2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 49 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6310717 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Burada genelleme yaparak orada yaşayan taraftarları zan altında bırakmak hiç de hoş değil. @Serhat Akkaya
taraftara salak demedim taşkınlıkları için kullandım o kelimeyi. tamlama olarak düşün :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi murat baltacı

Cinlileri biraz daha zorlayip toplam 20 yaptirip paket halinde verelim. Yaninda da ayran,cigkofte esantiyonu olsun.

Bu teklif dogruysa kesinlikle degerlendirmeli. Aman takim bozulur eder demeyin ne olur. 1 sene sonra bu rakamlarin yarisini bile gormemizin imkani yok.
En başından olması gereken buydu ilk etapta q7,cenk gibi oyuncuları satıp as oyunculara dokunmadan kadroyu güçlendirecektik olmadı adrianoda gidebilirdi sağlam bir caner ile adriano lüks olacak en son marcelonun satışı düşünülmeliydi.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı 'TaNeR'

taraftara salak demedim taşkınlıkları için kullandım o kelimeyi. tamlama olarak düşün :)

Tamlama olarak düşünürsek bu tam olarak 'salak taraftar' demek anlamına gelir...
Neyse uzatmak istemiyorum; ama bu senin deyiminle 'tamlama' yapılabilecek taraftarların heryerde bulunabileceğinden yola çıkarak bu gibi eleştiri içeren cümlelerin içinde sadece belli ülkelerdeki tararftarı etiketlemeyi doğru bulmadığımı belirtmek isterim.
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Tamlama olarak düşünürsek bu tam olarak 'salak taraftar' demek anlamına gelir...
Neyse uzatmak istemiyorum; ama bu senin deyiminle 'tamlama' yapılabilecek taraftarların heryerde bulunabileceğinden yola çıkarak bu gibi eleştiri içeren cümlelerin içinde sadece belli ülkelerdeki tararftarı etiketlemeyi doğru bulmadığımı belirtmek isterim.
taraftarlar için salak demedim, her kamp dönemi her türk takımı için garip olaylara sebep oluyor bu sebepten de 2-3 senedir çoğu türk takımı o bölgelere gitmek istemiyorlar. Bunu belirtmek istedim. yanlış anlaşıldıysam kusura bakmayın.
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi Necmi

Abi juventusun küme düşmesi interin beş sene şampiyon olmasına zemin hazırlamadı mı yanlış mı hatırlıyorum?Milanın önünü açmak ana hedefse de juve küme düştüğünden günümüze kadar milanın şampiyonluk sayısı bir. Bir de o cafu maldini stam nesta defansına sahip efsane kadrosu aklıma geldi çöp diye nitelendirilecek kulüp degildi abi realden sonra en çok şampiyonlar ligi şampiyonluğu olan bunlar değil mi :alala:
evet iş intere yaradı. Milan girdiği borçlar vs toparlayamadı zaten bu süreçte satılmasına kadar gitti
ama o dönem milan bayağı iteklendi. işte düşün iktidar takımı başakşehiri istediğin kadar itekle ne kadar itekleyebilirsin
milan geçmişi olan köklü bir kulüptür. Ama genel başarıları iktidara sırt dayamayla olur bizdeki gs gibi
yıllarca juve milan rekabeti yaşatmaya çalıştılar olmadı. benim küçüklüğüm gençlik yıllarım juve seyrederek geçti milan
sıradan bir italyan takımıydı işte şl şampiyonluğuna çok takılma bence italya futbol olarak çok güçlüydü o dönem uefadada çok güçlüydü
italya mafiası denen bir şey vardı. hakem odalarına bırakılan içi para dolu bond çantaların çok dedikodusu oluyordu.
sizin büyüklük kavramınız başarı endeksli hep mesela shakterde size göre büyük takım ama bana göre çöp
mesela gs de büyük takım değilmi ama 20 şampiyonluğunun 15 i seksen sonrası fetö yapılanmasıyla gelen
fetö gerçeği olmasa ts ile aynı seviyede olacak olan bir takım şişirilmiş büyüklük işte kuruluşundan beri fenerin
eteklerinin altında yaşamış başarılarını fetö ilişkilerine borçlu büyük takım bak sorarsan adamların uefa kupası var
20 şampiyonluğu var.

Çevrimdışı Erdemm

Az önce merak edip baktım..
Vargas ı da ocak ayında transfer etmişler..
https://www.transfermarkt.com.tr/eduardo-vargas/profil/spieler/89718

Gignac
Vargas
Valencia

Bir de Ibargüen diye genç santraforları var.. Ayrılması muhtemel görünüyor..
2017 Aralıkta 32 yaşını dolduruyor.. Haziran 2018'de sözleşmesi bitiyor.

West Ham United, 27 yaşındaki golcü Enner Valencia'nın Meksika ekibi Tigres'e transferini duyurdu.

Gignac'a umutlarımız biraz daha yeşerebilir mi ?

Çevrimdışı tangaz

sanırım dikkatli okumadın salak taraftar denmemiş saçma salak taraftar taşkınlıkları denmiş...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

Burada genelleme yaparak orada yaşayan taraftarları zan altında bırakmak hiç de hoş değil. @Serhat Akkaya

bu işin zan altında kalmasımı kaldı resmen canımıza ot tıkadılar bak onlar yüzünden bu gün davamız görülüyor
yaptığımız her kamp olaylı oldu almanya artık bize kamp izni vermiyor maç oynamamıza müsade yok
bunu bizmi yapıyoruz. sokakta çete savaşlarını makul gösteren bir taraftar topluluğundan bahsediyoruz.
her deplasman olay sayelerinde düzgün bir sonuç çıkmazsa deplasmana taraftar götürmeyeceğiz
çıkaracakları en ufak bir olay bile men edilmemize neden olacak daha zan altında kalmasımı kalmış
gerçekleri kabul edelim. adamlar çatacak bir şey bulamasa tribünde kendi taraftarımıza sarıyor.
yurt dışı taraftar profilimiz gördüğüm en iğrenç taraftar profili. Bir dönem ingilizler böyleydi şimdi
yerini alıyoruz.

Çevrimiçi Necmi

En başından olması gereken buydu ilk etapta q7,cenk gibi oyuncuları satıp as oyunculara dokunmadan kadroyu güçlendirecektik olmadı adrianoda gidebilirdi sağlam bir caner ile adriano lüks olacak en son marcelonun satışı düşünülmeliydi.
canerin sağlam olacağını nerden biliyorsun son gördüğümde topa bile vuramıyordu
zaten defansı iyi olmayan biri birde ürkeklik içindeyken sezonu kaybettirir. kimse görmek
istemiyor ama iyi bir caner bile savunmada bize ismaili bile aratır. birde sakatlıktan çıkmışını
düşünemiyorum. Canerle bu sene risk alınmaz ancak toparlanma senesi olur bu sene

Çevrimdışı tuncaboylu

Bugün ya da yarın Quaresma ya da Adriano Çin'e satılırsa, yönetimin PR çalışmalarına ihtiyacı olacak.

"Marcelo'yu satmak için neden bir gün daha beklemediniz?" diyenler çıkacaktır.

Aynı zamanda bu satışın FFP'nin bonservis kısıtından ziyade, denk bütçe için yapıldığı senaryoları da yazılacak.

Gerçekleşirse görürüz.

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi COB

Saka mi bu? 7 milyon garanti, 500 bin euro da performansa dayali. Bu rakamlar beni memnun etmedi..  8.5'ten asagisi memnun etmeyecekti ama garanti 7 milyon euro Marcelo icin az bir para. Olan oldu. Marcelonun parasiyla 1-2 oyuncu gelecek, son oyuncuyu da kiralik alacaz herhalde.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bugün ya da yarın Quaresma ya da Adriano Çin'e satılırsa, yönetimin PR çalışmalarına ihtiyacı olacak.

"Marcelo'yu satmak için neden bir gün daha beklemediniz?" diyenler çıkacaktır.

Aynı zamanda bu satışın FFP'nin bonservis kısıtından ziyade, denk bütçe için yapıldığı senaryoları da yazılacak.

Gerçekleşirse görürüz.
Umarım Marcelo'nun fişini atmamıştır Lyon   :evillol:
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı tuncaboylu

buyur burdan yak marcelo 7 milyona gitmiş

Performansa dayalı kısım da FFP'de kullanılamıyor sanırım.

Elimizde 5.5 milyon var, bozdur bozdur harca :akuma:

Çevrimdışı esguel

Çevrimdışı Serhat Akkaya

buyur burdan yak marcelo 7 milyona gitmiş
Anlamadığım nokta şu pazarlığa 5 ten filan mı başladı Lyon da bu noktaya geldik? :)
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 13 Temmuz 2017, 15:48:23
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
MARCELO gitti şampiyonluk oranımızı düşürmemişler :)
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı tangaz

Performansa dayalı kısım da FFP'de kullanılamıyor sanırım.

Elimizde 5.5 milyon var, bozdur bozdur harca :akuma:

çok pinti çıktı totoş fransızlar elimizin darda olmasından ciddi istifade ettiler.

Çevrimdışı fatihbjk

canerin sağlam olacağını nerden biliyorsun son gördüğümde topa bile vuramıyordu
zaten defansı iyi olmayan biri birde ürkeklik içindeyken sezonu kaybettirir. kimse görmek
istemiyor ama iyi bir caner bile savunmada bize ismaili bile aratır. birde sakatlıktan çıkmışını
düşünemiyorum. Canerle bu sene risk alınmaz ancak toparlanma senesi olur bu sene

Adriano icin yazin basindan beri teklif oldugu soylenip duruyor. Simdi rakip oyuncusu ama gercekten Adriano satilsa Clichy bedavaya cok temiz degisim olurdu. Marcelo'da elimizde kalirdi.

Ya da oyuncularimiza teklif soylentileri basindan beri yalan dolan.

Çevrimdışı Koa_lAA

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/618253

7 m euro ya başka takıma satılsa lafım yok ama adamlar daha bir hafta önce 100 m euro luk cukka yaptılar... biraz daha yontsak iyiydi şunları..

neyse hayırlısı..

Çevrimdışı Ereninanoğlu

Bence az takimin en iyi adamini yolladik defansta bakalim yerine kimi getiricekler

Çevrimdışı tangaz

Anlamadığım nokta şu pazarlığa 5 ten filan mı başladı Lyon da bu noktaya geldik? :)

ben rakamın en başından bu olduğunu ama pazarlık edilen kısmın peşinat oldugunu duyuyordum sanırım yarısı peşin yarısı 4 vade deniyordu bizim kabul etmediğimiz kısmı buydu.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Şu yüz ifadesi herşeyi açıklıyor :by2:

Karakterinle , durusunla , profesyonelliğin ve performansinla Beşiktaşimiza cok yakıştın , Fedakarlik yapanlar unutulmaz Yolun acik olsun..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Serhat Akkaya

ben rakamın en başından bu olduğunu ama pazarlık edilen kısmın peşinat oldugunu duyuyordum sanırım yarısı peşin yarısı 4 vade deniyordu bizim kabul etmediğimiz kısmı buydu.
yok artık bedavaya verseydik.
Korku akıl katilidir.

Etiketler: