Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 112 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5283188 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı kartal190321

yönetimin şu palabıyıgı araştırması gerekiyor  kötü hakem değil   bizim maçlarımız  dışında yönettiği maçlarda ön plana çıkmayan gayete iyi yönetiyor  ama bizim maçlara atanınca bambaşka biri oluyor   beşiktaşımıza karşı düşmanlıgımı var    yada  birilerinin  tetikçiliğinimi  yapıyor ortaya çıkarmak gerekiyor :akuma:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı atalay

Ligin ilk üç sırası devrenin bitimine daha bir hata olmasına rağmen neredeyse 50 puan kaybetmiş. Çok yüksek.

Çevrimdışı jerry

Yine bir puan kaybı, yeni bir fırsat. Umarım bu sefer kaçırmayız. Ve umarım bu sefer NEGREDO oynar...

Çevrimdışı cursedofdragon

Beşiktaş'ın İlk 11'i: Fabri, Gökhan, Pepe, Tosic, Adriano, Atiba, Medel, Quaresma, Talisca, Babel, Negredo.

Bu ne biçim 11 ya.

Hocam atiba-medel az olmus.

Necip'te koy oraya.

Çevrimdışı mayguntr

Hocam atiba-medel az olmus.

Necip'te koy oraya.
Arkalarına bir de Veli lazım.

Çevrimiçi ferdi1903

Beşiktaş'ın İlk 11'i: Fabri, Gökhan, Pepe, Tosic, Adriano, Atiba, Medel, Quaresma, Talisca, Babel, Negredo.

Bu ne biçim 11 ya.
atiba medel ilk 11 de? allah allah

q7 gene ilk 11 de yine bos ortalar izleriz bugün lense yazikl oluyor

Çevrimdışı jerry

NEGREDO çok güzel de Atiba-Medfel nedir ? Neden bu Şenol Güneş inadı ???

Çevrimiçi murat

Bu ne biçim 11 ya.
kabız kadro.çift 6 yerine çift 8 oynamamız lazım.atiba oyunu kontrol altına almak için oynatıyor ama bizim özzellikle iç sahada el frenimiz oluyor.

kabız kadro.çift 6 yerine çift 8 oynamamız lazım.atiba oyunu kontrol altına almak için oynatıyor ama bizim özzellikle iç sahada el frenimiz oluyor.

Şimdi negredo'ya yine top gitmicek ve şenol hoca bakın atamıyor negredo bu yüzden oynatmıyorum dicek.

Neden Medel-Tolgay-Oğuzhan yapılmaz.

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

10 kişi defans yapan anadolu takımını Atiba-Medel ile mi çözecez şimdi ?  :alala: Tamam dikine oynuyor filan Medel ama çözüm olarak 8 numarada oynayacağını hiç düşünmezdim.
[ Son Düzenleme: 17 Aralık 2017, 18:40:20 Rebel_Eagle1903 ]
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı mayguntr

Bu ne biçim 11 ya.
İçimden bir his hocanın şimdiden Münih maçı için kadro hazırlamaya çalıştığını söylüyor. Yoksa Atiba- Medel ikilisi şampiyonlar ligi deplasmanı hariç hiç bir maçta oynatılmayacak kadar defansif bir ikili.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Hoca bu sefer tam ters köşe yaptı :lol:

Negredo - Medel 11 de de Atiba - Medel nedir onu anlamadım , Hoca Lensi silmis geçmiş olsun :by2: :by2:

Lens bu saatten sonra performans veremez maalesef..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Yahu Allah akıl fikir versin sana ne diyeyim
Oğuzhan niye yok ? Lens niye oynamıyor bu Quaresma ısrarı neden ?

Çevrimiçi Savaş

Ölümüne kapanan anadolu takımına atiba medel? Hem de iceride? Ulan zaten gol atamıyoruz neyin peşindesin?

Bu normal değil. Bu hiç normal değil. Hakikaten değil.

Ne yapmaya çalışıyorsun Hoca? Derdin ne?

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ölümüne kapanan anadolu takımına atiba medel? Hem de iceride? Ulan zaten gol atamıyoruz neyin peşindesin?

kendini kovdurmaya çalışıyor.

Çevrimdışı BORAN

art niyet arayacağım artık mantıksal bir açıklaması yok
ayrıca lens neden oynamıyor anlamıyorum

Çevrimdışı mellfred

Bu ne biçim 11 ya.

Çevrimiçi levitate

Lens'e cidden mobbing uyguluyor adam ne yaptı ki
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Hocam Medel ve Negredo'yu oynatarak gaz almaya çalışmış. Ama bunu biz yer miyiz? Yemeyiz. Sen bu oyunun en sorunlu 3 ismini (Q7,Tali,Atiba) hala sahada tutuyorsun. Forvete Negredo'yu koysan ne olacak? Kaldı ki bizim zaten Cenk oynamasın diye de bir beklentimiz yoktu. Çift forvet olabilir, Talisca yerine oynayabilir vs. diyorduk. Ama sen en sorunlu 3 ismi sahada tutup Cenk'i kenara alıyorsun. Niye? Çünkü "Bak Negredo'yu oynattım ben" diyebilmek için...

İç sahada çok zayıf bir rakibe karşı oynuyorsun ve çift önlibero oynuyorsun. Sonra "Medel'i oynatıyorum ben işte." diyeceksin. Oldu, gözlerim doldu.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi murat

sonuç ne olursa olsun bu ikili saçmalık.

Çevrimdışı jerry

kendini kovdurmaya çalışıyor.

Aylardır aynı şeyi düşünüyor ve söylüyorum. Aklı milli takımda.

Çevrimiçi levitate

Hocam Medel ve Negredo'yu oynatarak gaz almaya çalışmış. Ama bunu biz yer miyiz? Yemeyiz. Sen bu oyunun en sorunlu 3 ismini (Q7,Tali,Atiba) hala sahada tutuyorsun. Forvete Negredo'yu koysan ne olacak? Kaldı ki bizim zaten Cenk oynamasın diye de bir beklentimiz yoktu. Çift forvet olabilir, Talisca yerine oynayabilir vs. diyorduk. Ama sen en sorunlu 3 ismi sahada tutup Cenk'i kenara alıyorsun. Niye? Çünkü "Bak Negredo'yu oynattım ben" diyebilmek için...

İç sahada çok zayıf bir rakibe karşı oynuyorsun ve çift önlibero oynuyorsun. Sonra "Medel'i oynatıyorum ben işte." diyeceksin. Oldu, gözlerim doldu.

+1975752921795795778
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı eski inönü

Şenol Güneş'in duyguları futbol aklının çok önüne geçmiş. çok yazık. bu saatten sonra iflah olmaz. Quaresma bu maçta orta rekorlarını tazeler.

Etiketler: