q7 beşiktaşımızdaki misyonunu tamamladığını düşünüyorum.  Eğer para kazandırabilecek bi teklif gelirse de tşk edilmeli. Q7 iki sene şampiyonluğumuzda emeği teri olan futbolucumuzdur vefasızlık Beşiktaş taraftarına yakışmaz

2- nedir bu telaş arkadaş yok o gitsin yok bu gitsin para gerek transfer gerek olma arkadaş şu başkaları ffp 1 yıl kaldı bir yıl daha sabret avrupada başarılı olmayı 1 yıl daha ertele sadece yine lig Şampiyonluğuna odaklan.ki mevcut kadromuza 2 nokta transfer ile yine ligin en büyük favorisiyiz

Genel olarak düşüncelerim bu yönde geçen sene transfer döneminde bir çok transfer hakkında gerçekçi bilgileri sizinle paylaştım bu sene yine edindiğim bilgileri sizlerle paylaşacağım. Kalın sağlıcakla şampiyonluğun tadını çıkarın ve Başkanımıza güvenin...

3-
hiç meloyu karıştırmayalım biz fetö korumasında değiliz o dönem federasyonda olanların kaçı fetö temizliğinde uçtu ona bak dediğimi anlarsın o nedenle böyle örnek olmaz o gün buı kaymağı yiyenler bugün tvlere çıkıp federasyonda hiç gücümüz yok hç bir şey yaptıramıyoruz diye ağlıyorlar. bütün federasyon kurulları renklilerden oluşuyordu sonra fetö temizliği oldu şimdi iki renklide bütün federasyon kurulları Beşiktaşlı diye ağlıyor acaba bu federasyondaki renkliler nereye gitti neden gitti  biz fetöyle savaşırken o federasyonda yıllarca bizi doğradı. Fetö terör örgütü ilan edilmese biz o stadı bile bitiremezdik.
Ben quaresma kırmızı görmeliydi falan demedim hiç görmesi gereken kartları gördü eskiden olsa iki maç üst üste oynayamazdı buda bizim şu anda lobi gücümüzü gösterir. bu kötü değil iyi bir şey. Beşiktaşın taraftarı yok gücü yok diyenler şimdi ne yapacağını şaşırıyor.
quaresma olayı bunun dışında bir olay lig bitti artık oyuncularımızın yanlışlarını en ağır şekilde eleştiririz eleştirmeliyizde.
bu gün en fazla hak eden quaresma ama yarın diğerlerinede sıra gelecek. bunlar bizim oyuncumuz bilsinler bizim gözümüz kapalı değil biz istediğimizi yaparız demesinler bir silkelensinler. Quaresmaya bir doyayım sırada cenk var onada çok açım. quaresma bende bursa maçında bardağı taşırdı yoksa bu kadar sert eleştirmezdim. vefasızlık falan yaptığımızı sanmıyorum haddi gelene haddini bildirmek gerekir bizim için önce Beşiktaş var. Oyuncu Beşiktaşa emek verdiği sürece değerlidir. Sonuçta bedava oynamıyorlar biz sahada ego kassınlar diye ödemiyoruz o paraları. Alkışladıkça bir tarafları kalkıyor.

eskişehir (deplasman)
osmanlıspor (deplasman)
eskişehir (ev)
trabzonspor (deplasman)
osmanlıspor (ev)

ayrıca sporting (deplasman)

parantez içlerini özellikle belirttim. ağabey, bence senin bu konuda objektif yorum yapma ihtimalin kalmamış.

hele o Trabzon deplasmanındaki gomeze attırdığı golün ortası varya , en kritik dakkalar başlamıştı  , takımda o topu o noktaya o dakikalarda indirecek bir tane ademoğlu yoktu geçen sene. adriano Gökhan Caner bunlar yoktu , q7 vardı sadece ve kesiyordu nomıssız tam noktaya.

Çevrimiçi Savaş

Yalnız Aboubakar'ı alamazsak bir yıllık kiralama bedeli olarak 2.5 milyon euro vermiş olacağız. 3.3 de parası 6 milyon euro gibi bir rakam çıkacak bir sene için. Tamam şampiyon olduk ama 6 milyon euro bir sene için inanılmaz çok bir rakam oluyor. Bir şekil almamız lazım bu adamı yoksa bir sene için verilen bu para bana ağır gelir.

Ki tamam şampiyon da olduk ama 20 milyon tl'lik katkı aldık mı Aboubakar'dan bu sene tartışılır.

Çevrimdışı cursedofdragon

Kulube para lazim. Elinde 34 yasinda, saatli bomba var. Teklif var, ama satmayalim diyen taraftar var.

Bu forumda hiç Q7 satmıyalım diyeni görmedim.

En çok sevenlerin başında @Yunus Emre Dökmeci geliyor.

Oda 10 milyon € teklif gelsin satalım diyor.

4-5 milyon € satıp bide kanatmı arıyalım onu diyoruz.

Çevrimdışı hasann

Marcelo satılırsa Şenol Hocam dellenir.Adam Trabzondan beri hayalini kuruyordu.İnşallah gitmez

Çevrimiçi Necmi

Allahhhhhh
sevinecek bir durum yok sakatlanana kadar emek verdi sakatlıktan sonra toparlayamadı
emekleri için teşekkür eder bundan sonra yolu açık olsun deriz.

Çevrimdışı Ergin1903

Açıkcası Marcelo'nun  8 m €'ya gitmesi içime sinmez. 

Çevrimdışı tuncaboylu

Ba 'da problem çıkmasın hoca çok istiyor kalmasını.
Problem var gibi duruyor, Aboubakar'dan zor Badem'e göre.

Adamı tedavi ettirip gönderiyoruz, hayret bir şey.

Çevrimdışı arda

Allahhhhhh

Sakatlık geçmişi olmasa 2.5-3 bandında ederdi fiyatı daha 30 yaşında! Lider DC adam yazık oldu! Pektemek'te aynı konumda, potansiyeli yüksekti baya bize gelirken tam bir deep lying forward Biliç'in defansif yapısında baya iş yapmıştı. Keza Veli de pırlanta gibi Atibayla çok iyi uyumu vardı dinamo gibiydiler ona da çok yazık oldu. Değerini bulanı elden çıkarmak gerek işin aslı bu ama gönül Adri, Marcelo, Ozi bir sezon daha kalsın diyor!

Bakalım inşallah rakam doğrudur, bonussuz kemiksizdir. Rhodolfo yarım sezon da olsa Şampiyonluk getirmiştir, keza Ersan da öyle. Emeği geçenlere helal olsun.
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı tuncaboylu

Yalnız Aboubakar'ı alamazsak bir yıllık kiralama bedeli olarak 2.5 milyon euro vermiş olacağız. 3.3 de parası 6 milyon euro gibi bir rakam çıkacak bir sene için. Tamam şampiyon olduk ama 6 milyon euro bir sene için inanılmaz çok bir rakam oluyor. Bir şekil almamız lazım bu adamı yoksa bir sene için verilen bu para bana ağır gelir.

Ki tamam şampiyon da olduk ama 20 milyon tl'lik katkı aldık mı Aboubakar'dan bu sene tartışılır.
Aldık.

Çevrimiçi underworld

sevinecek bir durum yok sakatlanana kadar emek verdi sakatlıktan sonra toparlayamadı
Paraya seviniyorum hele ki bu para Brezilya dan cikiyorsa...

Çevrimdışı tuncaboylu

1.6 iyi para, ben bedavaya göndermeye hazırlanıyordum kafamda.

Çevrimiçi underworld

Problem var gibi duruyor, Aboubakar'dan zor Badem'e göre.

Adamı tedavi ettirip gönderiyoruz, hayret bir şey.

Hani Çinlilerin kontenjani doluydu 

Çevrimdışı arda

hele o Trabzon deplasmanındaki gomeze attırdığı golün ortası varya , en kritik dakkalar başlamıştı  , takımda o topu o noktaya o dakikalarda indirecek bir tane ademoğlu yoktu geçen sene. adriano Gökhan Caner bunlar yoktu , q7 vardı sadece ve kesiyordu nomıssız tam noktaya.

Q7 ye gönderende muhteşen şağ ayaanın üstüylen Olcaydı. :) Q7 klips çekmişti çok enteresan pozisyondu başından sonuna.
Ama allahtan Beşiktaş’a olan bağım başarıya bağlı değil. Bunu her zaman söylüyorum, ben en çok Beşiktaş yenildiği zaman Beşiktaşlı olduğumu hissediyorum. Bu en başında da böyleydi hâlâ da böyle. Siyah Ulan

Çevrimdışı cursedofdragon

1.6 iyi para, ben bedavaya göndermeye hazırlanıyordum kafamda.

rhodolfo gibi adam bedava gidermi yav :)

Çevrimdışı tuncaboylu

Hani Çinlilerin kontenjani doluydu 
Kendileri oynayamaz zaten, 2-3 verene satacaklardır.

Çevrimdışı abdusta

Üzüntülerimle ifade ediyorumki
Q7  2018 Rusya finallerinellerine gidene kadar Beşiktaşda
kendileri ayrılmak istemiyor
Ben dahil burada satılmasın diyen yokki

1 sene daha sabredeceğiz,dolayısıyla gitmek istemiyorsa 1 yıl daha bizlerdeyse
gitsin diye işkence yapamıyacagımıza göre bizim değerli oyuncumuz olarak kalmaya devam edecek

saygılar

Çevrimdışı tuncaboylu

rhodolfo gibi adam bedava gidermi yav :)
Gaziantep maçında üstüne para verseler satmayız dedirtti bana.

Etiketler: