Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 116 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5283123 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi levitate

Hoca bir oyuncuyu bile değiştirmiyor sen sistem önerisi yapıyorsun kardeşim haha :D
ne güzel hayal kuruyodum abi niye bozuyosun :D yazmışım zaten deneyeceğini sanmıyorum diye :D

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Berat

Asıl sıkıntı oyuncu tercihleri de değil zayıf oyun karakteri bakalım bir oyun görebilecek miyiz?

Çevrimiçi levitate

Asıl sıkıntı oyuncu tercihleri de değil zayıf oyun karakteri bakalım bir oyun görebilecek miyiz?
oyun karakteri hehe

atıyosum kanada orta açıyolar birine çarparsa gol
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı 38life

Bugün Vodafone Parkta zayıf Osmanlıspor'a karşı oynanacak hiçbir oyun ve alınacak hiçbir sonuç beni kandıramayacak.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Bugün Vodafone Parkta zayıf Osmanlıspor'a karşı oynanacak hiçbir oyun ve alınacak hiçbir sonuç beni kandıramayacak.

Ama milyonları kandıracak...

Çevrimdışı Berat

oyun karakteri hehe

atıyosum kanada orta açıyolar birine çarparsa gol

Ahaha aynen öyle. :D

Bu saatten sonra da kimse forma adaletinden bahsetmesin, Şenol Güneş ligdeki tercihleriyle inandırıcılığını kaybetti.

Çevrimiçi levitate

Ahaha aynen öyle. :D

Bu saatten sonra da kimse forma adaletinden bahsetmesin, Şenol Güneş ligdeki tercihleriyle inandırıcılığını kaybetti.
sorun sadece forma adaleti olsa iyi oyun namına hiç bir şey yok biz gülüyoruz espri yapıyoruz ama aslında çok acı bi tablo var önümüzde

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı mylife1903

anadolu topçusu derler kweuke nakaulmaya.nasriyi getirsen büyük adamdır oysaki.kweuke türkiye liginde iş yapacak adamdır.topu alır gider.kafaayak her vuruşu yapar güçlüdür.uzaktan vurur.ama anadolu topçusudur.mesela hulk japonyada keşfetmişler halbuki japonlar bulana kadar avrupalolar bulamazmıydı iyi olsa japonyaya düşmezdi dememişler.bizde avrupalı bulduysa şeyinde boncuk vardır ama xxx i bu güne kadar kimse almadıysa kötüdür veya o ülkeden futbolcu çıkmaz.nakulmada bursadaki siyahiyide kweukeyide yazdık zamanında.
Tam bir ayi bogan abi kuveke ustelik 3-5 bisi verecen oynatacan,
Pektemek yillardir oturuyor da ne oldi herif revirde safak sayiyor.

Tamam hadi baskan almadi pektoyu bonservisini gectik neden sozlesme yapiyon git umut bulutu al daha iyi yok dedin soZlesme sart dedin o para verilir mi

Çevrimdışı Ottoman

Abiler maca girebilmek icin sadece pasolig kafimi yoksa tckimlik / pasaportdami gerekli?

Çevrimiçi murat

Abiler maca girebilmek icin sadece pasolig kafimi yoksa tckimlik / pasaportdami gerekli?
pasolig yeterli  yurtdışına çıkmayacaksın :D

Çevrimdışı 38life

kimse kanmaz.

Biraz Twitterda Facebookda dolaş. Ve gerçeklerle yüzleş  :tabe:

Çevrimdışı Berat

Negredo'nun eşi, Alvaro ilk 11'de başlayacak yazmış instagramdan.

Çevrimiçi murat

hayırlısı.

Biraz Twitterda Facebookda dolaş. Ve gerçeklerle yüzleş  :tabe:

yüzleşiyorum zaten :)

Beşiktaş'ın resmi sayfasının altına yapılan yorumlara bak medel'i lens'i negredo'yu oynatmayan şampiyonluğu satar vb yorumlar görebilrisin.

Facebook'ta ki Beşiktaş sayfalarıda herşeyin farkında.

Altındaki yorumları oku :)

Çevrimdışı mylife1903

hayırlısı.
Senol gunes bu bilgi sizdirma olayini duyarsa hayatta oynatmaz ilk11, daha da 88.de de giremez oyuna cenk oynamasin diye sevinenler oluyor ama bilgi sizintisi iyi degildir. Soyunma odasinin bir gizliligi vardir.
Hoca inadina koymaz simdi negredoyu

Çevrimiçi levitate

Amin

Çevrimdışı Berat

https://www.instagram.com/amparo_84/

Yok yazmamış öyle birşey negredonun eşi  :alala:

Bir taraftar sayfasının mesajına cevap verdi, sonra sayfadan rica edip resmi kaldırttı. Ben hala emin değilim zaten.

Çevrimdışı Ottoman

MURAT

haha eyvallah abim, 3 haftalik izine geldim ve bugun en guzel gunum. Buyuzden hic bir rism almak istemiyorum. Yalniz yorumlari okuyunca gercekten sevkim kacti.. insaAllah Senol Hoca Lensi, Negredoyu ve Medeli oynatir. Hollandada yeterince televizyondan "klasik kadroyu" izledik. Canli gozlerle Medelin tek paslik basit oyununu izlemek isterim.. biktik atibanin (eski performansina butun aygimla) yan ve geri paslarina, Q7nin cizgide beklemelerine ve Cenkin ceza sahasina girmemesini. Cok heycanliyim ilk deneyimim.. hayirlisi bakalim.. yorumlara katiliyorum ama, klasik kadroyla 10 - 0da yensek bende artik biktim bu inatdan.. 

Çevrimiçi murat

Bir taraftar sayfasının mesajına cevap verdi, sonra sayfadan rica edip resmi kaldırttı. Ben hala emin değilim zaten.
şenol hocadan beklemiyorum zaten.

Çevrimiçi murat

MURAT

haha eyvallah abim, 3 haftalik izine geldim ve bugun en guzel gunum. Buyuzden hic bir rism almak istemiyorum. Yalniz yorumlari okuyunca gercekten sevkim kacti.. insaAllah Senol Hoca Lensi, Negredoyu ve Medeli oynatir. Hollandada yeterince televizyondan "klasik kadroyu" izledik. Canli gozlerle Medelin tek paslik basit oyununu izlemek isterim.. biktik atibanin (eski performansina butun aygimla) yan ve geri paslarina, Q7nin cizgide beklemelerine ve Cenkin ceza sahasina girmemesini. Cok heycanliyim ilk deneyimim.. hayirlisi bakalim.. yorumlara katiliyorum ama, klasik kadroyla 10 - 0da yensek bende artik biktim bu inatdan.. 
ilk deneyimde kulak tıkacı tavsiye ederim.kullanmayacaksan bir ağrı kesici.

Çevrimdışı Ottoman

Çevrimdışı 38life

yüzleşiyorum zaten :)

Beşiktaş'ın resmi sayfasının altına yapılan yorumlara bak medel'i lens'i negredo'yu oynatmayan şampiyonluğu satar vb yorumlar görebilrisin.

Facebook'ta ki Beşiktaş sayfalarıda herşeyin farkında.

Altındaki yorumları oku :)

Bunlar "aktif kitle". Ama çoğunluk bunlardan oluşmuyor maalesef.

Etiketler: