2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6291540 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Ensar

Araba demeyin yaaa
Ev al ev
Adi ustune tasinmaz. Araba adi ustunde tasit yani tasinir, araba alip komutu verecen sen bunu tasit diye tasiyacak araba biri gelip yurutecek arabayi, tisinmis tasitin tasitlar vergisini odeyecen
Alacan evi verecen kiraciya, ohhh mis

Kiraciya vermenin dertleri baska
Judo, kunfudo, karetedo, tekvando ya da toyota krikodo bilmen lazim
ev alacak para olsa alır evde otururum zaten :D
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı mylife1903

Paok Arjantinli kaleci aldı dün
Ayip denen bisi var boyko ile din kardesi olacaklar

Çevrimdışı Kalyoncu

Geçen sene gördük ,Olcay varken ne kadar faydalı olduğunu.

Adam kafada bitirmiş Beşiktaş'ı, hala yedek kanat muhabbeti yapılıyor burada.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Senin argümanlarını sıralayayım mı? Yedek bir kanada ne kadar ihtiyaç duyabiliriz altı üstü taş çatlasın 10 maç oynayabilir. Çokta abartmamak gerek  Gökhan Töre de 3 ay sonra gelecek. (Olcay'ın gitmesinin doğru olduğunu düşünüyorum ama adama gerçekten bu kadar rezil muamele yapman üstüne İsmail savunduğun günler aklıma geliyor üzülüyorum sitemim ona anlayışla karşılarsın umarım.)

Çevrimdışı mylife1903

Senin argümanlarını sıralayayım mı? Yedek bir kanada ne kadar ihtiyaç duyabiliriz altı üstü taş çatlasın 10 maç oynayabilir. Çokta abartmamak gerek  Gökhan Töre de 3 ay sonra gelecek. (Olcay'ın gitmesinin doğru olduğunu düşünüyorum ama adama gerçekten bu kadar rezil muamele yapman üstüne İsmail savunduğun günler aklıma geliyor üzülüyorum sitemim ona anlayışla karşılarsın umarım.)
Olcay turkiyenin en iyi beki olsa onu da savunurduk

Çevrimdışı tangaz

halasının oğlunu demeyeydin iyiydi ismayl yumuşak karnıdır  :evillol:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tomannie

Paok Arjantinli kaleci aldı dün

Umarım yine bir talibi çıkar ne diyelim hayırlı olsun

Çevrimdışı Anıl1903

way arkadaş pok var gibi her sene yeşil beyaz kaleci forması çıkarıyorlar
:D

Çevrimdışı Ensar

Siyah-Beyazlı takımın transfer gündemine dair özel açıklamalarda bulunan Ürkmezgil'in röportajından önemli satır başları şu şekilde:

"Marcelo'nun iyi bir rakama satıldığını düşünüyorum. Rakam iyi yerlere çekildi, ciddi kar ettik ve yapmak zorundaydık. Beşiktaş taraftarı tabi ki istemez ancak bizim transfer yapabilmemiz için Marcelo verilmeliydi. Marcelo'nun yerine Vida olabilir gündeme gelebilir. Başka oyuncu olabilir. Şahsi görüşüm sanki kanat oyuncusu ve güçlü bir santrfor öncelik gibi gözüküyor"

"Pepe çok güzel, çok doğru bir transfer oldu. Pepe’nin gelmesinde Quaresma’nın mutlaka artı katkısı olmuştur. PSG ile Pepe anlaşmıştı ancak başkan gitti ve Pepe ile anlaşmayı başardı"

"Bizim taraftarımız müthiş. Takımını çok seven, müthiş bir taraftar grubu var. Kulüp menfaatini düşünen bir taraftar grubu ancak Diego Costa transferi zor bir oyuncu. Başkanın Diego Costa ile girişimi oldu mu bilmiyorum ancak takım içi dengeler var, UEFA kriterlerine uymamız lazım"

"Yusuf Erdoğan, Volkan Şen, Lens arasında benim bakış açıma göre Yusuf Erdoğan daha mantıklı transfer olur. Yusuf Erdoğan'ın yaşının daha genç olması ve Quaresma’dan öğreneceği çok şeyler olması önemli. Eder ve Babacar arasında da şahsen ben Babacar’ı isterim ve Babacar, Beşiktaş’ın transfer listesinde yer alıyor"

"Oğuzhan'a teklif mutlaka gelmiştir ancak başkanın Oğuzhan'ı bırakmak gibi bir niyeti yok tabii Şenol Güneş hocanında. Oğuzhan bizim için farklı bir oyuncu."

"Talisca bizim oyuncumuz kiralık ya da tapulu sonuçta bizim oyuncumuz ceza konusunda başta yönetim kurulu ve Şenol hoca karar verecektir. Annesinin rahatsızlığı var. Talisca’ya mantık kuralları içinde ceza gelirse gelecektir. Konu tatlıya bağlanacaktır"

Haber Kaynağı: Ajansspor

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu dönem baya renkli geçti , Messi hariç herkesle yazıldık . Unuttugum vardır  :biggrinking:

Costa- Gignac- Nani- Lens- Volkan Şen- Burak - Llorente- Ferdi Kadıoglu - Thiago Maia- Martin Rodrigez- Deniz Türüç- Thomas Vermaelen-Musa Cagıran- Y. Erdogan- Mangala- Vida- Raul Jimenez- Moting- Navas- Mata - Tunay TOrun

Çevrimdışı mylife1903

Bu dönem baya renkli geçti , Messi hariç herkesle yazıldık . Unuttugum vardır  :biggrinking:

Costa- Gignac- Nani- Lens- Volkan Şen- Burak - Llorente- Ferdi Kadıoglu - Thiago Maia- Martin Rodrigez- Deniz Türüç- Thomas Vermaelen-Musa Cagıran- Y. Erdogan- Mangala- Vida- Raul Jimenez- Moting- Navas- Mata - Tunay TOrun
Benzema yoh ronaldo yok

Çevrimdışı cursedofdragon

yaklaşıyor yaklaşmakta olan ?

Çevrimiçi tolga1903

evet iş intere yaradı. Milan girdiği borçlar vs toparlayamadı zaten bu süreçte satılmasına kadar gitti
ama o dönem milan bayağı iteklendi. işte düşün iktidar takımı başakşehiri istediğin kadar itekle ne kadar itekleyebilirsin
milan geçmişi olan köklü bir kulüptür. Ama genel başarıları iktidara sırt dayamayla olur bizdeki gs gibi
yıllarca juve milan rekabeti yaşatmaya çalıştılar olmadı. benim küçüklüğüm gençlik yıllarım juve seyrederek geçti milan
sıradan bir italyan takımıydı işte şl şampiyonluğuna çok takılma bence italya futbol olarak çok güçlüydü o dönem uefadada çok güçlüydü
italya mafiası denen bir şey vardı. hakem odalarına bırakılan içi para dolu bond çantaların çok dedikodusu oluyordu.
sizin büyüklük kavramınız başarı endeksli hep mesela shakterde size göre büyük takım ama bana göre çöp
mesela gs de büyük takım değilmi ama 20 şampiyonluğunun 15 i seksen sonrası fetö yapılanmasıyla gelen
fetö gerçeği olmasa ts ile aynı seviyede olacak olan bir takım şişirilmiş büyüklük işte kuruluşundan beri fenerin
eteklerinin altında yaşamış başarılarını fetö ilişkilerine borçlu büyük takım bak sorarsan adamların uefa kupası var
20 şampiyonluğu var.

Abi bizi bi kenara bırakırsak şöyle sizin gençliginizden bu yana takip ettiğiniz kadarıyla avrupada en büyük diyebileceginiz takım hangisi? Bizim takım da bi gün en tepede olur mu şöyle bi 30 sene içinde acaba. Hep bunun hayalini kuruyorum sonra bizim ligin şartları geliyor aklıma ütopya mı acaba abi bu hayal:)

Çevrimdışı sametbagan

Abi aliyon arabayi sonradan ogreniyon bir suru suprizi. Simdi daha pepenin bile ne verecegi belli degil bizde.
Simdi pepenin baz bi performance vardir altina dusmez ama uyum sorunundan gerekli performanside veremeywbilir.

Anlatamadim gene

Ucuza aliyorsan arabayi abi elindekini az bekltecen mevsiminde satacan pahaliya ki kar edesin yahu

Araba demeyin ya :bawling:
Sanırım seni hep kandırmışlar bu araba mevzunda çok dertli gördüm seni

Çevrimdışı sametbagan

Benzema yoh ronaldo yok
Bugün gördüm agueronun durumunu da sormuşuz.Neyini sorduysak acaba , sanırım halini hatırını sormuşuzdur en fazla.Nasılsın iyimisin çoluk,çocuk,yenge iyiler mi diye te Allahım ya

Çevrimdışı bjk_mabet

Kim olduğum, ne yaptığımın yanında önemsizdir.

Çevrimdışı bjk_mabet

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı cagdas44

hahaha nedenki

Uzun süren sessizlik sonrası insan ne tepki vereceğini şaşırıyor abi

Çevrimdışı bjk_mabet

Uzun süren sessizlik sonrası insan ne tepki vereceğini şaşırıyor abi
özledim bı göz atayım dedim :))biraz transfer takip edeyim bende

Çevrimdışı kartalBaz

Yav konusmayayim konusmayayim diyorum ama dayanamiyorum. @serhatakkaya nin dedigi gibi elimizde topu topu 3 tane hucumcu var biz adam begenmiyoruz. Yok carsidan burak transferiyle ilgili tehditler falan. Yani tamam bu adam feda doneminde yanlis yapti. Penaltiyla 2 puanimizida aldi. Ama burda yere goge sigdirilamayan querasma, fikret ormanla kavga etmedi mi? Parasini indirmeyip bide gs macina yonetim istememesine ragmen stadyuma gelip izlemedimi? Suan cok sevdigimiz baskani taraftarin onune atmak istemedimi? Daha bircok sey var. Bizler q7 yi kabul ettik, buraki neden kabul etmeyelim. Zor donemden geciyoruz. Egerki maliyeti iyiyse gelir ozrunu q7 gibi diler ve baslar. Hepimizde cok iyi biliyoruzki burak yilmaz besiktaslidir. Sonradan degil gercek besiktaslidir. Hep besiktas durusu diyoruz ama evladini affetmeninde, yada ikinci sansi vermeninde besiktaslilik durusu icinde oldugunu unutuyoruz. Bu kadar abartmanin alemi yok. Gelsin yarin baslasin. Gelirse en az 25 te birakir onuda soyliyeyim.

Çevrimdışı Yado

Kiralık+opsiyonlu Bony , Remy , babacar

rotasyon kanat Free volkan ş. yada free moting

Stoper free yada 2.3 M  vida yada kiralık mangala

Kapat transferi yaslan arkana
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimdışı mylife1903

Sanırım seni hep kandırmışlar bu araba mevzunda çok dertli gördüm seni
Sence beni kandirabilecek bi adam anasinin karnindan dogmus mudur?

Benim sikintim baska arabayi komple parcalarina ayirdim simdi toplayamiyorum, hem fazla parca var elimde bir suru gereksiz hemi de kaybolan parcalar var. 10 ay oldu cicek abbasin fordundan beter garip.

Kafam ona bozuh

Çevrimdışı Kutay

Abi bizi bi kenara bırakırsak şöyle sizin gençliginizden bu yana takip ettiğiniz kadarıyla avrupada en büyük diyebileceginiz takım hangisi? Bizim takım da bi gün en tepede olur mu şöyle bi 30 sene içinde acaba. Hep bunun hayalini kuruyorum sonra bizim ligin şartları geliyor aklıma ütopya mı acaba abi bu hayal:)
bence real madrid avrupanın en büyük takımı
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimiçi Necmi

Yav konusmayayim konusmayayim diyorum ama dayanamiyorum. @serhatakkaya nin dedigi gibi elimizde topu topu 3 tane hucumcu var biz adam begenmiyoruz. Yok carsidan burak transferiyle ilgili tehditler falan. Yani tamam bu adam feda doneminde yanlis yapti. Penaltiyla 2 puanimizida aldi. Ama burda yere goge sigdirilamayan querasma, fikret ormanla kavga etmedi mi? Parasini indirmeyip bide gs macina yonetim istememesine ragmen stadyuma gelip izlemedimi? Suan cok sevdigimiz baskani taraftarin onune atmak istemedimi? Daha bircok sey var. Bizler q7 yi kabul ettik, buraki neden kabul etmeyelim. Zor donemden geciyoruz. Egerki maliyeti iyiyse gelir ozrunu q7 gibi diler ve baslar. Hepimizde cok iyi biliyoruzki burak yilmaz besiktaslidir. Sonradan degil gercek besiktaslidir. Hep besiktas durusu diyoruz ama evladini affetmeninde, yada ikinci sansi vermeninde besiktaslilik durusu icinde oldugunu unutuyoruz. Bu kadar abartmanin alemi yok. Gelsin yarin baslasin. Gelirse en az 25 te birakir onuda soyliyeyim.

konuşmayaydın daha iyiydi :alala:

Etiketler: