Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 358 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5216999 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Belli ki satın alma taahhütü vardı, neyi sorguluyorsun sabahtan beri?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

onu bizde farkına vardık neden böyle birşey yaptık diyoruz.

sözleşmesinin bitmesine 1 yıl kalmıs adam için 5.5 milyon € değer mi diyoruz.

Çevrimdışı tuncaboylu

onu bizde farkına vardık neden böyle birşey yaptık diyoruz.

sözleşmesinin bitmesine 1 yıl kalmıs adam için 5.5 milyon € değer mi diyoruz.
Bu değer biçildiğinde (2017 yaz) sözleşmesinin bitmesine 1 sene yoktu, 2 sene vardı.

Bu değer biçildiğinde (2017 yaz) sözleşmesinin bitmesine 1 sene yoktu, 2 sene vardı.

1 sene kiraladık kiralam ücreti 1.5 milyon € ödedik kiralama sözleşmesi bitince sözleşmesinin bitmesine 1 sene kaldı.

4 milyon € bonservis bedeli ödedik onun içinde toplam 5.5 milyon € oldu.

Maaşıda yüksek.

Aman neyse boşuna çenemizi yoruyoruz.

Benfica'da kafasına göre taliscanın sözleşmesini 1 sene daha uzatmış 2020'yılına kadar artık sözleşmesi 1 sene gider oynamadan bedava gelir olayı yalan oldu.

Nasıl sözleşmesini kafadan uzatıyorlar oda ayrı bir olay.

Çevrimdışı tuncaboylu

1 sene kiraladık kiralam ücreti 1.5 milyon € ödedik kiralama sözleşmesi bitince sözleşmesinin bitmesine 1 sene kaldı.

Maaşıda yüksek.

Bu adam geçen yaz 5.5 milyona satın alındı. Ücreti de 1.5 milyon peşin, 4 milyon taksitle olmak üzere ödendi.

Gerisi prosedür.

Maaşı normal, bonservise ödenen 5.5 bence de fazla. Quaresma 1.5'a, Babel bedava alındı. 2-2.5 bandında kaliteli kanat oyuncusu bulmak mümkün. Yönetim Töre sakatlanınca panik yapmış olabilir.

Bu adam geçen yaz 5.5 milyona satın alındı. Ücreti de 1.5 milyon peşin, 4 milyon taksitle olmak üzere ödendi.

Gerisi prosedür.

Maaşı normal, bonservise ödenen 5.5 bence de fazla. Quaresma 1.5'a, Babel bedava alındı. 2-2.5 bandında kaliteli kanat oyuncusu bulmak mümkün. Yönetim Töre sakatlanınca panik yapmış olabilir.

sonunda benle aynı şeyleri düşünmeye başladın.

Çevrimdışı tuncaboylu

Farklı düşünmüyordum zaten, sen sözleşmesinin son senesinde olduğunu söylediğin için anlaşmazlık oldu.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Benfica'da kafasına göre taliscanın sözleşmesini 1 sene daha uzatmış 2020'yılına kadar artık sözleşmesi 1 sene gider oynamadan bedava gelir olayı yalan oldu.

Nasıl sözleşmesini kafadan uzatıyorlar oda ayrı bir olay.
Sanirim opsiyon varmış ve onu kullanmışlar

Sözleşme detayına bakmak lazım , eğer sözleşmede tek taraflı uzatma hakkı yoksa hiçbir şey olmaz , Talisca Fifaya  giderse iptal olur o sözleşme

Ama zamanında sözleşmede tek taraflı uzatma hakkı vardır yazıyorsa Geçmiş olsun
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı kartalizer

Dusundukleriniz zaten ayni. Fark surada, bu adam gecen yaz satin alinmisti zaten.

Sen simdi alindigini dusundun once, yazilarindan anladigim kadariyla. Zorunlu opsiyon oldugunu sonra anladin.

Sözleşme detayına bakmak lazım , eğer sözleşmede tek taraflı uzatma hakkı yoksa hiçbir şey olmaz , Talisca Fifaya  giderse iptal olur o sözleşme

var demek ki adamlar yaş tahtaya basmayacaklarına göre.

Çevrimdışı kartalizer

Portekizli bir elemana sordum, gayet kendisi kabul etmis sozlesme uzatmayi. Opsiyon falan degil yani sebep.

Dusundukleriniz zaten ayni. Fark surada, bu adam gecen yaz satin alinmisti zaten.

Sen simdi alindigini dusundun once, yazilarindan anladigim kadariyla. Zorunlu opsiyon oldugunu sonra anladin.

hayır başından beri farkındayım ffp den dolayı bu şekilde bildirdik sene başında transfer sezonunda filan bunlar hep konusuldu siz o zaman yoktunuz.

Benim bahsettiğim ve diğer arkadaşların bahsettiği neden böyle bir sözleşme yaptık sene başı devre arası farketmiyor.

1.5 milyon € kiralama ücreti + 4 milyon € satın alma neden yaptık böyle birşey.

Portekizli bir elemana sordum, gayet kendisi kabul etmis sozlesme uzatmayi. Opsiyon falan degil yani sebep.

arkadaşınız talisca ile mi görüşmüş  :alala:

Çevrimdışı kartalizer

arkadaşınız talisca ile mi görüşmüş  :alala:

Hayir, kontratinda opsiyon olmadigini soyledi. Benfica zaten resmi olarak portekizce bir pdf dosyasinda acikladi resmi olarak uzattigi sozlesmeleri, ben sadece tercume etmesini rica ettim.

Çevrimdışı kartalizer

hayır başından beri farkındayım ffp den dolayı bu şekilde bildirdik sene başında transfer sezonunda filan bunlar hep konusuldu siz o zaman yoktunuz.

Benim bahsettiğim ve diğer arkadaşların bahsettiği neden böyle bir sözleşme yaptık sene başı devre arası farketmiyor.

1.5 milyon € kiralama ücreti + 4 milyon € satın alma neden yaptık böyle birşey.

Cunku lens'i istiyorduk ve bonservisi buydu? Sunderland oyuncuyu satmak istiyordu, adamlar league 1'e dogru cakilarak ilerliyorlar, bir daha kiralamak istemediler.

Biz de oyuncuyu cok isteyince, kagit uzerinde opsiyon gibi gozuken ama aslinda taksitli satis gibi bir anlasma yaptik.

Gecen yaz 5.5'u onden verebilecek durumda degildik bonservis kisitlamasindan dolayi, o sebeple 4 milyonunu bu seneye sarkittik.

Çevrimdışı kartalizer

Portekizcesi olan buradan inceleyebilir soz konusu sozlesme uzatma bildirimlerini, komple klup raporu oldugu icin biraz arama yapmaniz gerekiyor ama sikinti olmaz :)

http://web3.cmvm.pt/sdi/emitentes/docs/PCS67391.pdf

Çevrimiçi underworld

Talisca 3 ay daha katkı versin sonra o sağ biz selametle.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Sözleşme uzatacak adam 1 yıl mı uzatır ? 3 sene yapar işini sağlama alır sanki 32-33 yaşındaki adamın sözleşmesini uzatıyor
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Portekizcesi olan buradan inceleyebilir soz konusu sozlesme uzatma bildirimlerini, komple klup raporu oldugu icin biraz arama yapmaniz gerekiyor ama sikinti olmaz :)

http://web3.cmvm.pt/sdi/emitentes/docs/PCS67391.pdf

niye 1 sene uzatmış peki ?

Cunku lens'i istiyorduk ve bonservisi buydu? Sunderland oyuncuyu satmak istiyordu, adamlar league 1'e dogru cakilarak ilerliyorlar, bir daha kiralamak istemediler.

Biz de oyuncuyu cok isteyince, kagit uzerinde opsiyon gibi gozuken ama aslinda taksitli satis gibi bir anlasma yaptik.

Gecen yaz 5.5'u onden verebilecek durumda degildik bonservis kisitlamasindan dolayi, o sebeple 4 milyonunu bu seneye sarkittik.

aynı şeyleri konusup durmanın bi anlamı yok.Söylediğiniz şeyleri zaten biliyorum.

Ben 5.5 milyon € luk ücretin fazla oldugunu soyluyorum.

Hepsi bu kapatalım artık konuyu alıp dönüp başa sarıyoruz.

Çevrimiçi murat

kalite espri 9/10
Bence doğru söylemiş 8-9 kaliteli transferle neden olmasın?

Arkadaşlar transfer sezonunda değiliz tamam bu konuyu kapatalım artık.

Klüp sadece lens'i bildirdi bizde üstüne konuştuk bitti tamam.

Arap messisi o gitsin bu gelsin dönemi yazın ve devre arası yapılıyor.

Çevrimdışı kartalizer

niye 1 sene uzatmış peki ?

Orasi muamma. Muhtemelen menajerlerle ilgili bir olay, portekizde takilan oyuncular menajerlerin oyuncagi oluyorlar zaten.

Benim tahminim bizden bir baska takima satmayi dusunuyorlar, bu uzattiklari sozlesmede de menajere sonraki satistan pay vermeyi falan taahhut etmislerdir.

Yazin cikar onun kokusu ortaya.
[ Son Düzenleme: 28 Şubat 2018, 23:27:54 kartalizer ]

Çevrimdışı sozkul

Maaşıda yüksek.

Çünkü sen gereksiz uzattın. Biz bir yılı kalan adama 4 bonservis vermedikki iki yılı kalan adama 5.5 ödedik. FFP yüzünden rol kestik. Adam bir yıl pek işimize yaramayınca şimdi dönüp 1 yılı kalmıştı bu pahalı demek gerçeklikten kopuk bir bakış açısı oluyor, biz sene başında aldık onu, sunderland artık kiralamam demişti zaten.
Hepimiz görüyoruz şu anki maliyet performans oranı çok kötü adamın. Ama sene başında bunu görmüş olanlarıi takdir etmek lazım, o ayrı.

Çevrimdışı tangaz

biz  zamanında dedik portodan benficadan öle oyuncuyu ayartıp alamazsın die. oyuncu bi sene bekleyip gelirmiş de yok öyleymişte böyleymişte.

ne dediysek çıkıyor :bandit:

bu arada ülkede ne kadar albayrak varsa istifa alayı istifa  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Etiketler: