Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 234 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5281109 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı caner.eryigit

Herkeste bir rehavet seziyorum yrn da patarada çutarada yapıp şu civcivlerin moral motivasyonu sıfır yapmak lazım.ama saolsun bir tane yöneticimiz çıkıyor ve herkesin motivasyonunu başka yere çekmeyi başarıyor.chef Scout gideceksin Yok öyle yağma...

Çevrimdışı mertozlu

Bunlar bana cok yapay geliyor. Diyelim rahatsiz oldu Baskan anonstan ANINDA arar anons odasini durdurur haşlar falan. Sanki cok zor bir sey. Ne alaka bu 3 gun sonra isten cikariyoruz muhabbeti. Hic kurumsal firma politikasiyla bagdasmiyor. Ozel bir sirkette patronun bir sey hosuna gitmese buna 3 gun sonra mi mudahale eder aninda mi? Ki mudahale edecek bir sey yok kufurlu falan degil manchester city de yapar bu benzeri nüktedan anonslari real madrid'de. Komik yani albayrak'in cikip isten cikardik falan demesi. (Eger dediyse) bosuna gundem isgal etmesin boyle kraldan cok kralci yoneticiler.

Çevrimdışı underworld

Hiçbir art niyet olmaksızın soruyorum:

Metin Albayrak'ın Beşiktaşa faydası nedir? Ne iş yapar? Futbol aklı mıdır? Pazarlamayı mı çok iyi yönetir? Halkla ilişkileri mi iyidir? Görev yaptığı süre zarfında bize ne kazandırmıştır. Bir çırpıda silmeyelim sayın yöneticimizi. Belki hiçbirimizin bilmediği bir faydası vardır...
Kongre fedaisi

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Kongre fedaisi
Bi Vasfı yok ya. Başkanın arkadaşı o kadar. Çok öyle saatlerce incelemeye gerek yok.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı underworld

bunu yüzbin sefer söyledik...
Başkan, ne yap ne et şu yönetim kadrosunu 3-4 kişiye indir.
Bu hareket kaçınılmaz günün birinde mutlaka olacak. İnş Fikret başkan yapar da tarihe altın harflerle yazdırır kendini.

Çevrimdışı yoruk

3 atariz 5 atariz yaziyoruz ama fb buyuk takimdir, tepki verecektir fazla kucumsememek lazim
Gevsersek sahada cok kotu tokatlaniriz benden soylemesi

Ciddiyetle maca hazirlanilmali

Bizim taraftar / medya ne zaman böyle asarız ,atarız keseriz dese gaza gelse maç sonu oturuyoruz yani..
Ama yeniliriz fark atar bizden bir şey olmaz dese yeniyoruz ... :D

Çevrimdışı Liquidator

?s=21

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı cursedofdragon

Candaş Tolga Işık:

“Fenerbahçe maçı sonrası statta çalınan şarkı benim ve iletişim departmanın bilgisi dahilindedir. Herhangi bir işten çıkarma olmamıştır."

Çevrimdışı fani madida

Herkeste bir rehavet seziyorum yrn da patarada çutarada yapıp şu civcivlerin moral motivasyonu sıfır yapmak lazım.ama saolsun bir tane yöneticimiz çıkıyor ve herkesin motivasyonunu başka yere çekmeyi başarıyor.chef Scout gideceksin Yok öyle yağma...

aynen camiada fazla rehavet ve kibir var bunlar bize hiç iyi gelmiyor sonu mutlaka kötü oluyor inşallah yarın hayal kırıklığı olmaz
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimdışı savaş altay

Albayrak'ı seven, camia'ya uygun bulan bir tane yazı okumadım bu gün. Bu iş sevgi işidir.
Temsil ettiğin yer seviliyor, sen bu sevenlerin temsil edildiği yeri temsil ediyosun, belki sen seviyorsun
ama onlar seni sevmiyor. Hayata tutunacak başka dalın mı yok ?

Başkan'ından futbolcusuna , taraftarından medyasına düm düz ettik elemanları. Yıllardan Yd
gs'li arkadaşıma '' siz fb ile uğraşamıyorsunuz, (kafa salladı) yerle bir olduğunu görmek ister misin?'' diye sordum.
Gözleri parladı, ''Ettiniz zamanında biliyorum'' dedi. ''doğru Başkanı bekle'' demiştim. Bu günlerde yine çok konuşuyoruz  O0
[ Son Düzenleme: 28 Şubat 2018, 20:57:08 savaş altay ]

Çevrimdışı savaş altay

Emek Ege : 1 hafta önce Aykut hoca bu oyun doğru oyun, biraz geliştirebilirsek Avrupa Şampiyonluğuna kadar gideriz, derken
İlk Avrupa deplasmanı diyelim bu sezonun.. hiç bir şey yapılamadı.   :D  :evillol:  :lol:  :kop:

Çevrimdışı onurturan

Yillardir takigim bu metin albayraka
Ismaelden daha cok savunani vardi

Sen aciklama falan yapma metin, futbolcu izle boylece sadece maddi zarar verebiliyorsun

Konusamayan basin sozcusu

Ne ileri gorusluyum beaa
Sabahtan beri bunu düşünüyorum okurken..
Helalin var mylife reyizzzzz.
Vur de vuralım ..

Çevrimdışı onurturan

Hayırlısı olsun. Satın alınması kafasını rahatlatmıştır. Performansını artırması da artık kendisine kalmış.
Bizon gibi adamsın göster kendini  :bandit:
Beşiktaş topçusuna bizon dedi tiz kellesi furula :evillol:

Çevrimdışı tuncaboylu

sözleşmesinin bitmesine 1 sene kaldı diye 10 milyon € vermediğimiz abuobakar için.(24 yaşındaydı)

sözleşmesinin bitmesine yine 1 sene kalan bir oyuncu için 5.5 milyon € verdik.(30 yaşında)

Neden ?
Belli ki satın alma taahhütü vardı, neyi sorguluyorsun sabahtan beri?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

Candaş Tolga Işık:

“Fenerbahçe maçı sonrası statta çalınan şarkı benim ve iletişim departmanın bilgisi dahilindedir. Herhangi bir işten çıkarma olmamıştır."
O zaman Metin Albayrak işten çıkarılmalı.

Yalan beyan vermiş belli ki.

Çevrimdışı kartalizer

Lens'in satin alma opsiyonu zorunluydu. Zaten zorunlu opsiyonu olmayan adamin maasi 5 yillik olarak KAP'a bildirilmez.

Aboubakar konusunu burada daha once tartistik ama tekrarlayayim, alinamamasinin sebebi gecen sene FFP kriterlerine kismen uyuldugu icin alinamadi. Yonetim adam satmadan kafadan -10 milyon euro ile yaza girme riskini alamadi cunku. Diyelim ki marcelo'yu satamadin, o zaman avrupa'dan bir yillik cezayi yer otururdun.

Eger gecen sene nisan ayinda UEFA'nin raporunda FFP kriterlerine tam uyuldugumuz aciklansaydi Aboubakar su an Besiktas oyuncusuydu. Bonservis kisitlamamiz olmayacakti cunku gecen yaz icin.

Bu arada Lens'in opsiyonunun neden simdi kullanildigina iliskin de bir teorim var. Oturup tam hesabini yapmadim ama kume dusmedigimiz garantilenmis olabilir Fener maci sonrasi :D muhtemelen o tarz salak bir seye bagliydi cunku opsiyonu kullanmamiz, PSG de gecen hafta ici bu nedenden dolayi Mbappe'nin opsiyonunun kullanildigini acikladi.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Candaş Tolga Işık :

“Bu konuda maç öncesi ya da maç sonrası Metin Abi ile herhangi bir konuşmamız olmadı. Bu ifadeleri de “bilgi eksikliğinden” kaynaklanıyor diye düşünüyorum. Çalınan şarkıda aşağılama,hakaret yok..”

Candaş Tolga Işık :

“Bütün Beşiktaşlılar bilsin ki herhangi bir işten çıkarma olmamıştır. Herkes görevinin başındadır. Bu sebeple herhangi bir işten çıkartma da olmayacaktır..”
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı emre_1978

Babel'in sıkıntılı, mutsuz, huzursuz ruh halinin arkasında bu ikili varsa hiç şaşırmam

Çevrimiçi ferdi1903

Babel'in sıkıntılı, mutsuz, huzursuz ruh halinin arkasında bu ikili varsa hiç şaşırmam

kim o ikili?

Çevrimdışı tuncaboylu

Lens'in satin alma opsiyonu zorunluydu. Zaten zorunlu opsiyonu olmayan adamin maasi 5 yillik olarak KAP'a bildirilmez.

Aboubakar konusunu burada daha once tartistik ama tekrarlayayim, alinamamasinin sebebi gecen sene FFP kriterlerine kismen uyuldugu icin alinamadi. Yonetim adam satmadan kafadan -10 milyon euro ile yaza girme riskini alamadi cunku. Diyelim ki marcelo'yu satamadin, o zaman avrupa'dan bir yillik cezayi yer otururdun.

Eger gecen sene nisan ayinda UEFA'nin raporunda FFP kriterlerine tam uyuldugumuz aciklansaydi Aboubakar su an Besiktas oyuncusuydu. Bonservis kisitlamamiz olmayacakti cunku gecen yaz icin.

Bu arada Lens'in opsiyonunun neden simdi kullanildigina iliskin de bir teorim var. Oturup tam hesabini yapmadim ama kume dusmedigimiz garantilenmis olabilir Fener maci sonrasi :D muhtemelen o tarz salak bir seye bagliydi cunku opsiyonu kullanmamiz, PSG de gecen hafta ici bu nedenden dolayi Mbappe'nin opsiyonunun kullanildigini acikladi.
Bir nokta daha var: Aboubakar'ı alsaydık ve yaz transfer döneminde 10 milyonluk satış yapamasaydık, Aboubakar'ı Avrupa kupalarına bildiremeyecektik.

Fenerbahçe Ertuğrul'u Boluspor'a bu yüzden satmış gibi gösterdi, yoksa Isla'yı Avrupa'da oynatamayacaklardı.

Çevrimdışı onurturan

O zaman Metin Albayrak işten çıkarılmalı.

Yalan beyaïn vermiş belli ki.

o zaten gitmeli artık..

Çevrimdışı emre_1978

Çevrimiçi levitate

Emek Ege : 1 hafta önce Aykut hoca bu oyun doğru oyun, biraz geliştirebilirsek Avrupa Şampiyonluğuna kadar gideriz, derken
İlk Avrupa deplasmanı diyelim bu sezonun.. hiç bir şey yapılamadı.   :D  :evillol:    :kop:
kalite espri 9/10
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Savaş

Ben Lensten hala umutluyum. Yönetim de umutlu demekki.

Seneye bir kaç kilo verdikten sonra 'kamp da yerse' kendini bulacaktır :)

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kartalizer

Bir nokta daha var: Aboubakar'ı alsaydık ve yaz transfer döneminde 10 milyonluk satış yapamasaydık, Aboubakar'ı Avrupa kupalarına bildiremeyecektik.

Fenerbahçe Ertuğrul'u Boluspor'a bu yüzden satmış gibi gösterdi, yoksa Isla'yı Avrupa'da oynatamayacaklardı.

Abi o is sadece Avrupa Kupalarina bildirememekle kalmazdi, daha ciddi cezasi da olurdu. Fenerbahceli medya cikardi o muhabbeti, "aliriz da avrupa'ya bildiremeyiz en kotu" diye. Yok ya? O kadar kolay degil o is. Adamin sana bictigi en onemli kurallardan birini uygulamiyorsun.

Bence direk bir yillik men bile gelebilir o kisitlamaya uyulmamasi durumunda. Bak zaten fenerbahce de alamadi o riski, yoksa Vardar'a elendikten sonra yaparlardi suruyle transfer. Neden yapmadilar? Avrupa'ya yazamama isi isin bahanesi cunku.

Etiketler: