2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 48 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6310648 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Adriano-Quaresma satılmamalı!
Seneye dünya kupası var Quaresma her türlü satılır.Adriano geçen seneyi tekrarlarsa piyasası değişmez aceleci davranmaya gerek yok.
Valla ikisine de 8-9 üzeri teklif varsa, satılabilirler bence. Yaş haddinden emekli olacaklar yoksa.

Bütçede 70 milyonluk satış öngörülüyordu, daha yarısı yapıldı. Bu ikiliden biri de gidebilir.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

Fikstur sadece banami ilginc geldi.
1.HAFTA
BEŞİKTAŞ - ANTALYASPOR
2.HAFTA
KASIMPAŞA - BEŞİKTAŞ
3.HAFTA
BEŞİKTAŞ - BURSASPOR
4.HAFTA
KARABÜKSPOR - BEŞİKTAŞ
5.HAFTA
BEŞİKTAŞ - KONYASPOR
6.HAFTA
FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ
7.HAFTA
BEŞİKTAŞ - TRABZONSPOR
8.HAFTA
GENÇLERBİRLİĞİ - BEŞİKTAŞ

4. HAFTA
Antalyaspor - Galatasaray
5. HAFTA
Galatasaray - Kasımpaşa
6. HAFTA
Bursaspor - Galatasaray
7. HAFTA
Galatasaray - Karabükspor
8. HAFTA 
Konyaspor - Galatasaray
9. HAFTA
Galatasaray - Fenerbahçe
10. HAFTA
Trabzonspor - Galatasaray
11. HAFTA
Galatasaray - Gençlerbirliği

Fenerin ayri bir fiksturu var
Hep böyle olur fikstür. Bir takım başka bir takımın maçlarını takip eder.

Çevrimdışı tangaz

Valla ikisine de 8-9 üzeri teklif varsa, satılabilirler bence. Yaş haddinden emekli olacaklar yoksa.

Bütçede 70 milyonluk satış öngörülüyordu, daha yarısı yapıldı. Bu ikiliden biri de gidebilir.

bütçe yıllık bunun daha devre arası da var o dönem çinliler daha iştahlı oluyor onların sene başı olduğu için
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı celiker1

Bugün ya da yarın Quaresma ya da Adriano Çin'e satılırsa, yönetimin PR çalışmalarına ihtiyacı olacak.

"Marcelo'yu satmak için neden bir gün daha beklemediniz?" diyenler çıkacaktır.

Aynı zamanda bu satışın FFP'nin bonservis kısıtından ziyade, denk bütçe için yapıldığı senaryoları da yazılacak.

Gerçekleşirse görürüz.
Son mali kongrede bu sene için oyuncu satışına 70 milyon yazıyordu onaylanan bütçede. Ben bu yüzden başından veri Oğuzhan veya başka iki oyuncunun satılacağını düşünüyorum. Oğuzhan'a 15 milyon euro civarları teklif gelseydi sadece o giderdi bence.Tahminim Marcelo satıldığı için Oğuzhan artık bu teklif gelsede bu sene göbderilmez.Marcelo+bir oyuncu olacak bu sene ama bakalım diperi kim olcak  :alala: Rhodolfo'yu katmıyorum bu denkleme
[ Son Düzenleme: 13 Temmuz 2017, 16:33:59 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı bjk4ever

Adriano-Quaresma satılmamalı!
Seneye dünya kupası var Quaresma her türlü satılır.Adriano geçen seneyi tekrarlarsa piyasası değişmez aceleci davranmaya gerek yok.

Oyuncu 1 yas daha yaslanacak, bir daha o teklifler gelir mi bilmiyorum. Acikcasi soylenildigi gibi 8 milyon ve 9 milyonluk teklif varsa bence ikisi de satilir.
Oyuncu ederini bulunca satarsin, bu kadar basit. Ikisinin de ederinin net ustunde.
Ama ben bu tekliflere inanmiyorum acikcasi. Boyle teklifler olsa yonetim Marcelo'yu gonderecegine bu transferler uzerinden yururdu. Kaldi ki Cin'de yabanci kontenjanlari doluyor
ve 100% yabanci oyuncu vergisi de geldi ayrica. Acikcasi kulupler bundan 2 sene evvelki gibi her gordugu vasat ustu Avrupa'liya milyonlari dokmuyor.
Bu teklifler o yuzden bana hic inandirici gelmiyor.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Hep böyle olur fikstür. Bir takım başka bir takımın maçlarını takip eder.

Tamam o zaman sikinti Yok 😅
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Yönetim 10'dan aşağı vermeyiz diyordu sürekli 7'ye vermişler.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimiçi BlackEagle16

Şu an bütçe 5.50 mu inanın işimiz zor oğlu zor 8.5 9 civarı bir rakam bekliyordum şenol güneşin açıklamasından sonra
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimdışı AigleBordeaux

Marcelo ucuza gitti maalesef. Bir oyuncu daha satilmasi lazim rahatlamak icin.

Çevrimdışı sermet00

Satılırlarsa alınacak oyuncularla ve klüpleriyle anlaşılıp satılmalı.Satıp öyle ararsak avucumuzu yalarız klüpler son dönemlere girince çer çöplerini bırakıyorlar ancak.

Ayrıca ligte ilk 3 maç kolay değil.Antalya-Kasımpaşa-Bursa bu maçlara oturmamış,eksik kadroyla çıkmak durumunda kalacağız

Çevrimdışı tangaz

Tamam o zaman sikinti Yok 😅

uğur melekenin konu ile alakalı bir yazısı var onu okumanı öneririm @AigleBordeaux
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu an bütçe 5.50 mu inanın işimiz zor oğlu zor 8.5 9 civarı bir rakam bekliyordum şenol güneşin açıklamasından sonra
Zaten forvet kiralık olacak her türlü. Kanata free bir oyuncu alırız. Defansa da satın alma opsiyonlu kiralık birini alırız ya da devre arası için Vida ile sözleşme imzalarız Elimizde para bile kalır. 6,5 milyon euroya takım kurmuş bir yönetim var. Hesap kitap yapılmıştır. Kafanı yorma...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı AigleBordeaux

FFP de imza parasi yoksa Vitolo transferinde gibi transfer yapsak olmazmi?

Çevrimiçi Necmi

1.HAFTA
BEŞİKTAŞ - ANTALYASPOR
2.HAFTA
KASIMPAŞA - BEŞİKTAŞ
3.HAFTA
BEŞİKTAŞ - BURSASPOR
4.HAFTA
KARABÜKSPOR - BEŞİKTAŞ
5.HAFTA
BEŞİKTAŞ - KONYASPOR
6.HAFTA
FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ
7.HAFTA
BEŞİKTAŞ - TRABZONSPOR
8.HAFTA

4. HAFTA
5. HAFTA
Galatasaray - Kasımpaşa
6. HAFTA
Bursaspor - Galatasaray
7. HAFTA
8. HAFTA 
Konyaspor - Galatasaray
9. HAFTA
Galatasaray - Fenerbahçe
10. HAFTA
11. HAFTA

dizili bir kura vardır. numaralarla dizilmiş 1 den 18 e kadar kurgu 18 numara üzerinden dizilir
takımlar kura olarak bu 18 numaradan birini çeker. kaç numara çekmişsen o numaraya denk gelen maçlara
adın yazılır. Her sene sistem aynıdır sadece kurada çektiğin numara farklı olur. 5 numarayı çekersen 4 numarayı çeken
takımı takip edersin 6 numarayıda çeken seni takip eder

Çevrimdışı AigleBordeaux

uğur melekenin konu ile alakalı bir yazısı var onu okumanı öneririm @AigleBordeaux
Sagol bilgi icin

Çevrimdışı tangaz

dizili bir kura vardır. numaralarla dizilmiş 1 den 18 e kadar kurgu 18 numara üzerinden dizilir
takımlar kura olarak bu 18 numaradan birini çeker. kaç numara çekmişsen o numaraya denk gelen maçlara
adın yazılır. Her sene sistem aynıdır sadece kurada çektiğin numara farklı olur. 5 numarayı çekersen 4 numarayı çeken

17 takım öyle 1 takım serbest numarayı çekiyor işte o takım ayvayı yiyor işin ilginç tarafıda o serbest numarayı çeken ya yeni çıkan takım oluyor yada bir önceki sene son anda kümede kalan bir takım sadece 1 kere fenere denk gelmiş o da 3 temmuzdan sonraki sezon  :D

Çevrimdışı AigleBordeaux

Anlafim abi sagol 👍🏼

Çevrimdışı Yado

Çin turnesi bana göre de fiyasko. Günübirlik seyahat ve maç planlanmış. Şu an yüklemeler yapılıyor. Uzun seyahat sonrası fiziksel ve zihinsel açıdan yorgun olacak oyuncuların hemen bi' rejenereasyon sonrası maç yapacak olması sakatlık riskini de arttırır. @tangaz Günübirlik pazarlama. Zaten bu iş; güçlü bir fizibilite, planlama ve zaman ister. Bir anlaşmazlık olmuş ya da plansızlık var gibi.

Bu Çin işi başkan'nın vizyonuna dair bir hamle bence. Yıllar sonra Fikret Orman konuşulurken kazandığı tüm başarıların yanında Beşiktaş'ı

dünya kulübü yapma vizyonuna dair somut bir hamle olarak bahsedilecek. (Şuan ki tüm dezavantajlarına rağmen)

İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimdışı celiker1

1.HAFTA
BEŞİKTAŞ - ANTALYASPOR
2.HAFTA
KASIMPAŞA - BEŞİKTAŞ
3.HAFTA
BEŞİKTAŞ - BURSASPOR
4.HAFTA
KARABÜKSPOR - BEŞİKTAŞ
5.HAFTA
BEŞİKTAŞ - KONYASPOR
6.HAFTA
FENERBAHÇE - BEŞİKTAŞ
7.HAFTA
BEŞİKTAŞ - TRABZONSPOR
8.HAFTA

4. HAFTA
5. HAFTA
Galatasaray - Kasımpaşa
6. HAFTA
Bursaspor - Galatasaray
7. HAFTA
8. HAFTA 
Konyaspor - Galatasaray
9. HAFTA
Galatasaray - Fenerbahçe
10. HAFTA
11. HAFTA

Başka bir türlü anlatacak olursak. İkinci hafta kiminle oynuyorsan, o takım ilk hafta kiminle oynamışsa bir daha onu takip edersin. Mesela biz ikinci hafta Kasımpaşa ile oynuyoruz. İlk hafta Kasımpaşa, Alanyaspor ile oynuyor. Biz bu sene Alanyaspor'u takip edeceğiz
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı AigleBordeaux

17 takım öyle 1 takım serbest numarayı çekiyor işte o takım ayvayı yiyor işin ilginç tarafıda o serbest numarayı çeken ya yeni çıkan takım oluyor yada bir önceki sene son anda kümede kalan bir takım sadece 1 kere fenere denk gelmiş o da 3 temmuzdan sonraki sezon  :D
Goztepenin isi zor birde 4 hafta cezalari var.

Çevrimdışı harun1903

Badstuber ve Caceres boşta şu an ve malesef denize düşen yılana sarılır, parayı iş bitirici adama harcayıp bu ikisini birden alırdım ben olsam.

Adriano -- Badstuber -- Pepe -- Gökhan
(Caner) -   (Tosic)  -  (Caceres) - (Beck)

Çevrimdışı denilanz

Gelir:7m Marcelo+1.4m Rhodolfo
Gider:2m Talisca+750k Caner +200k Atınç
Stoper+Kanat+Santrafor için kalan bütçe: 5.45 m €/via @BesiktasPRO
Talisca'nın 2 milyonu bu seneye mi ekleniyor? Geçen sene 2 yıllık kiraladığımız için 4 milyon direkt önceki yıla yazmış olabilir mi?

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu arada yeni antrenman formalarini gormus olduk bu sezon adidas baya gec kaldi

Çevrimdışı benyv-

Talisca'nın 2 milyonu bu seneye mi ekleniyor? Geçen sene 2 yıllık kiraladığımız için 4 milyon direkt önceki yıla yazmış olabilir mi?

Hayır çünkü biz uzattık 2 milyon daha vererek. Satılabilirdi.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Badstuber ve Caceres boşta şu an ve malesef denize düşen yılana sarılır, parayı iş bitirici adama harcayıp bu ikisini birden alırdım ben olsam.

Adriano -- Badstuber -- Pepe -- Gökhan
(Caner) -   (Tosic)  -  (Caceres) - (Beck)
Caceres saglik kontrolunden gecemez gibi duruyor

Etiketler: